IsoTek EVO3 Aquarius

Filtry, pračky, síťové zásuvky a elektrické rozvody k hifi.
Odpovědět
tramvajator
Příspěvky: 62
Registrován: 12 zář 2013 13:00
Bydliště: Brno

Re: IsoTek EVO3 Aquarius

Příspěvek od tramvajator »

Recenze v češtině je tady: http://www.hifi-voice.com/testy-a-recen ... arius.html

S obsahem se v podstatě ztotožňuji, u mně došlo po zapojení filtru k pocitu čistšího zvuku, nárůstu dynamiky a lepší čitelnosti detailů, líp vyniknou
detaily jako dozvuky nástrojů a ozvěny. Basy rovněž o něco přesnější. A taky už mi lednička při vypínanání neprdí do repráků :-).
V panelovem bytě, kde je předpoklad rušení ze sítě je Aquarius dle mých zkušeností určitě přínosem...
DAC Lampizator Big 7 SE (volume)--> Audio Research Reference 75 --> Audio Physic Caldera MK II
Analog: Pro-ject RPM 9,1 acryl --> phono Gold Note PH10
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: IsoTek EVO3 Aquarius

Příspěvek od sekal »

Tedy pánové, vím, že jsem H-E fóru, ale chtít za tento přístroj - Obrázek
bezmála 30000,- Kč, je hodně velká odvaha, velice mírně řečeno..:shock:
tramvajator
Příspěvky: 62
Registrován: 12 zář 2013 13:00
Bydliště: Brno

Re: IsoTek EVO3 Aquarius

Příspěvek od tramvajator »

Teď stojí v ČR až kolem 40 tisíc... Upřímně, nový bych ho za tu cenu asi nekoupil, mám ho z druhé ruky.
Je fakt, že pohled dovnitř si trochu protiřečí s cenou, ale přínos pro zvuk je u mně jasný...
Isotek Solus stojí polovinu, ale co sem četl recenzi, tak brzdí trochu dynamiku zesilovače,
nevím, neslyšel sem ho...
DAC Lampizator Big 7 SE (volume)--> Audio Research Reference 75 --> Audio Physic Caldera MK II
Analog: Pro-ject RPM 9,1 acryl --> phono Gold Note PH10
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: IsoTek EVO3 Aquarius

Příspěvek od MAR »

A nový model již bude mít jen tři dráty, trojnásobnou highend cenu a ztráta dynamiky, tedy bude po dlouholetém výzkumu ve společnosti IsoTek odstraněna.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: IsoTek EVO3 Aquarius

Příspěvek od Yngwie »

tramvajator píše:Teď stojí v ČR až kolem 40 tisíc... Upřímně, nový bych ho za tu cenu asi nekoupil, mám ho z druhé ruky.
Je fakt, že pohled dovnitř si trochu protiřečí s cenou, ale přínos pro zvuk je u mně jasný...
Isotek Solus stojí polovinu, ale co sem četl recenzi, tak brzdí trochu dynamiku zesilovače,
nevím, neslyšel sem ho...

Však jsi nemusel ... za cenu Soluse máš lehce zajetý Aquarius ...a to se už vyplatí. Důležité je, že ti pomohlo ... na vnitřek se vyprdni.
tramvajator
Příspěvky: 62
Registrován: 12 zář 2013 13:00
Bydliště: Brno

Re: IsoTek EVO3 Aquarius

Příspěvek od tramvajator »

Ja jsem jen reagoval na Sekalovu připomínku, u mne spokojenost s cenou i výkonem, proto mi ani nevadí, že uvnitř toho moc není... :thumbup:
DAC Lampizator Big 7 SE (volume)--> Audio Research Reference 75 --> Audio Physic Caldera MK II
Analog: Pro-ject RPM 9,1 acryl --> phono Gold Note PH10
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: IsoTek EVO3 Aquarius

Příspěvek od winelover »

Neřeš to. My, co Isotek máme, víme, že pracuje tak, jak má. Bezvadně. Cena je věc jiná. Kdo chce, koupí. win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: IsoTek EVO3 Aquarius

Příspěvek od jimmi »

winelover píše:Neřeš to. My, co Isotek máme, víme, že pracuje tak, jak má. Bezvadně. Cena je věc jiná. Kdo chce, koupí. win
:clap: :thumbup: Presne tak.Tiež mám Isotek Sigmas GII a absolutna spokojnosť .
Bez kvalitnej fitrácie ani ťuk. A na TV a DVD , satelit mám v Prahe kupený ELSYST.
Odpovědět