John McLaughlin - Forum Karlín 5.3.2017

Diskuze o koncertech, festivalech a jiných hudebních akcích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

John McLaughlin - Forum Karlín 5.3.2017

Příspěvek od Mark Levinson »

Jeden z nejslavnějších světových kytaristů John McLaughlin vystoupí 5. března 2017 v pražském Fóru Karlín.
Vystoupí se svojí kapelou The 4th Dimension, kterou v současnosti tvoří britský klávesista a bubeník Gary Husband, kamerunský baskytarista Étienne M´Bappé a indický bubeník Ranjit Barot.

http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/jazz- ... ghlin.html
Mark Levinson
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: John McLaughlin - Forum Karlín 5.3.2017

Příspěvek od Urbino »

Mark Levinson píše:Jeden z nejslavnějších světových kytaristů John McLaughlin vystoupí 5. března 2017 v pražském Fóru Karlín.
Vystoupí se svojí kapelou The 4th Dimension, kterou v současnosti tvoří britský klávesista a bubeník Gary Husband, kamerunský baskytarista Étienne M´Bappé a indický bubeník Ranjit Barot.

http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/jazz- ... ghlin.html

Tak jaký byl ten koncert
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: John McLaughlin - Forum Karlín 5.3.2017

Příspěvek od Mark Levinson »

Za mne palec nahoru, mně se to líbilo hodně. Forum Karlín má výbornou akustiku, takže i po zvukové stránce perfektní. Před koncertem jsme se sešli v místní hospůdce na pivo/kafe a ještě jsme pokecali. Na koncertě se nesmělo fotit, což ochranka striktně kontrolovala, takže jen jedna fotka...
2017-03-05 19.59.49.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: John McLaughlin - Forum Karlín 5.3.2017

Příspěvek od Urbino »

Mark Levinson píše:Za mne palec nahoru, mně se to líbilo hodně. Forum Karlín má výbornou akustiku, takže i po zvukové stránce perfektní. Před koncertem jsme se sešli v místní hospůdce na pivo/kafe a ještě jsme pokecali. Na koncertě se nesmělo fotit, což ochranka striktně kontrolovala, takže jen jedna fotka...
2017-03-05 19.59.49.jpg
:thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: John McLaughlin - Forum Karlín 5.3.2017

Příspěvek od fox »

Všem hifistům bych doporučil navštívit podobné akce, aby zjistili, jaz zni hudba doopravdy. Forum Karlín má opravdu kvalitně vyřešenou akustiku. :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Odpovědět