Blondie

Diskuze o koncertech, festivalech a jiných hudebních akcích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Blondie

Příspěvek od lidumil »

Včera na Artu - hodinový koncert Blondie v Berlíně, viděl jste to někdo? Za mě hrůza, jak zvukem (nevím jestli zvukař kapely, nebo záznamu, ale oba by potřebovali nafackovat), tak občas falešným zpěvem, ostatní nehodnotím. :thumbdown: Celou dobu jsem se v duchu ptal PROČ????
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Blondie

Příspěvek od Frogyman »

Zahlédl jsem, po půlce písničky přepnul a nechápající ženě ukázal na mobilu, že písničky i zpěvačku zná.
Mimochodem - podobný pásek co měla snad nosil jen Jánošík :lol:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Blondie

Příspěvek od Dieter Burmester »

Jj, vydrzel jsem to presne 5 vterin :lol: Nechtel jsem tomu trapeni prihlizet :crazy:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Blondie

Příspěvek od lidumil »

Tak ten pásek bylo jedno z toho, co jsem nechtěl hodnotit. Na začátku měla nějaký "kaftan" či co a na něm "Stop Fucking The Planet". To ta Suzi ve Výravě byla jiná liga. Koukal jsem na to střídavě s "2 a 1/2 chlapa" a nevím proč jsem čekal, že to bude lepší :oops: :thumbdown: Velmi smutné.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: Blondie

Příspěvek od -NIN- »

Debbie Harry je jako miniatura k mání. Naštěstí v podobě svých slavných začátků. Viděl jsem jí naposledy v roce 1999 ve Francii v Belfortu a už tenkrát to bylo s uměleckým zážitkem na hraně.
Debbie.GIF
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Ayon+MF+Tannoy
Bond 007 alias Monte

Re: Blondie

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Recenzenti :lol: , schválně jsem si koncert pustil. Blondie jsou punkrocková kapela a pěkně jim to šlape a pěkně tvrdě. Co se týká Debbie, panebože, vždyť se narodila v roce 1945. Třeba měla bolesti, proto měla možná ty pásy. Na deskách vyniká víc její hlas, ale tady je to punk. V tolika letech skvělý výkon.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Blondie

Příspěvek od lidumil »

No proti gustu ... ale za mě si dělá už jen ostudu ...
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Blondie

Příspěvek od Mark Levinson »

Také jsem si to schválně pustil a musím říct, že není třeba tak přísnou kritiku. Na pětasedmdesátiletou babku je to solidní výkon. A pásek navíc? Vždyť to byly vždycky punková kapely, které měly něčím ohromovat. Zvláště pak výstředním oblečením nebo zapínacím špendlíkem v uchu, tak proč ne pásek navíc? A že všechny skladby nezní jako ze studiových alb je jasné, je to přece koncert staříků, kteří už asi denně necvičí.
Ale jinak souhlas, největší umění je včas skončit.
Toť můj pohled.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Blondie

Příspěvek od pajuna »

Ja jsem to nevidel, ale poslouchal jsem je na zacatku 80.let, kdy jsem delaval diskoteky. Vzdy jsme zacinali jejich orchestralni Call me! Tenkrat to byla baba :smile:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: Blondie

Příspěvek od -NIN- »

Zkouknul jsem to na Youtube. Z mého pohledu to není tak špatné. Pro ty kdo přeskočí ze sedmdesátých let rovnou sem, tak je to v podstatě hrající "Jurský park", ale já Blondie sledoval průběžně a od jisté doby se ta úroveň moc nezměnila. Nakonec tahle bloncka se proslavila hlavně vzhledem a solidními polopunkovými songy ve své době. Nikdy nebyla nějaká zvlaštní zpěvačka ani tanečnice. Když to ale porovnám se svou matkou, která je o 3 roky mladší a zpívat umí, tak by to líp určitě nedala (respektive asi vůbec) :crazy:
Jo a ty lidi co tam přišli vypadají šťastně a o to jde.
Ayon+MF+Tannoy
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Blondie

Příspěvek od lidumil »

Jj, svobodná volba každého soudruha ... koukal jsem ze zvědavosti ...
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Odpovědět