Monte is missing

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Monte is missing

Příspěvek od gabik »

Jj, dyt pisu, ze oci ma velky :)
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

fox píše:Vlastíku, to tvoje vnučka ? :lol: Ta teda vyrostla !

Very https://www.youtube.com/watch?v=IbRXe0-jiOE slyšíte perfektní akustiku :D

Rok uběhl jako voda, dnes válí Beethovena, jako Deep Purple a to ještě nemá deset.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Monte is missing

Příspěvek od lubin »

Šikovná....ta naše starší začíná koketovat s klávesy, tak uvidíme...:)
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Vánoční nadílka konečně připlula. Devět repro Bose a japonské hifi hraje hodně dobře, prodám manželku :lol:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Monte is missing

Příspěvek od Frogyman »

Bond 007 alias Monte píše:Vánoční nadílka konečně připlula. Devět repro Bose a japonské hifi hraje hodně dobře, prodám manželku :lol:
:thumbup: chválím! Již mám dva roky dospělejšího brášku a nemohu se jej nabažit! Jen jsem si hned nechal vytlumit dveře, protože to při nízkých basech občas zadrnčelo. To podle mne japončíci i pánové od Bose lehce podcenili. Stejně tak, jako trochu hlučnější zpětné zrcátko (při vyšších rychlostech je hodně slyšet). Ale to vše jim člověk odpustí, jakmile se dostane na prázdnou okresku, nebo na nějakou horskou silničku :angel:

Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Zajíždím, zatím jsem nic nepozoroval negativního, jen neslyším motor, skoro. Ani nevím kde je subwoofer, asi v palubce, mohutný bas jde zepředu :thumbup:
connect
Příspěvky: 1
Registrován: 28 říj 2013 08:25

Re: Monte is missing

Příspěvek od connect »

Obrázek

manzelka si ji nemuze uz dva roky vynachvalit... :thumbup:
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Paráda, Mazdy jsou auta, která nestárnou :thumbup: :thumbup: :thumbup: , aspoň vím, že hifisti se vyznají i v autech, někteří :cool:

Obrázek
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Lidi, tak od prvního října po desáté vypínat hifi. Budete rušit noční klid a po udaní vás zavedou do databáze přestupků. Myslím dvakrát a budete trestanec !
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Monte is missing

Příspěvek od Zdeny »

"Paráda, Mazdy jsou auta, která nestárnou :thumbup: :thumbup: :thumbup:"

Akorát nepřiměřeně rychle hnijí =)) =)) =))

PS: mám samé japonce (2x Suabru a 1x Infiniti, jsem taky proti Němcům:-)
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Zdeny o té korozi, no těm fámám moc nevěřím. Při dnešní kvalitě laku ? Ono taky záleží, jak se člověk o auto stará, garážované atd. Já na jaře a na podzim použiji špičkový vosk. Nedávno jsem jel za slavnou Octavii a měla zrezivělé zadní dveře kufru, to se hned tak nevidí. Infiniti ( dej foto) , slušné auto, ale mít, tak raději Astona :smile: . Dnešní mladá generace už nemá k autům vztah, jako k hifi, prostě jen kus plechu. Vždyť taky 75% kupuje ojetiny.

16 let staré auto, garážované, lidé co parkují venku, mají holt smůlu

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/t3 ... 3314_o.jpg
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Monte is missing

Příspěvek od Zdeny »

Moje Infi je tady:

http://zdeny60.rajce.idnes.cz/Infiniti_G37s_4WD/

Právě Mazda má od nepaměti potíže s kvalitou laků. Díky špičkové technologii používané pro lakování paradoxně trpí. Dokáží totiž nastříkat jen 65-70mikornů silnou vrstvu a ještě tak, aby spolehlivě kryla. Pak stačí neptrané narušení laku byť od malého kamínku nebo od pozdě smytého hmyzu a je na problém zaděláno. Mazda používá.- ostatně jako ostatní-vodou ředěné barvy a to je při dané síle nástřiku cesta k problému. Přečti si obsáhlé vlákno na českém mazdaclub.cz a uvidíš, že problém s lakem a korozí stále trvá a to dokonce už u tvého modelu M3.Já jsem měl Mazdu 3MPS a své jsem si užil. Proto tato zkušenost byola zásadní při výběru dalšího auta. měl jsem v hledáčky Mazdu 6 (2012, tedy poslední před současnou) a důkladná kontrola provedení antikorozní ochrany kastle mě ovlivnila natolik, že jsem od záměru ustoupil a volil jinou značku. Antikorozní ošetření kastlě Mazdy je prostě špatné a světová fora to jen dokládají. Mám kamaráda s M6 rok 2010 a kolem předního skla!! bubliny. Na zdaních lemech bubliny. To je pro auto této třídy neslučitelné. Pravda je, že proti modelům do roku 2008/9 se to zlpešilo, ale podívej se na lemy u své M3, jakmají uděláno řešení proti poškození od kamínků. Nanést housenku tak, aby za ní byl milimetr nekrytého plechu, to dokáže jen ignorant. Tak to má i M6 a celá předchozí generace 2008-2012.

Aston je poněkud z jiné cenové kategorie.
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Uvidíme, ale fakt se koroze nebojím. Naproti v činžáku si klučina koupil osm let starou trojku, byl jsem se podívat a nic jsem nenašel. Mám napsanou osm let záruku na karoserii. Co se týká Infinity, tak jsou recenze kladné. Ale mne bleskla hlavou tahle, proto ten Aston :lol: . Moc značku nesleduji, ale je to asi koncept.
Infiniti_concept3.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

klaret a punk jde k sobě :lol:

Obrázek


Obrázek
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Potřebuji poradit, jsou tady kytaristé ? Příští rok jde vnučka na elektriku a musím sponzorovat. Tyto věci jsou pro mne dost neznalé.

Líbí se mi tohle , ale nevím , Victory Amplifiers RK50 Compact Series Hea Bundle , Fender Squier Classic Vibe Strat 50's
212980.jpg
422902.jpg

https://www.thomann.de/cz/index.html
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Monte is missing

Příspěvek od Tinariwen »

Gitara pre zaciatocnicku ok ale bude potrebné este dokúpiť elektronkovu hlavu a este plus k tomu bednu .Za 1100€ plus ta bedna je zbytocne drahy spas a neprakticke a tazke.. Je plno bud solid state alebo hybrid moznosti s elektronkou v preampe plus digitalne simulacie uz su brutalne vymakane v sucasnosti.. radsej do mensieho kompaktneho komba by som isiel lebo ked ju to nebude bavit tak vyhodene peniaze :cool:
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Dík za radu, hlava je asi zesilovač. Tak pro začátek něco , prostě pro začátek. Rád bych přímo nějaké doporučení, nejlépe odkaz. Ale aby to mělo i dobrý zvuk. Holka chce sama, je takový divoký týpek :lol: dokáže hrát hrozně rychle . Hraje už mnoho let a v roce 2018 končí hudební školu. Poslední rok se přihlásila i na elektrickou kytaru. Ještě jednou dík :clap:

https://youtu.be/rCh2IZAUFRY
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Monte is missing

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tak skoc treba na kytary.cz nebo na music-city.cz a vyber dle libosti. Muzes vzit treba znacku Randall, hrajou na to Kissaci, dokonce i ja jsem s tim vysklil okna :lol: A nebo cokoliv jineho. Holka bude podle mne rada temer za cokoliv.
Dieter Burmester
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Ráda bude, to máš pravdu. Ono bude ideální asi i combo https://hudba.bazos.cz/inzerat/80502731 ... SL-40C.php , nevím jestli použité. Sice ušetřím, mohu koupit lepší kytaru. Ale proč má dvě, když nemá čas :lol: . Kytaru jsem asi trefil, našel jsem i videa a pro začátek ji hodně doporučují. https://youtu.be/q3kIVM6EvCg
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Nejhorší bude asi vybrat propojovací kabel :lol:
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Monte is missing

Příspěvek od Tinariwen »

Nadviažem na Dietera.
Vidim ze vnučku to naozaj bavi a má aj talent,takze elektrika ju urcite potesi. Najlepsie bude zajst do Music City alebo do inej predajne hudobnych nastrojov a nechat si predviest jednotlive modely.
Pri gitarach ide skor (v tomto veku ale aj neskorsom) o preferencie komu sa aka gitara paci alebo aky ma gitarovy vzor a podla toho si vybera aj gitaru tak taky prieskum akí gitaristi sa vnucke pacia tiez pomoze potom pri vybere gitary,ci to bude typu Stratocaster (Squier, Fender so single snimacmi) alebo Les Paul (Epiphone, Gibson s humbucker snimacmi) alebo nejaka ina znacka (Ibanez, Ltd,...). Lacne gitary do 200€ budu mat stale nejake muchy,ale to zaciatocnik ani nepostrehne, okolo 500€ uz su velmi slusne kusky a drahsie momentalne ani nie je treba..

Co sa tyka aparatu, tak jednoznacne male kombo s 1x12" reprakom bude stacit, mensie repraky maju aj mensi zvuk (hoci konkretnejsi) a 2x12" uz je zase zbytocne tazke na nosenie a manipulaciu. Jedna navsteva predajne hned pomoze co je najlepsia volba lebo moznosti je milion aj cenovy rozptyl.. a zvuk je vec vkusu.. pri kombe s 1x12" sa uz toho vela neda pokazit takze jednoznacne osobnú navstevu predajne hudobnin odporucam a vybrat si podla ucha a rady predavacov a penazenky.Kabelaz Evidence Audio Lyric HG, ale tie stačí kúpiť až keď ju pozve na turné Jeff Beck. :cool:
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Do prázdnin mám čas, zajdu někde do prodejny i když u nás nic moc. Když jsem kupoval akustiku, tak učitelka brblala, po roce si koupila sama stejnou :lol: . Byli jsme v prodejně, holka si sedla a hrála, byly poznat sakra rozdíly kytar. Ty levné kytary spíš nezněly ničím, takový plecho dřevitý zvuk. Písničku na videu hrála poprvé, dvakrát si ji přehrála a pak jsem točil. V neděli mi zahrála House of the rising sun.
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Monte is missing

Příspěvek od Tinariwen »

[quote="Bond 007 alias Monte"]Dík za radu, hlava je asi zesilovač. Tak pro začátek něco , prostě pro začátek. Rád bych přímo nějaké doporučení, nejlépe odkaz.

Len pre tvoje info:

Hlava je pre-amp plus koncak v jednom ale bez reprakov
https://www.sweetwater.com/store/detail/AC30Stack
Takze take metalisticke a tradicne rockove, tazke a zbytocne :))

Kombo je pre-amp plus koncak plus repro v jednom
https://www.sweetwater.com/store/detail/AC15C1

Ale vsetko vec vkusu a od urcitej cenovej hladiny je to fakt jedno a aj dizajn a farba rozhoduju velakrat :))
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Dík za info, ten VOX bys doporučil ? Přemýšlím, že bych kytaru koupil na Vánoce pod stromeček. Combo až ukončí rok v hudebce, aby se ji nezačaly plést nějaký návyky.
Naposledy upravil(a) Bond 007 alias Monte dne 02 lis 2017 13:21, celkem upraveno 1 x.
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

:lol: v tomhle má prsty určitě žena
23004401_10154760656370738_152935683254523206_o (1).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Monte is missing

Příspěvek od jirie »

Bezdrátové reproboxy?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Monte is missing

Příspěvek od Mark Levinson »

Květináče na bednách, to by u mne neprošlo! Nikdy!
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Monte is missing

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ale tyhle jsou pod ty kvetinace tak akorat :smile:
Dieter Burmester
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Naše pošta je bombastický podnik, oproti USPS AMERIKA. V pondělí si přebrali balíček a včera večer dorazil o 200 km dál. A to jsem si připlatil 15 doláčů za nějaký expres :lol:
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: Monte is missing

Příspěvek od Tinariwen »

Bond 007 alias Monte píše:Dík za info, ten VOX bys doporučil ?

Ano Ano ,Vox vrele doporučujem . V predajni sa akurat zhodnite s odborným predajcom aký model.
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Monte is missing

Příspěvek od PavelDosko »

:-D v patek jsem zaplatil linearni zdroj v Singapuru, v pondeli rano byl i s proclenim (DHL) v Olomouci
neni placka, neni highend
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Tinariwen píše:
Bond 007 alias Monte píše:Dík za info, ten VOX bys doporučil ?

Ano Ano ,Vox vrele doporučujem . V predajni sa akurat zhodnite s odborným predajcom aký model.

je to slyšet https://youtu.be/lHBMruoEBjg i cena je velice dobrá https://kytary.cz/vox-ac10c1/HN157793/
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

a kytara, celkem do třiceti, to se dá https://kytary.cz/fender-standard-strat ... /HN004886/ chci bílou, je holčičí :lol:
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

kytary Gibson, akustickou měl brácha https://youtu.be/wm-_pUsHirw a tyhle jsou pro náš trh (východní) , jako vše https://youtu.be/LRczd_ZEf4E
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Co jsem zas koupil

Philips F 3610 :lol: , jelikož má TESLA v podstatě jen jeden vstup, tak přes tohle zapojím celé moje museum harapáků :lol: 4x DIN, tak to je bomba. Ani nevím v kterém roku se předzesilovač vyráběl . Škoda, že nejdou nahrát soubory PDF. Myslím, ale že možnost tam je, admini ? Budu potřebovat hodně tkaniček.


s-l500.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

014.jpg
philips_f3610-00-05_preamplifier_sm.pdf_1.png
philips83-08.jpg
philips-f-3610.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

PavelDosko píše::-D v patek jsem zaplatil linearni zdroj v Singapuru, v pondeli rano byl i s proclenim (DHL) v Olomouci
Hurá, v neděli dorazil do Prahy a čeká na probuzení celníka, už druhý den. Praha, tak to je katastrofa oproti Ostravě. Podle mne tam sedí staré hraniční kádry a ti nebyli zvyklí pracovat.
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Je středa a už si dokonce balíček vyložili z palety do skladu :lol: , tohle bude ještě serial :lol:
Bond 007 alias Monte

Re: Monte is missing

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Průvodní list, faktura je asi v balíku. Plnou moc ztratili , tak mi znova posílají doporučeným dopisem pokyny :lol: , doložit fakturu a plnou moc. Výpis o platbě Pay nechtějí, to bude další kolo, které si vymyslí celník. Je zvláštní, kde se ztratily průvodní listy USA. Prý nic u balíku není, povídám bábě ať otevřou balík, ona na mne se zvýšeným hlasem, že to není jejich práce. Nakonec z ní vyleze, že za padesát korun ano, přitom tento úkon není ani v ceníku. Jo ještě drze řekla, ať si dojedu sám !!
Jen se divím jedné věci, mohu o tuto službu požádat i někoho jiného, ale nikdo ji nenabízí. Bydlet v Praze, tak ve Stodůlkách už mám kanclík. 3000-4000 balíků každý den. Kdybych poště sebral jen 200 balíků za den po 150,- Czk, měsíc 600000,- . To je jen služba proclení (vyplnit jeden papír), doručit musí pošta.
Odpovědět