STEVEN WILSON - KRAKOW 7.4.2015

Diskuze o koncertech, festivalech a jiných hudebních akcích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

STEVEN WILSON - KRAKOW 7.4.2015

Příspěvek od fox »

Z bráchou jsme se zúčastnili koncertu v Krakově. SW hrál celou novou desku Hand Cannot Erase plus několik skladeb z předchozích alb a Porcupine Tree.
Byl tam taky někdo ? Nebo byl někdo v Praze ?
Pro ty, koho to zajímá, dávám odkaz na "novinářské" fotografie z koncertu. http://www.grablewski.com/archives/55526#prettyPhoto
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: STEVEN WILSON - KRAKOW 7.4.2015

Příspěvek od pajuna »

Zajimalo by me vice, jak se vam to libilo, jake to bylo?
Ja jsem si vzpomnel na Prazsky koncert, kdyz uz bylo vyprodano.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
paul
Příspěvky: 318
Registrován: 26 pro 2010 20:10
Bydliště: Šumperk

Re: STEVEN WILSON - KRAKOW 7.4.2015

Příspěvek od paul »

Pajuna - Jardo.dával jsem to na forum vedle,tak zkusím jen pro zajímavost i sem...
http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopi ... 22&t=14276
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: STEVEN WILSON - KRAKOW 7.4.2015

Příspěvek od fox »

Já jsem kupoval lístky do Krakova, protože z Opavy to je na půl cesty, než do Prahy. Navíc Poláci je měli v prodeji o hodně dříve a já jsem nechtěl o tento zážitek přijít. Taky, jako správný hifista :lol: jsem chtěl sedět uprostřed co nejvíce vpředu.
Do Krakova jsme vyrazili už ráno, aby jsme si královské město mohli trochu prohlídnout.
Koncert byl v novém, krásném a moderním kongresovém centru. Všechna místa byla k sezení. Tím pádem jsme si mohli hudbu vychutnat bez únavy a domů odjet odpočatí.
Obrázek
Zážitek to byl ohromný. Nové album jsem měl řádně naposlouchané. Trochu mě překvapilo, že ho hráli mnohem tvrději, než v originále. Taky projekce za kapelou byla skvělá. Prostě zážitek pro uši i oči. Co víc dodat ?
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Odpovědět