Buty - Hybernia

Diskuze o koncertech, festivalech a jiných hudebních akcích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Buty - Hybernia

Příspěvek od pajuna »

Dostal jsem k Vanocum od syna listky na koncert Buty, ktery jsem vcera navstivil.

Temer trihodinove predstaveni s jednou prestavkou na sklenku vinka bylo moc prijemne. Klasicka sestava kilami mirne oplacanych muzikantu (krome Fina a Jugoslavce:-)). Ve druhe casti se objevil jako host nevidomý muzikant, akordeonista a zpěvák Mário Bihári, ktery me i publikum opravdu nadchnul. Jeho styl hry na akordeon byl skvely. Me osobne jako vzdy tesi hra M. Straky na klarinet, sopranku i tu jeho pistalku. Dodava to stavu cele kapele.
Nektere kousky kapela zahrala v kompletne jinem, obcas trochu silenem aranzma, napr. Vrana nebo Frantisek. Asi jim to uz leze po tech letech na nervy, hrat dokola to same, a vubec se nedivim. Bylo to super zpestreni. Umeji si udelat srandu sami ze sebe. Radu znamych skladeb perfektne zahranych s davkou emoci.
Obrázek

Pridavam par fotecek z rady 24.
IMG_3775.JPG
IMG_3789.JPG
IMG_3791.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Buty - Hybernia

Příspěvek od bigjoe »

Pajuno dobrý fotky...asi dobrý sklo...a asi dobrej oddíl :thumbup:
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Buty - Hybernia

Příspěvek od pajuna »

Dik. Pouze maly kompakt Canon, zrcadlovku na akce v interierech nenosim. Jen to chce popremyslet o nastaveni
a jde to. Bylo to ale daleko od podia.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Buty - Hybernia

Příspěvek od bigjoe »

Canony maj výborné objektivy (nevím, jestli všechny) a i kompaktů už výbornou světelnost. Já mám G 15 (1,8 - 2,8) :clap: .
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Buty - Hybernia

Příspěvek od Mark Levinson »

Jardo,
určitě parádní zážitek. Buty mám moc rád, Radek Pastrňák je neskutečný pohodář.
Z poslední doby se mi moc líbil klip "Píseň práce", ta fronta na závěr klipu nemá chybu včetně KG.

https://www.youtube.com/watch?v=fUV7YuDu0KI
Mark Levinson
Odpovědět