Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
aretax

Re: Pytell

Příspěvek od aretax » 16 led 2019 19:28

pulenej píše:Pokud někdo dá za kabel tyhle peníze měl by buď vrátit občanku, nebo se na něm oběsit nebo by ho měli hned zavřít jako Babiše za to že krade :crazy:
Alebo by Ti o tom nemal hovoriť...
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.

pulenej

Příspěvek od pulenej » 16 led 2019 19:35

Já se královsky bavím nad lidskou blbosti pokud tohle dneska někdo dá za kabel ..ale je to spíš vlhký sen prodejce :angel:

pulenej

Příspěvek od pulenej » 16 led 2019 20:23

Pokud za to někdo ten nesmysl dá měl by dostat v dubovém ramecku certifikát na debilitu a poukázku do Bohnic. , Lidská blbost nezná mezi , uznávám že na tohle už musí mít prodejce nejen práh drzosti na Marsu ale i koule o velikosti uranu ..

aretax

Příspěvek od aretax » 17 led 2019 06:02

Pulenej:
Pokud za to někdo ten nesmysl dá měl by dostat v dubovém ramecku certifikát na debilitu a poukázku do Bohnic. , Lidská blbost nezná mezi , uznávám že na tohle už musí mít prodejce nejen práh drzosti na Marsu ale i koule o velikosti uranu ..

Riešite tu, či si Lachim kúpi, alebo nekúpi drahý kábel. Čo je koho to toho? Keď na to má a páči sa mu, nech si ho kúpi, ja mu v tom fandím. Neviem, prečo by podľa Puleneho mal byť debil. Podľa neho "lidská blbost nezná hranic...", ja tvrdím, že ľudská závisť nepozná hranice.

aretax

Příspěvek od aretax » 17 led 2019 06:07

pulenej píše:Pokud někdo dá za kabel tyhle peníze měl by buď vrátit občanku, nebo se na něm oběsit nebo by ho měli hned zavřít jako Babiše za to že krade :crazy:
Ty si tu od toho, aby si rozhodol o tom, kto kradne a kto nie? Myslím, že tie komplexy a závisť Ťa raz dobehnú. Musíš mať naozaj ťažký život. Tebe naozaj nie je čo závidieť. Život, plný závisti a zloby...to naozaj nie je "na závidenie"

pulenej

Příspěvek od pulenej » 17 led 2019 08:01

To jste si pánové asi špatně vyložili .. mě je samozdrejme jasne že to lachim nekoupil a je mi jedno kdo si co koupí pouze konstatuji ze je to nesmysl
Nemusíte hned z kritiky nesmyslné ceny kabelu daleko za hranicí normálu stejně jako to co tu provádí Babiš proto jsem ho uvedl jako příklad
Dělat z člověka závistiveho zoufalce a obhajovat ty prasárny :crazy: , ono v tomhle případě je fakt co závidět ? To snad nikdo nemyslí vazne =))
Člověk aby se pomalu bál napsat na diskuzním fóru svůj názor aby nemusel číst nesmyslne vykonstruovaný útoky na svoji osobu .. to je ted taková epidemie na fórech to tak vypadá ...
Aretaxi nemusíš vše překrucovat ...

kychtax

Příspěvek od kychtax » 17 led 2019 08:38

Si myslím taky, že tu nemuže být řeč o závisti. pulenej je konzistentní - viděli jsme se před nějakou dobou .. a i bavili o kabelech. :thumbup:
ja si myslím taky, že dát za kabel víc jak 30-50 tis. je hloupost. Pokud to není čisté stříbro. Ale jen muj soukromý názor. Nikomu nenutím. :-ss
Naposledy upravil(a) kychtax dne 17 led 2019 08:43, celkem upraveno 2 x.
ATC SCM40, Primare A32, RME ADI2Pro AE, kabely Neotech a kychtax.

zabiny007

Příspěvek od zabiny007 » 17 led 2019 08:39

pulenej...
to neokecáš, tvoje výkřiky o zlodějích atd jsou o tobě vševypovídající. :thumbdown:
:silent: Mimochodem - před vlastním prahem máš zameteno? Jsou všechny tvoje inzeráty košer a příjmy/provize z prodejů zdaněny? :silent:
Stereo: Oracle-Graham-Ortofon, Garrard-Dynavector-Miyajima; SME-Denon; Audio Research; Pro-ject; PRIMARE; ProAc
MCH rozšíření: + ProAc centre + REL + Monitor Audio
Propojení, napájení: Isotek, Furutech, Sroll, Nordost, AQ, VDH, AcousticRevive, TriVista

valderon

Příspěvek od valderon » 17 led 2019 08:43

quote]Aretaxi nemusíš vše překrucovat ..[/quote]
Nemyslím si, že Aretax něco prekrucuje.
Názor mít můžeš , můžeš ho i napsat. To ti nikdo nebere! Ale ve svém vyjádření podsunuješ dehonestaci lidí, kteří jsou ochotni takový kabel koupit. A to ti přijde jako ok? Takže ano, díky takovýmto to na fórech takto vypadá... :thumbdown:

Zdeny

Příspěvek od Zdeny » 17 led 2019 08:55

aretax píše:Pulenej:

Riešite tu, či si Lachim kúpi, alebo nekúpi drahý kábel. Čo je koho to toho? Keď na to má a páči sa mu, nech si ho kúpi, ja mu v tom fandím. Neviem, prečo by podľa Puleneho mal byť debil. Podľa neho "lidská blbost nezná hranic...", ja tvrdím, že ľudská závisť nepozná hranice.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: Přesně!!!
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Infiniti G37 4WD, Subaru Outback 2,5i 6MT, Ford Mondeo 1,8i dělník

pulenej

Příspěvek od pulenej » 17 led 2019 09:29

Člověk si dovolí napsat že kabel za 3/4 mega je zlodějina a nestačí se divit nad myšlenkovými pochody některých jedinců ...
Když napíšu ironicky pohrdavým tónem co si myslím o kupci takového kabelu aby každýmu doslo co je to za nesmysl je to závist a vada charakteru
Už se vůbec nedivím kde ČR je s ekonomickým migrantem v čele ...
Dokonce to znamená že bych mel platit daně z prodeje secondhand hifi což dělá každej hifista co upgraduje
Von je někdo platí ?

lidumil

Příspěvek od lidumil » 17 led 2019 09:44

A je to tu zase - místo věcné diskuze osobní napadání. PÁNOVÉ DĚTE S TÍM UŽ VÁŽNĚ DO PR*ELE A JESTLI TO ADMINOVI NEVADÍ, TAK AŤ DE TAKY .... a klidně mi dejte doživotní ban .... poněvadž se tu seriózní a validní info stejně nedozvím .....

PS:Každej utrácí prachy jinak, někdo za kabely, někdo za dě*ky, někdo za dovolenou v 10* hotelu, někdo za herák .... je mi to u zadele ...
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a na co mám.

RedBaron

Příspěvek od RedBaron » 17 led 2019 09:53

Když si na auto koupím za sto litrů čepičku na ventilek, je to samozřejmě moje věc, jen se nemůžu divit že si někdo bude klepat na čelo :smile:
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
iFi Nano LE > NAD 2600 > VMA-III

Ramones

Příspěvek od Ramones » 17 led 2019 10:04

pulenej píše:Člověk si dovolí napsat že kabel za 3/4 mega je zlodějina a nestačí se divit nad myšlenkovými pochody některých jedinců ...
Když napíšu ironicky pohrdavým tónem co si myslím o kupci takového kabelu aby každýmu doslo co je to za nesmysl je to závist a vada charakteru
Už se vůbec nedivím kde ČR je s ekonomickým migrantem v čele ...
Dokonce to znamená že bych mel platit daně z prodeje secondhand hifi což dělá každej hifista co upgraduje
Von je někdo platí ?

Chtělo by to klídek :silent:
Daň, pokud se nejdná o DPH, se platí pouze při vykázaném zisku.

Mark Levinson
Administrátor

Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF

Příspěvek od Mark Levinson » 17 led 2019 14:10

(Edit by ML)
Trochu jsem uklidil v Mirkově (Pytell) vlákně, prosím nezanášejte vlákna příspěvky vyvolávající flamewar.
Mark Levinson

lidumil

Příspěvek od lidumil » 17 led 2019 15:30

K tomu jen :thumbup: :thumbup: :thumbup: :clap:

Halíř

Příspěvek od Halíř » 17 led 2019 17:40

Uz to zde i na vedlejsim fóru bylo zminěno,spousta audiofirem nabízí extremně drahé( pro vetsinu z nás předražené) výrobky pro segment zákazníků např. ze Saudské Arábie a přilehlého ropného okolí. Pro takového zákazníka je podobná cena kabelu asi stejná jako pro ostatní z nás název mého nicku :smile:

aretax

Re: XLR kabely

Příspěvek od aretax » 28 led 2019 19:40

Jirka33 píše:No podle konstruktera a zahořovače DACu Bva hraji všechny kabely stejně, takze je to asi jedno... :razz:
Keď si kúpiš rezeň, spýtaš sa suseda, ako chutí? Čo takto vytvoriť si vlastný názor na základe toho, čo počuješ Ty?

Jirka33

Příspěvek od Jirka33 » 29 led 2019 00:35

=)) sorry neumim slovenky, odeber se na www.sk nebo jinou čobolskou stránku. PS: Vubec jsi muj příspěvek nepochopil, tak na nej nereaguj.

Češi do toho :lol:

aretax

Příspěvek od aretax » 29 led 2019 07:04

Jirka33 píše:=)) sorry neumim slovenky, odeber se na http://www.sk nebo jinou čobolskou stránku. PS: Vubec jsi muj příspěvek nepochopil, tak na nej nereaguj.

Češi do toho :lol:
Použi Google. Nájdeš tam prekladač. Ale nie som si istý, či takýto šovinizmus patrí na toto fórum. Jirko, ak nevieš, čo to slovo znamená, použi slovník cudzích (po vašom "cizích slov"). Vieš, kedysi som mal doma húpacieho koníka (houpacího kone) a aj ten mal vyššie IQ ako Ty (aj toto nájdeš v slovníku cudzích slov). ^#(^

Jirka33

Příspěvek od Jirka33 » 29 led 2019 07:58

To je v pořádku. Jen inteligentní člověk ze sebe muze delat hlupáka. Uz davno jsem si vsiml ze na hifi foru vas jde opít rohlikem. :lol:

Jirka33

Příspěvek od Jirka33 » 29 led 2019 08:08

Podle Slovaku ma neziva materiální vec nejake iq? No na Slovensku je asi mozne vse :razz: Uz by ty chovance vážně neměli pouštět k pc.

PavelDosko

Příspěvek od PavelDosko » 29 led 2019 08:12

Jirka33 : uklidni se a prestan delat ostudu
PMA PA4 Big Brother,premp SPaudio P1,DAC SPaudio D1,Aurum Cantus V8F,filtrace RiAudio PLF,Roth Orfeo,AR TripleC Power a RCA, Noble audio NightSky a jumpers,MED MI 1005,iFi iUSBPower, iPurifier 2 a Gemini, NUC Akasa - Daphile, 2x LPSU

valderon

Příspěvek od valderon » 29 led 2019 08:28

Myslím si, že o Jirka33 si už dávno každý udělal představu sám, na základě jeho příspěvků. Ale toto je už moc...

Jirka33

Příspěvek od Jirka33 » 29 led 2019 08:44

Forum je vas zivot, muj ne tak to tak nebastim jako vy tady. Reagoval jsem tak protoze muj prvni prispevek pochopil naprosto špatně, ale co se da delat.

PS: Nemuzu byt takovej suchoprd jako vy. To uz radej spachat seppuku :lol: Hrajete si tu na neco co ve skutečnosti nejste O:-)

A pořád ty vase kabely :lol: jasne vam konstruktér Bva od kterého ty krapy kupujete rekl ze všechny kabely hraji stejne =)) Ale to je jako kdyz hrach na stenu hazis.

PavelDosko

Příspěvek od PavelDosko » 29 led 2019 08:49

jdi se lecit
PMA PA4 Big Brother,premp SPaudio P1,DAC SPaudio D1,Aurum Cantus V8F,filtrace RiAudio PLF,Roth Orfeo,AR TripleC Power a RCA, Noble audio NightSky a jumpers,MED MI 1005,iFi iUSBPower, iPurifier 2 a Gemini, NUC Akasa - Daphile, 2x LPSU

Jirka33

Příspěvek od Jirka33 » 29 led 2019 09:04

Prosim tebe nech toho zase doktore Sovo, vime ze jsi namysleny arogantni a zakomplexovany starik, tak si tu netahej triko, nebo te zaslapnu :lol:

ivanb_cko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ivanb_cko » 29 led 2019 09:08

nemůžeš už prostě jenom nepsat totálně mimo téma?!! Urážení osob, národností, názorů jakýmkoliv stylem včetně ironie ad. od klávesnice je neskonale ubohé!
Luxman DA-06 & Audirvana Plus /Denon DN-961FA /Luxman PD-444 w Nottingham Analogue Ace Space & VDH MC-10 + Dynavector DV-505 arm & DV-507 mkII shell & Kiseki Milltek Aurora /PJ Phono Box RS /Jeff Rowland Concentra I /[audio physic] Scorpio

Jirka33

Příspěvek od Jirka33 » 29 led 2019 09:25

Jen skoda ze vidite pouze to ocividne ze ano. Nerika se tomu zabednenost? :crazy:

K XLR pokud chces pouzit kabel o delce 10m a dal, tak urcite XLR.

PavelDosko

Příspěvek od PavelDosko » 29 led 2019 09:47

Jirka33 píše:Prosim tebe nech toho zase doktore Sovo, vime ze jsi namysleny arogantni a zakomplexovany starik, tak si tu netahej triko, nebo te zaslapnu :lol:
Rooseveltova 41, Olomouc, dojed, hrdino

Jirka33

Příspěvek od Jirka33 » 29 led 2019 10:10

Vím kde bydlis, vim jak vypadas :lol: Co z toho kdyz dojedu? Nejsem gay :lol:

PavelDosko

Příspěvek od PavelDosko » 29 led 2019 10:11

PavelDosko píše:jdi se lecit

Jirka33

Příspěvek od Jirka33 » 29 led 2019 10:17

To uz jsi psal, opakujes se. Na rozdil od tebe jsem zdrav, dekuji za optani. :razz:

lidumil

Příspěvek od lidumil » 29 led 2019 11:01

To ste teda tomu tázajícímu se pomohli .... děte s tím zase do pr*ele :thumbdown: [-x

aretax

Re: Viborg

Příspěvek od aretax » 15 dub 2019 20:04

Nezachádzajme do detailov. Jedna z možností je eloxovanie. Všetky teórie platia pre teoretický stav, teda pre ideálne prostredie. V praxi sa jedná skôr o čas, za ktorý oxidácia nastane. Bavme sa v praktickej rovine. Keď mi konektory oxidujú za 10 rokov, nie je problém ich vyčistiť.

NA-Noble Audio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NA-Noble Audio » 15 dub 2019 20:14

Eloxování? to jsi si s něčím popletl. Eloxuje se hliník z důvodu vzhledu (máš to na čelních panelech přístrojů) a elox není elektricky vodivý!
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Waterfall

NA-Noble Audio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NA-Noble Audio » 15 dub 2019 20:30

Tak necháme provedení konektorů stranou, ať si každý použije takové, které vyhovují jeho představám. Jako jeden z mnoha čínských výrobků a fejků jsem si ze zvědavosti pořídil před časem i tento Viborg VP150. Takže musím uznat, že ten zvukový charakter jsi popsal dobře. Oproti tomu Cardasu je opravdu otevřenější, a LessLoss je výraznější na výškách, je tam takový naleštěný. Tento Viborg je příjemný, lehce kulatý, sytý. Můj Zephyr N je detailnější, pevnější a s neutrálnějším spodkem.

kychtax

Příspěvek od kychtax » 15 dub 2019 21:02

Jseš nějakej pichlavej Pavle. :razz:
ATC SCM40, Primare A32, RME ADI2Pro AE, kabely Neotech a kychtax.

aretax

Příspěvek od aretax » 15 dub 2019 22:07

NA-Noble Audio píše:Eloxování? to jsi si s něčím popletl. Eloxuje se hliník z důvodu vzhledu (máš to na čelních panelech přístrojů) a elox není elektricky vodivý!
Už nechcem aj na tomto fóre rozoberať pi.oviny, ale:
"Eloxovanie je úspešnou kombináciou vedy a prírody pre vytvorenie jednej z najlepších kovových úprav na svete.
Je to elektrochemický proces, ktorý zosilňuje a spevňuje prirodzene vytvorenú ochrannú oxidovú vrstvu. Eloxovanie zmení mikroskopickú štruktúru povrchu a rovnako môže zmeniť aj kryštalickú štruktúru kovu blízko povrchu.
Výsledná úprava spôsobuje, že vzniknutá substancia sa stáva druhým najtvrdším známym materiálom na svete po diamante.
Povrchová vrstva je súčasťou kovu, má však pórovitú štruktúru, ktorá umožňuje sekundárnu infúziu (napr. organických či anorganických farbív, rôznych mazív atď.). Používa sa najmä na zvýšenie odolnosti voči korózii, opotrebeniu, umožňuje farbenie a pripravenie povrchu na ďalšie spracovanie ako aj lakovanie."

Je pravda, že najviac sa používa na úpravu Al, či duralu.

NA-Noble Audio
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NA-Noble Audio » 16 dub 2019 08:41

Eloxuje se pouze hliník a jeho slitiny, měď tedy nejde. Vzniklá eloxační vrstva z keramického oxidu hliníku (Al2O3) je velmi tenká, elektricky nevodivá, velmi tvrdá a pevně s hliníkem spojená.
Není lehké uznat chybu, ale je omylem si myslet, že to je projev slabosti, je to naopak.
Nehodlám Tě v tom už dál máchat, šlo mi jen o to, aby zde nebyly bludy, kterých se někdo slepě chytí a bude se v galvanizovně dožadovat eloxování měděných kontaktů.

Odpovědět