ProJect PerspeX vs. vhodny kabel

Gramofony a jiné analog. zdroje včetně příslušenství kromě phono předzesilovačů.
Odpovědět
Bino
Příspěvky: 15
Registrován: 31 pro 2011 15:40

ProJect PerspeX vs. vhodny kabel

Příspěvek od Bino »

viete mi na zaklade skusenosti niekto poradit vhodnejsi prepojovaci kabel ku gramu ProJect Perspex (Ortofon Valencia MC) ? zatial pouzivam pribaleny Project Connect it. Nieco mi vsak nahovara, ze by sa dobrou zmenou dalo dosiahnut viac. Mate niekto osobnu skusenost s tymto gramom ? mam to prepojene s phonoamp. Canor TP206.
dik za rady
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: ProJect PerspeX vs. vhodny kabel

Příspěvek od anawak »

Chod do XLO signature phono.
Velmi kvalitny kabel. A za relativne slusne peniaze. Budes urcite spokojny. Mal som ho napojeny na Pro-Ject RPM 10.

Ale je hromada inych znaciek , ktore mozes zvolit. Zalezi od budgetu a chuti.........
Bino
Příspěvky: 15
Registrován: 31 pro 2011 15:40

Re: ProJect PerspeX vs. vhodny kabel

Příspěvek od Bino »

dik za radu. prave som skusal XLO reference 3-1 (1,5m) a zvuk sa posnul ovela vyssie. Hlbsie a presnejsie basy, ciste stredy zostaly a vysky sa ukludnili. Avsak zacal sa mi prenasat do repro neprijemny brum a sum. Predtym to nebolo. Nemas s tym skusenost ?
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: ProJect PerspeX vs. vhodny kabel

Příspěvek od anawak »

No kablom ako takym by to byt nemalo. Dobre si to zapojil a uzemnil?? Zemniaci kolik mas dobre dotiahnuty??
A kabel je origos??
Bino
Příspěvky: 15
Registrován: 31 pro 2011 15:40

Re: ProJect PerspeX vs. vhodny kabel

Příspěvek od Bino »

zapojene aj uzmenene je to ok, resp. rovnako ako s povodnym kablom, ktory neprenasa tento efekt. kabel je original z ketosu. takze fakt neviem.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: ProJect PerspeX vs. vhodny kabel

Příspěvek od aretax »

Ja mám XLO Signature zapojený do Pro Ject Xtension. Aj mne sa prenášal brum. Koniec káblu je však odtienený kvôli konektoru ku gramofónu. Ten koniec musí byť čo najďalej od napájacieho kábla gramofónu. Keď som to urobil, brum prestal. Ten kábel je naozaj super, a to som ich skúšal dosť.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Bino
Příspěvky: 15
Registrován: 31 pro 2011 15:40

Re: ProJect PerspeX vs. vhodny kabel

Příspěvek od Bino »

dik, vyskusam.
Odpovědět