GMG Power - Harmonic Hammer 3000P

Filtry, pračky, síťové zásuvky a elektrické rozvody k hifi.
parnass
Příspěvky: 201
Registrován: 09 čer 2012 14:26

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od parnass »

A: estelon xd - electrocompaniet 800 - emm dv2 - emm ns1 - gmg hammer
B: gauder acona 60 - pass int 250 - meitner ma3 + Sluch: meze emp elite - feliks envy
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: GMG Power X-BLOCKER

Příspěvek od koudelka »

Tak jen na dokreslení situace u mne, citace Dastova prohlášení po odpojení Hammeru z mé sestavy a následné produkce... "jak tohle můžeš poslouchat" :thumbup:
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
parnass
Příspěvky: 201
Registrován: 09 čer 2012 14:26

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od parnass »

Tak nakonec u mě zakotvil předvýrobní prototyp Hammeru…omlouvám se všem, kteří by uvítali nějaké srovnání…vhledem k váze filtru a mému věku už prostě nejsem schopný přehazovat ho za NA Galaxys a dělat A-B porovnávání… a srovnání s X-Blocker by bylo pouze “po paměti”.
Zapojoval jsem filtr přímo s výrobcem GMG po předchozím krátkém poslechu přes NA Galaxys… No… žádné dramatické “wow” se myslím nekonalo… teď po nějaké době poslechu bych snad řekl, že je pozadí o něco klidnější než bylo předtím… Ale opravdu nejsem schopný popisovat dramatické změny. Napětí v domku mám úplně stálé 236… (měřeno opakovaně vždy se stejným výsledkem)
Pokusím se případně ještě něco napsat časem..ale přehazovat filtry už nechci čistě kvůli manipulaci (mám strojky vestavěné ve skříni…)
No, čili NA Galaxys poputuje k někomu dalšímu, podle mě odchází se vztyčenou hlavou a nemá se za co stydět. A jak jsem koukal do inzerce nejsem teď jediný, kdo kvůli GMG prodává svou předchozí filtraci.
IMG_2691.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
A: estelon xd - electrocompaniet 800 - emm dv2 - emm ns1 - gmg hammer
B: gauder acona 60 - pass int 250 - meitner ma3 + Sluch: meze emp elite - feliks envy
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od aretax »

Tvoje stanovisko je absolútne OK. Skúšanie spôsobom - chvíľu hrá jena skladba na jednom zariadení a potom všetko prepojím na druhé zariadenie je blbosť (viď rôzne "slepé" testy). Najlepšie je nový prístroj, kábel a pod. zapojiť a nechať nejaký čas hrať a počúvať rôzne skladby. Potom, cca po týždni zapojiť nové zariadenie a zas počúvať. Ak se nejedná o naozaj počuteľný rozdiel, a to na všetkých skladbách, zbytočne je niečo vymieňať. T.J. ak sa nejedná o naozaj zásadný rozdiel, škoda investovaných peňazí. Trvalo mi dosť dlho, kým som prišiel k tejto "múdrosti". Veľa ráz sa mi stalo, že som niečo vymenil, porovnal som to na jednej skladbe, kde bol zvuk lepší, ale keď som na tom novom zariadení počúval iné skladby, zvuk bol často krát aj horší. A hlavne - "nový" zvuk mi musí aj "sedieť". A hlavne: skúšať vždy iba jednu vec !!!
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Frogyman »

:thumbup: Blahopřeji, skvělá volba!
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
parnass
Příspěvky: 201
Registrován: 09 čer 2012 14:26

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od parnass »

zabiny007 píše: 23 čer 2020 16:37 :thumbup: Blahopřeji, skvělá volba!
doufám))no už nemám chuť ji přezkoumávat a přetestovávat.... už jsem na pár let dopředu vycinkanej z peněz..a nic neměním))
(teda ještě mě čekají xlr kabely..ale to už je fakt poslední, přísahám bohu všemohoucímu)
A: estelon xd - electrocompaniet 800 - emm dv2 - emm ns1 - gmg hammer
B: gauder acona 60 - pass int 250 - meitner ma3 + Sluch: meze emp elite - feliks envy
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

Zastavení druhé.....
Před vrácením X-Blockeru (popis v sousedním vlákně) jsem dostal ještě velkou chuť porovnat oba přístroje (Harmonic Hammer 3000P a X-Blocker) u sebe doma. A to jsem neměl dělat, po přepojení z mého komba Exactpower síťové pračky EP-15A a oddělovacího trafa SP-15A na Harmonic Hammer to byl rozdíl jako když chodíte na hokej Extraligu, ano slušná úroveň a zdá se že se díváte na to nejlepší, ale najednou přijela Kanada! Harmonic Hammer 3000P okamžitě navodil již zmiňovaný "WOW" efekt. Tak jak to psal už výše Vítek, ne že se zlepšilo něco jako u jiných filtrací, ale tady se zlepšilo všechno, lokalizace, prostor a to jak levo-pravý, tak i předo-zadní, basy se zpřesnily a jdou níž. Hudební scéna se před vámi celá roztáhne jako plátno v kině, bedny zmizí ze scény a vnímáte krásně lokalizované muzikanty, dojde ke zklidnění scény a vykoukne na vás spousta detailů a nuancí, které sice v nahrávce byly, ale nevnímali jste je tak jasně. Z nahrávek na vás dýchne neskutečná pohoda, že chcete jen poslouchat a poslouchat a při tom se přistihnete jak si podupáváte nohou.
Nevím jak to v GMG Power dělají, ale povedlo se jim vytvořit nekompromisní filtraci síťového napájení, která směle může konkurovat tomu nejlepšímu co je dnes na trhu bez ohledu na to jestli aktivní nebo pasivní. Měl jsem možnost slyšet nebo vyzkoušet mnoho praček/filtrací sítě např. Gigawatt PC-4EVO, PC-3EVO, Accuphase řady 500, PS Audio P-10, Isotek Sigmas, Aquarius, Exactpower EP-15A/SP-15A, Audioquest Niagara 5000, všechno jsou to skvělé přístroje a každý pomohl zlepšit zvukový projev hudebního aparátu určitým způsobem, ale ani jeden nebyl tak komplexní a účinný jako Harmonic Hammer 3000P.
Co napsat závěrem?
Jedinou pihou na kráse je jeho cena. Zajímalo by mne srovnání ještě s Isotek Super Titan/Genesis nebo Audioquest Niagara 7000, která už je postavena nekompromisněji včetně oddělovacího trafa, ale tyto stroje vlastně stojí obdobně nebo několikrát více.
Harmonic Hammer 3000P se těžko půjčuje (váží 45 kg a pro jednoho je to fakt dřina) a ještě hůř se vrací (jeho pozitivní vliv na zvuk vašeho systému je ohromující). Mé druhé zapůjčení mne utvrdilo v tom co jsem si nechtěl připustit, zvukový přínos mne opět ohromil tak, že Harmonic Hammer 3000P zůstal na trvalo. Nemohl jsem jinak.
.
2020-06-16 17.35.11.jpg
2020-06-16 17.35.41-1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od tm.watch »

Viktore, gratuluji k tvé volbě a přeji spoustu parádních chvil strávených poslechem.
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od vitek »

Zastavení první a půl:

IMG_0506.jpeg

ještě se bude porovnávat

IMG_0505.jpeg

ještě není rozhodnuto....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Frogyman »

Vítek
Tak na to jsem obzvlášť zvědav. Který model tanku máš k dispozici?

ML
Gratulace 👍 :clap:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

zabiny007 píše: 27 čer 2020 11:47 ML
Gratulace 👍 :clap:
tm.watch píše: 27 čer 2020 11:20 Viktore, gratuluji k tvé volbě a přeji spoustu parádních chvil strávených poslechem.
Tome, Sašo,
děkuji a jste srdečně zváni na poslech, stojí to za to. :thumbup:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
RoGi
Příspěvky: 116
Registrován: 12 kvě 2015 13:43

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od RoGi »

-ten tank co je zac ? vyzera ako Dan d´Agostino (trochu- tym tyrkysovym podsvietenim)
Gigawatt pf2+lc2(mk3+mk2)+pangea ac9/Vincent sv 238 mk/Nordost Tyr speaker cable+signal(norse 1ser.)/audioquest carbon usb//Usher dancer dmd 1
Uživatelský avatar
RoGi
Příspěvky: 116
Registrován: 12 kvě 2015 13:43

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od RoGi »

urcite by bolo aj zaujimave porovnat GMG Power Harmonic Hammer 3000P
a ANSUZ MAINZ8 D2 + MAINZ D2
http://www.audiodrom.net/cs/filtrace-si ... --mainz-d2

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gigawatt pf2+lc2(mk3+mk2)+pangea ac9/Vincent sv 238 mk/Nordost Tyr speaker cable+signal(norse 1ser.)/audioquest carbon usb//Usher dancer dmd 1
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od vitek »

zabiny007 píše: 27 čer 2020 11:47 Vítek
Tak na to jsem obzvlášť zvědav. Který model tanku máš k dispozici?
Je to ten základní 1000 napájím jen CD a předzes. Kdybych chtěl napájet i konec, tak by to chtělo 5000 High Power...
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Frogyman »

Jj, právě, když jsem se díval na katalog tanku, tak 5000 by byl adekvátní soupeř. Jen ta cenovka je X násobná. Takže touto optikou je GMG v podstatě levnej.😎
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Jiri »

Také se přidávám s gratulací k GMG. :clap:
Nedávno jsem u kamaráda zažil výměnu komba Isotek Titan/Accuphase PS-1200 za Synergistic Research Powercell 12 UEF. Uf, to byl tedy skok, koukal jsem s otevřenou pusou :shock:
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od PavelDosko »

super strojek, gratuluju a uzivej
neni placka, neni highend
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Urbino »

Viktore i ja gratuluji. :clap: :clap:
Píšu se do pořadníku na poslech. Ještě jednou :thumbup: :thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od zatty »

gratuluji k nové hračce, snad i někdy uslyším :smile:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

Děkuji všem za gratulace a milé ohlasy, samozřejmě jste vítání na poslech. Zatím si to užívám a poslouchám jedno CD za druhým. :thumbup:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Yngwie »

Též se těším na testík u mě doma. Jediné co nevím, jak Hammer odnesu :D ... pamatuji si, že mi dal 40kg koncák pěkně zabrat do patra :mrgreen:
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Yngwie »

První dojmy z Harmonic Hammeru

Co nědělá:
- netlumí nejvyšší frekvence (nemám pocit jako u Isoteku nebo ISOL, kde se mi vždy pásmo nad 10kHz zdálo mírně potlačeno)
- neposunuje těžiště zvuku nahoru
- nemám pocit nedostatku basů, byť s lepší kontrolou (zde bas jde slyšitelně níže než u zapojení bez filtrů a zároveň je vše čitelnější)
- lepší zobrazení prostoru (a to jak levo-pravý, tak předo-zádní - u mě poměrně limitovaný ustavením beden a akustikou)
- klidnější pozadí a tím pocitově lepší dynamika
- nebarví zvuk ani jej nedělá kliničtější (pěkně pomůže Luminu X1 i SPECu vytáhnout maximum)
- nezpomaluje zvuk - klid a pohoda, ale bez ztráty živosti (je možné hrát podstatně hlasitěji bez agrese)
- při delším poslechu je zřejmé, že je slyšet více drobných detailů a dozvuků (i když nemám úplně analytickou sestavu)

Ještě vyzkouším s Lebenem CS-600X ... tak jsem velmi zvědav jaký to bude mít dopad na lampy. Rovněž chci vyzkoušet zapojení dodatečného DC filtru Isotek Evo 3 Syncro nebo X Blocker před Hammer.

Oddělovací trafo pořádné zřejmě nelze ničím nahradit. Originální zapojení na výstupu zřejmě také dělá svoje. Prozatím klobouček dolů. :thumbup:
robo
Příspěvky: 1
Registrován: 25 led 2011 16:42

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od robo »

Byla mi nabídnuta možnost otestovat tento filtr na své sestavě doma, a tak jsem rád využil této příležitosti a přístroj přivezl domů.
Je to kus opravdového železa a váha tohoto přístroje je ucti hodná, ještě že jsem nemusel přístroj tahat do vysokých pater :clap: a tak
přístroj zakotvil v racku mé audio sestavy. A jak se přístroj zvukově projevil u mne doma v mém systému? Nevím jak to správně popsat slovy ale můj pocit je takový že filtr odstraní opravdu jen rušivé složky v signálu a zanechá zvuk pouze nástroje, který dostane 3D tvar a tělo ,jakoby takovou hmatatelnost.
Ve zvuku nic neubylo, nesnižuje dynamiku ba naopak dynamiky a basu přibylo a ještě došlo k jeho zpřesnění a lepší definici, scéna se protáhla dozadu. Zajímavý je poznatek že i za filtrem mají velký vliv na zvuk napájecí kabely k přístrojům.

Můžu dodat jen to že je to můj favorit na další upgrade mého systému :thumbup:
macher
Příspěvky: 118
Registrován: 05 črc 2014 10:29

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od macher »

Prijde mi docela zvlastni, ze za posledni pulrok jsou pochvalne prispevky na produkty GMG od lidi s par prispevky (nerikam nic o samotnem produktu, neslysel jsem).
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Yngwie »

macher píše: 19 črc 2020 21:06 Prijde mi docela zvlastni, ze za posledni pulrok jsou pochvalne prispevky na produkty GMG od lidi s par prispevky (nerikam nic o samotnem produktu, neslysel jsem).
Vtipálku .. jakože ML, Vitek a já máme pár příspěvků a zmanipuloval nás výrobce? :lol: Robo se nám asi časem představí, alespoň tedy doufám.
macher
Příspěvky: 118
Registrován: 05 črc 2014 10:29

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od macher »

Yngwie píše: 19 črc 2020 21:30
macher píše: 19 črc 2020 21:06 Prijde mi docela zvlastni, ze za posledni pulrok jsou pochvalne prispevky na produkty GMG od lidi s par prispevky (nerikam nic o samotnem produktu, neslysel jsem).
Vtipálku .. jakože ML, Vitek a já máme pár příspěvků a zmanipuloval nás výrobce? :lol: Robo se nám asi časem představí, alespoň tedy doufám.
Ne, nerozumime si:

otto_berg, reg. 18.12.2019, v jeden den 5 prispevku ze 6 na GMG, celkem 6 prispevku
gery01, reg. 19.12.2019, v jeden den 3 prispevku ze 3 na GMG, celkem 3 prispevku
robo, reg. 25.01.2011, v jeden den 1 prispevku ze 1 na GMG, celkem 1 prispevek
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Frogyman »

Neřeš hovadiny, domluv si u výrobce zapůjčení a budeš i ty pět ódy, i když máš necelých 50 příspěvků...
Ten GMG je totiž tak mimořádný, že i zapřísáhlí nepsavci nevydrží a mají potřebu se o zkušenost podělit...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
macher
Příspěvky: 118
Registrován: 05 črc 2014 10:29

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od macher »

zabiny007 píše: 19 črc 2020 21:59 Neřeš hovadiny, domluv si u výrobce zapůjčení a budeš i ty pět ódy, i když máš necelých 50 příspěvků...
Ten GMG je totiž tak mimořádný, že i zapřísáhlí nepsavci nevydrží a mají potřebu se o zkušenost podělit...
Proti GMG nic nemam a verim, ze je to mimoradnej produkt. Nemam potrebu si ho pujcovat, mam v hledacku PowerCell SX. Jenom mi prislo divne, co jsem psal vyse. Tot vse. Nic vic, nic min. Nechci delaj zadnej flame, takze bych to ukoncil.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Frogyman »

OK, pak se jen mohu divit, že když máš v hledáčku investici na úrovni PowerCell SX, tak že Tě GMG nechává chladným a nevyzkoušíš jej doma. Půjčit jej můžeš nezávazně a klidně porovnat i proti SR, pokud se ti podaří jej na domácí test půjčit. Takové porovnání by bylo jistě velmi zajímavé a přínosné. Sám bych o něj stál a kdybych věděl kde SR půjčit, udělal bych jej u sebe.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
macher
Příspěvky: 118
Registrován: 05 črc 2014 10:29

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od macher »

zabiny007 píše: 19 črc 2020 22:19 OK, pak se jen mohu divit, že když máš v hledáčku investici na úrovni PowerCell SX, tak že Tě GMG nechává chladným a nevyzkoušíš jej doma. Půjčit jej můžeš nezávazně a klidně porovnat i proti SR, pokud se ti podaří jej na domácí test půjčit. Takové porovnání by bylo jistě velmi zajímavé a přínosné. Sám bych o něj stál a kdybych věděl kde SR půjčit, udělal bych jej u sebe.
SZ
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Yngwie »

macher píše: 19 črc 2020 22:11
zabiny007 píše: 19 črc 2020 21:59 Neřeš hovadiny, domluv si u výrobce zapůjčení a budeš i ty pět ódy, i když máš necelých 50 příspěvků...
Ten GMG je totiž tak mimořádný, že i zapřísáhlí nepsavci nevydrží a mají potřebu se o zkušenost podělit...
Proti GMG nic nemam a verim, ze je to mimoradnej produkt. Nemam potrebu si ho pujcovat, mam v hledacku PowerCell SX. Jenom mi prislo divne, co jsem psal vyse. Tot vse. Nic vic, nic min. Nechci delaj zadnej flame, takze bych to ukoncil.
Bohužel pro moji peněženku musím potvrdit. Zdánlivě to může být obyčejný oddělovák s filtry, ale ani americký Torus nefunguje takhle dobře o různých domácích pokusech s trafy ani nemluvě.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

macher píše: 19 črc 2020 21:38
Yngwie píše: 19 črc 2020 21:30
macher píše: 19 črc 2020 21:06 Prijde mi docela zvlastni, ze za posledni pulrok jsou pochvalne prispevky na produkty GMG od lidi s par prispevky (nerikam nic o samotnem produktu, neslysel jsem).
Vtipálku .. jakože ML, Vitek a já máme pár příspěvků a zmanipuloval nás výrobce? :lol: Robo se nám asi časem představí, alespoň tedy doufám.
Ne, nerozumime si:

otto_berg, reg. 18.12.2019, v jeden den 5 prispevku ze 6 na GMG, celkem 6 prispevku
gery01, reg. 19.12.2019, v jeden den 3 prispevku ze 3 na GMG, celkem 3 prispevku
robo, reg. 25.01.2011, v jeden den 1 prispevku ze 1 na GMG, celkem 1 prispevek
Nějak mi uniklo, že by v tomto vlákně psal někdo pod nickem otto_berg nebo gery01.
To nějak nechápu......
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Yngwie »

Včera jsem zkušebně odpojil Hammer a je ze zásuvky na přímo ... no vydržel jsem to 15 minut :mrgreen: Ještě doladit switch, optiku a NAS :thumbup:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

Možná někoho potěší foto vnitřku, dovolil jsem si použít fotky z netu:
.
2019-11-30-TST-GMG-Power-Harmonic-Hammer-in-2.jpg
2019-11-30-TST-GMG-Power-Harmonic-Hammer-in-3.jpg
2019-11-30-TST-GMG-Power-Harmonic-Hammer-in-7.jpg
2019-11-30-TST-GMG-Power-Harmonic-Hammer-in-10.jpg
2019-11-30-TST-GMG-Power-Harmonic-Hammer-in-12.jpg
2019-11-30-TST-GMG-Power-Harmonic-Hammer-in-14.jpg
2019-11-30-TST-GMG-Power-Harmonic-Hammer-in-15.jpg
2019-11-30-TST-GMG-Power-Harmonic-Hammer-in-16.jpg
IMG_1669.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Fidas
Příspěvky: 229
Registrován: 22 úno 2014 10:28
Bydliště: Pardubice

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Fidas »

Klobúk dolů, tlumivek plno ve dvou patrech.
Zřejmě je to účinné a dost ...ale čtvrt mega zatím nemám.
Tidal a Qobuz, Nuc ROCK, Antipodes EX+ Roon, Sroll Epos, Sroll Rhytm, repra Sroll Soundgarden ll, filtr Sroll Purify Quantum, signálové kabely Sroll
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Dieter Burmester »

Umi to resit DC slozku?
Dieter Burmester
Fidas
Příspěvky: 229
Registrován: 22 úno 2014 10:28
Bydliště: Pardubice

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Fidas »

Ve spec. je uvedený DC filtr.
Tidal a Qobuz, Nuc ROCK, Antipodes EX+ Roon, Sroll Epos, Sroll Rhytm, repra Sroll Soundgarden ll, filtr Sroll Purify Quantum, signálové kabely Sroll
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Dieter Burmester »

:thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

Dieter Burmester píše: 22 črc 2020 22:20 Umi to resit DC slozku?
Ano umí, řešení DC složky bylo především z důvodu, aby nevrčelo vlastní trafo, už z principu za trafem DC složka být nemůže.
Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že trafo nevydává sebemenší zvuk. A to ani při zapnutí, ani při běžném provozu.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Hercules_Poirot
Příspěvky: 53
Registrován: 24 čer 2020 15:45

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Hercules_Poirot »

Mal už niekto možnosť priamo proti sebe porovnať Hammer s inými filtrami českej alebo slovenskej výroby (bubuxin, NA atď.)? Ak áno aký rozdiel počul? Ďakujem za info.
Odpovědět