Neohighend

Doplňky - hifi stojany, podložky, hroty a ostatní doplňky pro kvalitiní poslech.
Janik
Příspěvky: 1635
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Neohighend

Příspěvek od Janik »

PítrsPraha
nevyjadruj sa k niecomu ak nemas kompletny obrazok. ja ho mam a nebudem blizsie nic specifikovat. kedze v mojom zaujme je nevrtat sa v hovne ale aby sa tento problem vyriesil v klude a bez zbytocnych senzacii. tebe radim sprtat sa inde je tu kopec dalsich tem kde vynikne tvoj intelekt a charakter.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Neohighend

Příspěvek od PítrsPraha »

...aneb kde není argument, pomůžou osobní výpady.

Jsme na diskusním fóru, jehož podstatou je reagovat na napsané. Pokud ti to nevyhovuje, není povinnost tu být.
A pokud někdo říká, že se nechce k nečemu vyjadřovat a přesto se vyjadřuje, navíc za někoho jiného a navíc za pomocí prázdných náznaků a mlžení, je to chucpe jak z partesu.

Je zjevné, že bali858 se s výrobcem věc snažil řešit, ale ten začal dělat mrtvého brouka namísto, aby se ke svému pochybení postavil férově. Proto to bali858 napsal sem - až poté, co jej Neohighend začal ingorovat. Je v pořádku, že na takové nekalé jednání Neohighendu upozornil, aby nenaletěli i další. Přitom věřím, že Neohighend má řadu spokojených zákazníků. Bohužel, profesionalita firmy a charakter lidí se neukáže ve chvílích, kdy jde vše hladce, ale až v okamžiku, kdy se vyskytne nějaký problém. Jako zde.

Nikdo nebrání Neohighendu se tady vyjádřit (napřímo, bez samozvaných mluvčích, kteří jen mlží bez konkrétního obsahu).
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Yiakubou
Příspěvky: 107
Registrován: 12 črc 2020 22:17

Re: Neohighend

Příspěvek od Yiakubou »

Mam ted ve vyrobe nove repro od Rihy a dyhu a jeji kvalitu jsme resili dost dlouho. Co od nich vim, tak kazdy plat dyhy muze mit trochu jiny odstin, nejake vady, apod. Pokud tedy nekdo chce mit 100% kvalitu, musi si to jit proste osobne vybrat a vyselektovat, ne jen naslepo objednat (byt od jiz overeneho a vyzkouseneho dodavatele). Takze zadna priroda, starnuti a ja nevim co dalsiho. Je to o peclivem pristupu a kontrole vstupni kvality...
bali858

Re: Neohighend

Příspěvek od bali858 »

Halíř: Pokud semnou máš nějaké osobní problémy můžeme si to vyříkat osobně. Nebo si mě tu blokni, nemusíš pak číst mé komentáře.
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Neohighend

Příspěvek od Halíř »

Ne, ne, na takové věci je povinnost upozorňovat veřejně a k tomu osobnímu vyříkání, kterým tu machruješ...no co bych ti na to asi tak řek? Po tvém minulém sprostém výpadu prostřednictvím soukromé zprávy, kterou jsem byl oblažen a kdes mi podobnou alternativu taky nabízel, jsem tě pozval k sobě do Litvínova i s notama, jak mne zaručeně a neomylně můžeš vyhledat, jenže jako vždy a se vším, odmlčel ses...zřejmě budeš bojovník jenom online :lol: !
bali858

Re: Neohighend

Příspěvek od bali858 »

Halíř píše: 20 srp 2021 18:12 Ne, ne, na takové věci je povinnost upozorňovat veřejně a k tomu osobnímu vyříkání, kterým tu machruješ...no co bych ti na to asi tak řek? Po tvém minulém sprostém výpadu prostřednictvím soukromé zprávy, kterou jsem byl oblažen a kdes mi podobnou alternativu taky nabízel, jsem tě pozval k sobě do Litvínova i s notama, jak mne zaručeně a neomylně můžeš vyhledat, jenže jako vždy a se vším, odmlčel ses...zřejmě budeš bojovník jenom online :lol: !
Tak to nevím komu jsi to posílal. Ale nevím proč bych mel jezdit ja za tebou, ty mas semnou problém kdyz me tu a ne jen tu napadas. Pro me jsi takový neškodný Brouk Pytlík.
Yiakubou
Příspěvky: 107
Registrován: 12 črc 2020 22:17

Re: Neohighend

Příspěvek od Yiakubou »

No jestli je Halir tenhle Halir: https://ustecky.denik.cz/zlociny-a-soud ... vinov.html

...tak bych tam radsi nejezdil :lol:
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Neohighend

Příspěvek od Halíř »

Proč by neměl jezdit? Naopak, pokud si bali stojí za svým, cituji:

„...můžeme si to vyříkat osobně.” a „Pro me jsi takový neškodný Brouk Pytlík.”

tak by tím spíš dojet měl! Jenže to by se v jeho případě nesmělo jednat pouze o dlouhodobou pózu místního "drsňáka" v online módu, kdy bych mu potom při reálném randevous musel přistavit přebalovací pult...a takhle to s jemu podobnejma mončičákama končí pravidelně =)) !
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Neohighend

Příspěvek od slayers »

Halíři radši se vyjádři k tématu. Tobě ty kusy přijdou aspoň minimálně podobný?
Ono to totiž k pláči je.
Nechápu proč většinou vedeš provokující komenty.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Neohighend

Příspěvek od RedBaron »

Tak chápu nějaký odlišnosti v suku nebo rozestupu tmavých a světlých částí, ale tohle není vůbec stejný hřiště, to není ani stejná liga, to je úplně jinej sport :smile: Totálně jiný dřevo.
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Odpovědět