Moderátor Winelover

Vedení HEF-informace.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Moderátor Winelover

Příspěvek od Mark Levinson »

Vzhledem ke zvyšující se členské základně a množství příspěvků jsme s Pajunou dospěli k závěru, že bude potřeba rozšířit náš tým o jednoho moderátora. Ostatně byl to záměr od začátku být ve třech, ale Petr5 odstupil ze známého důvodu a my jsme to s Pajunou zatím stačili i když nám bylo jasné, že v budoucnu příjde čas na rozšíření týmu. Ta chvíle nyní přišla a my jsme rádi, že můžeme v týmu uvítat nového moderátora Jirku-Winelovera.
Mark Levinson
davidsound

Re: Moderátor Winelover

Příspěvek od davidsound »

Pro mne myslím dobra volba. Winelover na hrad :-)
monte

Re: Moderátor Winelover

Příspěvek od monte »

Moderátory máme tři, ale chtělo by to režiséra. Vymýšlet nová témata, bavit lidi :cool: :clap: :lol: .
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Moderátor Winelover

Příspěvek od winelover »

monte píše:Moderátory máme tři, ale chtělo by to režiséra. Vymýšlet nová témata, bavit lidi :cool: :clap: :lol: .
Monte, to je myslím tvá parketa. :lol:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Moderátor Winelover

Příspěvek od pajuna »

Na prispevky tady mame 452 clenu. Ale Monte ma na tyto vety narok, protoze je uz ve vedeni!
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
monte

Re: Moderátor Winelover

Příspěvek od monte »

Jenže monte poslední dobou ztrácí ampéry. Je vysílen pěknými ženskými na Facebooku :lol:

Obrázek
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Moderátor Winelover

Příspěvek od bigjoe »

Gratuluju wineloverovi ke služebnímu postupu :thumbup: :clap: . Konečně jsi zelenej. Já taky :sick: .
Monte není daleko od pravdy. Winelover umí zabavit spoustu lidí :crazy: .
Třeba prej umí bezvadný kouzlo se slepicí, ale ne pokaždý se mu to asi povede :eek: .

P.s. tu slepici co si mi sežral, koukej navalit... :ymdevil:
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
knoflik
Příspěvky: 46
Registrován: 25 dub 2012 20:23

Re: Moderátor Winelover

Příspěvek od knoflik »

Ak bude tak kvalitny a nestranny ako Mark Levinson a pajuna, no problema.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Moderátor Winelover

Příspěvek od martinowsky »

No myslim ze by mel Win minimalne lahev postavit na ten postup. Piju vsechno :-D
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Moderátor Winelover

Příspěvek od jirie »

martinowsky píše: Piju vsechno :-D
Tak pozor , abys nebyl jubilejní dvacátou obětí :mrgreen:
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Moderátor Winelover

Příspěvek od winelover »

Kluci, díky za vesměs vcelku pozitivní reakce. V kecání a zasahování do něčeho jsem poměrně minimalista - narozdíl od jiných oblastí :smile: , takže nečekejte nějaké zběsilosti. Pokud se komunikace bude odvíjet ve vší slušnosti a počestnosti, tak méně zásahů je většinou více. Navíc toleranci k jadrnějším výrazům mám taky poměrně vysokou, takže by vše mělo být o.k.
A flaška do placu? Jasně! Kdokoliv se u mně objeví na návštěvě a poslechu, určitě žíznivý neodejde (otrlejší neodjede :D ).
Tak hlavně nezlobte, ať spolu dobře vycházíme! ;) :ymdevil:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Moderátor Winelover

Příspěvek od winelover »

Jé, akorát nejezděte všichni hned, protože teď jsem si všimnul, že vyhlásili prohibici a já mám doma jen pár butylek! :thumbdown:
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
monte

Re: Moderátor Winelover

Příspěvek od monte »

Přezdívka winelover a je na suchu :lol:, styď se. Já mám neustále několik set litrů k dispozici :lol: .
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Moderátor Winelover

Příspěvek od winelover »

Byla řeč o butylkách nad 20%. Wine má naštěstí míň!!!!!!! =))
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderátor Winelover

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Jirko, jsem rád, že jsi po mě převzal štafetu :thumbup:
Přeji hodně úspěchu a respektu vůči Tvé osobě.
Držím palce ^:)^
Ahoj Petr
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Odpovědět