LOVE - The first intelligent turntable

Gramofony a jiné analog. zdroje včetně příslušenství kromě phono předzesilovačů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

LOVE - The first intelligent turntable

Příspěvek od timcs »

Nie som analógovo založený, ale toto mi pripadá ako pekný marketing na novodobých zákazníkov a milovníkov LP. Nás starších už asi neo..bú.
https://www.kickstarter.com/projects/49 ... ref=61fr6y
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: LOVE - The first intelligent turntable

Příspěvek od fox »

Dobrá pí..vina. :lol:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: LOVE - The first intelligent turntable

Příspěvek od efičák »

Zasním se... jsem mladý v podnájmu, mám chytrý telefon s Androidem 6 a sluchátky, popřípadě aktivní repráčky s BT nebo WiFi.

¨Než shánět gramcö, phonö a káblö?

To je hustá vychytávka si na mobilu opakovat skladbu nebo přeskakovat pořadí! (*)

Nabiju baterku, nasadím a hraju. Desek se válí mraky po antiquariátech i v prodejnách s muzikou nových vydání .
Když si poslechnu pár desek jen tak na chuť a tím to zhasne, ideál. Přijde parta, pustíme pobavíme se, ale stejně je nejlepší nakonec náhodný výběr z paměti telefonu jak to mají mladí.
Taky se s tím dá hrát když jsme ožralí, je to celkem blbuvzdorné.

Uznávám že základní model gramce se zabudovaným phonem a BT vysílačem bude spolehlivější, jenže to není maličké do podnájmu nebo koleje, snadné ke stěhování.
Zvuk dobrý - všechno dobré
Odpovědět