Není jenom Nordost

Diskuze o kabelech.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Není jenom Nordost

Příspěvek od lubin »

Jejda, poslední věta bude asi nejvíce pravdivá :crazy:
Škoda, že jsi zdaleka...
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Odar

Re: Není jenom Nordost

Příspěvek od Odar »

A ten CD-S 4 je mozno dobry kandidat na tuning :thumbup: (tu je modnuta S6tka. )
knoflik
Příspěvky: 46
Registrován: 25 dub 2012 20:23

Re: Není jenom Nordost

Příspěvek od knoflik »

[/quote]Pokud ti neseděl CRYSTAL CABLE tak je možné, že s Nordostem to bude podobné .... oba jsou hodně transparentní a do hodně ostrých sestav (nebo k ostrým repro :shh: ) můžou po delší době vadit a např. Cardasy nebo Kimbery mohou být lepší volbou.

Já uvažuji až bude doladěná sestava vyzkoušet kombinace ... např. REPRO NORDOST a signálovku CARDAS nebo KIMBER.[/quote]


Ahoj, chcel by som sa opytat, ako si to myslel. Ze tie kable ostre bedne, alebo zostavy zjemnia, alebo, ze tie kable pridaju este viac na ostrosti. Dik.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Není jenom Nordost

Příspěvek od pajuna »

Po dlouhe dobe jsem si precetl zdejsi souboj posluchacu a kabelu :smile: - Koukam, ze je to uz par let. ne ze bych chtel ozivovat nejaky stret, to urcite ne, jen mi to prislo zajimave vuci tomu co zrovna dnes posloucham.

S velkou poklonou dekuji kamaradovi velkemu Pepovi za pujceni dvou kabelu Nordost, konecne mam moznost si udelat obrazek doma, v klidu, na me sestave. Tak si tak posloucham a rikam si co je lepsi, horsi - Nordost, Oyaide, Kimber, AQ, dvojlinka...komu udelat radost a komu zmacknout cerveny knoflik :eek: . Ba ne...

Knoflik pise...
Ja uvazuji az bude doladena sestava vyzkouset kombinace ... např. REPRO NORDOST a signálovku CARDAS nebo KIMBER

A ja na to - a co takhle obracene :smile: ----- a predevsim zalezi na tom k jake sestave.

Jinak vsem preju krasne nedelni dopoledne.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Odpovědět