Technics EAH T700

Sluchátka a vše kolem kromě zesilovačů.
Odpovědět
Jeliman nautilus
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Technics EAH T700

Příspěvek od Jeliman nautilus »

ak niekto vahate nad kupou sluchadiel TECHNICS EAH T700, mozem vam len vrelo doporucit. nadherny krystalovocisty zvuk aky ste doteraz nepoculi. pred pol rokom som bol rozhodnuty pre kupu od BW P9 SIGNATURE,ale po vypocuti ich nechali dalako za technics modelom. :thumbup:
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: sluchatka

Příspěvek od Ramones »

Nechci brát nikomu iluze, ale prvotní nadšení může také přejít v "únavu" ze zvuku, který je na první poslech velice barevný, ale ve skutečnosti nepřesný.
Ale 100 hlav, 100 názorů. Třeba to tak není :silent:
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: Technics EAH T700

Příspěvek od daliborr »

Vau, pro koho ty sluchátka vyrábí, kolik je zapálených hifistů ? 33990 Kč to je snad pro normálního člověka ,který žije v reálném Českém světě a se svou výplatou neskutečná prasárna. Třeba BAYERDYNAMIC DT 990 podle hifistů hrají hodně dobře a cena je reálná.
Oldear

Re: Technics EAH T700

Příspěvek od Oldear »

Jo můžu potvrdit, před časem jsem je slyšel v Německu a hrajou fakt super. Mají excelentní rozlišení a dynamiku. A cena?

No, kup třeba Senny HDV 820 a HD 820 a bude to přes kilo. Já však sluchátkovej nejsem a tak se bez nich obejdu.
Jeliman nautilus
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: Technics EAH T700

Příspěvek od Jeliman nautilus »

nuz kapitalistou a predajcou nezaujima kto ma kolko vo vrecku. kazdy si chce uhryznut z kolaca. priklad, v dedine mame predajcu el naradia. spravil mi ponuku. a o 20km dalej mi dali bez ponuky to iste o 130e lacnesie. len tak na zamislenie v tento pochmurny den. :thumbup:
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: Technics EAH T700

Příspěvek od daliborr »

No když jsem se zeptal kamaráda ,který vydělává x krát více jak já ,jakou má aparaturu. A on mi řekl, že mini věž za 4 000 Kč a že to snad je dostačující. Když jsem mu řekl ,kolik jsem dal za ty roky do hifi,řekl mi,že jsem blázen. Tím chci říct, že je nás málo co hledají perfektní zvuk. Tak proč je od výrobců provokace s cenami pro lidi, kteří by si to stejně nekoupili. Jo chápu,že má každý svého koníčka, že vše stojí nějaké peníze,ale toto je už moc.
Jeliman nautilus
Příspěvky: 133
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: Technics EAH T700

Příspěvek od Jeliman nautilus »

to je vzdy tak , ty co maju penize si to nekupia a placu ze stale maju malo.a ty co ich nemaju tolko tak si nasetria a su ochotny vrazit do toho vsetko a tesit sa tak s kvalitneho zvuku. sme tu len na docasny cas tak preco si to neuzit a vychutnat vsetko co zivot ponuka.ved neodidem na onen svet bez toho aby som nepocul kvalitny zvuk =))
Odpovědět