Tara Labs - starší modely repro kabelů

Diskuze o kabelech.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Tara Labs - starší modely repro kabelů

Příspěvek od Frogyman »

Když jsem na své sestavě vyzkoušel od kamaráda zapůjčený kabel Tara Labs ISM The2ex tak jsem pochopil, že v současné době jsou mé kabely (Audio Revive SPC TRIPLE C) již brzdou a je na čase je výhledově vyměnit.
Vzhledem k tomu, že provozuji MCH v biampingu/biwiringu, bylo by pro mne zakoupení nových sad aktuálních modelů ekonomickou sebevraždou. Proto koukám po starších kabelech na zahraničních bazarech, kde se dají občas výhodně koupit, ale bohužel bez vyzkoušení.
Z těch cenově dostupných kabelů to jsou např.:
  • Tara Labs řada RSC - AIR 1, 2 i 3,
    Tara Labs RSC Reference - např. 2000 GEN2
    Tara Labs RSC Prime 1800
    TaraLabs RCS Vector 2
    TARA Labs RSC Decade
    atd...
Máte někdo s nimi zkušenosti? A umíte je srovnat s TaraLabs ISMThe2? Popř. dají se jednotlivé řady nějak zobecnit? Někde na zahraničním fóru jsem např. četl srovnání řady RSC AIR tak, že model 1 je analytický, model 3 bláto a model 2 ideální kompromis...

Popř. doporučíte nějakou špičkovou metráž, ze které by se daly kabely udělat na míru a kterou by bylo možné předem vyzkoušet?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Odpovědět