Luxman D 06, výběr a test

Diskuze o CD přehrávačích, transportech, DAC, room corrector apod..
Odpovědět
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od valderon »

Mám doma zapůjčený Luxman D 06. Rozhoduji se už delší dobu, jaký zdroj koupit. Je teď ve "výprodeji". Takže výhodná koupě. Jen mám cervicka. Nemá USB. Stejně to nepoužívám a nejsem si jistý, zda někdy budu. Optika a koax.digitalni vstupy jen do 24/96. Tady mám pocit, že by to neměl být snad problém. Nebo se pletu? Toto vše řeší Luxman D 06u, ale o dost více peněz. A nejsem přesvědčen o smyslu za to priplacet. Mám pocit, že za daný peníze nic lepšího stejně nekoupím. Nebo se v něčím pletu? Pokud ano, prosím, napovezte a poraďte. Děkuji. Záměrně nepíšu o zvuku, ten si dokážu poslechnout sám :lol:, ale je potřeba to zvážit po všech stránkách. Třeba Ayon 35 bude určitě super, ale 1x tolik. Navíc bych raději mechaniku, ne CD gramofon :smile:
No a taky mám Luxman 590 Mark II zesilovač, tak by to mělo jít k sobě. Jak říkám, jen se bojím, že někdy v budoucnosti zjistím, že mi něco chybí, a že jsem měl jít do učka. Navíc jsem slyšel, že nové učko má analitictejsi zvuk a D 06 analogovejsi, plnější, což chci. Omlouvám se za nesourody a zmatený text, ale jen sypu myšlenky. Díky za pochopení a snad i za radu nebo utvrzeni myšlenek.
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od valderon »

Ještě bych doplnil, že mám teď oppo 105d upravený v Casea. To si chci nechat a použít ho jako čtecí zařízení hudby z externího hdd a po digitálním koax. to poslat do D 06. A zjistil jsem, že to přehraje opravdu jen 24/96,vyšší toky ani.dsf soubory to nezvládne. Otázka, jestli by to zvládlo Učko(.dsf) Stejně té muziky nad 24/96 moc není, navíc otázka jaké kvality a hlavně jaké muziky. Nebo se pletu? A v recenzi se píše, že to USB taky není na hraní z notebooku úplně vhodný . Že kvalita je takto horší. A kupovat za dalších hafo peněz nějaký další "čtecí zařízení" pro využití USB? Jen nevím... Pokud to tak opravdu je, tak mi to nedává finanční smysl.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od PavelDosko »

jen za sebe - pro mou sbirku by 24/96 bylo dost omezeni, nesel bych do toho. pokud neplanujes hrani cestou pc tak to vezmi
neni placka, neni highend
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od valderon »

Plánuji obojí, jak cd/Sacd, tak soubory. To omezení pro tebe je proč? Vyšší toky jsou tak slysitelne lepší, nebo jich je/bude víc a stanou se standardem? Ale soubory chci opravdu číst přes oppo z HDD a koaxem to poslat do 06ky.
Jinak zvukově je to dobré, ale přiznám se, že jsem čekal víc. Buď mám zkreslenou představu o tom, jak by to mohlo hrát, nebo úprava v Casea na oppu je hodně povedená! Tak nevím. Kdo to máte víc v uchu, je 06 ve své třídě zvukově opravdu tak výborná, nebo se za podobný peníz dá sehnat lepší? Nebo musím dosetrit a jít ještě výš ? Třeba ten Ayon 35,je od 06 o tolik dál? Nebo luxman D 08? A nebo 06u je dál? Trochu se bojím, že pod tíhou lepší vyprodejove ceny koupím 06,pak zjistím, že to není "ono", následným prodejem ztratím a stejně půjdu výš... Achjo. A to teď mluvím jen o zvuku. Navíc to omezení, ne USB, ne více jak 24/96...
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od PavelDosko »

ahoj, spis jde o to, ze mam opravdu dost 24/192 i DSD ... zkus proti D 06 trba SPaudio D1 (55 tisic), za zkousku nic nedas, ono asi opravdu u DAC ten cas utika moc rychle a omezeni formatu te bude casem zlobit
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od pajuna »

06 je dobra a 08 jeste vyrazne lepsi:-), i cenove! Mluvim o zvuku, me ta data nezajimaji (zatim :smile: ). Kdyz mas pekny ackovy Luxman, asi bych neresil jinou znacku. Nepamatuji do ceho to ze zesiku poustis...
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od valderon »

Děkuji za podmětné postřehy. Je to těžší rozhodování, než jsem myslel. Sám zatím...řekněme 50/50,prostě jsem čekal, že mě to zvukově absolutně přesvědčí, to se nestalo. Takže zvažuji. Jinak bedny ATC 50. Kabely propoj a repro taralabs. Filtr, přívod, cerabaly atd. :lol:.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od pajuna »

Co ti na zvuku vadi? Prebyva, chybi...
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od valderon »

Na to se těžko odpovídá. Mám to oppo a poslouchám. Nic jakoby nevadí. Prostě jsem si říkal, že je to oppo nejslabší článek. Jen dedukce! Ale možná to tak není. Už jsem párkrát u jiných slyšel rozdíl zvuku zdroje. Byla to pecka,jasný rozdíl, posun. U mě a 06? Nuance, mírné zjemnění. Basy, jejich hloubka, objem, kontury-temer stejný. Středy trošičku plnější, jemnější. Výšky trochu lepší timing, jemnost rozlišení. Ale vše jen trochu. Celkově je 06 analogovejsi, ale ne žeby bylo něčeho víc. Vzhledem k té investici jsem čekal víc. Možná je to moje chyba, nevím. Nebo potřebuji jiný player... Ale ty ATC a luxman si sedí bohovsky, měl jsem na nich doma hodně kvalitních a výkonných zesiku, Luxmana neprehral žádný. Nemyslím výkon atd., ale zvuk. Měl jsem před ním dělený lampy, třídy. Asi 7 let. Ten Luxman je nahradil k mé plné spokojenosti. Asi tak, no...
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od Yngwie »

pajuna píše:06 je dobra a 08 jeste vyrazne lepsi:-), i cenove! Mluvim o zvuku, me ta data nezajimaji (zatim :smile: ). Kdyz mas pekny ackovy Luxman, asi bych neresil jinou znacku. Nepamatuji do ceho to ze zesiku poustis...
Jenom bych dodal, že jsme asi slyšeli Pajuno na stejné seanci 05 vs 08. D-08 byla zcela jinde, o tom žádná ... ale není z druhé ruky k dostání v EU nikde ... aspoň o tom nevím. Osobně si myslím, že k 590AXII stačí D-05u nebo player podobné třídy ... jak si pamatuji od Valdy, tak 05u byla výrazně lepší než předchozí model. Luxman a Luxman je synergie ... asi se dá najít lepší player, ale hledaní bude nelehké ... Ayon, Audio Research, Accuphase?
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od valderon »

A jsou ty Učka jiný jak? Jsou prý analitičtějsi, je to pravda? Nebo čím konkrétně jsou výrazně lepší?
marekg
Příspěvky: 38
Registrován: 13 kvě 2011 12:02

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od marekg »

Mam tusim rovnaku upravu 105D u Casea a rovnako som dostal chrobaka po vypocuti kombinacie zdroj a integrac od Luxmana, dokonca na rovnakych repro, Aurum Cantus V6F v Niseli. Nakoniec som si pozical par repro kablov a vo vysledku nahradil ZEF MAX, posun-zmena je jasna, hlavne v priestorovom zobrazeni, rozliseni, ide hlbsie, plnsie stredy a pevnejsie zvukove pole. Nemam pocit, ze by som pocul vyrazny rozdiel oproti zvuku v studiu a zrazu prestalo vrtat v hlave...dufam, ze na dlho zasa :)
Zosik integrac Audionet SAM G2 prepojene s Nordost Valkyrja, repro Black Rhodium Encore.
U mna by USB/coax vstup bol podmienkou pre zmenu urcite. Ten komfort, ktory dava OPPO je :thumbup:
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od valderon »

Přátelé, ani nevíte, jak jsem vám vděčný za postřehy. Částečně mi pomáhají se utvrdit v mých názorech. Zítra to musím rozlousknout. Děkuji, a pokud vás něco ještě napadne, prosím napište. Cokoliv. Nikdy nevíte, jaká drobnost má význam.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od aretax »

Ani som to sem nechcel písať, možno ma skalní zástanci CD vysmejú. Je síce pravda, že prevažne počúvam LP, ale vraciam sa aj k CD. Aj ja som dlho vyberal a po zvukovej stránke u mňa jasne vedie Cayin CDT 17. Mal som tu nejakých Accuphasov, Luxmana tuším 05, nejaký drahý Meridián a vždy z toho úplne jasne vyšiel môj "Číňanek". Je v ňom osadených 6 ruských elektróniek, jeho konštrukcia je naozaj výstavná, napr. kompletne kovová mechanika, masívna "skriňa", vnútorná elektronika ukážkovo urobená, hmotnosť je cca 10 kg. Zvuk je pri kvalitných CD-éčkach na nerozoznanie od LP (napr. ECM, GRP ...).
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od Dasta »

S tím co píše Aretax se dá jenom souhlasit.Mám též číňana (Vincent S3) modifikovaného v Casea (DAC Lynx) a reprodukce dobrých cd, kde je mastering v pořádku je na hodně vysoké úrovni, srovnatelná s reprodukční elpíček.
Zajímalo by mně porovnat modifikovaný Vincent s nějakým playerem kolem 120t.
Valderon, omlouvat se za Off topic ve tvém vlákně a přeji ti šťastnou ruku při výběru playeru.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od pajuna »

Take se omlouvam za off topic. Zajimalo by me, co je modifikovane v S3, rozdil zvuku vuci standartni verzi. Kdysi jsem ji chtel koupit s 234 a po primem porovnani s S5 byla ostra s mensim prostorem. S5 mi dlouho slouzila a verim ze slouzi i kamaradovi.
Jsou to vyborne udelane cdp za tu cenu ale porovnani s Luxem 06 - to nevim. Zajimave by to bylo s 05.
Vincent bych nenazyval cinanem jen proto ze je tam smontovany. Engineering je stale v Nemecku.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od Dasta »

Pajuna,
Modifikace S3 v Casea probíhala tak, že bylo upraveno napájení, ošetřen jitter novými hodinami a původní převodník nahrazen převodníkem Lynx, který je v současnosti nejvyšším firemních převodníkem.Tyto úpravy způsobily, že původní ostřejší charakter zvuku byl nahrazen novým zvukem, kde došlo k markantnímu zlepšení v celém pásmu, hlavně basy jsou strukturované. Vyšší pásmo je jemnější a prokreslenější, středy detailní a krásně znělé. Se zvukem původní S3 má pramálo společného.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od valderon »

Netřeba se omlouvat. Určitě to není mimo. Jsou to dobré a zajímavé informace. Já mám rozhodnuto. Asi mě někteří neuvěří, budou si klepat na čelo. Ale to je mi jedno. Rozhodl zvuk. Na počátku bylo prehozeni CD playeru tam a zpět. Nebyl jsem schopný říct, popsat rozdíly. Po 3 dnech poslouchání 06 jsem prepojil na Oppo a... Nic. Téměř nic. 06 je lepší! Ale posun cca 5%? A jak kde a v čím. Určitě to není rozdíl, který jsem čekal. (potřeba si uvědomit, že jsem v hlavě měl, že oppo je přeci už z principu horší, že?) Určitě to není rozdíl, za který bych byl ochoten vydat tolik peněz. 06 má plnější střední pásmo, trošku jemnější výšky. Bas mohutný, ale Oppo je má hlubší! :eek: Prostor stejný. Oppo mírně znelejsi na středech. Takže u nějakých věci je prezentnejsi. Ale opravdu se bavíme o malinkých rozdílech. Žena nepoznala, co zrovna hraje při "slepem testu". Nesmejte se, žena slyší, už několikrát mě o tom sakra přesvědčila. I kamarád hifik, seděl u mě a nebyl schopný popsat rozdíly. Je to pro mě šok. Nevím jak to uchopit. Každopádně v tuto chvíli vracím a nekoupím. Je to po všech stránkách fantastický přehrávač, ale na mé aparature, v mých podmínkách je proti Oppu rozdíl malý. Rozhodně děkuji všem za snahu mi pomoct, byla to pro mě velká podpora i zkušenost. Třeba to někdy někomu pomůže. Pokud by to někoho ještě zajímalo, klidně se zeptejte, co vás kolem toho zajímá.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od Yngwie »

Je tajný seznam CD/SACD, které jsi v době testování poslouchal?
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od valderon »

Není. Že začátku mnou naposlouchany "testovací" věci. Rebecca Pidgeon, The raven, Chesky jde 115,Patricia Barber, modern cool, mfsl udsacd 2003-sacd,Tchaikovsky 1812, Telarc Sacd - 60541,John Lee hooker- chill out, Spv95962 CD, Korzakov-sheherezade, reference recordings, RR-88cd.Hapka Horáček, Benefice černých koní. A potom vše možný, to bych psal asi týden :lol:. Většinou, japan CD, mfsl, CD i Sacd, různé žánry. Jazz, blues, rock, pop, akustika, klavíry, varhany, klasika.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od aretax »

pajuna píše:Take se omlouvam za off topic. Zajimalo by me, co je modifikovane v S3, rozdil zvuku vuci standartni verzi. Kdysi jsem ji chtel koupit s 234 a po primem porovnani s S5 byla ostra s mensim prostorem. S5 mi dlouho slouzila a verim ze slouzi i kamaradovi.
Jsou to vyborne udelane cdp za tu cenu ale porovnani s Luxem 06 - to nevim. Zajimave by to bylo s 05.
Vincent bych nenazyval cinanem jen proto ze je tam smontovany. Engineering je stale v Nemecku.
Presne naopak. Komplet vývoj je čínsky. Kompletizácia v Nemecku.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od Yngwie »

aretax píše:
pajuna píše:Take se omlouvam za off topic. Zajimalo by me, co je modifikovane v S3, rozdil zvuku vuci standartni verzi. Kdysi jsem ji chtel koupit s 234 a po primem porovnani s S5 byla ostra s mensim prostorem. S5 mi dlouho slouzila a verim ze slouzi i kamaradovi.
Jsou to vyborne udelane cdp za tu cenu ale porovnani s Luxem 06 - to nevim. Zajimave by to bylo s 05.
Vincent bych nenazyval cinanem jen proto ze je tam smontovany. Engineering je stale v Nemecku.
Presne naopak. Komplet vývoj je čínsky. Kompletizácia v Nemecku.
Dneska opravdu nemá smysl rozebírat Čínu. Kdo tam byl, tak jistě uzná, že mnoha oborech jsme oproti nim opravdu skanzen ... včetně audia :mrgreen:
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od aretax »

Súhlas. Čína je svetová veľmoc, či sa nám to páči, alebo nie. Čínsky výskum a vývoj je v "nebeských výškach" a to vo všetkých odvetviach (staviteľstvo, strojárenstvo, elektrotechnika...). Iba je potrebné rozlišovať kvalitu, ktorá sa pri čínskych výrobkoch markantne líši. Tak, ako vedia vyrobiť stroj maximálnej kvality a parametrov, na druhej strane vyrobia za zlomok ceny ten istý stroj, ale totálny šunt. Bol som tam v jednej fabrike na výrobu led diód. Už to dávno nie je o lacnej pracovnej sile. Keď Číňania túto fabriku projektovali, určite sa inšpirovali českým filmom. "Jáchyme, hoď ho do stroje". Tam totiž žiadna pracovný sila nie je. Na jednej strane padá surovina, na konci vychádzajú led diódy. Počas celého procesu sa na linke nudia 3 pracovníci v bielych plášťoch, ktorí v prepočte zarábajú 3000 USD mesačne. Techonológie môže Číňanom závidieť celý svet. Ale aj ceny kvalitných čínskych výrobkov sú podstatne vyššie, ako rôznych čínskych fejkov, napr. v oblasti hifi: Aurum Cantus, Cayin, Usher, Yaoin, Shanling, Xindak napr. čínske elektrónky PSvane...
Pretože Valderon toto vláknu ukončil, nepovažujem tento príspevok za off topic.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od RedBaron »

A to je jen audio, my se tu chlubime Pendolinem a tam se jezdí z Plzně do Ostravy pod 50min :razz:
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od whisp »

Intelektualny potencial v tak ludnatej krajine ako je Cina je obrovsky, konkurencia a trh je daleko dynamickejsi ako v US alebo EU. Doporucujem pozriet toto video pre ilustraciu ake extremy dokaze ponukat dopyt a ponuka na tomto trhu. https://youtu.be/leFuF-zoVzA

Nejde o ten iphone ale o to co dokaze ponuknut tamojsi trh. V buducnosti ocakavajte znacky ktore budu urcovat trendy a budu cisto cinske (zalozenie,vyvoj,rozvoj). Aj Japoncom sa vsetci smiali ked zacali robit auta.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od pajuna »

aretax píše:
pajuna píše:Take se omlouvam za off topic. Zajimalo by me, co je modifikovane v S3, rozdil zvuku vuci standartni verzi. Kdysi jsem ji chtel koupit s 234 a po primem porovnani s S5 byla ostra s mensim prostorem. S5 mi dlouho slouzila a verim ze slouzi i kamaradovi.
Jsou to vyborne udelane cdp za tu cenu ale porovnani s Luxem 06 - to nevim. Zajimave by to bylo s 05.
Vincent bych nenazyval cinanem jen proto ze je tam smontovany. Engineering je stale v Nemecku.
Presne naopak. Komplet vývoj je čínsky. Kompletizácia v Nemecku.
aretax
plac plac :eek:

Philosophie
The German brand VINCENT was registrated in 1995 as a trade mark by Sintron Vertriebs GmbH in Iffezheim/Germany. Since the foundation Sintron develops further continually the products of the high-end brand. German know-how guarantees a high-quality, excellent and secure series manufacture in far east – high-class parts and above-average processed housings provide the brand’s high “inner values”. Product development takes place in Germany. VINCENT’s driving force is undoubtedly Sintron’s CEO and electrical engineer Uwe Bartel.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od valderon »

Tak jsem dnes 06ku oficiálně předal zpět p. Michalovi z Niselu. Ještě jsme si zajímavě popovídali. Nicméně jsem cítil vnitřní pocit, že se musím podělit o zkušenost s p. Michalcem. Zapůsobil na mě totiž od začátku až do konce tím nejlepším způsobem. Velmi profesionální, lidský, odborný přístup. Ochota, vstřícnost. Nic nebylo problém. Prostě jsem měl přátelský pocit, ani jednou netlačil. Takže za sebe můžu p. Michalce vřele doporučit, a aspoň takto ještě jednou poděkovat za možnost si 06ku doma poslechnout a porovnat.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od PGH »

Zajimalo by mě jak se potom takove přistroje prodavaji a za jakou cenu když je nekdo určitou dobu testuje doma?
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od RedBaron »

Co jsem měl možnost pozorovat, tak prodejce na fér uvede, že jde o demo kus, dá běžnou dvouletou záruku a podle stáří a dochované optické kondice, dává 20-50% slevu z běžné ceny.
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Luxman D 06, výběr a test

Příspěvek od PGH »

Tak to je solidni, pokud to tak udělá.
Odpovědět