GMG Power - Harmonic Hammer 3000P

Filtry, pračky, síťové zásuvky a elektrické rozvody k hifi.
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Pytell »

Na kolik přijde Sacco Power by Pytel (pokud to není do SZ)?

jestli mohu odpovědět .

Bohužel , už se nedá sehnat originál metráž HGA ( i Když nedávno mi volal jeden hifista , který sehnal ), tak budu kompletovat.

Zkompletoval jsem cca. asi 10 setů, je to předimenzovaný sítový kabel z čistého stříbra v teflonu, jednotlivé žíly pro L, N a zem jsou spletené fraktální metodou, použité trojité aktivní stínění a top modely jsou vysypané keramickým pískem a keramickými kuličkami. Ruční výroba cca. 10. hodin. Byl provedeny testy např. vůči Nordost V1 nebo ODIN, výsledek vynikající. Škoda , že už jsem nepíše Lachim, který byl tvůrce tohoto projektu a jeho nápad .

Jinak k GMG se osvědčil sitový kabel ViaBlue X-60, už i výrobce testnul.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od jirie »

Pytell píše: 23 říj 2020 07:47
Jinak k GMG se osvědčil sitový kabel ViaBlue X-60, už i výrobce testnul.
Zajímavý postřeh!
Za nějakých 13 000.- při dvou metrech, to zní velmi slibně :thumbup:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

Pytell píše: 23 říj 2020 07:47 Na kolik přijde Sacco Power by Pytel (pokud to není do SZ)?

jestli mohu odpovědět .

Bohužel , už se nedá sehnat originál metráž HGA ( i Když nedávno mi volal jeden hifista , který sehnal ), tak budu kompletovat.

Zkompletoval jsem cca. asi 10 setů, je to předimenzovaný sítový kabel z čistého stříbra v teflonu, jednotlivé žíly pro L, N a zem jsou spletené fraktální metodou, použité trojité aktivní stínění a top modely jsou vysypané keramickým pískem a keramickými kuličkami. Ruční výroba cca. 10. hodin. Byl provedeny testy např. vůči Nordost V1 nebo ODIN, výsledek vynikající. Škoda , že už jsem nepíše Lachim, který byl tvůrce tohoto projektu a jeho nápad .

Jinak k GMG se osvědčil sitový kabel ViaBlue X-60, už i výrobce testnul.
Mirku,
díky za odpověď, teď mám jasněji. Zkusím se poptat jak se osvědčil ten ViaBlue X-60, případně zapůjčit.
Proč Lachim přestal psát netuším.
Mark Levinson
kychtax

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od kychtax »

Viablu je 1200Kc/metr. Kabel udela Mirek, stejne jako vyrobce. Konektor bude lepsi Furutech. Porad jsi kolem 5tis. :thumbup:
https://www.audiophonics.fr/en/cable-me ... -6902.html
kychtax

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od kychtax »

Myslim, ze ten Viablu ma Mira I sam v sestave (do zesilovace?), coz je jiste dobra vizitka pro viablu.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od terahera »

Kabely z metráže Viablue X60/40 používám v sestavě již přes dva roky(tehdy jsem jej kvůli posměškum jiných nazval terahera balkán),je to výborná metráž za směšné peníze a obstojí i v konkurenci mnohem dražších kabelů :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Frogyman »

:angel: :angel: :angel:
Pořád jsem měl v uších zvuk po zapojení Hummeru i s original kabelem a už to nešlo žít bez něj dál.
:angel: :angel: :angel:
GMGmini.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Frogyman »

Kabel mám teď original, ale přes víkend budu zkoušet metráž Furutech s55n, kterou mám doma na ostatních pozicích, příští týden by se měl ke mne dostat Viablue a pak uvidíme, co dál...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

Sašo, gratulace, že se to povedlo. Sedí Ti to tam úžasně, prosím napiš po pár týdnech soužití své poslechové dojmy. Chtěl bych to teď u Tebe znovu slyšet jak se to změnilo. Napiš i jak jsi pochodil s napájecím kabelem a který si k Hammeru vybral.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Frogyman »

Nejdřív musím vymyslet, jak to celé přeházet, což je plán na víkend. Teď mi totiž vedle racku zůstal ležet jeden koncák a zdroj na gramo.... Nejspíš budu zvedat jednu část racku, ale ještě uvidím. Každopádně pak dám vědět final stav a aktual foto do svého vlákna spolu se změnami, které v posledních měsících proběhly...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od PavelDosko »

az se setmi, odnes prebytky k popelnici

jinak ale gratuluju
neni placka, neni highend
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od vitek »

zabiny007 píše: 23 říj 2020 09:44 :angel: :angel: :angel:
Pořád jsem měl v uších zvuk po zapojení Hummeru i s original kabelem a už to nešlo žít bez něj dál.
:angel: :angel: :angel:

GMGmini.jpg
Paráda, pěkně tam zapadl. Gratulace.
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od vitek »

Díky více volného času jsem dokončil testování dvou napájecích kabelů o kterých už tu psal Mark Levinson. V podstatě u mne je výsledek stejný.
Každý kabel byl zapojen celý den a nakonec jsem zkoušel i rychlejší přehození a různé kombinace zapojení po sobě.
Nutno říct, že dodávaný kabel k GMG je hodně dobrý a já jsem s ním spokojený. Pokud chce jít člověk dál, pak už to asi bohužel bude něco stát, aby se dostal nad úroveň tohoto kabelu. A je na každém jaký poměr - ceny jiného kabelu vůči filtru, se ještě vyplatí.

Tady se opět u mne potvrdila zkušenost, že ač pečlivě doma vyrobený kabel ( a může být i z nejdražší špulky) s X stíněním a těmi nejlepšími koncovkami nepřehraje originál kabel - který se na špulce koupit nedá. Věřím, že se to může i nějakému bastlíři povést, že vyrobí vynikající kabel za málo peněz, ale zázraky se dějí velice málo. Já si tím prošel a už s tím nechci ztrácet čas.
Další věc u testování a i u výroby kabelů jsou - použité přístroje a akustika. Pak se stane, že kabel u někoho hraje dobře, protože dojde ke kompenzaci nedostatků a přitom jinde je kabel na ho…
Omlouván se za odbočení, ale třeba to někomu pomůže a v důsledku ušetří nějaké penízky a čas…

Takže na pěkném třetím místě se umístil kabel vyrobený členem Kychtax. Oproti dodávanému kabelu GMG došlo k zúžení prostoru, zvuk byl celkově ostrý, “nafouknuté” basy. Nedal se poslouchat na stejné úrovni hlasitosti musel jsem ubrat. Když jsem ho testoval jako první v řadě, tak po několika hodinách si na to člověk zvykl a dalo se to, ale jen do té doby, než jsem tam dal jeden z těch dvou dalších. Kabel byl na můj vkus až moc tvrdý - manipulace v omezeném prostoru byla dost obtížná.
Uprostřed se umístil dodávaný kabel k GMG Hammer a hned kousek před ním Furutech Powerflux, kde došlo ještě lehce k zvýraznění vlastností filtru. Slyšitelně přibylo basů a pocit ještě tiššího pozadí s tím spojená lepší separace nástrojů…
Testoval jsem sám, je to mé subjektivní hodnocení, takže to berte s rezervou, ale v jiných podmínkách a jiných uší to může být.....

Těším se na ohlasy testu ViaBlue X-60.
kulich
Příspěvky: 100
Registrován: 02 bře 2012 14:06

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od kulich »

Děkujeme za přínosné zhodnocení kabelů Vitku.
Každý si musí sám sobě ospravedlnit případnou investici do lepšího kabelu, každá sestava je jiná a ne každý je ochotný utrácet za pár procent zlepšení.
Dle info od kluků z GMG si Viablu vede dobře a není drahé......
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od terahera »

Vítek
Tvůj Powerflux jsme proti X60 zkoušeli,jak jste byli s Urbinem u mě,akorát jsi to nevěděl :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od vitek »

U tebe to hrálo nádherně. O to jsem víc zvědav na zapojení do Hammeru.
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Jiri »

vitek píše: 25 říj 2020 11:49 Tady se opět u mne potvrdila zkušenost, že ač pečlivě doma vyrobený kabel ( a může být i z nejdražší špulky) s X stíněním a těmi nejlepšími koncovkami nepřehraje originál kabel - který se na špulce koupit nedá. Věřím, že se to může i nějakému bastlíři povést, že vyrobí vynikající kabel za málo peněz, ale zázraky se dějí velice málo.
Jde vyrobit špičkový napájecí kabel i jako DIY ale levné to prostě nebude, protože kvalitní materiál je prostě drahý.
Jinak zkoušeli jsme 2 špičkové DIY sacco power (1x stíněný proti 3x stíněný) na GMG Hammeru a rozdíl byl zcela jasný ve prospěch 3x stíněného. Jinak originální GMG napájecí kabel je opravdu brzdou skvělého Hammeru.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Jan1k

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Jan1k »

Jiri píše: 25 říj 2020 13:01
vitek píše: 25 říj 2020 11:49 Tady se opět u mne potvrdila zkušenost, že ač pečlivě doma vyrobený kabel ( a může být i z nejdražší špulky) s X stíněním a těmi nejlepšími koncovkami nepřehraje originál kabel - který se na špulce koupit nedá. Věřím, že se to může i nějakému bastlíři povést, že vyrobí vynikající kabel za málo peněz, ale zázraky se dějí velice málo.
Jde vyrobit špičkový napájecí kabel i jako DIY ale levné to prostě nebude, protože kvalitní materiál je prostě drahý.
Jinak zkoušeli jsme 2 špičkové DIY sacco power (1x stíněný proti 3x stíněný) na GMG Hammeru a rozdíl byl zcela jasný ve prospěch 3x stíněného. Jinak originální GMG napájecí kabel je opravdu brzdou skvělého Hammeru.
Hmm ale vitek tvrdí, že v jeho zostave bol druhý najlepší. Osobne si myslím, že je dost dôležite kto robí ten kábel ako to z akého materiálu. A DIY je možno to keď si niekto niečo vyrobí sám pre seba . Nemyslím si však, že káble z rúk Pytla sú DIY. Skôr zákazková výroba na základe požiadaviek objednávateľa. Podobne to platí pre ďalších co sa tomu venujú a vedia čo a ako.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Dasta »

Síťový kabel je záležitost, která má daleko více aspektů, než ten, jak se projevuje při reprodukci.
Zásadní aspekt je provedení dle příslušných norem, které splňují beze zbytku bezpečnost jeho provozu.
Tento aspekt považuji za důležitější, než zvukovou signaturu finálního výrobku.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Frogyman »

Tak jsem dnes vyzkoušel k GMG HAMMER Viablue X60 a docela mi padla brada. Po cca 10 dnech vlastnictví GMG a hrající na tovární kabel jsem myslel, že to nemůže být lepší a zapojoval jej lehce skepticky. To jsem se ale pořádně zmýlil. Ta změna je opravdu hodně velká a zásadní. Nechám kabel pár dní zapojen a pak zkusím vrátit původní. Ale za mne aktuálně první dojem - (*) (*) (*) (*) (*)


foto: kabel před osazením Furutech rhodium koncovkou
20201027_154804.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
kulich
Příspěvky: 100
Registrován: 02 bře 2012 14:06

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od kulich »

Sašo 👍🏼
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od zappa »

zabiny007 píše: 04 lis 2020 20:30 Tak jsem dnes vyzkoušel k GMG HAMMER Viablue X60 a docela mi padla brada. Po cca 10 dnech vlastnictví GMG a hrající na tovární kabel jsem myslel, že to nemůže být lepší a zapojoval jej lehce skepticky. To jsem se ale pořádně zmýlil. Ta změna je opravdu hodně velká a zásadní. Nechám kabel pár dní zapojen a pak zkusím vrátit původní. Ale za mne aktuálně první dojem - (*) (*) (*) (*) (*)


foto: kabel před osazením Furutech rhodium koncovkou
20201027_154804.jpg
:clap:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Frogyman »

zappa
Kam ti vede ta zem?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od zappa »

Do předzesu Jadis.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

zappa píše: 05 lis 2020 09:26 Do předzesu Jadis.
Michale,
a jak se to projevilo zvukově?
Všimnul jsem si, že mám také zemnící šroubek na předzesilovači.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od zappa »

To kvuli brumu, zvukový rozdíl není., aspon tedy já ho neslyším. :smile:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

zappa píše: 14 lis 2020 11:10 To kvuli brumu, zvukový rozdíl není., aspon tedy já ho neslyším. :smile:
Aha, díky za vysvětlení. Já žádný brum nemám, tak asi nemá smysl to propojovat. :thumbup:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Yngwie »

Je si možné, někde ten ViaBlue půjčit?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

Po několika denním poslouchání kabelu ViaBlue X-60 musím konstatovat, že je zde jasné a slyšitelné zlepšení zvukové scény. Podobně jako Saša jsem si myslel, že to nebude žádná velká změna, ale v tomto případě platí "Hodně muziky za málo peněz". Majitelům Hammeru doporučuji tento kabel vyzkoušet, fakt to stojí za to. Samozřejmě, že jsou asi i lepší kabely, ale budou také podstatně dražší jako např. Furutech PowerFlux.
.
2020-11-12 09.05.10.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od zatty »

Lehce off topic.. X60 je skvela metraz a nedivim se ze sedi ma skvele parametry... Osobne ji do listy vlastnim nejakou sezonu a za nejakych 400eu sem nasel konkurenci v lessloss za 1950usd... Takze verim ze x60 doda hammru kvalitu a stavu
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Yngwie »

Viablue X60 je moc pěkný upgrade za pár peněz :thumbup: Ještě snad pár dnů poslechnu, ale první dojmy jsou velmi dobré. Kde se to vlastně dá koupit? Ať se s tím nemusím crcat a objednávat zvlášť.
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Pytell »

Z praxe, na ebay --super cena, ale ty jejich koncovky , sice vypadají krásně -- nic moc --patlají zvuk -- doporučuji Furutech rhodium 38/28 -- potom super kabel v dané cenové lize. Kompletoval jsem cca. 12 setů.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Dieter Burmester »

A protoze to nema patricnou koncovku, tak je lepsi si to vyrobit cele sam s Furutechama, jak pise Pytell. Hlavne mit v kontektoru dostatecne dlouhy zemnici vodic, aby merhauta nejeblo :lol:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Frogyman »

Vše potřebné na jednom místě se dá koupit zde https://www.audiophonics.fr/en/. Mají jak Furutechy, tak Powercony, kabel, oplety, dutinky atd... A pak si to jen nechat někde odborně zkompletovat...

Mimochodem - včera byl u mne na poslechu jeden zdejší člen, tak jsem mu udělal slepý test se zapojením přívodních kabelů. Nejdříve Viablue X60 (osazen rhodiovým Furutechem) a pak synergistic research srx. A výsledek? Volil by Viablue... Zkoušeli jsme toho více, porovnávali SR Powercell vs Hammer, zkoušeli různé kombinace zapojení, řetězení filtrů atd. Nějaké postřehy časem napíšeme, nejspíš asi do mého osobního vlákna, protože ne vše souvisí s Hammerem.
Každopádně závěr je jasný - i když jsem měl možnost porovnat GMG s SR "až po nákupu", tak rozhodnutí nelituji. Bylo správné. :thumbup:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od terahera »

Kabel k Hammeru terahera balkán :cool:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Dieter Burmester »

A koncovky jsou origos, nebo Balkan? :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od terahera »

Samozřejmě balkán,jinak bych to tu ani nedával :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
parnass
Příspěvky: 201
Registrován: 09 čer 2012 14:26

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od parnass »

zabiny007 píše: 23 říj 2020 09:48 Kabel mám teď original, ale přes víkend budu zkoušet metráž Furutech s55n, kterou mám doma na ostatních pozicích, příští týden by se měl ke mne dostat Viablue a pak uvidíme, co dál...
rozumím tomu dobře, že ti nakonec přišel viablue lepší než furutech s55n ???
A: estelon xd - electrocompaniet 800 - emm dv2 - emm ns1 - gmg hammer
B: gauder acona 60 - pass int 250 - meitner ma3 + Sluch: meze emp elite - feliks envy
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Frogyman »

U mne vyhrál a zůstal Furutech, Viablue je v šuplíku a na prodej, stejně, jako originál původní kabel. Kdyby měl někdo zájem, ozvěte se... :angel:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Odpovědět