Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Odar

Re: VISATON

Příspěvek od Odar »

Mily aretax. Dovolil som si pouzit tvoju formulku, ktorou sa velmi rad ohanas a pouzil ju proti tebe
http://highendforum.cz/viewtopic.php?p=20470#p20470
http://highendforum.cz/viewtopic.php?p=13974#p13974
Skoda, ze si to nezobral s humorom, ale robis z komara somara. Ono to cosi vypoveda o tvojej povahe. Mozno je to len vplyvom dnesnych vysokych teplot. Skusenosti s firmou ma urcite viac ludi, ale pochybujem, ze na tomto fore budu ludia zdielat svoje know-how. Odporucam ti navstivit fora zamerane viac pre "kutilov" - ako ich rad oznacujes "urob si sám" (bez sexualneho podtonu). Tam sa toho k problematike urcite dozvies viac, pokial nechces studovat len kable, hroty a kozmizke materialy.

Papa :thumbup:
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: VISATON

Příspěvek od boxer »

Ešte tu chýbajú príspevky od ďalších známych "odborníkov", pravdepodobne sa ozvú.


Prvaděpodobně je špatně. Určitě je správně.

Ono nic nemám proti Visatonu a DYI. Ani proti ničemu jinému. Ale v tvém případě stačí kouknout na mnohé tvé dávné i nedávné přispěvatelské perly ohledně opravdu drahých hraček highendu a pak když si tady přečteme...

Po skúsenostiach a rôznych diskusiách o predraženosti káblov som dospel k tomu, že ani reprosústavy za káblami nezaostávajú, čo sa týka ich predraženosti. Reprosústavy (česť výnimkám) do cenovej kategórie cca 10000 € sú prakticky komerčný tovar. Materiál býva obyčajná drevotrieska (ani nie MDF), kábeláž najlacnejšia a použité súčiastky dtto. Nebudem tu zbytočne uvádzať značky, aby som sa niekoho nedotkol. Kvalitné reprosústavy stoja okolo 20000 € a....

...mě osobně přijde jako ...no vlastně to už napsal správně Sekal.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: VISATON

Příspěvek od aretax »

Pekne sa nám to tu rozbieha...Chcel som názory na Visaton a je z toho psychologická štúdia od popredných HEF autorov.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: VISATON

Příspěvek od boxer »

popredných HEF autorov

No doteď jsi byl jeden z vedoucích ty.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: VISATON

Příspěvek od aretax »

boxer píše:Ešte tu chýbajú príspevky od ďalších známych "odborníkov", pravdepodobne sa ozvú.


Prvaděpodobně je špatně. Určitě je správně.

Ono nic nemám proti Visatonu a DYI. Ani proti ničemu jinému. Ale v tvém případě stačí kouknout na mnohé tvé dávné i nedávné přispěvatelské perly ohledně opravdu drahých hraček highendu a pak když si tady přečteme...

...mě osobně přijde jako ...no vlastně to už napsal správně Sekal.
Najlepšie bude poslať hifistov, aby preskúmali, čo sa deje. Čítaš niekedy aj po sebe, čo píšeš? Kedysi si mal výstižný slogan, niečo o "tlachalovi veľkohubom". Škoda, že si ho zrušil, sedelo Ti to. Kritizovať, napádať, ale nikdy nepovedať nič k veci. To asi bude definícia toho "tlachala". K tej Tvojej rukavici by to sedelo.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: VISATON

Příspěvek od aretax »

Myslím, že toto vlákno je najvyšší čas ukončiť. Jeho prínos bol naozaj "obrovský".
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: VISATON

Příspěvek od boxer »

Tlachalem jsi doteď tady a jinde byls ty.

Nicméně s tebou musím souhlasit, že všechny tvoje příspěvky měly, mají a budou mít OBROVSKÝ přínos. =))
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: VISATON

Příspěvek od aretax »

boxer píše:Tlachalem jsi doteď tady a jinde byls ty.

Nicméně s tebou musím souhlasit, že všechny tvoje příspěvky měly, mají a budou mít OBROVSKÝ přínos. =))
Milý Boxer, Ty by si mohol byť tým najmúdrejším a najdokonalejším človekom. Ale má to háčik - musel by si na svete sám.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: LP, CD, SHM, XRCD, MFSL, SACD, HQCD....

Příspěvek od Dieter Burmester »

Mirek píše:Místo těch přiblbejch smajlíků se zeptej na to někoho, kdo má kvalitní sestavu - třeba Mark Levinsona....
Klidek, pupkaci :shh: ;) :smile: :D :angel: :lol: :cool: :clap:
Dieter Burmester
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: LP, CD, SHM, XRCD, MFSL, SACD, HQCD....

Příspěvek od Mirek »

Já jsem možná pupkáč, ale ty jsi, pokud si dovolíš někoho tak veřejně oslovit nevychovaný kretén....chtěl bych vidět, jak bys mi tohle řekl do oči....holt na internetu je každý chudák velký mudrc a hrdina.

Zároveň prosím administrátora a TRVALÝ BAN za urážku.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: LP, CD, SHM, XRCD, MFSL, SACD, HQCD....

Příspěvek od Dieter Burmester »

Sve pivni vychovani si nech pro zenusku ;)

S pranim hezkeho zbytku dne a spousty smajliku,

tvuj Dieter :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dieter Burmester
sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: Rush

Příspěvek od sylvian »

sekal píše:
sylvian píše:Hlavně že Rush nikdy nestvořili žádný kýč:"New World Man".... "Second Nature".... "Hand over Fist"...... "Anagram"....
Vangelis nedělá nic jiného.. Jeho celá tvorba je jeden velký kýč...
sylvian píše:...mimoto chtěl bych umět 1/10 toho, co umí Vangelis..
No, to máš hodně nízké nároky...:D


P.S. Blade Runner je slátanina, a to jak soundtrack, tak film....

Co se týká zvládnutí jednotlivých hudebních nástrojů mojí maličkostí, mé nároky byly vždy skromné. Co se týká Hi-Fi, mé nároky na podání již existujícího hudebního materiálu neustále rostou.....řekl bych exponenciálně. \:D/

Blade Runner může být pro některé slátaninou.....ovšem ve srovnání s dnešní produkcí Hollywoodu je to majstrštyk.....na Tarkovského to ovšem nemá, to souhlasím.

Vždycky bych hodnotil ostatní ve srovnání svých vlastních možností a schopností....takže co jste v životě dokázal vy, kromě plácání na fórech a žvatlání na chatu??? :ymsick:
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Rush

Příspěvek od sekal »

sylvian píše:..Vždycky bych hodnotil ostatní ve srovnání svých vlastních možností a schopností....takže co jste v životě dokázal vy, kromě plácání na fórech a žvatlání na chatu???
Vážený pane, co jsem v životě dokázal já, do toho Vám vůbec nic není. Ostatně stejně "rafinovanou", ve skutečnosti však naprosto mimózní, otázku bych mohl položit i já Vám.. Na tomto fóru jste teprve krátce a od začátku vystupujete dosti suverénně, někdy až arogantně.. Tedy tak alespoň působí Vaše vystupování na mě..

Pokud bych se měl ještě krátce vrátit k Vangelisu, tak bych jen dodal, že komerční úspěch obvykle nebývá spolehlivým měřítkem skutečné kvality. To můžete považovat zase za můj axiom, když je máte tak rád..

Jinak pokud bych měl uvést příklad skutečně excelentního a výjimečného skladatele (nejen) soundtracků, tak je to Wojciech Kilar. Většinu jeho soundtracků lze považovat za samostatná, svébytná díla poměrně vysokých kvalit..(*) Neznám nikoho, kdo by se s ním mohl měřit.. Doufám, že nám tento neskutečně nadaný pán, který btw nedávno oslavil 81 let, ještě nějakou dobu v plné tvůrčí síle vydrží. Nejlépe tak do 100-ky (a více).. Moc bych mu to přál...
sylvian
Příspěvky: 56
Registrován: 07 črc 2013 07:15

Re: Rush

Příspěvek od sylvian »

sekal píše:
sylvian píše:..Vždycky bych hodnotil ostatní ve srovnání svých vlastních možností a schopností....takže co jste v životě dokázal vy, kromě plácání na fórech a žvatlání na chatu???
Vážený pane, co jsem v životě dokázal já, do toho Vám vůbec nic není. Ostatně stejně "rafinovanou", ve skutečnosti však naprosto mimózní, otázku bych mohl položit i já Vám.. Na tomto fóru jste teprve krátce a od začátku vystupujete dosti suverénně, někdy až arogantně.. Tedy tak alespoň působí Vaše vystupování na mě..

Pokud bych se měl ještě krátce vrátit k Vangelisu, tak bych jen dodal, že komerční úspěch obvykle nebývá spolehlivým měřítkem skutečné kvality. To můžete považovat zase za můj axiom, když je máte tak rád..

Jinak pokud bych měl uvést příklad skutečně excelentního a výjimečného skladatele (nejen) soundtracků, tak je to Wojciech Kilar. Většinu jeho soundtracků lze považovat za samostatná, svébytná díla poměrně vysokých kvalit..(*) Neznám nikoho, kdo by se s ním mohl měřit.. Doufám, že nám tento neskutečně nadaný pán, který btw nedávno oslavil 81 let, ještě nějakou dobu v plné tvůrčí síle vydrží. Nejlépe tak do 100-ky (a více).. Moc bych mu to přál...
S někým takovým, jako je sekal se fakt nemohu měřiti:::: Moudřejší ustoupí - a ano arogance je mi vlastní.....něco jsem v životě již dokázal, narozdíl od žvatlání těch, kteří ani neznají meritum věci a ani neumí skloňovat. Co ovšem může jeden čekat od člověka duševního rozhledu Pražský výběr aź Piknik Floyd??? \:D/ Přiznávám, sekal ho má delšího = ten pobyt zde, což je také diagnóza :-)
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Rush

Příspěvek od sekal »

Já si naopak myslím, že meritum věci (či spíše osoby) jsem vystihnul poměrně dobře, ať už jsem se dopustil údajného pravopis. prohřešku kdekoliv..:D A když tak o tom přemýšlím, tak zrovna Vy se, i se svým meritem, na toto fórum ideálně hodíte..:D Již se velmi těším, čím nás osoba Vašeho duševního rozhledu a dokonalosti bude v budoucnu oblažovat..:lol: Když už nic jiného, tak tady alespoň nebude nuda...:smile:
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Tony »

A na to si ako prišiel? Úsmevné. Napríklad Ezermešter von Burmešter, ten by to zachránil?
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od boxer »

ale asi neměl dost odvahy tento velký virtuální bijec vystoupit

Ve 13 hodin jsem jistě ve 3.p. nebyl. V té době jsem byl ve 24.p. až do 14 hodin se svými přáteli.
Pokud by někdo měl zájem se mnou mluvit,nebylo nic jednoduššího než mi napsat kde a v kolik.

Ty jako "betelné borec " chytrej jak delfín, jistě máš dost rozumu si to zařídit. Nebo ne?
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Yngwie »

Proč se pořád chcete bít chlapci? Víte vy vůbec, jak to reálně bolí? :mrgreen: ... zvlášť ex post ...a následující týden až měsíc :lol:
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Tinariwen »

Dieter,čo znamena slovo bazmek? :oops:
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Vlado222 »

Po maďarsky pojeb. :angel:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Dieter Burmester »

Bazmek=maďarsky ''souložit se zvířetem''
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tony píše:A na to si ako prišiel? Úsmevné. Napríklad Ezermešter von Burmešter, ten by to zachránil?
Tak určitě. Toť jiná liga než pojeb Naim.
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Tony »

Dieter Burmester píše:Tak určitě. Toť jiná liga než pojeb Naim.
Tak určite. Ja som ešte väčšiu sračku ako Burmešter nepočul...
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Dieter Burmester »

:lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tady v te lepsi casti ČR, tedy na uzemi vzdalenem Severnim Uhram, se slovo "bazmek" uziva ve vyznamu "krám". A tim neni myslen obchod, jak by se mohlo zdat na zaklade mluvy prazskych Pepiku, nybrz nepotrebna vec. Takze do hifi slovniku to slovo (obzvlaste ve spojeni s Naimem) rozhodne patri ;) A to vubec nemluvim o tom, ze i boxer se vyjadril nelibe na adresu Naimu. A kdyz to rika boxer, tak to uz sakra neco znamena :cool:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Tinariwen »

Dieter, tak teraz mi je to uz jasne,ide vo vyzname slova teda o " krám"

Monte suhlasim s Vami a preto poprosim aj s prispenim Vášho vplyvu na adminov ako niekolkoročnej autority na fore vymazat vsetky moje doterajsie prispevky.Samozrejme tymto teda poprosim aj admina. Už nebudem rušiť. :angel:
:silent:
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Luxman

Příspěvek od Yngwie »

Njn u Burmesteru se připlácí 2x tolik, aby to hrálo stejně jako u Luxmanu nebo jiné renomované značky :thumbup: ... zbytek sežere lesklý obálek (proti gustu žádný dišputát) a hnusné zelené plošné spoje osazené čínskými součástkami, které najdeš u všech značek v high-endu :D Aby bylo jasno, tak Burmester nehaním, protože chápu, že spousta lidí ocení dobrou kontrolu basu a vysoký dumping faktor, když na výškách už nic moc neslyší. Jen je to prostě předražená značka (osobně považuji Dietra - toho originálního - za schopného obchodníka a fandím mu :mrgreen: ), která nedokáže dodržet ani parametry, kterými se chlubí v katalogu.

Jen tě prosím Dietře, když už jsi spokojený s tatínkovou sestavou, tak už se prosím neser do ostatních a běž poslouchat, nebo si pořiď něco svého s čím budeš spokojený (snad už se stalo, pokud to zase není nějaká pohádka). Třeba pak ubude zájmu psát na fóra pořád své výlevy, což asi ocení mnohý čitatel a přispěvovatel HE fóra.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Luxman

Příspěvek od fox »

Tatínek má a syn se tím chlubí ? No to mě podrž. :lol:
Vy pane, který se chlubíte jménem slavného konstruktéra, by jste se měl stydět a prosit za odpuštění. :thumbdown:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Luxman

Příspěvek od lidumil »

Někomu fakt vyhovují dunící basy jako na ftoblau, kde o kontrole středů a výšek nemůže být ani zmínka. Koneckonců co taky čekat od Němců.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Lindemann
Příspěvky: 80
Registrován: 25 pro 2010 20:06
Bydliště: Havířov

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Lindemann »

Vachmajster x_x
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Luxman

Příspěvek od Dieter Burmester »

fox píše:Tatínek má a syn se tím chlubí ? No to mě podrž. :lol:
No... :lol: Sice nemohu poprit, ze muj otec na muj popud vlastni taktez komponenty Burmester (co bych mu mel asi taky jineho doporucit - cinu Luxman? :-D), nicmene ja vlastnim taktez spokojene komponenty znacky Burmester, takze Petrovo vyjadreni beru jako litost nad tim, ze on zadneho otce nikdy nemel a sice proto, ze neni znam ani te pani, ktera Petra porodila.

O prebasovanosti Burmestera je Petr presvedcen na zaklade poslechu u p. Mahdala, kde jej udajne slysel na B&W. Problem je ten, ze pan Mahdal nikdy komponenty Burmester ani nevidel, natoz aby je soukromne vlastnil. Email s udivem p. Mahdala mohu pripadnym zajemcum poskytnout, neb se jedna o skvelou komedii ;) Cinske soucastky...tomu ani Petr sam neveri, takze neni potreba uvadet na pravou miru :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Luxman

Příspěvek od Yngwie »

Dieter Burmester píše:
fox píše:Tatínek má a syn se tím chlubí ? No to mě podrž. :lol:
No... :lol: Sice nemohu poprit, ze muj otec na muj popud vlastni taktez komponenty Burmester (co bych mu mel asi taky jineho doporucit - cinu Luxman? :-D), nicmene ja vlastnim taktez spokojene komponenty znacky Burmester, takze Petrovo vyjadreni beru jako litost nad tim, ze on zadneho otce nikdy nemel a sice proto, ze neni znam ani te pani, ktera Petra porodila.

O prebasovanosti Burmestera je Petr presvedcen na zaklade poslechu u p. Mahdala, kde jej udajne slysel na B&W. Problem je ten, ze pan Mahdal nikdy komponenty Burmester ani nevidel, natoz aby je soukromne vlastnil. Email s udivem p. Mahdala mohu pripadnym zajemcum poskytnout, neb se jedna o skvelou komedii ;) Cinske soucastky...tomu ani Petr sam neveri, takze neni potreba uvadet na pravou miru :smile:

opět si ukázal svou úroveň :mrgreen: Nedá se ale nic dělat, chronické lhaní je nemoc :thumbup: Vždy ses tady chlubil cizím peřím, a to je prostě fakt ... nejen všechny ty tvé různé identity. Je mi celkem jedno, jestli sis už něco koupil nebo ti někdo něco koupil. Jde tu především o tvé chování, kterého mám pocit má hodně lidí plné zuby. Předpokládám, že naše výlevy tu asi nikoho nezajímají.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Luxman

Příspěvek od Dieter Burmester »

Dobra tedy, zitra (jakmile budu u pocitace) zde predlozim onen email, aby bylo jasne, kdo je tady chronicky lhar ;) Zbytek povazuji za tvou momentalni improvizaci, kterou se snazis zubynehty zachranit, ty identito jmenem "Spasitel" z jineho fora ;) Chces-li mi jeste neco sdelit, pouzij jiny kanal. Hadam, ze tu na to neni nikdo zvedavy ;)
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Luxman

Příspěvek od Tony »

Kto zastaví Burméštera? Jeho múdra sú všade.
Má patent na rozum, všade bol, všetko videl a všetko vie.
Ako ten Truhlík z rozprávky...
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Luxman

Příspěvek od Dieter Burmester »

Jediny, kdo by to dokazal, jsi ty, Tony
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Luxman

Příspěvek od Yngwie »

Tony píše:Kto zastaví Burméštera? Jeho múdra sú všade.
Má patent na rozum, všade bol, všetko videl a všetko vie.
Ako ten Truhlík z rozprávky...
V klidu Tony, on se zastaví sám :thumbup: Ještě bude chvilku ječet a pak bude zase nějakou dobu klid.
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od boxer »

Mirkův příspěvěk jsem nechal ve vlákně, protože se z 98% týká HEP 2013.


Mirkuv příspěvěk je vždy maximálně o h..v-ě.

Ale tak jak to je nyní je to ok. Ale když jsi to vytečkoval u yunuse, tak to vytečkuj i v mojí poslední otázce. Jsem úzkoprsý na nespravedlivost.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od martinowsky »

Blbec, debil, blbec, debil, blbec, debil...........az tamhle vzadu vyjimka, dva blbci vedle sebe
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Luxman

Příspěvek od Dieter Burmester »

Presne tak :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: Luxman

Příspěvek od boxer »

A já myslel, že jedinej neostravskej a zlej jsem tady jen já.

A ono ejhle i jiní nevyhovují ,když neštěkají unisono.

Jenže ono to není jen o plácání se po zádech. Pokud se někomu něco nelíbí, neznamená to, že je b.l.b. či hluch. Tleskat vždy a jen tomu co je známé, nebo levné nebo drahé nebo škaredé,ale má to ten správnej barevnej dyzajn, je ubohé. Tomu se říká stádní chování. Pro některé (například pro A., M.,Y.,P,T., a další) to D ve slově stádní je tam proto, že je to od slova stádo ,nikoliv stát. Jen aby bylo jasno.

Takže pokud všichni plácájí sborově, že jedině a jenom ta a ta značka, je ta jediná, neznamená, že mají pravdu. V drtivé většině je to přesně naopak, jak nás historie mnohokrát naučila.

To že tzv. Dieter Burmester chválí svůj ocas, je sympatické už aspoň to, že stále jen ten jeden ocas.

Narozdíl od mnoha jiných, kteří vystřídali po opěvných ódách jednu značku za druhou, ještě opěvovanější, aby po tom, co někde dostali slevu na koupi jiné opěvovali zase jinou. A pak po těch kotrmelcích chtějí vykládat, jací že jsou to znalci. Hlavně je moc vtipné, když při prodeji těch původních v inzerátech jejich "kvality" opěvují do aleluja a "že jdou Výš" a dál.. A přitom jdou z bláta do louže. Jen za víc chechtáků.

Kdo se poznal? :roll:
Odpovědět