GRAMOFON BAZAR

Soukromá inzerce.
texrik

GRAMOFON BAZAR

Příspěvekod texrik » úte 12. čer 2018 11:04:58

Ahoj, viděli jste v nejbližší době něco zajímavého na bazarech apod.?
Rád bych si rozšířil obzory a něco si vybral.

Mám toto:
Zesilovač: Yamaha A-760 + tuner
Bedny: Yamaha NS-G30

Nejsem nějak extrémně náročný a rád dám na každou radu. :???:

Děkuji ^:)^
M.

efičák

Re: GRAMOFON BAZAR

Příspěvekod efičák » úte 12. čer 2018 13:20:00

Tvá sestava je zajímavá.
V integráči je kondenzátor někde v napájení, který má omezenou životnost, na webu to dohledáš, dej si to vyměnit. Seřídit a pročistit by taky pomohlo. Kdyby tě analog chytnul, nějaký ten operáček ve phonu by taky mohli v Casea prohodit.

Naposled mě nadchnul Dual s AT95 u rOna. Dual má kvalitní ramínka s pružinovým přítlakem a výsledek s levnou přenoskou je víc než dobrý. Dual mi doporučili dva lidé co mají zkušenosti. S vhodnou přenoskou to hraje za malé peníze.

Neopovrhuju profi gramci s přímým náhonem, pro jejich pohodlí. Osvětlení přenosky a bleskurychlá reakce na povely je kombinace návyková.

Sám mám polskou kopii Pioneera s přímým náhonem, kámoš mi to nově prodrátoval a mi se prostě líbí zvuk těžšího ramínka toho Pioneer zavěšení s obyčejnou OM5e. Kámoš slíbil Shure V15, archeologie je příjemná, hroty jsou stále k dostání.

Stejně jako dalším členům tu jde o vlastní ujištění, jestli tě zaujme zvuk vinylu už u základní přenosky a půjdeš tou cestou dál, nebo investovat ty peníze do co nejlepšího číslicového zdroje jaký si můžeš dovolit.

Když mám náladu, pustím nějaké dobré sbory nebo árie a přes všechny nedostatky formátu a nizké rozlišené OM5e, se mi to líbí.

PavelDosko

Re: GRAMOFON BAZAR

Příspěvekod PavelDosko » úte 03. črc 2018 14:52:48

měl bych na prodej velice zachovalý ProJect Debut Carbon s akrylovym talirem a prenoskou 2M Red, kdyztak mi napiste SZ
PMA PA4 Big Brother, premp SPaudio P1, DAC SPaudio D1, Aurum Cantus V8F, filtrace RiAudio PLF, power cable Roth Orfeo, repro, power a signalove kabely Acoustic Revive TripleC, iFi iUSBPower a iPurifier 2, Fidelizer Pro, NUC i3 Akasa, 2x linearni zdroj

Zpět na “Koupím”