Nerez pod komponenty/bedny

Doplňky - hifi stojany, podložky, hroty a ostatní doplňky pro kvalitiní poslech.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od PavelDosko »

betoeshop.cz, silene ceny za dopravu, tak jsem si to nechal poslat nejbliz kam dodavaji a vyzvedl v Prefe Brno
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od Mark Levinson »

To fakt i vypadá moc dobře, za mne palec nahoru :thumbup:
Mark Levinson
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od zatty »

PavelDosko píše:betoeshop.cz, silene ceny za dopravu, tak jsem si to nechal poslat nejbliz kam dodavaji a vyzvedl v Prefe Brno
stejny problem sem mel i ja se svyma ale nakonec mi je dovezli normalne za 200,-
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
terahera

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od terahera »

O betonu psal již před rokem Aretax,tehdy jsem jej poslechl a jsem spokojen.Následně je po poslechu u mně pořídil Zatty,jak psal a taky spokojen.Dizajnu je mnoho,stačí si jen vybrat,já mám třeba takové ty zahradní našlapy v imitaci piskovce(samozrejme z betonu)
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od valderon »

Kluci, je nějaká minimální "doporučená" tloušťka nerezy pod bedny? A co třeba dát 2 slabší plotny na sebe? Je to hloupost? Je lepší jedna v kuse a co nejsilněji? Mám možnost něco sehnat a vyzkoušet , ale jen pokud to má mít nějaký smysl. Díky
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od lachim »

valderon
zkoušel jsem jak 8 mm, tak 2x 4mm.
za mě je lepší 2 tenké na sebe.
až budu mít čas, budu experimentovat s nějakou textílií mezi ty 2 pláty.
budu vůbec zase experimentovat s deskami nerezu všeobecně.
a také... 8mm velké desky o velikosti 60x 40cm z podlahy zvednout...pokud máš úpně rovnou tak je to honička.
zavolej, pokecáme co vše jsem vyzkoušel.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od Frogyman »

Valderon
pokud bys měl zájem sám vyzkoušet, mohu půjčit desky 37x43cm á 5mm. Zrovna jich mám 6ks volných, než je zase zkompletuji do racku.
Klidně mohu předat zítra na D2, jak povalím dopoledne do Blavy. Když tak :-c
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od valderon »

Zabiny007, Lachim :
Děkuji za postřehy, podněty i nabidky. V tuto chvíli, až dojedu domů tak, přeměřim jaký rozměr vlastně chci. Mám možnost mít 1cm,ale ještě zjistím další možnosti. Mám to jako velmi čerstvou možnost. Moc mi pomohlo info, že stačí i tenčí. Až zjistím víc, budu se možná ptát dál, případně napíšu postřehy. Ale nebude to tak rychlý, jak bych možná chtěl...
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od aretax »

zabiny007 píše:Valderon
pokud bys měl zájem sám vyzkoušet, mohu půjčit desky 37x43cm á 5mm. Zrovna jich mám 6ks volných, než je zase zkompletuji do racku.
Klidně mohu předat zítra na D2, jak povalím dopoledne do Blavy. Když tak :-c
Ak Ti to vyjde, zastav sa cestou späť na kávu. Mal by som byť poobede doma. Keď sa rozhodneš, tak zavolaj keď budeš odchádzať z BA. Môžeš si vypočuť, prípadne porovnať sieťový kábel Audioquest Hurrican.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od Frogyman »

Aretax
JJ, volal bych ti, jak budu vědět jak jsem na tom časově. Mám pracovní program cca do dvou, pak nejspíš ještě chvilka v Nisel.
Ozvu se, jak budu v BA hotov.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od aretax »

zabiny007 píše:Aretax
JJ, volal bych ti, jak budu vědět jak jsem na tom časově. Mám pracovní program cca do dvou, pak nejspíš ještě chvilka v Nisel.
Ozvu se, jak budu v BA hotov.
OK. Predchádzajúci príspevok som chcel poslať do SS, ale omylom som ho odoslal tam, kde je.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od lachim »

zpět k nerezu.
v současnoti tahám nerezové desky "všude" s sebou.
nakonec jsem zjistil, že i pod touto kombinací "filtrů" je "slyšet" deska z nerezu (4 mm)
též bych tomu nevěřil.
Genes_SupT 3_web.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
JAPEX

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od JAPEX »

A Michale, proč to stojí před bednami?! :shock:
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od lachim »

Foto pro ilustraci. V reálu ta fotka není hezká,
Tahle se fotolaikovi povedla
Uživatelský avatar
Otikle
Příspěvky: 172
Registrován: 14 bře 2015 18:17

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od Otikle »

lachim píše:Foto pro ilustraci. V reálu ta fotka není hezká,
Tahle se fotolaikovi povedla
Super foto :thumbup: Hlavne pro me. Mrkneme se v nedeli jak by ty nerez desky sly i pod moje B&W ^:)^
STEREO: BW800D3/Sroll, McInt.1,2kW, dCS Rossini, AurenderW20, Bespoke preamp
KINO:BW805+HTM1D3, McIntosh MX170+MI254, OPPO205/Casea
GRAMO:Transrotor Rondino/MC-Fuuga, Aud.Res.PhonoRef10
KABELY:NordostOdin+Valhalla, KimberKS6068
FILTR:Sup.Titan+Genesis
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od PavelDosko »

tak betonove dlazdice i pod zulovou deskou na komponenty a spokojenost, hezky vikend
Obrázek
neni placka, neni highend
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od lachim »

pavel dosko
krásná sestava v krásném prostředí. AC by si tě mohli dát do katalogu.
rozdíl mezi žula / beton můžeš popsat?
nerez jsi nakonec vyzkoušel?
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od PavelDosko »

lachim : diky, no nerez ... nakonec jsem mel hromadu 2mm cucku, nejak jsem z nich pod bedny narovnal 6mm, beton se mi zda v me instalaci lepsi a to kupodivu na stredech, spodek i vysky stejne. Nerez i beton je imo presnejsi na basech nez zula
neni placka, neni highend
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od daliborr »

Tak dnešek byl takový vynikající na odzkoušení různých materiálů pod reprobedny. Nerez jsem už měl vyzkoušenou a že by to byl obrovský skok ,to se vůbec nedá tvrdit. Vyzkoušel jsem pod bednama dlažbu teraco 40x40x3, břidlici 35x40x2 a železné desky 30x40x1,5.S břidlicí se mi zdálo,že se nepatrně ztratil prostor a basy byly takové pomalé . Mezi teraco a železem jsem zaznamenal jen nepatrný rozdíl na výškách,ale to přisuzuji k tomu ,že teraco má výšku 3cm a železo 1,5cm,tedy výškové repro v jiné poslechové výšce. Beton zatím nemám,ale co není může být. Rozhodně to nejsou skoky o jeden level k lepšímu, jak někteří hrozně rádi píší. Jsou to jen nuance,které při určitých náladách se mohou měnit. Slepým testem bych poznal prd.
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od YamahaMan »

daliborr píše:Tak dnešek byl takový vynikající na odzkoušení různých materiálů pod reprobedny. Nerez jsem už měl vyzkoušenou a že by to byl obrovský skok ,to se vůbec nedá tvrdit. Vyzkoušel jsem pod bednama dlažbu teraco 40x40x3, břidlici 35x40x2 a železné desky 30x40x1,5.S břidlicí se mi zdálo,že se nepatrně ztratil prostor a basy byly takové pomalé . Mezi teraco a železem jsem zaznamenal jen nepatrný rozdíl na výškách,ale to přisuzuji k tomu ,že teraco má výšku 3cm a železo 1,5cm,tedy výškové repro v jiné poslechové výšce. Beton zatím nemám,ale co není může být. Rozhodně to nejsou skoky o jeden level k lepšímu, jak někteří hrozně rádi píší. Jsou to jen nuance,které při určitých náladách se mohou měnit. Slepým testem bych poznal prd.
Skús čistý 3cm mramor....
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od valderon »

Tak hlásím, že mám hotovo. 2mm pod všema komponentama a 6mm pod repro. Kvůli estetice vše rozměrech půdorysu přístroje i beden. Vypadá to, pro mě, výborně.
Zvuk? Má cenu se opakovat po druhých? :razz:
Velké zpřesnění všeho. Bas ubral na mase, která se pretavila na přesnost a pevnost. Středy a výšky? Vlastně ani nevím co napsat. Po pár albech jen zírám! Všude se to jistě chová "různě". Nebudu psát o kolik levelu se to zlepšilo, nicméně je to změna velká. Budu poslouchat a uvidím za čas. Teď je to docela jiný zvuk, takže musím naposlouchat a poté vyhodnotit. Můžu zodpovědně říct, že změna je i jen pod komponenty, tak jsem to měl týden, až potom jsem to dal i pod bedny s dalším vnímáním změny.
Je to peklo, když si uvědomím, že stejná sestava díky hromadě šrotu (měděný slipmat, nerez podložky) hraje naprosto jinak :eek: :lol:
20190709_182002-2016x1512.jpg
20190709_182025-1512x2016.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
terahera

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od terahera »

Dobře tyyyyy :thumbup:
kulich
Příspěvky: 100
Registrován: 02 bře 2012 14:06

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od kulich »

:clap: :clap: :clap: :clap:
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od jupol »

Valderon, tíško závidím... :thumbup:
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od valderon »

Včera jsem "instaloval" a poslouchal gramofon. Dnes hraji cd. No páni.... Někdo mi vyměnil player a zapomněl mi to říct :shock:
Jestliže po pár chvílích včerejšího poslechu jsem chtěl vyhodnocovat,tak teď už mám pocit, že je vymalováno (kdo mě zná, chápe joke :lol:)
Ikdyž miluji gramofon, tak ta "technická přesnost" cd je teď úchvatná a dech beroucí! Notoricky známé skladby hrají neuvěřitelně, přesnost, živost (ne ostrost!) středů a výšek, prostor, přítomnost mě praštila do uší jako první. Mikro a makro dynamika na středech je to hlavní a největší překvapení. Tuším Pytel psal o pocitu vyšší hlasitosti. Možná se pletu, ale myslím si, že to není vyšší hlasitost, ale právě ona znělost a živost středů, která tento pocit vytváří. Opravdu si to užívám!
Děkuji kluci za podporu a rady, samotného by mě to ani nenapadlo. ^:)^
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od zatty »

Gratuluji k doladeni sestavy :thumbup:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
terahera

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od terahera »

Jako vždy,určitě poslednímu :lol:
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od valderon »

Ano, jako vždy =))
Už jen milion a jednu věc a už to bude :lol:
Popravdě, chci zkusit v této konstalaci ještě bedny zatížit z vrchu...
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od koudelka »

Doporučuji i toto, "divení se"bude pokračovat ~x(
IMG_0314.jpg
bude pokračovat ~x(
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
Uživatelský avatar
Šmudla
Příspěvky: 12
Registrován: 27 zář 2019 20:58

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od Šmudla »

Valderon
Jak vnimas nerez s odstupem času?Pocity furt stejné :angel:
Auna AV2-CD508,Auna ST 2000,Sencor SDV 1204H
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od valderon »

Šmudlo, to se těžce definuje. Mám to tak a poslouchám. Na změnu jsem si zvykl, jsem rád a neřeším. Zrovna včera jsem si pustil cd, které u mě díky gramofonu docela odpočívá (si ho šetřím, že :lol:) a byl jsem překvapený, že zvuk byl pevný a přesný(na mé poměry) , což pred nerezem nebylo. Ale před vánocemi to vyhažu v rámci očisty sestavy a potom budu slyšet jasně, co a jak.
Byl u mě i zabiny007 a sám řekl, že se mi zpřesnily hlavně basy. Ale to slyšel s měď podložkou a novou přenoskou, takže to nebyla reakce pouze na nerez, ale jako celek.
Asi tak....
Uživatelský avatar
Šmudla
Příspěvky: 12
Registrován: 27 zář 2019 20:58

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od Šmudla »

Díky za reakci :thumbup:
Dnes jsem zkusil také dát nerez pod komponenty a repro a chvíli mi trvalo se stím srovnat :shock: Ten zvuk je jiný,ještě nevím,jestli je to dobře nebo ne,ale je každopádně jasně jiný.Vliv nerezu je tedy jasně slyšitelný a je jen otázkou,jestli k lepšímu,nebo ne.Mé první dojmy mi ale našeptávájí,že asi k lepšímu
Auna AV2-CD508,Auna ST 2000,Sencor SDV 1204H
samcus
Příspěvky: 174
Registrován: 13 bře 2012 21:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od samcus »

Před pár dny jsem také umístil reprobedny na kartáčované nerez plechy o síle 6 mm. Opravdu došlo k zpřesnění celého pásma, zejména je to nejvíce slyšitelné v basovém pásmu. Není to žádné dramatické zlepšení ale přesto jasně definované. Pokud něco v reprodukci chybí či přebývá takováto úprava to nezachrání. U mě nerez zůstane !
nerez.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
DinosaurJr
Příspěvky: 56
Registrován: 13 dub 2012 21:31

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od DinosaurJr »

Možná jsem nepochopil správně, ale co vlastně nerez desky odstíní a jak zlepší reprodukci?
Téměř "každý" "čtvrtek" "novou" LP ♪♫♪
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od F2014 »

DinosaurJr píše: 25 pro 2019 17:03 Možná jsem nepochopil správně, ale co vlastně nerez desky odstíní a jak zlepší reprodukci?
Netrap se. Není co chápat. Nevšiml jsem si, že by se tady někdo snažil o vysvětlení pozorovaného jevu. Prostě jen kolegové hifisti sdílejí svou zkušenost - díky jim za to.
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od aretax »

DinosaurJr píše: 25 pro 2019 17:03 Možná jsem nepochopil správně, ale co vlastně nerez desky odstíní a jak zlepší reprodukci?
Nie je to o tienení, ani o žiadnom "elektrickom" vplyve. Je to iba o prenose vibrácií. Niekedy prenos vhodných vibrácií môže mať na zvuk lepší efekt, ako ich absolútne potlačenie.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od Jirka33 »

valderon píše: 10 črc 2019 11:14 Tak hlásím, že mám hotovo. 2mm pod všema komponentama a 6mm pod repro. Kvůli estetice vše rozměrech půdorysu přístroje i beden. Vypadá to, pro mě, výborně.
Zvuk? Má cenu se opakovat po druhých? :razz:
Velké zpřesnění všeho. Bas ubral na mase, která se pretavila na přesnost a pevnost. Středy a výšky? Vlastně ani nevím co napsat. Po pár albech jen zírám! Všude se to jistě chová "různě". Nebudu psát o kolik levelu se to zlepšilo, nicméně je to změna velká. Budu poslouchat a uvidím za čas. Teď je to docela jiný zvuk, takže musím naposlouchat a poté vyhodnotit. Můžu zodpovědně říct, že změna je i jen pod komponenty, tak jsem to měl týden, až potom jsem to dal i pod bedny s dalším vnímáním změny.
Je to peklo, když si uvědomím, že stejná sestava díky hromadě šrotu (měděný slipmat, nerez podložky) hraje naprosto jinak :eek: :lol:
=)) Pokud vrátíš korekci basů na Luxmanovi zpět na polohu 0, třeba se vrátí i ona masa basů zpět :razz:
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od fox »

Pánové. Neexistuje jedno řešení pro všechny. Každý máme jiné složení podlahy. Někdo má tvrdnou podlahu z betonu, jiný bydlí ve starém domě s dřevěnou podlahou na trámovém stropě... Těch podlahových a stropních konstrukcí je mnoho. Sám se už dlouho zabývám opravou a návrhy těchto konstrukcí.
Proto bude asi každému vyhovovat jiná alternativa podkladu komponentů.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od terahera »

Jako vše v hifi,je třeba u sebe vyzkoušet a pak vyhodnotit vhodnost tohoto řešení :angel: U mě jasný pozitivní vliv a už zůstalo jak pod komponenty,tak pod repro.Neřeším,jaký je fyzikální důvod funkčnosti tohoto řešení,prostě jsem zkusil,sedí to,pomohlo to,tak to zůstane :angel: Odsoudit něco jen tak od klávesnice bez vlastní praktické zkušenosti a poté zesměšňovat ostatní,kteří ke své spokojenosti používají,nepřinese nikomu nic :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Nerez pod komponenty/bedny

Příspěvek od terahera »

Vlastně zesměšňování čehokoliv,jen tak od klávesnice,je zvláštní druh přispívání do diskuze o čemkoliv a vlastně už z podstaty nikomu nic nepřinese,možná jen přispívajícímu,který si tím trochu ukojí nějaký syndrom třeba méněcennosti :shh:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Odpovědět