Neaktivní členové - SPAM

Vedení HEF-informace.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Neaktivní členové - SPAM

Příspěvek od Mark Levinson »

Poslední dobou se nám na forum dostali jako členové různí lidé za účelem reklamy a různý spam. Museli jsme upravit náročnost přihlašování, aby to nezvládali roboti a zároveň jsme odstranili mnoho záhadných členů jako např. zygOr777, flangILLaIIL, lklhjgyuft, gawAddeds a podobné šílené názvy z pochybných IP a emailových adres.
Píšu to zde proto, že se mohlo stát, že jsme omylem mohli odstranit i slušného člena fora. Pokud se tak stalo, tak se omlouváme a kontaktujte mne SZ nebo emailem a vše napravíme.
V neposlední řadě apeluji na nově registrující se členy, aby používali alespoň trochu smysl dávající nicky. Hodně nám to usnadní práci.
Děkujeme za pochopení.

ML+Pajuna
Mark Levinson
LG PK750
Příspěvky: 23
Registrován: 14 říj 2011 16:57

Re: Neaktivní členové - SPAM

Příspěvek od LG PK750 »

Nevadí můj nick LG PK750 ? Mohu ho změnit pokud by měl dělat problém?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Neaktivní členové - SPAM

Příspěvek od Mark Levinson »

LG PK750 píše:Nevadí můj nick LG PK750 ? Mohu ho změnit pokud by měl dělat problém?
Po registraci a odhalení se nějakým příspěvkem už je vše v pohodě, jedná se především o nově registrující se členy před schválením. Tam máme problém rozlišit jestli "mkf535ls" je regulérní hifista nebo další pokus nějakéh spamového robota o proniknutí na fórum a zahltit ho viry nebo reklamou.
Mark Levinson
Odpovědět