GMG Power - Line Blocker

Filtry, pračky, síťové zásuvky a elektrické rozvody k hifi.
kychtax

Re: GMG Power Line Blocker

Příspěvek od kychtax »

Dieter - to je na 3. fotce v tomto vlákně, ne?
Určitě bych neváhal a chtěl tam NCF. I např, do té levnější verze a pouze prohodit zásuvky.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Line Blocker

Příspěvek od Frogyman »

JJ, na třetí fotce je to vidět - modré světlo když je vše OK a když je někde prohozená fáze, světlo je oranžové. Odpoledne nebo večer zkusím udělat fotku.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
PTK
Příspěvky: 126
Registrován: 22 bře 2020 20:41

Re: GMG Power Line Blocker

Příspěvek od PTK »

Opět poctivě zpracovaný výrobek, ostatně jako vše od GMG. Verze exkluzive je opravdu vzhledově exkluzivní, je úplný hřích ji umístit za přístroje :thumbup:
O to víc mne mrzí, že jsem neměl možnost novou filtraci otestovat společně s Hammerem.
Pro zajímavost - nějaký porovnávací testík s novým Srollovým filtrem neplánuješ?
Quentin

Re: GMG Power Line Blocker

Příspěvek od Quentin »

Dieter Burmester píše: 12 lis 2020 08:58 Diky :thumbup: A ze jsem tak smely, fotecka ambientniho podsviceni by nebyla? :smile: 🙏🏻
Třetí fotka odshora :mrgreen:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: GMG Power Line Blocker

Příspěvek od Dieter Burmester »

Jasny, ja myslel za tmy. Takhle to moc nevynikne :angel:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Line Blocker

Příspěvek od Frogyman »

Noční speciál pro Dietera :cool:
IMG_20201117_235549.jpg
IMG_20201117_235534.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: GMG Power Line Blocker

Příspěvek od Dieter Burmester »

:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: GMG Power Line Blocker

Příspěvek od terahera »

zabiny007 píše: 17 lis 2020 23:57 Noční speciál pro Dietera :cool:

IMG_20201117_235549.jpgIMG_20201117_235534.jpg
A kde jsou roštěnky :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: GMG Power Line Blocker

Příspěvek od Dieter Burmester »

Na to su už staré :lol:
Dieter Burmester
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: GMG Power Line Blocker

Příspěvek od blesk666 »

ta zmena farby podsvietenia vstupnej zastrcky u toho GMG Line power sa za akych okolnosti meni? Vyhrali sa s tym klobuk dole, aj napr. v BMW a Mini si za ambientne podsvietenie ludia priplacaju aj ked to je len pocitova vec
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Line Blocker

Příspěvek od Frogyman »

Jsou dvě barvy. Bílá = přívodní kabel je zapojen správně. A oranžová = u přívodního kabelu je prohozena fáze...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: GMG Power Line Blocker

Příspěvek od blesk666 »

funkcne aj esteticke, pekny detajl
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Line Blocker

Příspěvek od vitek »

Tak jsem ji dneska vyzkoušel u sebe. Ač jsem měl kdysi pochyby, ukazuje se, že čím víc "kvalitní" filtrace, tím líp. Ten rozdíl není už tak velký, jak s oddělovacím trafem, ale rozdíl tam je a samozřejmě k lepšímu. Vyzkoušel jsem i dvě nefiltrované zásuvky zapojené do CD/SACD. Po přepojení do filtrovaných byl zvuk o fous plastičtější a bas přesnější a líbilo se mi to víc. Nutno říct, že lišta byla ještě napojena na "oddělovák" GMG HH. Kdybych měl zapojenou pouze lištu GMG, tak by byl efekt zlepšení větší, oproti liště bez filtru, tak jak se mi to projevilo s X-BLOCKERem.
O kvalitě zpracování a funkcích se už tu psalo. Za mne super počin a kdo potřebuje více filtrovaných zásuvek než 4 a nechce oddělovací trafo, tak je to řešení, které nemá moc konkurentů - pokud vůbec.
.
IMG_0668.jpeg
IMG_0664.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Line Blocker

Příspěvek od Yngwie »

vitek píše: 20 pro 2020 19:15 Tak jsem ji dneska vyzkoušel u sebe. Ač jsem měl kdysi pochyby, ukazuje se, že čím víc "kvalitní" filtrace, tím líp. Ten rozdíl není už tak velký, jak s oddělovacím trafem, ale rozdíl tam je a samozřejmě k lepšímu. Vyzkoušel jsem i dvě nefiltrované zásuvky zapojené do CD/SACD. Po přepojení do filtrovaných byl zvuk o fous plastičtější a bas přesnější a líbilo se mi to víc. Nutno říct, že lišta byla ještě napojena na "oddělovák" GMG HH. Kdybych měl zapojenou pouze lištu GMG, tak by byl efekt zlepšení větší, oproti liště bez filtru, tak jak se mi to projevilo s X-BLOCKERem.
O kvalitě zpracování a funkcích se už tu psalo. Za mne super počin a kdo potřebuje více filtrovaných zásuvek než 4 a nechce oddělovací trafo, tak je to řešení, které nemá moc konkurentů - pokud vůbec.
.
IMG_0668.jpeg
IMG_0664.jpeg
Vítku, ty jsi Furutech maniac :mrgreen: :thumbup: Jak tam vidím ty novinkové NFC BOOSTER BRACE SINGL, tak nic neponecháváš náhodě. Lišta vypadá super :thumbup:
Odpovědět