How to make DIY isolation feet - quick and easy

Doplňky - hifi stojany, podložky, hroty a ostatní doplňky pro kvalitiní poslech.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

How to make DIY isolation feet - quick and easy

Příspěvek od Teti »

Obrázek

http://audiotweak.net/2013/12/05/how-to ... -and-easy/

The whole idea is to make really quick and easy DIY isolation feet under glass board and DIY amplifier monoblocks (Article yet to come). This is just temporary solution until I make proper isolation platform. This is pretty much all from leftovers including wood, foam and glass boards, so please don't laugh.
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
monte

Re: How to make DIY isolation feet - quick and easy

Příspěvek od monte »

YES, taky mám pod rackem :thumbup: . Teti, to jsou tvoje nové monobloky, už hrají ?
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: How to make DIY isolation feet - quick and easy

Příspěvek od Teti »

monte píše:YES, taky mám pod rackem :thumbup: . Teti, to jsou tvoje nové monobloky, už hrají ?
Jo zdar jsou to monobloky na Hypa 17 a hraji naprosto uzasne, naprosto zametly s McIntoshem ve vsech smerech, ted posloucham uz jenom na nich. Jeste budu dodelavat loga, tak jsem sem jeste nechtel davat fotky ze stavby.
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
monte

Re: How to make DIY isolation feet - quick and easy

Příspěvek od monte »

Nojó, Intoshe bys k porovnání potřeboval dva. Chtělo by to časem zapracovat na vzhledu :thumbup: . Vím, nic není jednoduché, starodávnou měď, 7mm, znak lva, TETI nebo monte :lol:
monte

Re: How to make DIY isolation feet - quick and easy

Příspěvek od monte »

Právě jsem kdysi viděl v Americe, jak u Datlů vyráběli různé štítky, ozdoby na motorky. Měli na to pěknou mašinu, pak měď chemicky upravili a vzhled famózní.
Odpovědět