TARA Labs a Kubala Sosna kabely

Diskuze o kabelech.
Odpovědět
muzicasala
Příspěvky: 1
Registrován: 13 lis 2014 19:50

TARA Labs a Kubala Sosna kabely

Příspěvek od muzicasala »

Už je to docela dlouho, co jsem na svém blogu v některé z on-line fóra, takže jdeme na to. Byl jsem fanoušek Tara Labs kabelů od chvíle, kdy jsem si koupil jejich ZERO Gold Propojovací, které jsou naprosto úžasné a nade vší srovnání kabelovou Snažil jsem se tak daleko. Byl jsem pomocí je s Lamm komponenty a reproduktory Magico, které jsou stejně vynikající. Slyšel jsem, jak rozpad poznámek z mého systému, aby zněly jako by šli do nekonečna. "Pokud budete trávit, to přijde" Můj přítel mi nedávno přišel a přinesl jeho nový top-of-the-line Kubala-Sosna Propojovací porovnávat, (a samozřejmě chlubit o nich) se Kubala propojuje byly docela dobré, řekl bych, ale zdálo se, barevné, a trochu měkké dynamické struktury. Vím, že Lamm není známo, pro tento typ měkkého zvuku, takže změna kabely byly zjevně patrné. Můj přítel ne zcela slyšet to tak, ale přece přiznat, že moje Zero Gold kabely, ukázal, nuance, že on jen slyšel s mými kabely. Jdu přes jeho dům dnes večer poslouchat své nové komponenty DSC a poradí.
Odpovědět