Lyra Delos- hrot mimo osu

Gramofony a jiné analog. zdroje včetně příslušenství kromě phono předzesilovačů.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Lyra Delos- hrot mimo osu

Příspěvek od Dieter Burmester »

A to si predstavujes presne jak? Ze zajemce o prenosku da prednost vyrobku znacky Lyra, protoze si rekne: “Ha! Je tam papirek! To bude hrat super!” :smile:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
reta
Příspěvky: 21
Registrován: 30 zář 2014 21:44

Re: Lyra Delos- hrot mimo osu

Příspěvek od reta »

Ve světě ochodu ani to není vyloučeno. :eek:
Zatím jsem nezaznamenal jiný názor proč tam je (krom prachu). U tak dobré přenosky předpokládat, že si jí kopí někdo kdo na ní bude hoblovat zaprášené PL se mi moc nepozdává, k tomu se kupují přenosky o řád levnější (i když jiný kraj jiný mrav). Navíc skutečně platí, že valná většina kupujících slyší to co vidí.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Lyra Delos- hrot mimo osu

Příspěvek od lidumil »

No Lyra to má ale u všech přenosek, pokud umím dobře hledat.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Lyra Delos- hrot mimo osu

Příspěvek od Frogyman »

reta
Prach je nepřítel vinylu č. 1, takže za mne je to dostatečný důvod.
A představa, že se dá nad prachem zvítězit je naivní. Udržuji přenosku, kolotoč i jeho okolí v čistotě, stejně tak celou sbírku desek a přesto se vždy nějaký objeví, než se dotočí první strana...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
reta
Příspěvky: 21
Registrován: 30 zář 2014 21:44

Re: Lyra Delos- hrot mimo osu

Příspěvek od reta »

A ten papír to je nějaký speciální přitahující prach?
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Lyra Delos- hrot mimo osu

Příspěvek od Dieter Burmester »

Naopak, brani pruniku dovnitr.
Dieter Burmester
wolf
Příspěvky: 172
Registrován: 05 čer 2013 21:19
Bydliště: Bratislava

Re: Lyra Delos- hrot mimo osu

Příspěvek od wolf »

Pokusím sa to objasniť.Pral som kedysi platne v jednoduchej ručnej pračke. Tieto platne robia pri Deloske problém, pračka zaniesla drážku bordelom , ktorý teraz leze von. Posledné roky som hral zo Sumiko , tam tento problém nikdy nebol.
Neprané dosky hrajú bez problémov. Ten papier nemá na to vplyv, bordel zostáva na hrote.
Viem , chcelo by to poriadnu pračku.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Lyra Delos- hrot mimo osu

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tak jasne, Deloska ma Micro Ridge. Ten hrot se dostane uplne vsude :thumbup:
8A1F1129-68FA-4531-AC72-0FAE4B53AE2C.jpeg
P.S.: Ta rucni “pracka” je jeden z nevetsich nesmyslu, ale je s podivem, kolik lidi si ji v dobre vire poridilo :shock:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Dieter Burmester
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Lyra Delos- hrot mimo osu

Příspěvek od aretax »

wolf píše:Ďakujem , mám vás všetkých rád , až na Aretaxa.... ten musí rýpať stále. Aretaxi , ihla mimo osu a ohnutá sú dve rozličné veci, ešte raz si prečítaj pozorne , čo som písal.
Ešte k Deloske , hrá to naozaj výborne , no jedna mucha tam je...Deloska má nejaký zvláštny výbrus, vyoráva všetok bordel , ktorý je skrytý v hlbinách drážky, takže ju musím čistiť na mokro po každej strane LP. Sumiko si to nevšímala.
Nie že by mi nejako zvlášť záležalo na Tvojej láske ku mne, milovať ma naozaj nemusíš, ale môj príspevok som nemyslel ako rýpanie. Všetci vieme, že písomný prejav je odlišný od slovného a ja nie som spisovateľ, aby som vedel presne preniesť moje myšlienkové "pochody" na papier. Myslím si, že nie iba ja, ktorého nemáš rád, ale aj všetci ostatní "skeptici" sme Ti chceli poradiť v dobrej viere. Ja som Ti svoje stanovisko napísal preto, lebo aj mne sa stalo niečo podobné (ako som písal). Ak Ti to vyznelo ináč, tak sa ospravedlňujem. Tak ešte raz - nech Ti to dobre hrá.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
wolf
Příspěvky: 172
Registrován: 05 čer 2013 21:19
Bydliště: Bratislava

Re: Lyra Delos- hrot mimo osu

Příspěvek od wolf »

O.K. beriem , všetko dobré aj Tebe...
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Lyra Delos- hrot mimo osu

Příspěvek od jupol »

Ešte predávaš Delosku za 300 € ?
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
wolf
Příspěvky: 172
Registrován: 05 čer 2013 21:19
Bydliště: Bratislava

Re: Lyra Delos- hrot mimo osu

Příspěvek od wolf »

600.- :cool:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Lyra Delos- hrot mimo osu

Příspěvek od Frogyman »

Předpokládám, že je z toho minimálně 200 určeno na provoz fóra za dobré rady :lol:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Odpovědět