Jablkoň

Doporučte ostatním členům nahrávky, které se vám líbí.
Odpovědět
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Jablkoň

Příspěvek od martinowsky »

Obrázek

Tuhle kapelu znám dlouho a viděl slyšel i na živo na fesťáku a mcs ce mi na živo líbila, ale nikdyjsem neměl potřebu poslechu doma. Teď jsem náhodou natrefil na toto a je to paráda zvuk jak víno - klasicky od Indies. Takže všem doporučuji k poslechu.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jablkoň

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Martine :

Výborný tip, tuto českou kapelu sleduji již dlouho a byl jsem asi 5 x na jejich koncertě, kde se člověk i skvěle pobaví a vždycky je to skvělý hudební zážitek.

Taktéž vlastním asi 5 cd, nejraději mám Mumlavu (kde hostuje Jaroslav Svěcený a byl jsem na ně i na živo v Parníku. S albem Mumlava jsem se seznámil kdysi na výstavě High-end v Praze, kde to hrálo na Wilson Watt Puppy, ihned jsem si cd opsal a pak už to jelo.

Doporučuji vždy zajít si na jejich koncert.

S pozdravem Petr.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Jablkoň

Příspěvek od martinowsky »

Máš pravdu Petře. Já když naživo poprvé viděl Zuzku Navarovou s KOA na festu tak jsem hned vytáhl peněženku a z odložených peněz na pivo jsem šel koupit CD "barvy všecky" a podobně to je i s tím Jablkoňem a dalšími českými nekomerčárnami.

Jinač KOA bez Zuzky Navarové mě už neoslovuje i když jsem je viděl pak 2x. Škoda smutného osudu. Ale ty jejich CD hrajou, že nejeden zahraniční zvukař a vydavatel by se mohl učit.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Jablkoň

Příspěvek od PGH »

Jablkon posloucham vic jak 20 let a nejvic mam rad JABLKON-SVĚCENY 1991 a MACHALAJ 1995, mam od nich teměř všechno a vše je nadpruměrně dobre i zvukově.
nuchtala
Příspěvky: 14
Registrován: 25 kvě 2012 10:40

Re: Jablkoň

Příspěvek od nuchtala »

Mě se hodně líbí Cestující v noci.
Uživatelský avatar
kosva
Příspěvky: 34
Registrován: 07 lis 2011 16:13
Bydliště: Liberec

Re: Jablkoň

Příspěvek od kosva »

Jablkoň to je moje srdcovka, opravdu podařená kapela. Mluvil jsem s Němcem a i jako člověk dobrý chlapík. Jejich vystoupení navíc moderoval Dušek a to byla skvěla kombinace. Mimochodem Trchová vydala album Takhle ve mě vyjou vlci za hudební pomoci mixáže právě frontmena kapely Jablkoň Němce a je to znát, zvukově výborné CD. Pro neznalé doporučuji výběr "Malá lesní - best of" ^:)^
Audio Cambridge 851N, CARAT Topaz, Musical Fidelity A1001, Tannoy Glenair 15, Sennhaiser HD 650
pulenej
Příspěvky: 94
Registrován: 12 zář 2012 21:38

Re: Jablkoň

Příspěvek od pulenej »

Jablkoň je stejně jako třeba Vltava kapelou skvělých muzikantů podávajích nadstandartní výkony , žádný laciný věci pro masy ;)

jejich koncerty jsou vždycky skvělý

mě asi nejvíc co se týká muziky a kvality nahrávky od nich bere Symphonic Jablkoň

http://www.indiesmg.cz/alba/274/xxv-sym ... kon/?idn=1
Odpovědět