Denon DNP-800NE

Diskuze o CD přehrávačích, transportech, DAC, room corrector apod..
Odpovědět
KarlN

Denon DNP-800NE

Příspěvek od KarlN »

Nový "kumpán" do sestavy...DENON DNP-800NE
Arciť zařekl jsem se šetřením a přísahal oblizujíce si dva prsty pravé ruky a vzhlížeje s nadějí k sošce sv. Cecílie, selhal jsem, nevydržel a jsa na nejvyšší míru rozčilen zvukem procesoru notebooku mého, při odesílání dat do pašíře dat číselných, převádějícího vše na vlny zvukové...objednal jsem zprostředkovatele tónů zánovního a především tiššího. Po zvážení důvodů pořizovacích, dívaje se přitom do váčku mincí kdysi plného, koženého, již za poslední desetinu dekády z části vyprázdného a popatřiv pár cizáckých listů a pergamenů elektronických zaobírajících se tovarem tímto, směnil jsem jej tedy za peníz průměrný.
Netroufám a nedovoluji si psát jakoukoliv recenzi, jsou jistě k tomu vědátoři a mudrci povolanější...snad jen toliko uvedu, že pod závěry naslouchatelů cizáckých, zvláště
pak ze zemí koruny německé viz.
http://netzwerkplayer-vergleich.de/deno ... 00ne-test/
se bez rukylámání a trestů tělesných podepsati dobrovolně mohu. Zvuk je čistý, vyvážený a dle slechů mých bez zabarvení či sklonu k profanaci pásma frekvenčního kteréhokoliv. Zkoušeje stroj tento samotný i s dopomocí pašíře zmíněného, tovaryši Pro-Ject (DAC Box S2+) ukovaného, rozhodl jsem se přeci jen pro zapojení pomocí kabelu světelného, Supra se zovoucí. Zvuk, jejž ovládám prostřednictvím programu ve virtuální realitě sepsaného HEOS (je pouze vládcem pouhým, nikoli spěšnovedem dat číselných), musím doznati, stal se pevnějším a dle mého i prostorovějším, celkově lépe podaným...hudcům přiděleno místo lépe bylo. Především odezva tónů nejvyšších, od vokálů výše a činelů všelijak břinkajících se opravdu zpřesnil a pak teprve započal lebedit slechům mým.
Trubač královský Miles Davis jistě také ocenil, že nevykázal jsem jej z komnaty dříve, než mohl řádně převésti co naučil se v potu tváře a basové tóny hlubozníku (kdo uzřel F. L. Věka, ví) kejklíře dovedného Larse Danielssona, taktéž prvky kvality vyšší vykazovaly.
Takové tedy dojmy mé, dosavadní jsou. Buďte prosím páni při čtení pamětlivi sestavy mé a tedy kvality řetězce zbývajícího a s jistou dávkou tolerance prosím tato slova zde vepsaná chápejte.
Velice děkuji.
Možná ještě dojmy zvukové upřesním, když bůh a komtesa má mladá, žádostivá radostí jiných, dovolí.

Krásný den vám přeje Jiří.
.
IMG_20200209_130413.jpg
IMG_20200209_130445.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
DK76
Příspěvky: 107
Registrován: 23 led 2019 18:43

Re: Denon DNP-800NE

Příspěvek od DK76 »

Jen reaguji na ten řetězec jak zmiňuješ Accu.... a Denon 800 🤔🤔.
KarlN

Re: Denon DNP-800NE

Příspěvek od KarlN »

DK76 píše: 09 úno 2020 15:10 Jen reaguji na ten řetězec jak zmiňuješ Accu.... a Denon 800 🤔🤔.
Vzhledem k externímu převodníku plně dostačující...je zapotřebí slyšet. :thumbup:
Bond 007 alias Monte

Re: Denon DNP-800NE

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

:lol: :lol: :lol: :thumbup:
DK76
Příspěvky: 107
Registrován: 23 led 2019 18:43

Re: Denon DNP-800NE

Příspěvek od DK76 »

Né díky, slyšet nepotřebuji, jen to bylo k té Tvé zmíněné větě, hlavně že to hraje :clap: :thumbup:. Škoda, že to takto neřeší jiní :lol: :lol: :lol:
KarlN

Re: Denon DNP-800NE

Příspěvek od KarlN »

DK76 píše: 09 úno 2020 19:18 Né díky, slyšet nepotřebuji, jen to bylo k té Tvé zmíněné větě, hlavně že to hraje :clap: :thumbup:. Škoda, že to takto neřeší jiní :lol: :lol: :lol:
Díky, neberu diskuze až tak vážně a jedu jen na uši své :smile: ...našel jsem zvuk, který mi vyhovuje a při posuzování dražších komponentů včetně aspektů poslechové místnosti jsem si nebyl jist, zda rozdíl pro mne tento a z mého pohledu minimální, pro mě přínosem by byl. :angel:
Děkuji za reakce. :thumbup:
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Denon DNP-800NE

Příspěvek od slayers »

Takhle skvělou recenzi jsem ještě neměl potěšení číst. :clap: :clap:
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
KarlN

Re: Denon DNP-800NE

Příspěvek od KarlN »

slayers píše: 09 úno 2020 20:03 Takhle skvělou recenzi jsem ještě neměl potěšení číst. :clap: :clap:
Moc děkuji. :thumbup:
KarlN

Re: Denon DNP-800NE

Příspěvek od KarlN »

Nalezl jsem docela pěknou, objektivní recenzi na mnou užívaný převodník Pro-Ject DAC box s2+, přidám to sem, možná někomu přijde vhod...občas se někdo ptá a shání. :thumbup:
https://musicaememoria-tecno.blogspot.c ... a.html?m=1
Odpovědět