Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Filtry, pračky, síťové zásuvky a elektrické rozvody k hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lubin »

Rád bych, kdyby Ti, co mají svou aparaturu či její část napojenou přes nějakou síťovou pračku, napsali zde zkušenosti s určitým modelem či značkou a stručně či nestručně vyjádřili velikost jejího přínosu v poslechu oblíbených "placek". Zajímá mě to především osobně, uvažuji o koupi, myslím ale, že vlákno jako takové, by mohlo být obecným přínosem v této záležitosti i pro ostatní... ;)
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Mark Levinson »

Ahoj Lubine,
nechtěl jsem to sem psát, protože je to o konkrétním výrobku, tak jsem založil samostatné vlákno síťové pračky Exactpower EP 15 A, kterou používám. Možná, že se ozvou další spokojení majitelé síťových praček Accuphase, PS Audio či jiných značek.
Mark Levinson
KAYKO
Příspěvky: 19
Registrován: 19 úno 2011 21:31

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od KAYKO »

Mohol by si o tom prosim popisat viac? Jeden PPP sprostredkovane, ale povodom od Teba uz mam a zaujimaju ma aj dalsie vyrobky od PS Audia. Thanx
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Mark Levinson »

ketas-Hanzelaudio píše:Novinka PS AUDIO dostupna od marca
http://www.psaudio.com/ps/newsletters/f ... wsletter1/
Také se přimlouvám za představení novinky od PS Audio.
Tato nová řada síťových praček nahradí populární Premier Power Plant?
Mark Levinson
durgo
Příspěvky: 6
Registrován: 26 úno 2011 18:34
Bydliště: Zvolen

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od durgo »

Mám asi ročnú skúsenosť s pračkou Accuphase PS500V. Kúpil som prístroj na základe pozitívnych ohlasov a chcel som ho vyskúšať na vlastnej zostave. U mňa mala pračka veľmi pozitívny vplyv hlavne na basoch, zmizlo hučanie a huhňanie. Zaostrenie priestoru bolo tiež zjavné. Hral som na aktíve Acon A1334S + casea lyra digital + PC. Požičal som ju aj pár kamošom, napr. nick palipol nezaznamenal skoro žiadny pozitívny výsledok (v tom čase mal prístroje accuphase), nick bubuxin má prístroje dpa a ten si pračku veľmi pochvaľoval.
Pračku už nemám, lebo si chcem vyskúšať zase niečo iné a nie som Onassis...
Niet nad vlastnú skúsenosť, písanie na fóre je oničom, treba si to vypočuť doma na vlastnom aparáte.
Ale majiteľom, čo si to môžu dovoliť kúpiť nastálo trošku závidím...je to výborný prístroj.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od zappa »

Nová ultimate sítová pračka od Isoteku se jmenuje SUPER TITAN!Obrázek
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od anawak »

SUPER TITAN je vraj velmi dobry pristroj. Je vsak aj dost drahy - 7500 Eur.
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od anawak »

Nova pracka (alebo lepsie povedane vynovena verzia) od Accuphase.
PS 1220
Cena 9600 Eur.

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Mark Levinson »

anawak píše:SUPER TITAN je vraj velmi dobry pristroj. Je vsak aj dost drahy - 7500 Eur.
Jedná se o plnohodnotnou pračku jako např. Accuphase, PS Audio, Exactpower nebo jen dokonalý filtr? Ve druhém případě je to tedy hodně drahé.
Mark Levinson
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od anawak »

Podla mojich informacii je to "len" filter. Nema ziadne aktivne casti ako Acuphase, PS audio a podobne.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lubin »

U mě to nakonec vyřešil oddělovák od Tomáš Hogena. Zvukový přínos neodiskutovatelný. Cena- příjemná.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

anawak píše:Nova pracka (alebo lepsie povedane vynovena verzia) od Accuphase.
PS 1220
Cena 9600 Eur.

Obrázek
Obrázek
anawak :

Děkuji za info, vypadá velmi zajímavě, vypadá to na rozšíření o jednu zásuvku :)

Ještě si počkám na ekonomickou verzi 520 doufám, že to nebude dlouho trvat. Pokud tato bude mít již 3 zásuvky, určitě se zvýší jeji prodejnost :)
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od anawak »

Co sa tyka praciek a filtrov tak urcite su tu znacky, ktore su nepopieratelne na vynikajucej urovni. Accuphase, PS audio, ISOTEk.
Co ma vsak prekvapuje, je to, ze sa stale nejak nechce akceptovat fakt, ze poliaci, konkretne firma GIGAWATT ,vymysleli, vyrabaju a predavaju jedny z najlepsich sitovych filtracnych zariadeni v europe, ak nie na celom svete. Ta akasi nedovera ku vsetkemu polskemu je v tomto pripade naozaj len psychologicka pretoze testy a predaje tejto firmy, ako aj technika, garancie a vobec celkovy vztah k tejto problematike, kvalite, zvuku, hi-fi a v najdolezitejsom rade k zakaznikovi, je prikladna.

nehovoriac o ich TOP Modely PC-4, ktory sa podla mna kludne moze pustiz do kriza s ktorymkolvek zariadenim v tejto oblati.
spracovanie ako z vonku tak i z vnutra je proste excelentne. Moznosti pouzitia a vyuzitia vzhladom k poctu zasuviek a velkosti trafakov su asi najlepsie na trhu. svedci o tom v konecnom dosledku aj jeho vaha.
a to vsetko za cenu okolo 5000 eur, co v tejto kategorii je naozaj dobra cena. Dalsou, nepopieratelnou vyhodou je to, ze sa to vyraba v polsku a nie v cine.

Pri mojom poslednom rozhovore so zastupcom tejto firmy mi spominal, ze rokuju s kymsi (presne si uz nepamatam s kym) o zastupeni pre CR a SR. mala by to byt firma v cesku. Ale naozaj neviem ktore a ani ako je toto jednanie daleko.


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od jirie »

Tak tohle bratr Lech zmáknul velmi dobře :thumbup:

http://www.gigawatt.pl/products_e.html

http://www.6moons.com/audioreviews/giga ... att_3.html

Docela slušný může být i nižší, ale vylepšený typ Gigawattu 3, který se jmenuje PC-3SE. Cena je lidská :

http://sklep-albatros.pl/index.php?prod ... rod_id=464
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Zdeny »

Tragedie bude, že až čecháček dostane zastoupení, bude cena nejmín o 50 a více % vyšší. Česká nenažranost je udivující a už se nad ní pozastvují například stavebí německé firmy - díky naší rozežranosti se konečně začínají zpátky na německém trhu prosazovat staré klasické německé stavební firmy. (/To jen na okraj).

Mám pak obavu, že až si budu chtít výrobek zakoupit v Plsku, dostane se mi odpovědi - pane, v Čecháchc máte zastoupní, orbraťte se tam (toto jse, zažil taky už na vlastní kůži, když jsem sháněl ve firmě čerpadlo řady NHT (self-regenerative turbine, vyráběno jen v USA, ten můj požadovaný typ) a dostal jsem odpově´d: pane, obraťte se na naše zastoupení v Itálii, to je váš local agent. Cena v USA 1880US, cena v Itáli 3700EUR !!!!!Nakkonec jsem si ji vyrobili sami.

Sory za OT, jinak o přínosu těchto strojů )aktivních) nepochybuji a ten polský stroj navíc i krásný. A pokud je i funkční a spolehlivý, bude to ořech pro jiné výrobce.
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
monte

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od monte »

Jenže nikde nevidím naše zásuvky. Ani na domovských stránkách jsem nenašel informaci. Ale fakt pračky GigaWatt vypadají skvěle, pěkná poctivá práce.

(*) (*) (*) (*) (*)
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od anawak »

monte píše:Jenže nikde nevidím naše zásuvky. Ani na domovských stránkách jsem nenašel informaci. Ale fakt pračky GigaWatt vypadají skvěle, pěkná poctivá práce.

(*) (*) (*) (*) (*)
Tzv "nase zasuvky" uz asi budeme vidat menej a menej. Vsade teraz pchaju tie EURO zasuvky bez kolika. Podla mna hlupost ,ale teoretici a politicky chudaci rozhodli tak.
Libor Šulc-TYKON
Příspěvky: 156
Registrován: 24 bře 2011 10:48
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Libor Šulc-TYKON »

Osobně mohu potvrdit vynikající zkušenost s modelem PS1210 od Accuphase.
V ceně nad 200k mi připadne pasivní mašina jako poměrně rozmarná záležitost.Filtr není pračka,i když se to často mastí všechno dohromady.
Na druhou stranu není 1200W příkonu pro mnohé aparatury dostatečná rezerva.A kupovat více fejzů???no,je to drahý koníček... :D
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od anawak »

Dalsia Polska firma, zaoberajuca sa kablami.

AUDIOMICA LAB

http://www.audiomica.com/audiomica_co/power.htm
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od anawak »

Tak, a novy Accuphase PS 520 je na svete:

Obrázek

Obrázek

Cenu neviem .... Ale bude to asi mastne.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ma nekdo tip na aktivni pracku, ktera je schopna ustat vysoke vstupni napeti (do 255V), ale na vystupu dava 230V? Takovym prepetim v jednom z bydlist totiz trpim ~x(
Dieter Burmester
vanadoo
Příspěvky: 66
Registrován: 06 led 2012 22:46

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od vanadoo »

Tento pan: viewtopic.php?p=15398#p15398 to myslim zvladne. Staci sa ho na len spytat.... ;)
Uživatelský avatar
Zalán Schuster
Příspěvky: 245
Registrován: 11 říj 2011 23:00
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Zalán Schuster »

to Dieter Burmester

255 V je naozaj dosť. Aktívna pračka PS Audio P5 alebo P10 zvláda vstupné napätie od 200V do 285V a na výstupu dáva 230V (podľa nastavenia). Teraz v sobotu organizujem posluchový test PS Audio P10, P5 a Power Plant Premier v Leviciach. Rád Ta pozývam . Vlákno viewtopic.php?f=18&t=1802

Zalán
ZS Acoustics
GIK Acoustics pre Česko a Slovensko
Mierová 85
821 05 Bratislava
tel.: +421 905 616 440
zalansch@hotmail.com
http://www.zs-acoustics.com
http://www.gikacoustics.co.uk
http://www.facebook.com/ZalanSchusterAcoustics
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od aretax »

Ako som už v nejakom vlákne informoval, urobil som pokus z použitím elektrocentrály. Výsledok bol viac, ako prekvapujúci. Potom som zapojil pračku PS audio 10, samozrejme na sieť. V oboch prípadoch bol počuteľný rozdiel, ale oveľa väčším prínosom bola elektrocentrála Honda 2 kW s reguláciou napätia a s tichým chodom. Samozrejme, v činžiaku je s inštaláciou centrály problém. V dome ak inštalujete centrálu cca 20m od okien posluchovky, obyčajnou predlžovačkou privediete prúd do posluchovky a pokračujete ďalej svojimi káblami, máte čistotu prúdu zaručenú a centrálu nepočujete. Čistejší prúd asi ani nemôže byť a to za zlomok ceny práčky. Spotreba mojej elektrocentrály je cca 4,5l benzínu za 8 hodín, čiže zanedbateľná. Možno že prevádzka je menej pohodlná, ale nie je to nič komplikované. Cena je cca 1000 Eur za Hondu, ale sú aj podstatne lacnejšie a rovnako kvalitné, napr. Heron. Základom je regulácia napätia, tichý chod (cca 64 dB) a poznámka v manuále, že je vhodná na napájanie citlivých prístrojov. Pôvodne som ju kupoval ako záložný zdroj, keď vypnú elektriku. Vybudovanie prístrešku je naozaj pár €, kábel umiestnim na fasádu, prevŕtam do steny malú dieru a v izbe inštalujem zásuvku. V prípade počúvania naštartovanie centrály a uvedenie do chodu trvá aj s cestou tam a naspäť cca 5 min. Občas treba doliať benzín - to je všetko. Ubezpečujem vás všetkých, že žiadna práčka vám nedá čistejší prúd. Nie sú potrebné ani filtre. Prívodné káble, samozrejme, to je o inom. Je to o vibráciách a aj v tomto prípade sú potrebné. Aj od elektrocentrály je dobré pripojiť tienený kábel, ale pri dĺžke cca 20m po zásuvku je prínos minimálny, stačí zvoliť dostatočnú hrúbku. Ideálne by bolo zasekať ho do omietky, ale na to som lenivý.
Kto neverí, nech to skúsi.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Guliver
Příspěvky: 452
Registrován: 03 led 2011 20:07
Bydliště: SK, BA-TT

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Guliver »

O aký presne typ ide s akou reguláciou? Spotreba 0,5l/hod a hlučnosť 64 db sú podozrivo nízke.
NAS Synology, Linn Majik DS, Audio Research LS17, Bryston 4B SST, Avalon, Velodyne, Cardas, Oyaide, Furutech
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od aretax »

Heron DGI 20Q - údaje podľa papierov, jedná sa o modely "Silent", cena okolo 600 €, pri výkone 1600W je hlučnosť 64 dB, pri 2,2 kW 95 dB. Výkony sú prepínateľné. Má aj 12V výstup.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od aretax »

Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Riki
Příspěvky: 64
Registrován: 05 dub 2013 11:00

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Riki »

nasiel som nieco ovela solidnejsie, akurat na pocuvanie kvalitnej hudby treba byt v kondicke
http://www.mattshaver.com/bikegen/
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 464
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Já myslím že snad ani né, některé přítelkyně, či manželky jistě doma šlapají na různých rotopedech, tady bude jejich (čistá) energie využita i pro naše hobby :)
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
reed
Příspěvky: 12
Registrován: 13 led 2015 20:50

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od reed »

Po delším bádání a razení se s tzv. "HIFI Bláznama" (z praxe) v mém nejbližším okolím Č.B. až po PLZEŇ, jsem se rozhodl pro promne nejdostupnější a všeobecně nejúčinější metodu filtrace odděleným toroidním transformátorem 3.5kVA s filtrama s výstupním napětím: 4 x 230V z toho 2xfiltr pro CD a Gramofon s MC přenoskou a 2xdirect s minimální filtrací pro koncáky potom 1 x 220V filtrované pro starší CD KTERÉ MAJÍ TOTO NAPĚTÍ NAPÁJECÍ v maximálce a 2 x 120V filtrované pro mašiny z USA nebo JAPONSKA Originál a to vše vložené do komponentálního ocelo hliníkového kásu (š x v x h) 45x18x40 s předním panelem s eloxovaného černého hliníku, to vše za pouhých 22 000Kč. Váha se bude pohybovat mezi 35 - 40 kilogramy. Upozorňuji můj názor nevnucuji pouze se s Vámi dělím o mé bádání. A hlavně je třeba uznat že toto řešení je několika násobně levnější než některé rádoby pračky napětí. :ympeace: :ympeace: :ympeace:
Bond 007 alias Monte

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Mám NVE a jsem spokojen ...

Obrázek Obrázek
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lachim »

zrovna nedávno jsem byl pozván k jedomu hifistovi do bavorska na test 2 "best praček"
bohužel jsem tam nejel. já vůl!
test dopadl tak, že "mani" vyměnil své 2 pračky accuphase ps 1200 ( 2 x 12.000 euro) za kombo isotek super titan + genesis (10.000 euro + 15.000 euro).
brblal něco o šílené ceně, ale že ten rozdíl byl tak veliký, že nemohl odolat a kombo isotek si nechal. ač se 4 dny snažil změně zvuku odolávat a ...
:-)
vhledem k ceně komponentů se u nás asi nikdy takový test nikomu nepodaří udělat. bohužel.
tak alespoň toto skromné info z brd.
pokud sem chodí někdo, kdo si kombo ISOTEK může dovolit, pak na základě reference od člověka, který "jede"
ve skutečném high-endu již 20 let si toto kombo dovoluji doporučit jako zcela ultimativní.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od pajuna »

Navazuji na prvni prispevek lubina s jasnym dotazem na vase zkusenosti a rady.
Bydlim ve starem cinzaku, kde jsou historicke rozvody v hliniku, dva draty a v dohledne dobe to nevypada v tomto na zadnou zmenu. Pouzivam stary filtr Tesla WN 852-02, ktery tady byl kdysi nekde zminen.
Je mozne, ze nektera zdurazneni v urcitych frekvencich mohou byt zpusobena siti. Ziskal jsem nazor, ze je v tomto pripade lepsi oddelovaci trafo nez pracka. Nevim jaka muze byt ucinnost vzhledem k situaci. Muzete mi dat nejake tipy na zaklade zkusenosti, co by bylo vhodne?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ja bych zacal tim, ze bych si pujcil jeden oddelovak a jednu SKUTECNOU pracku. Tim by mohlo byt zjistitelne, kterym smerem se ubirat. No a pak uz jen zkouset a zkouset co nejvetsi mnozstvi pristroju, az jeden jeviti se jako vitez bude :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od pajuna »

Potrebuju konkretni tipy na zaklade zkusenosti a kde jednoduse zapujcit.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tipy na zaklade zkusenosti jsou jindy fajn, nikoliv vsak podle mne v tomto pripade. Vsechny ty sitove filtrace se v kazde domacnosti chovaji jinak. Krome PurePoweru - ten jako jediny (?) vyrabi energii od zakladu uplne znovu a vsude se chova stejne - nejlip \:D/
Dieter Burmester
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Vlado222 »

Mne sa osvedčil Gigawatt PC 4 EVO.
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od efičák »

Navnadili jste mě na odprášení mé staré DIY filtrace. 3 zásuvky odfiltrované pasivně, cena mírná, kvalita dobrá.
Krotím tím na středech a výškách příliš bujný digitál, občas zafiltruji i zesilovač když potřebuji změnu zvuku.
Filtrovaný výsledek pozbude trochu dynamiky výměnou za jakostnější charakter temnější palety barev.

Na druhé straně mne blaží, že mi aparát sestoupil z třídy HE do HiFi a zozlišení kleslo.
Integráč JVC 1010 má pouze dvoužílovou zástrčku, tím se pokusy s vlivem síťového kabelu znemožnily.
:cool:
Zvuk dobrý - všechno dobré
Odpovědět