LOVE - The first intelligent turntable

Gramofony a jiné analog. zdroje včetně příslušenství kromě phono předzesilovačů.
timcs

LOVE - The first intelligent turntable

Příspěvekod timcs » pát 03. úno 2017 10:28:37

Nie som analógovo založený, ale toto mi pripadá ako pekný marketing na novodobých zákazníkov a milovníkov LP. Nás starších už asi neo..bú.
https://www.kickstarter.com/projects/49 ... ref=61fr6y
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť

fox

Re: LOVE - The first intelligent turntable

Příspěvekod fox » pát 03. úno 2017 11:28:24

Dobrá pí..vina. :lol:
Michell Gyrodec/Orbe,SME V,Lyra Delos,RCM,step up trafo MgBeran,Esoteric DV60,Stream box RS,Music First Audio,Red Wine Audio,Leben300,Tannoy Stirlig+ST100,Acoustic Revive,WBT a plno dalších ptákovin.

efičák

Re: LOVE - The first intelligent turntable

Příspěvekod efičák » pát 03. úno 2017 13:00:16

Zasním se... jsem mladý v podnájmu, mám chytrý telefon s Androidem 6 a sluchátky, popřípadě aktivní repráčky s BT nebo WiFi.

¨Než shánět gramcö, phonö a káblö?

To je hustá vychytávka si na mobilu opakovat skladbu nebo přeskakovat pořadí! (*)

Nabiju baterku, nasadím a hraju. Desek se válí mraky po antiquariátech i v prodejnách s muzikou nových vydání .
Když si poslechnu pár desek jen tak na chuť a tím to zhasne, ideál. Přijde parta, pustíme pobavíme se, ale stejně je nejlepší nakonec náhodný výběr z paměti telefonu jak to mají mladí.
Taky se s tím dá hrát když jsme ožralí, je to celkem blbuvzdorné.

Uznávám že základní model gramce se zabudovaným phonem a BT vysílačem bude spolehlivější, jenže to není maličké do podnájmu nebo koleje, snadné ke stěhování.

Zpět na “Gramofony a jiné analogové zdroje”