SUPRA USB 2.0

Diskuze o kabelech.
Odpovědět
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

SUPRA USB 2.0

Příspěvek od Jiri »

Koupil jsem si tento SUPRA USB 2.0 kabel k DACu a překvapilo mě zjištění, že SUPRA tento kabel vyrábí až do maximální délky 15m!
V IT technice se většinou používají pasivní USB 2.0 kabely v délce max 5m a na delší se již používají aktivní s repeaterem.
Může to být dobrý tip pro někoho kdo hledá extra dlouhý kvalitní USB kabel mezi počitač a DAC.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Odar

Re: SUPRA USB 2.0

Příspěvek od Odar »

To by ma zaujimalo, kolko paketov ten 15 m po ceste strati.
monte

Re: SUPRA USB 2.0

Příspěvek od monte »

Máme i WIKI http://cs.wikipedia.org/wiki/Universal_Serial_Bus, ono data se neztratí, jen rychlost, objem dat přenosu na vzdálenost. Tak si myslím, že hudbu zvládne bez větších problémů i na delší vzdálenost. Na novém počítači mám už všude USB3, pěkné fofry.
Odar

Re: SUPRA USB 2.0

Příspěvek od Odar »

Mensia rychlost s tym suvisi - po ceste sa stracaju pakety a protokol si ich vyzaduje znova.
Uživatelský avatar
Svensound
Příspěvky: 42
Registrován: 05 dub 2013 10:17

Re: SUPRA USB 2.0

Příspěvek od Svensound »

Monitory GURU Profi QM10, mosfetový zesilovač ATOLL IN30, plejér ATOLL CD30, filtr SUPRA MD06EU/SP, dráty SUPRA Ply 3,4 a SUPRA DUAL, akustické mobilní basstrapy / Max a Arnošt /, navíc však ještě fixní - 1 pár peřin i s polštáři.
Odpovědět