Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Filtry, pračky, síťové zásuvky a elektrické rozvody k hifi.
Odpovědět
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Jiri »

Kychtax
Můžeš dát víc postřehů k Isotek Titan a Syncro na tvé sestavě?
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od aretax »

Pytell píše: 14 říj 2019 08:40 Věřím , že na odlehlé vesnici, není tolik zarušená síť, ale i tak použití filtru nebo pračky, ( potlačení rušení, oddělení jednotlivých aparátků, přepěťová ochrana ,DC filtr, atd... ) , žádný sebelepší sítový kabel nenahradí.
To som si myslel aj ja. Terajšia skúsenosť je odlišná. Aj výrobca Audioquest nedoporučuje tieto káble zapájať do filtrov. Samozrejme, v mestách, v panelákoch ako aj v blízkosti väčších podnikov je asi filtrovanie bezpodmienečne nutné.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od whisp »

Aretax vies mi prosim poslat zdroj informacie kde nedoporucuju zapajat ten kabel do filtra?
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od aretax »

Žiaľ, neviem, ale bolo to niekde na firemných stránkach.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lachim »

a není to spíše tak, že
pro sestavu adekvátní filtrace v sestavách často "zahraje" špatně, protože je ta sestava svými
komponenty sestavena tak, aby sama o sobě utlumila zvuk zapojením přímo "ze zásuvky ve zdi".
některé komponenty, např. kabely, byly totiž již majitelem vybrány/poskládány tak, aby utlumily tu "drsnost" zvuku ze zásuvky.
tzn., že již samotná sestava zvuk filtruje a dělá sama sobě "tlumič" ?

pokud se totiž do takto tzv. "náplast na náplast" ošetřené sestavy vloží adekvátní filtrační jednotka, převáží negativa nad pozitivy.
zvuk je zadušený, bez šťávy.
nebo její majitel zvažuje zda vybrat jemnost (s filtrem) nebo dynamiku (bez filtrace).
otázkou by vždy mělo být:
"zda je ten nedobrý zvuk způsobený testovanou filtrací nebo skladbou komponentů za ní".

s vložením filtrace je, dle mého, většinou nutné vyměnit všechny zapojené kabely.
(tzn. změna návyku na stávající zvuk )
pak teprve lze poznat, co samotná filtrace v testované sestavě dělá.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od aretax »

lachim píše: 15 říj 2019 11:21
s vložením filtrace je, dle mého, většinou nutné vyměnit všechny zapojené kabely.
(tzn. změna návyku na stávající zvuk )
pak teprve lze poznat, co samotná filtrace v testované sestavě dělá.
Prečo ta tak je, neskúmam. Príčin môže byť veľa. Pre mňa je dôležitý výsledný zvuk a podľa toho sa zariadim. Nevidím však vôbec logické, aby som skúšal a testoval rôzne filtrácie s rôznymi káblami, keď som v tomto stave so zvukom maximálne spokojný. O finančnej čiastke sa ani nezmieňujem. Samotný filter Gigawatt 4 SE je naozaj jeden z najlepších, ale nie so sieťovým káblom AQ Hurrican. Tým je to pre mňa uzavreté.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
kychtax

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od kychtax »

Je určitě možné i to, že to člověk fakt jen nechce přijmout, že s filtrem je to správně a měl by začít laborovat znovu (viz ta výměna kabelů). Svou roli může hrát i pohodlnost nebo spokojenost se souč. zvukem. To určitě připouštím. A asi kus pravdy na tom bude, Michale. Ale kde je odpověď že to tak právě teď je.. nebo že je naopak cesta slepá a bude to s filtrem jenom další a nekončící hledání. Spojené s např. nespokojeností. Je to určitě velké rozhodnutí a svým způsobem mají štěstí ti, kteří zapojí filtr a nejen hned, ale i odstupem je absolutní spokojenost a netřeba cokoliv měnit..
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lachim »

kychtax
můžeme vyzkoušet filtraci u mě.
úplně ti jí vypojím a zkusíme zapojit tvůj xlr klotz místo mého xlr nehlalla 1.
pro zvýraznění ještě změníme napájecí kabel u sacd ze sacco power na isotek A16.
pak ti zapojím filtraci (1. stupeň + 2.stupeň) a zkusíme ty samé změny.
:-)
jak víš, značka gigawatt není VŮBEC můj šálek kávy.
tudíž výše psané, vztaženo na jednotlivé značky a výrobky = nekonečné množství kombinací "zvuků".

za sebe bych tedy opět použil jeden z axiomů. tentokrát od hihi-guru z "dálného východu":
" od určité úrovně sestavy je správné vyřešení napájení/filtrace důležitější než utlimativní zdroj zvuku "
tento axiom jsem si sám potvrdil v mnoha případech.
naposledy např. u člena "otikle".
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od aretax »

Lachim:
Nie je Gigawatt, ako Gigawatt. typ 4 SE je úplne v inej dimenzii, ako všetky ostatné typy. Píšeš, že Gigawatt nemusíš. Ktorý model? Skúšal si 4 SE? Skúšal si aj zapojenie filtra s rôznymi káblami (LC1, LC2, LC3, prípadne LS)? Aj v tom sú veľké zvukové rozdiely. Skúšal si aj AQ Hurrican, prípadne o polovicu lacnejší Thunder? Vyskúšaj, potom budeš sám počuť rozdiely. Nehovorí, že musia byť vždy kladné. Ale rozhodne budú a to veľké. Môžeme teoretizovať, hľadať príčiny všade, kde sa dá, ale pre mňa je podstatný výsledný zvuk. Každá filtrácia musí nejako orezať frekvenčné pásmo, na tom je princíp založený. Keď odfiltruje nežiadúce frekvencie (alebo zvuky), nutne musí zasiahnuť aj do počuteľného pásma. Otázne je iba, ako ho ovplyvní. V mojom prípade to nebola sugescia. Až budeš mať cestu po D1 smerom Lanžhot, zastav sa. Gigawatt Ti už nepustím, ale AQ priamo v zásuvke áno. Podotýkam, že nie som obchodným zástupcom AQ a ani ma nijak ich predaj nezaujíma. Ale keď ma niečo nadchne, tak sa toho zastanem. Čo sa týka výkonových zosilňovačov, žiadna filtrácia sa mi neosvedčila a predpokladám, že ani pri integrovaných zosilňovačoch. To, čo som písal o rade sieťových káblov AQ Storm mi potvrdil aj známy, ktorý vyskúšal Thunder cez filter a priamo zo siete. Rovnaký výsledok, ako u mňa. Ďalší filter je na predaj.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Nejlepší byla filtrace Acon, po nějaké době Gigawatt 4SE, a v současnosti to je žádná jednotka a jen AQ kabel.
Nemusím snad psát, že v každém z těch případů panovala spokojenost a žádná z jednotek nebyla brána jako špatně, až do jednoho dne, kdy se to na špatně změnilo a něco dalšího se v danou chvíli ukázalo jako dobře. A je jasné, že se to jednoho dne zase změní, a dobře bude zase něco dalšího.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od whisp »

A tak je to v poriadku kazdy sme iny a hlavne ze je majitel spokojny ked bude mat inu chut moze to zase zmenit
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od aretax »

NA-Noble Audio píše: 15 říj 2019 18:12 Nejlepší byla filtrace Acon, po nějaké době Gigawatt 4SE, a v současnosti to je žádná jednotka a jen AQ kabel.
Nemusím snad psát, že v každém z těch případů panovala spokojenost a žádná z jednotek nebyla brána jako špatně, až do jednoho dne, kdy se to na špatně změnilo a něco dalšího se v danou chvíli ukázalo jako dobře. A je jasné, že se to jednoho dne zase změní, a dobře bude zase něco dalšího.
Tento raz máš celkom pravdu. Zabudol si ešte na Gigawatt 3 SE. Vývoj ide ďalej, aj u mňa. Keby som mal na začiatku to posledné riešenie, rád by som predchádzajúce vynechal. Ale ja osobne som spokojný, že vždy nasleduje niečo lepšie a nie naopak. Veľmi sa ospravedlňujem, zabudol som na na Noble Audio. Určite je najlepší na svete. Ale to sa mi už nechce skúšať.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od aretax »

Ešte niečo: Keď niečo tvrdíš, prosím Ťa, neprekrúcaj čo som napísal. Nikdy som nikde nenapísal, že predchádzajúce filtre boli špatné. Bola to iná kvalitatívna a aj cenová trieda a vo svojej triede boli výborné. Neviem, o čo Ti ide (vlastne viem a vieš to aj Ty a asi aj väčšina členov). Asi o toto:
NA je jednička !!, NA je najlepšie !! NA vás neokráda !! NA - najvýhodnejšie riešenie !! Kupujte NA !! NA má budúcnosť !!
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lachim »

aretax
1. vůbec bych si nedovolil pochybovat o tvých zkušenostech! naopak.
tvůj pohled/názor je vždy přínosem a inspirací.
2. zkoušel jsem ten nejdražší gigawat s tím nejdražším kabelem.
versus accup ps1200
versus syncro/titan
versus supertitan
+ např. člen "otikle" měl též v sestavě ten nejdražší model.
3. síťák AQ Hurricane si musím vypůjčit a vyzkoušet. píši si na svůj seznam!
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od YamahaMan »

Keď sa tu už bavíme o tých kábloch AudioQuest, na stránkach výrobcu má séria STORM okrem Thunder kábla dve varianty "HIGH CURRENT" a "SOURCE CONSTANT CURENT".
Jedna je pre zosilovače, resp. koncáky a druhá pre jednotlivé komponenty.
Toto je otázka hlavne na Aretaxa lebo on má asi tých skúseností s týmto káblom najviac - testoval si oba tipy alebo máš ten High Curent?
Hralo by to OK na zosik s tou druhou variantou?
Vďaka.

Linky:
https://www.audioquest.com/cables/ac-po ... current-eu
https://www.audioquest.com/cables/ac-po ... current-eu
https://www.audioquest.com/cables/ac-po ... current-eu
https://www.audioquest.com/cables/ac-po ... current-eu
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od aretax »

Ja som si objednal Hurrican High Current, ktorý som si mohol vyskúšať. Model pre predzosilňovače som nemal možnosť vyskúšať, tak som dal prednosť "istote". Skúšal som aj Thunder, bol výborný, ale model Hurrican je podstatne ďalej vo všetkom.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od aretax »

Lachim:
Možno môj príspevok vyznel "príkro", ale bol myslený v dobrom. V písomnom prejave je dosť ťažké vystihnúť presne to, čo si myslím. Ospravedlňujem sa, ak to vyznelo inak.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od YamahaMan »

aretax píše: 16 říj 2019 19:54 Ja som si objednal Hurrican High Current, ktorý som si mohol vyskúšať. Model pre predzosilňovače som nemal možnosť vyskúšať, tak som dal prednosť "istote". Skúšal som aj Thunder, bol výborný, ale model Hurrican je podstatne ďalej vo všetkom.
Ja vyskúšam Tornado High Current.
Je to medzi Thunderom a Hurricanom...
Ps.: v čom je vlastne rozdiel medzi tými triedami? Iba v tom, že HC má DBS v karbone?
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Pytell »

Audioquest není zrovná můj šálek kávy, sice mám jeden síťák u TV, ale u stereo bych ho asi nesnesl -- všechny kabely i jejich nejvyšší řada -- repro, signál a síťák přidávají do zvuku nižší střední pásmo, bohužel je to použitou metráži a značka jejich zvuku. Měl jsem na své sestavě i ty kabely top z jejich produkce, ale Tornado High Current jsem zatím neměl možnost testnout, ale že by změnily svůj tradiční zvuk ?!?!?

To je to samé jako CARDAS -- ten používá svoji měď a svou geometrií , a ani TOP jejich kabely nejsou neutrální, vždy si něco přidají a po u mě nikdy.

Ale třeba jsou někteří hifisté spokojeni, že jim to patlá zvuk a líbí se jim to .
kychtax

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od kychtax »

pozor.. na tu novou serii si AQ najal nového designera, někoho od konkurence. Už nevím kde jsem o tom četl. Sice jsem oba kabely nesrovnával, ale z ohlasů je ta nová úplně o něčem jiném...
kychtax

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od kychtax »

Michale, srovnávat klotz s Nordostem Valhalla nebudeme. :smile:
I když ja mám na tvorbu zvuku s Nordosty, filtracemi vs tvorbě zvuku běžné sestavy svůj názor. Ale nelíbil by se tu řadě hifistů. Včetně Tebe. :silent: :razz:
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Jiri »

Kychtax
To se neboj rozepsat jak to slyšíš. Jak se od deklarovaných zásadních zvukových rozdílů jednotlivých typů napájecích konektorů dostaneš ke Klotz a vyřazení veškeré filtrace ze sestavy. Třeba tvá zkušenost někoho může odradit od slepých uliček.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od terahera »

Připojuji se k Jiřímu,taky by mě to zajímalo :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lachim »

Kychtax
Spatne jsi četl co jsem napsal.
Nenapadlo by mě porovnávat ty xlr mezi sebou.
Demonstroval bych ti na nich vliv na vnímání rozdílu v kabelech při různých úrovních filtrace.
Tzn.; ze bez filtrace by jsi u mě ten rozdil mezi nimi mozna ani nepoznal.
Už?
O:-)
analog2001

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od analog2001 »

to Lachim
Možná ( finance, nasypané to všech tvých drátů a pytlovin okolo ti to však nikdy nedovolí) bys přišel nato, že ten Klotz za litr??? ti udělá naprosto stejnou službu.
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Vinco »

Trapna snaha znizit uroven tunajsej diskusie na uroven hifiroomu....
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od aretax »

analog2001 píše: 17 říj 2019 22:05 to Lachim
Možná ( finance, nasypané to všech tvých drátů a pytlovin okolo ti to však nikdy nedovolí) bys přišel nato, že ten Klotz za litr??? ti udělá naprosto stejnou službu.
kábel.png
Doporučujem. Stojí iba 2,8€/m a je dokonca priesvitný !! Keď kúpiš naraz 2m možno Ti dajú aj zľavu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Rothaudio
Příspěvky: 188
Registrován: 29 pro 2010 00:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Rothaudio »

A konektory zdarma a to se vyplatí!
kulich
Příspěvky: 100
Registrován: 02 bře 2012 14:06

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od kulich »

Zase se sem analog s..e :roll:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Frogyman »

Člena analog2001 bych neřešil, ten si furt pojede svoji, takže stačí ignorovat.
Starost mám o člena kychtax - vypadá to, že mu chlapci u sousedů už pomalu vymývají mozek a potřebuje hodit záchranné lano, než bude mít v hlavě úplně vybuntováno. K tomu ale stačí jednoduchá demonstrace, kterou nabízel Lachim. Kluci, prosím, ať to nevyšumí - určitě to zrealizujte!
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od jirie »

kulich píše: 18 říj 2019 07:16 Zase se sem analog s..e :roll:
anal og2001. To už z principu musí dělat. Nomen omen :sad:
kulich
Příspěvky: 100
Registrován: 02 bře 2012 14:06

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od kulich »

zabiny
:clap: :clap:
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lachim »

zabiny
o kychtaxe není třeba mít žádný strach. své místo si jednou najde.
pokud koupí konečně pěkný preamp, uslyší možná další změny. udělá si nové názory.
v rámci pražské kliky si navíc může vypůjčit a vyzkoušet co jeho uši ráčí.
vždy se v minulosti stalo, že někdo z tábora kabělověrců přešel k inkvizici.
aneb ... snaha byla :-)

koukni také na slovanet. tam prý někde mou úvahu z tohoto vlákna k filtracím
cituje sám veliký jarda merhaut (ahóooj jardo!).
sám jsem to ještě nečetl.
kychtax

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od kychtax »

lachim píše: 15 říj 2019 11:21 s vložením filtrace je, dle mého, většinou nutné vyměnit všechny zapojené kabely.
No tohle bylo u mně taky - a pak pokus o vykompenzování zvuku s filtrací - pomocí různých opatření atd... Tím to u mně s filtrem skončilo.
Ale já u sebe nechci další "šahače" do zvuku. A řešit následná protiopatření.
To je přece lepení náplastí. Co jiného.
kychtax

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od kychtax »

Si myslím, že se opravdu někteří hifisté mohou zacyklit a ztratit ve změnách i právě třeba kvůli filtraci. A pak to je bloudění v mlze a tápání ve formě neustálého nakupování upgradů spojených s např. nespokojeností ventilovanou na forech. Než ten filtr odpojí a další kraviny odstraní a zjistí, že sestava hraje naprosto normálně a dobře. Chtěli jste radu, tady je.. :lol:
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od Jiri »

kychtax píše: 18 říj 2019 13:51 Než ten filtr odpojí a další kraviny odstraní a zjistí, že sestava hraje naprosto normálně a dobře. Chtěli jste radu, tady je.. :lol:
Takže jsi odpojil i Furutech zásuvku ze zdi a odebral kopii Furugrescu na podložce s ceraballs aby ti to hrálo naprosto normálně a dobře?
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od lachim »

Kychtax
Kez by takovy “downgrade” fungoval.
Prijed na kafe a ovoce. Pustime si Novosvetskou z bluray v 5.2. Pak vypojime celou filtraci a dame si ji znovu. Treba to nebude rozdil. Libilo by se mi vsechny ty “blbiny” moci rozprodat. uslysis sam. Mozna i na 2 taktech.
Se zeptej clena “koudelka”. Doted si pamatuji jeho uprimny smich a cisty uzas
:-)
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Síťové pračky...jednotlivé značky, modely a zkušenosti

Příspěvek od YamahaMan »

lachim píše: 18 říj 2019 17:29 Kychtax
Kez by takovy “downgrade” fungoval.
Prijed na kafe a ovoce. Pustime si Novosvetskou z bluray v 5.2. Pak vypojime celou filtraci a dame si ji znovu. Treba to nebude rozdil. Libilo by se mi vsechny ty “blbiny” moci rozprodat. uslysis sam. Mozna i na 2 taktech.
Se zeptej clena “koudelka”. Doted si pamatuji jeho uprimny smich a cisty uzas
:-)
Lachim-e, podľa mňa je pravda niekde uprostred.
Sú zástanci filtrácie a nič a nik ich nepresvedčí o opaku. Na druhej stane káblisti do steny. Určite nemám napočúvané množstvo kombinácii káblov, filtrov atď. ako ty ale nie každá zostava - a to myslím kombináciu všetkých komponentov si sadne. Niektorá si sadne viac, iná menej a sú kombinácie, kde filter jednoducho zvuk kazí /viď príspevky členov, ktorí ju buď dali preč úplne alebo nechli len lištu/. A nemusí to byť zostava zrovna v mil. Czk.
Takže by som netvrdil za každú cenu, že bez filtra ani ťuk. Čo ucho - to iná farba zvuku...
Odpovědět