Moderátor Petr 5

Vedení HEF-informace.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Moderátor Petr 5

Příspěvek od Mark Levinson »

Vzhledem k tomu, že se Petr 5 stal nedávno oficiálním prodejcem značky Naim, tak jsme se dohodli, že v nejbližší době odstoupí z funkce moderátora a stane se pouze řadovým členem. Současně dojde ke změně nicku, aby bylo hned patrné, že se jedná o prodejce, jak je na našem fóru pravidlem.
O dalším postupu vás budu informovat.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderátor Petr 5

Příspěvek od gabik »

Tomu rikam srdcar, at se dari :thumbup:
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Moderátor Petr 5

Příspěvek od Mark Levinson »

Od 1.7.2011 Petr 5 odstoupil z funkce moderátora a stal se řadovým členem HighEndFora. Jak jsem již avizoval, stal se oficiálním prodejcem několika anglických značek, hlavně značky Naim. Proto došlo i ke změně nicku na Petr 5-Naimstudio, jak je na našem fóru pravidlem a jak jste si už možná všimli.
Chtěl bych mu touto cestou poděkovat za jeho obětavou práci pro fórum, které bylo více v zákulisí fóra, proto se může zdát, že nebyla tolik vidět. Dále bych chtěl Petrovi popřát hodně úspěchů v jeho obchodní činnosti, která je zároveň živností tak i koníčkem. Kdo Petra zná, tak ví jaký je to zapálený hifista.
Zároveň doufám, že Petr zůstane platným a aktivním členem našeho fóra, který bude nadále přispívat svými zajímavými články, případně nás bude informovat o aktualitách ve svém studiu.


Petře, ještě jednou díky a drž se. :thumbup:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Moderátor Petr 5

Příspěvek od pajuna »

Petre,
diky za prinosnou spolupraci a good luck v novem zamereni. :thumbup:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderátor Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

gabik píše:Tomu rikam srdcar, at se dari :thumbup:
gabiku: děkuji moc za přání ;) Je tomu tak, jinak bych do toho v žádném případě nešel....
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderátor Petr 5

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

M.Levinson;pajuna :

Byla pro mě obrovská čest vykonávat na zdejším fóru moderátora. Byla to pro mě další velká zkušenost nahlížet na hifi zase z jiné strany.
Byli jsme skvělý soudržný tým a byla pro mě radost s Vámi spolupracovat. Nebýt mého osobního rozhodnutí, zůstal bych moderátorem trvale, teda pokud by jste mě neodvolali.

Děkuji Vám za pochvalná slova a přeji celému týmu High-end fóra mnoho úspěchu v tomto nepopulárním koníčku, který je zde provozován bez nároku na jakýkoliv honorář či výhodu a tak by to mělo být.

Ještě jedno takové přání na závěr !!!!
Admin, či moderátor by nikdy neměl zastávat funkci prodejce, protože by mohli manipulovat se čtenáři a ovlivňovat tak jejich úsudky.
Naopak by měl být nestranný a nezaujatý a to vy dva bezesporu jste !!!
Jen tak dále !!!



Jinak veškeré detaily ohledně mé nové vize budu aktualizovat ve svém osobním vlákně.
Taktéž bych si chtěl zachovat stejnou tvář při psaní příspěvků na zdejším fóru.Vždycky jsme si říkali takové nepsané pravidlo, co zde člověk načerpá , by měl také nějakým způsobem vracet :)

Nyní se jdu věnovat poslechovému testu referenčních reprokabelů různých značek, které ted´mám doma zapůjčeny a jejich poměrně dost.
Nordost - Valhalla, Nordost Tyr, Krautwire - Fractal, Acrolink, Acoustic Revive, Chord a více...
Mohu jen naznačit že výsledky jsou překvapující a někdy devastující, jak v ceně tak ve zvuku ;)

S pozdravem Petr.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Moderátor Petr 5

Příspěvek od zappa »

Petře přeju ti mnoho úspěchů.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Moderátor Petr 5

Příspěvek od winelover »

I já přeju mnoho úspěchů a radosti v novém poslání. :thumbup: wl
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Odpovědět