repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Diskuze o kabelech.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od Frogyman »

:-? A co má cena v nabídce 2handu společného s pořizovací cenou nového?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od lachim »

NA
on už ten kabel není min. 10 let v prodeji. kolik by stál dnes... tak dobře. 250 Euro/m ?
chtěl jsem jen aretaxe upozornit na absurdní porovnání kabelů z "vrstevnic" vzdálených absolutně.
tak je rozdíl hodnoty mezi jeho top kabelem XLO a tri-vistou 15ti násobek.
a o to mi šlo...děkuji za pochopení.
:smile:
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Jak prosté, cena v nabídce 2hand přece vypovídá o hodnotnosti-povedenosti a odpovídající výši zájmu o prodávané věci, jen ty co za moc nestojí padají rapidně dolů.
Já bych skvělý reprokabelový set který stál nový údajně přes třicet tisíc za necelých 5000,-Kč neprodával.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od Frogyman »

Jak naivní a účelové...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od lachim »

NA
1. on někdo originál tri-vistu prodává za méně než 5.000? to zírám. kde, kdo? koupím jí rád.
2. ano. třeba já tvrdím, že jako nová sada repro kabelu za +/18.000 Kč to je superbní, skvělý kabel.
(samozřejmě subjektivně. každý to vidíme zcala jinak)
dnes je přeci fakt jedno za kolik se prodával někdy před 15ti lety u prodejce firmy musical fidelity podle ceníku.

co je dle tebe lepšího, za tuto +/- cenu ( nový kus/retail ), v délce 3 m dnes na trhu?

zabiny
sašo, ty víš o někom, kdo jí prodává za "necelých 5000", jak píše Pavel ?
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od Frogyman »

lachim
např. zde je inzerát na TriVistu za 485 USD (připočti si k tomu dopravu a clo z US a jsi na nějakých 16-17tis ???).
https://www.canuckaudiomart.com/details ... uper-rare/
Je tam uvedena i původní cena 1400 USD, tedy cca 32-33 tis Kč.
Takových inzerátů lze najít více, viděl jsem i u některých uvedeno, že původní cena je 1450 USD.
Že by tuto informaci N.A. při svém googlení nenašel? Stát se může. I když si spíš myslím, že jeho přehlédnutí není náhodné, ale účelové.
Ale proč? :?:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
kulich
Příspěvky: 100
Registrován: 02 bře 2012 14:06

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od kulich »

Že by nějaký ten střet zájmů????
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od lachim »

zabiny
sašo, díky za link. super argumentace!
:clap:
kychtax

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od kychtax »

Alternativa? Sahl bych po kablu od xavianu. Mozna.. Duvody: novy, dobry brand, udrzi hodnotu, urcite slusny v te cene. Ale vyber RK do 30 je obecne probuem. :crazy:
kychtax

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od kychtax »

Hraje na nej Dasta jesli se nepletu.
kychtax

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od kychtax »

Nebo paoluv kabel. Nebo pavluv. Moznosti jsou.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od Frogyman »

To je nějaká soutěž "vyjmenuj všechny kabely do 30tis, na které si vzpomeneš? "
Nějak mi uniká souvislost s tématem...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
kychtax

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od kychtax »

Se tu nekdo ptal na alternativy k TV. A vim ze to lidi hodne zajima. Hifisty s normalnimi sestavami. Spousta jich to tu pouze cte. Vychazim z telefonatu s nimi, kde RK do 30 je strasne caste tema.
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od Pytell »

Osobně nedám dopustit na TriVistu, hrají na ni více jak dva roky a zatím jsem v dané cenové lize nic lepšího u sebe neslyšel a to za tu dobu bylo plný pytel RK na test. Jak jsem psal potřebuje dlouhou dobu k rozehrání. Bylo u mě hodně hifistů i normálních klientů, a vždy se podivovali proč hraji na startovací kabely , dokonce jeden mi říkal co že to mám za měděné trubky od plynu k reprobednám. Nedávno jsem měl pujčené Kimber z top ligy, ano uznávám zvuk byl lepší, vzdušnější, asi si bych si zvykl, ale odradila mě ta cena.

Co se týče RK Xavián, je to deffacto koaxiál ala OCOS , ale v krásném provedení, s cenou přidané hodnoty. Měl jsem je na test a rozdíl proti OCOSu nulový.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od PavelDosko »

tak k veci - triVisty jsem mel asi 3 mesice (aby nekdo nepsal ze jsem je neslysel rozehrane), zazrak se nekonal, sly dal a novy majitel je snad spokojeny. Nahradil jsem je 2m NightSky + propojky NightSky, zvuk je cistsi bez maznutych basu, ma vice detailu na stredech i vyskach nez TriVista, tolik asi k tomu zda se da v obdobne cene TriVisty sehnat koupit neco slusneho. Ve srovnani s drive prouzivanymi reprokabely Acoustic Revive TripleC ma NightSky vetsi objem a zaroven presnejsi basy (dano to muze byt vetsim prumerem kabelu oproti AR)
Pouze muj nazor na zaklade vlastnictvi danych reprokabelu
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od Frogyman »

PavelDosko píše: 19 lis 2019 10:12 ... novy majitel je snad spokojeny.
Asi ano, zrovna mne kontaktoval ohledně mnou nabízených stíněných verzí. Rád by další pár pro zapojení do biampu...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od PavelDosko »

tak prima
neni placka, neni highend
kychtax

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od kychtax »

není nad vlastní zkušenost že, Pavle.. :thumbup:
Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 175
Registrován: 09 čer 2012 21:45
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od ivanb_cko »

musím se Aretaxe zastat! Není vůči němu fér osočovat jej z nesmyslného poměřování cenových kategorií, když se o různých výrobcích "rádo" píše jak jsou dobré i proti X-násobně dražší konkurenci apod. To je případ i tohoto reprokabelu. Prostě jej srovnal se svým kabelem, který používá a zjistil co zjistil, tak PROSÍM neshazujte jeho výsledek.
Luxman DA-06 & Audirvana Plus /Denon DN-961FA /Luxman PD-444 w Wheaton Triplanar mkII & VDH MC-10 + Dynavector DV 505 & Ortofon MC25E /Audiokultura Iskra 1 /Jeff Rowland Concentra I /[audio physic] Scorpio
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od Frogyman »

kychtax
přesně tak, není nad vlastní zkušenost.
Proto názor PavlaDosko beru. :thumbup: Nejdříve si půjčoval kabel ode mne a pak si jej na základě vyzkoušení i sehnal a koupil.
Časem zjistil, že mu nevyhovuje a poslal jej dál. To je v pořádku.

A ty jsi doma TriVistu měl a porovnával, když se k ní tak "zasvěceně" vyjadřuješ?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
kychtax

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od kychtax »

Nechci se hádat, ale hodně se dá poznat, už jak je to udělané a z čeho.. s určitými zkušenostmi. TV jsem slyšel a zatím to s tím koreluje. Ať jsme u tématu.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od Frogyman »

omlouvám se za OT

kychtax
Pokud nestojíš o hádky, tak je prosím nevyvolávej. To, že jsi oživil debilním příspěvkem spící vlákno ve chvíli, kdy jsem dal kabel do inzerce není náhoda. Jen tvůj špatný úmysl svědčící o mnohém...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
kychtax

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od kychtax »

Sašo, to už je trochu divoký konstrukt, nemyslíš? Myslím, že nemám nic lepšího na práci než 24/7 sledovat tvé inzeráty? A vymýšlet jak Ti uškodit. :roll:
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od lachim »

kychtax
1. honzo, fakt škoda, že jsi si u sebe doma tri-vista nezapojil. hodnotit kabel podle toho, že ti týden doma "ležel na botníku" ... :smile:
jsem byl zvědavý právě na tvůj názor. v rámci pražské kliky máš sestavuznačně odlišnou.
2. ten test proti tebou uvedeným kabelům si může každý udělat sám a v klidu. tri-vista mám 2 páry na půjčení a vyzkoušení.
kdo se ozval, tomu jsem jí po dohodě (kauci) půjčil.
(v dosti případech byl a bude problém zapojit ty masivní konektory do terminálu na zesilovači)
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od NA-Noble Audio »

lachim píše: 20 lis 2019 10:04 tri-vista mám 2 páry na půjčení a vyzkoušení.
kdo se ozval, tomu jsem jí po dohodě (kauci) půjčil.
Ozval jsem se opakovaně a kabely jsi mi nepůjčil, že jsou rozehrané sety u pytla. Je to už přes rok, asi jsem se měl připomínat opakovaně každý týden....
Ze začátku tohoto vlákna proběhla tato komunikace:

od lachim » 08 črc 2018 21:18
v posledních dnech mám zapojený repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista.
zkouším jej v bi-ampu (tedy 2 páry) v DK proti Nordost Valhalla.
Na L+R a v single-wire na C.
pro mě je tento kabel jedním z největších objevů v hifi.
již spoustu let se neprodává.
neskutečně, neuvěřitelně dobrý kabel. kolik by stál dnes nový u prodejce?
osobně bych si ho tipnul někde mezi kimber 3033 a 3035. nebo Cardas Clear Beyond?
více a více mě překvapuje svou zvukovou neutralitou.
pro mě zřejmě jedno z největších zjevení mého audio-života
měl tento kabel někdy někdo zapojený? nějaké reálné zkušenosti ?


od NA-Noble Audio » 25 črc 2018 21:03
Mam aktuálně doma půjčen KS 3033, takže porovnání je možné.


od lachim » 26 črc 2018 08:31
na
až bude venku hnusně, rád přijedu. dovezu 2 páry.
na bi-ampu je ten "zvuk" těchto kabelů výraznější.
lze u tebe bi-amp? nebo dovezu bimotore mkII?


od NA-Noble Audio » 03 srp 2018 20:52
vložena fotka u mě doma -M.F.Tri Vista, Kimber .jpg


od lachim » 04 srp 2018 11:48
NA
takže se k tobě přeci jen dostal! gratuluji.
na zemi leží kimbr 3035? tak je porovnáš a dáš echo, prosím?
(kdybys řekl, mohl jsem ti tri-vista poslat poštou na vyzkoušení )
a jak u tebe hraje? waterfall ukáží každou nuanci.
pozor! tri-vista musí mít nahrádno alespoň 100 hodin.
změna zvuku během zahořování je extrémní.


od NA-Noble Audio » 04 srp 2018 13:05
Je to KS3033, a MF kabel jsem již musel vrátit. Nahráno 100hod určitě neměl, a tak jak jsem ho měl se s tím kimbrem, ale ani mými kabely nedal srovnávat. Pokud máš podle Tebe rozehraný set a jsi ochoten mi ho poslat, tak já jsem ochoten mu dát ještě druhou šanci, stačí mi 1-2dny.


od lachim » 04 srp 2018 13:14
NA
Rozehrany par je u pytla. Az mi jej
vrati, tak ti ho poslu. Zajima me zda bude u tebe lepsi nez 3033.


od NA-Noble Audio » 10 srp 2018 10:19
Lachime, bylo by možné mi poslat v pondělí ten rozehraný set, stačí mi dva dny a hned ho pošlu zpět. Ten Kimber už budu muset brzy vracet.


od lachim » 10 srp 2018 10:43
NA
bohužel. kabel je u pytla. lze poslat nejdříve začátkem září.
sám jsem ho u něj ještě neslyšel.
poslech u něj je i pro mě důležitý k tvoření názoru na komponent.


Přes rok čekám na slíbené zapůjčení rozehraného setu, a celou tu dobu jsem nezveřejnil 30.8.2018 sepsaný popis zážitku ze zapůjčené a nejspíše ještě nerozehrané Tri Vista vůči taky měděným Kimber KS3033 o kteréžto porovnání zde lachim tak stál. Nezveřejnil jsem to abych jí neublížil, pokud u těchto kabelů opravdu dochází k zásadním změnám při delším rozehrání. O zapůjčení jsem opakovaně žádal, do dnešního dne nic. Smířil jsem se časem s tím, že k zapůjčení rozehraného a tedy podle některých vyloženě výborně hrajících kabelů už nedojde, a mé zhodnocení tedy nebude moci být případně přehodnocené a zůstane v původním znění uložené v mém PC. Postupně se zde objevilo nejedno zhodnocení které nevelebilo tyto kabely, ale naopak a korespondovalo s tím, co jsem měl možnost vnímat já což o něčem svědčí.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od Yngwie »

Proč se tak zajímáš o tento kabel? Musíš sám tušit, proč je na jejich sestavách fajn a dlouhodobě poslouchatelný. Ale jinak samozřejmě pěkné pohádkaření.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od Frogyman »

NA
rozumím tomu dobře, že 10.8. Ti Lachim napsal "nejdříve v září" a Ty ses pak již neozval a vyčítáš teď LAchimovi, že se ti s kabelem zapomněl vnutit? No jako pokus o odpoutání pozornosti od faktu, že jsi byl usvědčen ze lži a záměrného zkreslování informací o ceně kabelu dobrý. Ale jako argument je to směšné...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od NA-Noble Audio »

zabiny007
Asi jsi přehlédl lachimovi konstatování:
"až bude venku hnusně, rád přijedu. dovezu 2 páry."
"Rozehrany par je u pytla. Az mi jej vrati, tak ti ho poslu. Zajima me zda bude u tebe lepsi nez 3033."

Opravdu máš pocit, že za patnáct měsíců ještě nebylo hnusně, a nebo, že "Az mi jej vrati, tak ti ho poslu" znamená, že já v té věci mam ještě podnikat nějaké aktivity než čekat až mu kabely pytel vrátí?

A jaké usvědčení ohledně ceny? to jsem měl po třetí vkládat odkaz na inzerát, kde ty kabely byly v Anglii za 150Liber, tedy 5.000,- KČ? Podle Tvého způsobu uvažování asi ano, stejně jako psát lachimovi a otravovat jestli kabely pytel už vrátil, když jasně napsal, že je pošle až se mu vrátí.

Navíc lachim projevoval sám opětovně zájem o test u mě a porovnání s KS3033.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od Frogyman »

Znáš smysl fráze "Voják se stará, voják má." ? Kdo měl opravdu zájem, ten se ke kabelům dostal. Já sám jsem svůj pár půjčoval asi 6 lidem z fóra, protože se o něj zajímali a chtěli jej nezávazně vyzkoušet.
Ale ty jsi spíš ta "panenka v koutě..."
A ohledně ceny - je to bezpředmětná debata. Bráno tvojí logikou - když budu chvilku googlit, určitě najdu inzerát s bednami B&W802 D2 (nebo Kharma, Magico atd) někde v Itálii nebo Španělsku za méně než 50tis. Znamená to snad, že se tyto bedny skutečně dají za tyto peníze koupit a že je to jejich reálná 2handová cena? Navíc - ty jsi zpochybňoval i cenu nových "deset tisíc za metr". Dal jsem ti důkaz, kolik skutečně nové stojí...

Prosím, nechme už této zbytečné debaty a vraťme se zpět ke kabelům a k reálné zkušenosti s jejich používáním.
Děkuji.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od lubin »

Tak tedy hoši, mě by fakt zajímalo, jak to hraje...půjčíte mi někdo tento reprokabel? Myslím si, že mám dostatečně transparentní sestavu na to, abych ho mohl v rámci mojí sestavy a místnosti posoudit...nechci ho kupovat, nemám očekávání, ale po Vaší smršti slov a po tolika stránkách o jednom kabelu mě to fakt zajímá...taky mě něco prošlo sestavou a tak mám s čím porovnat...díky za nabídky.
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od NA-Noble Audio »

zabiny 007
To je mi argument s inzeráty podvodníků lákající na nízkou cenu, ten mnou postnutý inzerát je ale od člena anglického audio fóra, a to je velký rozdíl nemyslíš?
A na závěr trochu jednoduché matematiky.
Máme tu dvě Tvá tvrzení o cenách. Jedno je 10.000,- za metr a druhé je důkaz v podobě inzerátu kde prodávající tvrdí, že původní cena je 1.400,- USD tedy cca 32-33.000,- Kč jak jsi sám spočetl.
Set má 2x3m, takže celkem 6m x 10.000,- a jsme na 60.000,
60.000 versus 33.000.
Ale nyní můžeš začít tvrdit, že jsi napsal metr, ale myslel stereometr, takže vlastně dva metry kabelu. I to je možné ale pak se neumíš vyjadřovat pregnantně a proto nemůžou být Tvé příspěvky bezpečně dobře chápány a brány vážně, a naopak jimi děláš zmatek.
No nic, svět se točí dál.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od Frogyman »

lubin
Škoda že ses neozval o chvilku dřív, to bych ti mohl půjčit svůj. Teď jsem již ale domluvený na prodeji a tak budu odesílat novému majiteli.

NA
ty jsi neskutečný...
Upřimně - je mi fakt jedno, co o TriVistě napíšeš, když to bude tvá reálná zkušenost. Tedy např. text "kabel jsem měl doma a nelíbil jsem mi" je absolutně v pořádku. Je to tvůj názor a ten respektuji. Je v hifi přece normální, že komponent XY se jednomu líbí a druhý jej nesnese. O tom svědčí i fakt, že je spousta spokojených majitelů TriVisty. Dokonce jsou zapojeny i v sestavách s bednami přes 500tis. Ale tito lidé zde nepíší...
Stejně tak jsou lidé, co jej vyzkoušeli a po čase zjistili, že jim nevyhovuje - viz PavelDosko a další. A mezi nimi jsem teď i já. Bohužel se nenašel způsob, jak kabel zkrátit a neforemného třímetrového hada nemám jak za rackem uložit.

Ale tebou upravované informace (tedy spíše dezinformace) jen lidi matou. Ale výsledek? Část zájemců, kteří se ozvali na můj inzerát, byla dost zmatena a tak jsem musel Xkrát vysvětlovat, jaká je normální cena v 2handu, pod kterou nepůjdu a že s úpravou za dalších 12tis jim kabel "téměř zadarmo fakt nenechám".
Naštěstí se našlo i dost zájemců, kteří mají přehled o reálné ceně a ve finále jsme jen licitovali o výši příplatku za nadstandardní úpravy dvojitým stínění.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od NA-Noble Audio »

No ale hlavně, že jsi těm zájemcům co se ozvali na Tvůj inzerát vše pěkně vysvětlil a obchod se povedl.
Takže celý ten humbuk z Tvé strany je skrze osobní komerční zájem.

Doufám, že si na toto vzpomeneš až Tvá mysl najde stopy komerčních zájmů v příspěvcích ostatních a nebudeš je chtít za to co sám děláš kárat.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
kychtax

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od kychtax »

komerční zájem (tj. zaměřený na zisk).... může mít prodejce. Ne hifista. Hifistova starost je věc koupit tak, aby na ní moc neprodělal, kdyby ji musel nebo chtěl prodat.
Zrovna Zabinyho obvinit z komerčního chování.. člověka, který investuje, zkouší a zákonitě pak musí prodávat věci, které už nevyužije..
a ještě z pozice prodejce.. je krapítek za čáru. imho :shock:
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od Dasta »

Taky si myslím to co napsal velmi výstižně kychtax.
NA,
Pavle, to co jsi napsal ve svém příspěvku o zabinym 007 je směšné a krapet za hranou.
Je známý fakt,že zabiny naopak vyniká svojí nezištností, jak v sehnání něčeho, tak pomocí.
Může dosvědčit spousta členů zde na fóru.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od Frogyman »

Kychtax
děkuji, lépe bych to nenapsal.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od aretax »

NA-Noble Audio píše: 21 lis 2019 11:55 No ale hlavně, že jsi těm zájemcům co se ozvali na Tvůj inzerát vše pěkně vysvětlil a obchod se povedl.
Takže celý ten humbuk z Tvé strany je skrze osobní komerční zájem.

Doufám, že si na toto vzpomeneš až Tvá mysl najde stopy komerčních zájmů v příspěvcích ostatních a nebudeš je chtít za to co sám děláš kárat.
Ty si naozaj neuveriteľný a Tvoje argumenty - jednoducho "nemajú chybu". Už som Ti viacráz napísal, že najlepšie je iba to, čo vyrobíš (alebo okopčíš) Ty. Všetko ostatné je zlodejina a podvod na zákazníkoch. To je asi Tvoje životné motto.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od terahera »

NA
Musím souhlasit s Kychtaxem,Dastou i Aretaxem.Zabiny je v mnohém průkopník a nebojí se investovat nemalé částky do věcí,kde jiní mají strach(včetně mě).Mnohdy tyhle poznatky posunou spoustu z nás a poté,když se posune zase dál,prodává za výborných podmínek se ztrátou.Proto tvůj příspěvek o komerčním zájmu je fakt asi za hranou.
Co se kabelů MF Tri Vista týče,tak za mě stejně jako u Pytla,nejlepší,co jsem ve svém systému měl,bohužel kvůli manipulaci s nimi u mě nemohly zůstat
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
samcus
Příspěvky: 174
Registrován: 13 bře 2012 21:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: repro kabel Musical Fidelity Tri-Vista

Příspěvek od samcus »

Hele NA, moc nepřispívám, ale ty tvé výlevy vůči Zabinymu mě fakt ser..., že se musím také ozvat. Plně souhlasím s názorem Dasty. Zabiny pro tuto komunitu nezištně udělal již mnohé a v posledních letech z nás asi nejvíc. Pokud cítíš nutnost se do někoho navážet, tak si najdi někoho jiného. A nejlépe mimo toto fórum. Snažíme se tu o přátelský tón.
Děkuji.
Odpovědět