DIY bastl CMOY sluchatkovy zesilovac

Sluchátka a vše kolem kromě zesilovačů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

DIY bastl CMOY sluchatkovy zesilovac

Příspěvek od Teti »

Opamp LM4562NA, Wima kondy, plosnak koupeny
vice informaci vc. datasheetu http://audiotweak.net/2013/01/16/cheap- ... amplifier/

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
Uživatelský avatar
enregistree
Příspěvky: 111
Registrován: 05 led 2011 08:42
Bydliště: Praha

Re: DIY bastl CMOY sluchatkovy zesilovac

Příspěvek od enregistree »

Ja jsem pro prenosny sluchatkac dospel k zapojeni (odkaz), ale do 20 liber se to nevejde (usmev).

Ty elyty u tebe jsou v serii na vystupu? Proc jsi vybral LM4562, prijde mi, ze dodava nizky proud (25mA) pro nizkoohmova sluchatka.
Do kisny by se ti vesel elyt paralelne s baterii, s kapacitou klidne >> 1000uF, nebo jeste lepe dobijeci li-ion baterie (ty nepotrebuji pridavat paralelne tu velkou kapacitu), 10440 nebo 18650, treba. Jde to otestovat i s akumulatorovym blokem treba z fotaku…
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
L_u_k_a_s
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: DIY bastl CMOY sluchatkovy zesilovac

Příspěvek od Teti »

enregistree píše:Ja jsem pro prenosny sluchatkac dospel k zapojeni (odkaz), ale do 20 liber se to nevejde (usmev).

Ty elyty u tebe jsou v serii na vystupu? Proc jsi vybral LM4562, prijde mi, ze dodava nizky proud (25mA) pro nizkoohmova sluchatka.
Do kisny by se ti vesel elyt paralelne s baterii, s kapacitou klidne >> 1000uF, nebo jeste lepe dobijeci li-ion baterie (ty nepotrebuji pridavat paralelne tu velkou kapacitu), 10440 nebo 18650, treba. Jde to otestovat i s akumulatorovym blokem treba z fotaku…
Nejvice me stala krabicka a hlinikovy knoflik. Mam nabijeci 9V baterii, ale akumulator z fotaku zni jako dobry napad. Hraje to Ok. Operak jsem vzal protoze by mel mit dobry zvuk.
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
Uživatelský avatar
Teti
Příspěvky: 439
Registrován: 26 črc 2011 18:59
Bydliště: Velka Britanie

Re: DIY bastl CMOY sluchatkovy zesilovac

Příspěvek od Teti »

Hele, nechal jsem si na to vygravirovat stitek.

Obrázek
Obrázek
Audio Tweak.net - Humble home of newbie tweaker
monte

Re: DIY bastl CMOY sluchatkovy zesilovac

Příspěvek od monte »

Tetko paráda. Pošli zesilovač k Paculovi, napíše parádní recenzi a medový popis pro prodej. Jelikož žiješ v UK, tak cena bude aspoň 1299,- GBP a si vysmátý :thumbup:
Odpovědět