Nožičky

Doplňky - hifi stojany, podložky, hroty a ostatní doplňky pro kvalitiní poslech.
Uživatelský avatar
knopi
Příspěvky: 102
Registrován: 07 úno 2011 19:33
Bydliště: Praha

Nožičky

Příspěvek od knopi »

Sháním hezké nožičky ve tvaru kužele. Vzorově měly by to být něco jako tohle
Vím, že se toho dá najít hodně, ale neorientuju se. Jde mi především o ty hroty co uvádím na obrázku, ale v každém případě pokud máte tip na hezké nožičky které se Vám líbí sem s ními taky samozřejmě :thumbup:.
Mytek Brooklyn DAC, Blipo, XLR & power kabely
monte

Re: Nožičky

Příspěvek od monte »

Jestli to chceš pod přístroj, tak bych od hrotů nečekal to pravé. Raději něco jako mám pod Wotany. Má oblíbená značka je OEHLBACH, zastoupení Vlkelectronic Zlín.

http://oehlbach.cz/home.htm

Objednat po telefonu, je to velkoobchod. (Majitelka velmi ochotná a :thumbup: ?).
Uživatelský avatar
knopi
Příspěvky: 102
Registrován: 07 úno 2011 19:33
Bydliště: Praha

Re: Nožičky

Příspěvek od knopi »

Díky za tip. Maj pěkný nožičky, pod ten můj přístroj to by se asi nehodilo. Proto se mi líbí právě ty hroty to by napoak mohlo vypadat velice elegantně, protože ten můj zesilovač má trochu podobné rozměry křivky těla a čelního panelu jako ten zesilovač na obrázku. Představoval bych si to když už to nebudou hroty tak užší průměr tak kolem 20mm nebo tenký nožižky s širšim spodkem jako to má třeba Emm Labs jinak by to vypadalo jako pěst na oko to už by bylo lepší nechat to přímo od výrobce. Chci černou barvu nožiček, případně stříbrnou ještě jsem se na stopro nerozhodl jaká bude barva přístroje mám stále čas na rozmyšlení :smile:.
Mytek Brooklyn DAC, Blipo, XLR & power kabely
Uživatelský avatar
knopi
Příspěvky: 102
Registrován: 07 úno 2011 19:33
Bydliště: Praha

Re: Nožičky

Příspěvek od knopi »

Na hifi-voice jsem si všiml tohodle cold-ray a zdá se, že tvarově designově to je to co jsem hledal :thumbup:
Mytek Brooklyn DAC, Blipo, XLR & power kabely
monte

Re: Nožičky

Příspěvek od monte »

Kulička, neztratí díky velké ploše význam odhmotnit ?
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: Nožičky

Příspěvek od Mirek »

To Knopi
Má zkušenost u a to dlouholetá a u několika značek je ta, že pokud jsem zkusil dát přístroje na hroty zvuk se místo očekávaného zlepšení vždy zhoršil, osobně bych raději před koupí něco podobného jako ty hroty vyzkoušel než utratím peníze. Ale jak píši je to jen moje osobní zkušenost.
Uživatelský avatar
knopi
Příspěvky: 102
Registrován: 07 úno 2011 19:33
Bydliště: Praha

Re: Nožičky

Příspěvek od knopi »

Stejně to nejspíše dopadne asi tak, že se mě gumové nožičky od výrobce mého přístroje budou líbit, ale kdyby náhodou ne tak proto jsem založil toto vlákno. Určitě děkuju za upozornění já s tím zkušenost nemám.
Mytek Brooklyn DAC, Blipo, XLR & power kabely
Uživatelský avatar
Steve
Příspěvky: 189
Registrován: 26 pro 2010 19:31
Bydliště: Kroměříž

Re: Nožičky

Příspěvek od Steve »

Právě jsem si objednal tyto antivibrační dampery Valab. Prý fungují a jsou velmi kvalitní. Cena oproti cerebálu je legrační :thumbup:
http://cgi.ebay.com/Valab-Audio-Vibrati ... 7447214637
Usher Dancer Mini One,Pioneer D9/Casea,Xindak XA8250+XA8800MNu,Crystal cable Reference+Standard, gramo AURA G6N+Cambridge Audio 640P,Connex audio Ultimate speaker cable, IsoTek Aquarius,Oyaide Tunami+Harmonix X-DC2+ Acoustic revive standard
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Nožičky

Příspěvek od pajuna »

Dej vedet Steve prvni poznatky az to dorazi.
Zajimalo by me to pod CDP, pod repro mam ceraball a je to ok, nicmene pod vsechny komponenty je to zbytecne drahe.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Steve
Příspěvky: 189
Registrován: 26 pro 2010 19:31
Bydliště: Kroměříž

Re: Nožičky

Příspěvek od Steve »

To pajuna: Jasně. Akorát nevím, kdy to dorazí. Od 1.4. změnily ty naše vemena ve vládě cenový limit pro DPH na 22EURO, aby nás pořádně potrestali za nákup ze zahraničí. Důsledek to má teď ten, že celnice je zavalená zbožím a praská ve švech, protože to samozřejmě nestíhají proclívat.V USA mám měsíc objednané CD, a ještě nedorazilo...Ale k věci. Chci ten damper vyzkoušet právě pod CDP. Přehrávač mám na filtru Isotek Aquarius a tak budu ještě zvažovat, jestli ty Valaby nevložit až pod IsoTek..
Usher Dancer Mini One,Pioneer D9/Casea,Xindak XA8250+XA8800MNu,Crystal cable Reference+Standard, gramo AURA G6N+Cambridge Audio 640P,Connex audio Ultimate speaker cable, IsoTek Aquarius,Oyaide Tunami+Harmonix X-DC2+ Acoustic revive standard
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Nožičky

Příspěvek od Mark Levinson »

Vypadá to konstrukčně jako Ceraball, vidím taky i kuličku. Pokud to bude fungovat, tak není co řešit a je to jasná volba, protože cena je velmi sympatická. Steve, až to vyzkoušíš, tak prosím Tě dej vědět.
Dík a držím palce, ať to dorazí co nejdříve a v pořádku.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Nožičky

Příspěvek od bigjoe »

Steve, za tyhle prachy jsi to měl koupit pod CD i pod IsoTek ;)
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Steve
Příspěvky: 189
Registrován: 26 pro 2010 19:31
Bydliště: Kroměříž

Re: Nožičky

Příspěvek od Steve »

To bigjoe: Ono to není tak jednoduchý. Mám nad CD ještě polici s gramofonem,místo nad CD je asi 2cm. Když dám dampery pod CD, už budu muset poličku nějak podložit, aby byla výš, a hlavně se bude taky špatně obsluhovat gramofon, protože na ním mám taky málo místa. proto uvažuji tu myšlenku dát Valaby pod IsoTek, to bych nemusel nic upravovat a ještě bych se na tu výšku "vešel". Ale je otázka, jestli to bude mít stejný efekt, jako v případě, že by byl podložen pouze CDP.Nic není jednoduché,jak se zdá.A u mě už vůbec ne....
Jinak na netu jsou i názory, že kvalitní dampery fungují dobře i pod předzesíky..(o gramofonech ani nemluvím).No, nevím. Ale neříkám ne, protože jak jsem se přesvědčil, možné je všechno.
Usher Dancer Mini One,Pioneer D9/Casea,Xindak XA8250+XA8800MNu,Crystal cable Reference+Standard, gramo AURA G6N+Cambridge Audio 640P,Connex audio Ultimate speaker cable, IsoTek Aquarius,Oyaide Tunami+Harmonix X-DC2+ Acoustic revive standard
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: Nožičky

Příspěvek od bigjoe »

Ahoj Steve.
Jo, když jsou problémy s místem, tak to je jiná. Koukal jsem, že Valab jsou vysoké 25mm, což je cca stejné, jako nožičky na Aquarius. Ty rozhodně odšroubuj, protože to není žádná paráda a když odmontuješ i nožičky na CD a místo nich dáš Valab dampery, nebo vedle nich (hlavně ne pod nožičky, jak to někdo dělá) a ty původní nožičky mají jistě přes 1cm, tak by se to mělo vejít do původního prostoru. CD se nehřeje tolik, aby potřebovalo nějaké extra místo na větrání, takže možná... :thumbup:
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
Steve
Příspěvky: 189
Registrován: 26 pro 2010 19:31
Bydliště: Kroměříž

Re: Nožičky

Příspěvek od Steve »

Zdar Joe, i tak by to snad šlo. Taky si myslím, že nad CDP nemusí být nějaký extra prostor. Pokud půjdou nožky od Aquarius odmontovat bez problémů, tak bych je možná vyhodil, i když jsou poměrně tenké, takže ani vedle nich nebude problém dampery umístit. Co se týká účinku při samotném osazení, uživatel lachim píše na vedlejším fóru v diskuzi o Ceraballech, že při umístění ceraballů pod preamp a taky pod CDP (oba komponenty na sobě) neslyšel rozdíl oproti tomu, kdy ponechal Ceraball pouze pod preampem...Uvidíme.
Usher Dancer Mini One,Pioneer D9/Casea,Xindak XA8250+XA8800MNu,Crystal cable Reference+Standard, gramo AURA G6N+Cambridge Audio 640P,Connex audio Ultimate speaker cable, IsoTek Aquarius,Oyaide Tunami+Harmonix X-DC2+ Acoustic revive standard
Uživatelský avatar
Steve
Příspěvky: 189
Registrován: 26 pro 2010 19:31
Bydliště: Kroměříž

Re: Nožičky

Příspěvek od Steve »

Tak včera mi dorazily Valab dampery v počtu 4 kusy.
http://cgi.ebay.com/Valab-Audio-Vibrati ... 3f0903e69e
Nožky jsou moc pěkně zpracované a když jsem si je prohlížel, tak skutečně nechápu, jak za tak nízkou cenu toto může vůbec někdo vyrábět a prodávat. :shock: U nás bysme určitě zacvakali minimálně 3x tolik a ani bysme nemrkli...Ale k věci. Po úpravě manévrovacího prostoru (police s gramofonem těsně nad CD musela dočasně pryč) jsem přistoupil ihned k testu. První zjištění bylo to, že ač stojí CD přehrávač na 4 nožkách, naprosto stejných, tak po podložení Valab dampery - které jsou rovněž naprosto stejné - zůstává jedna nožka v luftě. No,jsou prostě věci mezi nebem a zemí asik. :lol: Tak jsem použil 3 kousky a porovnával. První dojem,tedy charakter změny, je podobný jako při použití pod repro.V první řadě mám hned pocit z pročištění a zpřesnění nižších kmitočtů, čímž jich jakoby objemově trošilinku ubyde. Po pozornějším poslechu nejrůznějších nahrávek, dobrých i špičkových, je patrná kultivace zvuku celkově, zvuk se zdá opravdu čistější a hladší a takový přehlednější a organizovanější. Toto jsem si všiml nejvíc asi u Diany Krall a pak třeba u Dire Straits I.U Dire straits I. (remasterovaná verze od Boba Ludwiga) jsem měl vždycky pocit trošku syrovosti a někdy až jakési "špinavosti" nahrávky, zvláště na výškách, teď se mi zdá přirozenější a čistší, najednou se to příjemněji poslouchá. Takže je potřeba poslouchat déle, u některých nahrávek změnu pocítíte třeba později, až jakoby vcelku, komplexně a nemusíte si být patrného zlepšení vědomi hned. S odstupem času, třeba právě teď,po ránu, s čistou myslí, poslouchám znovu Dianu Krall, a pokud porovnávám to co slyším se svou původní hudební pamětí, mám chvilkami pocit, jako bych neposlouchal CD ale SACD..Je tam skutečně rozdíl, i když ne dramatický, ale při pozorném poslechu patrný je.I když samozřejmě vliv damperů může být na různých CD přehrávačích různá,a není to taková "rána" jako při použití pod repro, doporučuji vyzkoušet. Určitě tím nic nepokazíte mládenci :thumbup:
Usher Dancer Mini One,Pioneer D9/Casea,Xindak XA8250+XA8800MNu,Crystal cable Reference+Standard, gramo AURA G6N+Cambridge Audio 640P,Connex audio Ultimate speaker cable, IsoTek Aquarius,Oyaide Tunami+Harmonix X-DC2+ Acoustic revive standard
Uživatelský avatar
Steve
Příspěvky: 189
Registrován: 26 pro 2010 19:31
Bydliště: Kroměříž

Re: Nožičky

Příspěvek od Steve »

Ještě bych měl snad doplnit - celkové zpřesnění prostoru který je opravdu třírozměrný,potěšující je jeho nárůst do hloubky, hudební scéna otevřenější a vzdušnější..Pořád poslouchám :smile:
Usher Dancer Mini One,Pioneer D9/Casea,Xindak XA8250+XA8800MNu,Crystal cable Reference+Standard, gramo AURA G6N+Cambridge Audio 640P,Connex audio Ultimate speaker cable, IsoTek Aquarius,Oyaide Tunami+Harmonix X-DC2+ Acoustic revive standard
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Nožičky

Příspěvek od Mark Levinson »

Obrázek

Steve,
gratuluji k dobrému nákupu a děkuji, že jsi se s námi podělil o nabyté zkušenosti. Prosím Tě jakou mají nožičky Valab Audio nosnost? Dalo by se to použít i třeba pod koncové zesilovače nebo pod bedny?
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Steve
Příspěvky: 189
Registrován: 26 pro 2010 19:31
Bydliště: Kroměříž

Re: Nožičky

Příspěvek od Steve »

Zdar Markusi, nosnost nožiček nebo doporučené resp. max. zatížení bohužel neznám, přišly jen tak, v krabičce bez nějakého pokecu. Ta kulička není bílá, je obyčejná, ocelová, průměr 6mm.Pro ilustraci. Pokud zesík nemá 100kg, ale třeba cca.40 kg, tak bych to asi ještě risknul a zkusil. A pod těžké bedny bych spíš kvůli bezpečnosti a stabilitě určitě koupil šroubovací Soundcare Superspikes. Mám je a jsou velmi dobré.Ty Valaby jsou hlaďunké a vrchní nosná ploška je přece jen 15mm, na to bych velkou a těžkou bednu nestavěl.
Usher Dancer Mini One,Pioneer D9/Casea,Xindak XA8250+XA8800MNu,Crystal cable Reference+Standard, gramo AURA G6N+Cambridge Audio 640P,Connex audio Ultimate speaker cable, IsoTek Aquarius,Oyaide Tunami+Harmonix X-DC2+ Acoustic revive standard
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Nožičky

Příspěvek od Mark Levinson »

Steve,
please nemohl by jsi sem hodit nějaké reálné foto? A to jak samostatných nožiček a taky jak to vypadá pod přístrojem?
Díky :clap:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Steve
Příspěvky: 189
Registrován: 26 pro 2010 19:31
Bydliště: Kroměříž

Re: Nožičky

Příspěvek od Steve »

To ML:Bohužel fotky nemůžu, mám pouze analog Nikon F55. :oops: Ale na tom není co zvláštního vidět, rozměry damperů jsou jasné a foto co jsi přiložil je perfektní....
Usher Dancer Mini One,Pioneer D9/Casea,Xindak XA8250+XA8800MNu,Crystal cable Reference+Standard, gramo AURA G6N+Cambridge Audio 640P,Connex audio Ultimate speaker cable, IsoTek Aquarius,Oyaide Tunami+Harmonix X-DC2+ Acoustic revive standard
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Nožičky

Příspěvek od fox »

Taky jsem je koupil na zkoušku. Uvažuji, že nechám do vrchní části vyvrtat díru se závitem tak, aby se do něj dal našroubovat šroub o průměru 8mm a ten spojit s podstavcem reprobeden místo hrotů. Bude to asi chvíli trvat, protože je budu nakupovat po jednotlivých sadách, abych nemusel platit clo.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Nožičky

Příspěvek od fox »

Zkoušel někdo vyměnit ocelové kuličky za keramické. Má to vůbec smysl ?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Nožičky

Příspěvek od Ramones »

Samozřejmě, že má. Člověk se zabaví. Zlepší se mu hmat a zbystří smysly :thumbup:
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Nožičky

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Steve píše:....Ty Valaby jsou hlaďunké a vrchní nosná ploška je přece jen 15mm, na to bych velkou a těžkou bednu nestavěl.
Dá sa otočiť, spodná ploška je väčšia.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Nožičky

Příspěvek od fox »

Tak nožičky konečně došly. Podlepil jsem širší plochu oboustranně lepící páskou a přilepil na spodní stranu reprobeden. Protože Tannoy mají širokou základnu, nedochází k jejich viklání. Bedniska stojí jako přišité.
První dojmy jsou podobné jako u podkládání Cerabally. Basu jakoby ubude, ale zpřesní se. Ztratí se se dunění. Rozšíří a zpřesní se prostor.
Za pár kaček výborné udělátko. Doporučuji vyzkoušet. :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Kocmeister
Příspěvky: 162
Registrován: 11 bře 2013 16:00

Re: Nožičky

Příspěvek od Kocmeister »

Už před delší dobou jsem o Valab damperech uvažoval právě pod repro. Cena je směšná. Jenže nakonec jsem to zavrhnul právě z toho důvodu, že jsou moc malé a nemuselo by to těžké bedny unést. Teď jsi mě, ale Foxi docela zlomil. Píšeš, že po nalepení oboustranou lepicí páskou na širší plochu je to v pořádku. Ale pořád nevím, přecijen tvoje Tannoy mají 23 kg moje BW 801M mají 47 kg. Tak aby to už na tyhle nožičky nebylo příliš.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Nožičky

Příspěvek od fox »

Já si myslím, že každá nožka musí unést minimálně padesát kilo. Jsou kovové a několikrát silnější než hroty. Tak proč ne?
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Kocmeister
Příspěvky: 162
Registrován: 11 bře 2013 16:00

Re: Nožičky

Příspěvek od Kocmeister »

Dobře, dám na tebe a zkusim je. Nakonec vždycky je můžu hodit pod jiný komponent :smile:
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Nožičky

Příspěvek od fox »

Zdá se ale, že nožičky u prodejce došly. Prodal 163 sad a na skladě nula. :thumbdown:
Pokud by měl někdo typ na jiného prodejce, tak sem s ním.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Kocmeister
Příspěvky: 162
Registrován: 11 bře 2013 16:00

Re: Nožičky

Příspěvek od Kocmeister »

Jo zrovna jsem si taky všiml. Je to zároveň výrobce. Už jsem mu psal jestli neplánuje opět nabídnout nožičky k prodeji. Dám vědět, co odpoví.
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Nožičky

Příspěvek od Jiri »

Tyto nožičky asi rok používám z důvodu lepšího proudění vzduchu pod přístroji a tedy efektivnějšího chlazení. Zvuk jsem nikdy nezkoumal ale teď u mě byl kamarád a chtěl porovnat svůj CD přehrávač s mým DACem a tak jsme ten CD přehrávač postavili na ty nožičky a nějak se mu zvuk nezdál a když jsme ty nožičky odstranili tak to hrálo lépe, zajímavé :crazy:
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Nožičky

Příspěvek od jimmi »

Treba tam vymeniť tu ocelovu guličku za keramicku.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Nožičky

Příspěvek od fox »

Já jsem je strčil pod bedny. Jsem s nimi moc spokojen. Už tam zůstanou . Neuvažuji o něčem jiném. :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Nožičky

Příspěvek od Vlado222 »

Steve píše:Právě jsem si objednal tyto antivibrační dampery Valab. Prý fungují a jsou velmi kvalitní. Cena oproti cerebálu je legrační :thumbup:
http://cgi.ebay.com/Valab-Audio-Vibrati ... 7447214637
Cena oproti FE cerabalom Uni je srandovná, ale takisto to bude aj s ich funkčnosťou.
Na trhu sú od FE UNI aj o polovicu lacnejšie FE CERAONE. http://www.tophudba.sk/finite-elemente-ceraone-1931
http://www.tophudba.sk/finite-elemente- ... l-uni-1133

Ja osobne preferujem funkčné originály ako napodobeniny u ktorých je funkčnosť nepravdepodobná.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Nožičky

Příspěvek od fox »

Vlado222 píše:
Steve píše:Právě jsem si objednal tyto antivibrační dampery Valab. Prý fungují a jsou velmi kvalitní. Cena oproti cerebálu je legrační :thumbup:
http://cgi.ebay.com/Valab-Audio-Vibrati ... 7447214637
Cena oproti FE cerabalom Uni je srandovná, ale takisto to bude aj s ich funkčnosťou.
Na trhu sú od FE UNI aj o polovicu lacnejšie FE CERAONE. http://www.tophudba.sk/finite-elemente-ceraone-1931
http://www.tophudba.sk/finite-elemente- ... l-uni-1133

Ja osobne preferujem funkčné originály ako napodobeniny u ktorých je funkčnosť nepravdepodobná.
Jejich funkčnost je perfektní. Srovnával jsem s Cerabally. Nemají sice apartní kufřík, který se snaží zdůvodnit přemrštěnou cenu, ale mi moc vyhovují.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Nožičky

Příspěvek od Vlado222 »

;) Proti gustu žiaden dišputát.
Kocmeister
Příspěvky: 162
Registrován: 11 bře 2013 16:00

Re: Nožičky

Příspěvek od Kocmeister »

No vypadá to blbě, Číňani z Valabu nereagují na emaily a nožičky jsou stále nedostupné, takže kdoví jestli vůbec někdy ještě budou :crazy:
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Nožičky

Příspěvek od Vlado222 »

Kocmeister-Kabelguru píše:No vypadá to blbě, Číňani z Valabu nereagují na emaily a nožičky jsou stále nedostupné, takže kdoví jestli vůbec někdy ještě budou :crazy:
Ak je o ne taký záujemtak by mali zdesaťnásobiť výrobu. :???:
A možno to je tak že im ich vykúpili slovenskí a českí hifisti. :-?
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Nožičky

Příspěvek od pajuna »

Dva posledni prispevky Mamuta smazany na jeho zadost

Pajuna - moderator fora
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Odpovědět