Acoustic Revive RR-777

Doplňky - hifi stojany, podložky, hroty a ostatní doplňky pro kvalitiní poslech.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Acoustic Revive RR-777

Příspěvek od Mark Levinson »

Firma Acoustic Revive přišla s inovací svého pulzního generátoru ultranízké frekvence tzv. Schumanovy frekvence (7,83 Hz). Dosavadní model RR-77 nahradila modelem RR-777, který při stejném vzhledu a velikosti má mít mnohem větší účinek. Přístroj by měl významně ovlivnit naše sluchové i zrakové smysly a tudíž zlepšit zvukové i obrazové dojmy.

Ultra Low-frequency Pulse Generator RR-777

Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Acoustic Revive RR-777

Příspěvek od fox »

Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Acoustic Revive RR-777

Příspěvek od fox »

Do předevčírejška jsem byl ke schopnostem tohoto přístroje velmi skeptický. Mám ho druhý den půjčený, a můj názor se postupně mění. Doporučuji vyzkoušet. :thumbup:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Acoustic Revive RR-777

Příspěvek od Dieter Burmester »

Muzes nejak popsat sve pocity pri poslechu se zapnutym generatorem? Z nudy jsem podlehl voodoo a tohle me taky zajima :thumbup:
Dieter Burmester
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Acoustic Revive RR-777

Příspěvek od aretax »

Ono to nie je celkom vodoo. Schumanova frekvencia má priaznivé účinky na organizmus po všetkých stránkach, nielen na sluch a zrak. Aj niektorí popredný lekári už dlho aplikujú liečbu pomocou ultranízkych kmitočtov.
ML: kde sa to dá kúpiť a za koľko?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Acoustic Revive RR-777

Příspěvek od Dieter Burmester »

To vím, ale tyto produkty zkrátka řadím do kategorie ''voodoo příslušenství'' stejně jako např. demagnetizátor CD, i když jsem v tomto směru věřící a pozitvní zvukový přínos slyším. Koupit se to dá u p. Dioka (Studio Panský dvůr) za cenu viz ceník ;)
Dieter Burmester
Odar

Re: Acoustic Revive RR-777

Příspěvek od Odar »

Skoda, ze ten "demagnetizátor CD" nefunguje aj na USB flasky :lol:
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Acoustic Revive RR-777

Příspěvek od fox »

Dieter Burmester píše:Muzes nejak popsat sve pocity pri poslechu se zapnutym generatorem? Z nudy jsem podlehl voodoo a tohle me taky zajima :thumbup:
Širší prostor. Hudba mě víc baví, jako by byla více barevná. Když ho vypnu, vše se najednou ztratí, prostor se zase zúží. Vydržel jsem poslouchat celou neděli, v pondělí jsem si vzal volno a poslouchal jsem víc než dvanáct hodin. Chce to ale klid a soustředěný poslech.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Acoustic Revive RR-777

Příspěvek od Dieter Burmester »

:thumbup:
Dieter Burmester
Kocmeister
Příspěvky: 162
Registrován: 11 bře 2013 16:00

Re: Acoustic Revive RR-777

Příspěvek od Kocmeister »

Jsem si jistý, že by zařízení na podobném principu bylo možné vyrobit a prodávat za daleko příznivější cenu. Nic na tom imho není. Mám o podobných věcech řekněme hodně načteno. Připomíná mi to dost zjednodušený zapper.
PavelN
Příspěvky: 71
Registrován: 26 zář 2012 20:14

Re: Acoustic Revive RR-777

Příspěvek od PavelN »

kocmeister:

S chutí do toho. Vyrobte to a můžeme poslouchat také "barevnější hudbu s lepším prostorem". :thumbup:
SUPRA LoRad 2.5 Silver Anniversary, Kabelguru Lapp, Pro-ject napájecí lišta, PC, DAC Chord MOJO, Vincent SV 234, Kabelguru Venom bi-wire, Aurum Cantus V3M, Pro-ject Experience, Sumiko Blue Point 2, Firestone Audio Korora.
Kocmeister
Příspěvky: 162
Registrován: 11 bře 2013 16:00

Re: Acoustic Revive RR-777

Příspěvek od Kocmeister »

Asi to opravdu stojí za zvážení. Samotného mě to zajímá. Zjistím náklady a dostupnost nutných součástek. Otázka je jestli by zde byl zájem o takovýto produkt. Funkčnost velmi podobná jako AC RR-777 by byla zaručena. Cenu bych viděl cca třetinovou, ale záleží na nákladech.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Acoustic Revive RR-777

Příspěvek od Dieter Burmester »

Hlasim, ze zajem by byl ;)
Dieter Burmester
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Acoustic Revive RR-777

Příspěvek od Pytell »

Po jedné výstavě v Praze ( kde účinek byl ) jsem měl půjčen od Pavla D. doma předchozí model RR-77, ale bohužel žádný přínos doma na své sestavě jsem neshledal ( jen mě brněly nastřelené zuby, tak asi to nějakou frekvenci to vydávalo ).

Ale vím o lidech co to mají zapojeno v ložnici a že se jim lépe spí ;)
BVaudio

Re: Acoustic Revive RR-777

Příspěvek od BVaudio »

The Acoustic Revive RR-77 ultra-low frequency pulse generator is a stand-alone active device that plugs into a wall outlet but not your HiFi rig. According to Acoustic Revive, the RR-77 generates a 7.83Hz Schumann frequency pulse that 'shields' your HiFi electronics and listening room from radio frequency interference and thereby improves the S/N ratio so the electronics perform better.
Strčí sa "to" do zásuvky, nikam inam sa nepripája a má to vyžarovať na 7,83Hz (zrejme len do siete, žiadnu anténu v dĺžke pár desiatok km pre efektívne vyžarovanie 7,83Hz to nemá pribalenú, takže ďalšie rušenie v sieti.)
Ale má to tým vyžarovaním odtieniť elektroniku a miestnosť od vf rušení, takže "geniálna" náhrada Faradayovej klietky. :shock:
Bude to asi niečo ako vakcinácia elektroniky , slabým rušením sa zvýši imunita proti silnejším rušeniam :lol: .Na fyziku by sa ale nemalo zabúdať...
Uživatelský avatar
SoundRebels
Příspěvky: 110
Registrován: 22 lis 2013 22:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Acoustic Revive RR-777

Příspěvek od SoundRebels »

Souhrnné zkušební příslušenství Acoustic Revive RD-3, RIO-5II, RR-77: http://soundrebels.com/artykuly/recenzj ... -5ii-rr-77

Obrázek
Odpovědět