Ostatní koníčky

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Ostatní koníčky

Příspěvek od martinowsky »

Napadlo mě jestli nezaložit nějaké takové téma. Jak jsem si všiml je zde dosti fotografů tak že bychom mohli zjistit kdo ským má ještě nějaké společné zájmy. Nemyslím tím, že by se z tohoto fora stalo forum fotografů, filatelistů a podob.. Jen že bysme třeba mohli přijít na to že se někde náhodou setkáváme nebo můžeme setkat.
Já se teda po x letech snažim od loňska aspoň trochu vrátit k horskému kolu. i když přes ty kila navrch teda obtížně #-o
Takže můžem třeba někde v létě dát pivo na zahrádce? :thumbup:
pro místní: Třeba v Hošťálkovicích nebo v Děhylově se na pivo zastavuju často.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Ostatní koníčky

Příspěvek od martinowsky »

Kdyby Vám přišel tento nápad zcestný tak prosím adminy o smazání. Dííík \m/
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Ostatní koníčky

Příspěvek od fox »

A co ženské ? Že bychom společně za nějakou vyrazili a vytvořili trojúhelník, popřípadě mnohoúhelník ? :lol:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Ostatní koníčky

Příspěvek od martinowsky »

né ženské né , jedna mi stačí to už by bylo úplně na zbláznění. =))
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
monte

Re: Ostatní koníčky

Příspěvek od monte »

Ženy, víno, zpěv, dnes kulový :cry:. V roce 2007 poslední láska, po třech letech musela odejít :thumbdown: zdravotní problémy. Člověk čeká jen na urnu :lol: brum, brm, brm :thumbdown:

Obrázek
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Ostatní koníčky

Příspěvek od jirie »

Taky pro někoho božská hudba:
http://www.youtube.com/watch?v=DV_qGzwo ... r_embedded#!

Legenda našich kolejí. No řekněte , není rozkošná ?
Téhle přezdívají "Bardotka".
Hádejte proč?

Krásný koníček. :oops:
S pomocí nejnovějších technologií a digitálním ovládáním vzniká ideální model drah řízený a ovládaný jediným "manažerem".
dkc69
Příspěvky: 65
Registrován: 18 zář 2011 00:37

Re: Ostatní koníčky

Příspěvek od dkc69 »

Jirie....a nejlepší je,když koníček se stane našim zaměstnáním :thumbup:
mám to co mám...a jsem za to rád
Uživatelský avatar
Bína
Příspěvky: 200
Registrován: 01 úno 2011 22:54
Bydliště: Praha

Re: Ostatní koníčky

Příspěvek od Bína »

Tak moje koníčky:

Vodáctví, jak pohodička na kanoii na Vltavě, tak i na kajaku na divočejší řece
Moderní freestyle yo-yo
Geocaching
Lyžování vždy když to jde
Čtení kupy knížek na kindlu
Zaměstnanec firmy Shanling
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Ostatní koníčky

Příspěvek od Mark Levinson »

martinowsky píše:Já se teda po x letech snažim od loňska aspoň trochu vrátit k horskému kolu. i když přes ty kila navrch teda obtížně #-o
Takže můžem třeba někde v létě dát pivo na zahrádce? :thumbup:
pro místní: Třeba v Hošťálkovicích nebo v Děhylově se na pivo zastavuju často.
Víc neříkej, zítra opráším kolo :o)
Setkání hifistů někde na zahrádce vůbec není špatný nápad. V minulosti už tady takové náznaky, myslím, že Korýš navrhoval zahrádku u Radnice v centru Ostravy. Nevyšlo to a už nikdy se akce neopakovala, asi z obavy, že i čísník je maskovaný prodejce elektroniky =)).
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Ostatní koníčky

Příspěvek od martinowsky »

Toš jak se oteplí "i když letos už jezdím" tak zastavím na Svijany nebo Ostravu v Hošťalách na odbočce k mostku k chemičce a cinknu Ti. :clap:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
davidm535i
Příspěvky: 126
Registrován: 03 úno 2012 20:45
Bydliště: Třemošná u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Ostatní koníčky

Příspěvek od davidm535i »

mp3 + špunty
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Ostatní koníčky

Příspěvek od jirie »

Cyklistika je má velká vášeň.
Ani třikrát zlomená klíční kost skalního příznivce neodradí.
Mrzačit své tělo jsem začal až od třiadvaceti .
Triatlon. Beskyd Tour 3x dlouhá (240km)
Jesenický maraton 230km
Samson Radmarathon 200km
Schneeberg - Wechsel radmaraton 235km 2x
Walviertel Radmarathon 245km
Maratona delle Dolomiti 190 km 8x
3x čtyřiadvacetihodinovka Vítě Dostála - "Farm Tour" 3:-O
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Ostatní koníčky

Příspěvek od martinowsky »

Jirie ohledně cyklistiky už teda držím hubu. Můj rekord za rok je nějakých najetých 4500km (MTB) a jezdil jsem deda i sklukama co jezdili závody na solidní úrovni, ale to je už dávno. Dneska jsem rád že uvezu sám sebe. S tím souvisí asi přímo můj další koníček který není tak chvalitebný a to konzumace piva. :D Jinač mašinky, vláčky a hlavně fotky z reálu miluju. Můj děda byl ajzenboňák a jako malého kluka mě brával do Ostravy na hlavák. Vlaky jsou hold super, děda byl super chlap, ale mě to zase až tak nechytlo. Ale na netu často projíždím fotky vlaků.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Mamut
Příspěvky: 296
Registrován: 29 pro 2010 23:09

Re: Ostatní koníčky

Příspěvek od Mamut »

Také se hlásím mezi cyklisty. No jirie, obdivuju tě, že se dokážeš natáhnout do těch oblečků :smile: Mám radši spíše to volnější, ale chápu- bez toho se to neobejde. Dříve sem poměrně pravidelně jezdil na flámy do Špindlu viz.ilustr vid. http://www.youtube.com/watch?v=s8jJEOuq ... re=related

Dneska sem spíš už turista a jen se kochám krajinkou, na novou sezonu tak trošku pokukuju po 29" MTB
Sláva bustrovanejm kytarám a rychlejm bicím!!!!
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Ostatní koníčky

Příspěvek od pajuna »

Upozornil bych, ze mate moznost uvest sve konicky v profilu...

Co se tyce tech mych:

krome muziky, fotbal, hokej, fotografovani, dobre jidlo a piti, cestovani, v posledni dobe znovu trochu mineralogie a drive akvaristika
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Pamela
Příspěvky: 247
Registrován: 21 dub 2011 19:50

Re: Ostatní koníčky

Příspěvek od Pamela »

Náhodou jsem narazil na tohle téma. Jako jedno z hobby si vařím vlastní (DYI :smile: ) chilli omáčku :thumbup:
Asi rok a půl jsem piloval chuť :thumbup: Myslím si že se mi povedla :thumbup: Příprava je hrozná !!! :smile: ani nevím proč mě to baví :lol:
R.K..jpg
Je to celkem nářez !!! :thumbup:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět