GredAudio - pDAC-2

Diskuze o CD přehrávačích, transportech, DAC, room corrector apod..
Odpovědět
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od slimak »

Pekný prevodníček zo Slovenska :

www.gredaudio.com
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od Dieter Burmester »

Obrazky vypadaji opravdu pekne - zadny basstl :thumbup:
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od lubin »

Krása...jen proč pouze USB vstup?
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od slimak »

Je dobré sledovať aj vlákno, ktoré založil sám autor na slovanete, keďže sa otázky opakujú, odpovede na väčšinu z nich nájdete tam :

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=22022
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od adrian »

Len doplnim pre istotu,komu by sa nechcelo hladat na slovanete :
Preco len usb vstup ?

To GG
"OK, aby sme sa uz vyhli tym SPDIF vstupom Smile

SPDIF to nema preto, lebo to ma byt zariadenie bez kompromisov co sa zvuku tyka - pureDAC. Neviem si predstavit zdroje SPDIF signalu, pre ktore by to malo prinos. Jednou z hlavnych vyhod je opticke oddelenie a asynchronny prenos, co pri SPDIF vstupe by bolo kontraproduktivne. Je to primarne urcene pre PCaudio.

Budu aj zariadenia s SPDIF vstupom, ale nie s takouto konstrukciou. !"


A cena predprodukcneho kusu je 3290EU s DPH.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od blesk666 »

pani je to funkcne nadherne prevedene. Absencia akehokolvek ineho vstupu ako USB je vsak pre mna KO a musim povedat ze som sklamany a pokial bude zariadenie ako dalsi model ktore vsak uz nebude mat rovnako nekompromisne prevedenie - a bude mat A
aj ine digitalne vstupy tak to zas neni celkom ono- aspon pre mna. CD prehravaca sa totiz nemienim a neplanujem vzdat.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od Vlado222 »

blesk666, som toho istého názoru ako Ty.
Uživatelský avatar
RoGi
Příspěvky: 116
Registrován: 12 kvě 2015 13:43

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od RoGi »

-to sasi (hlinik) je dost drahy sam o sebe.., neviem ako na tom budu suciastky/kvalita ,
ale cena je nastavane na vysse 3000 € ,som zvedavy ci si svoju cenu obhaji (aj ked vyzera pekne) proti sp audio d1. Lebo ja im zvysoka kaslem na peknu krabicku ,ked to neprekona D1 (myslim ze kazdy ma primarne zvuk nastaveny) musi to skratka byt lepsie a maju co robit.... ked D1 pomaly atakuje na Meitner MA-1 a Luxman DA-06..., Cize pDAC musi /mal by sa vyrovnat tymto dvom ,aby bol predaja schopny . (ale niekto kupi aj vdaka dizajnu) ,na druhej strane -je to nova znacka, novy vyrobok, musia teda prekonat konkurenciu, ci dat nizsiu cenu ,co pri tom hliniku asi neni realne...
Gigawatt pf2+lc2(mk3+mk2)+pangea ac9/Vincent sv 238 mk/Nordost Tyr speaker cable+signal(norse 1ser.)/audioquest carbon usb//Usher dancer dmd 1
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od Yngwie »

Pán z firmy mi přislíbil DAC na test, tak uvidíme, co z toho vypadne. Vypadá to jako profi produkt. Cena je ještě schůdná.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od Vlado222 »

Testovať ho budeš na FS a Lux?
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od Yngwie »

Lux určitě ale bedny už možná budou jiné :cool: Sice bych si raději nechal i ty, ale holt netisknu.
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od slimak »

ROGi - test voči D1 a Casea už prebehol. Akurát na slovanete nikto zo zúčastnených nechcel zverejniť výsledky :-)

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... &start=150
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... &start=180
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od Yngwie »

Já bych to bral s rezervou všechno... všechna prohlášení, grafy atd. DAC vypadá profesionálně a jistě bude i dobře hrát. Pochybuji ovšem, že stane zázrak a všechny Meitnery, MSB a podobně půjdou do inzerce. Každopádně se na testík těším. Mám rád takové projekty.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od Vlado222 »

Slimák, z linkov čo si tu poštol sa nezainteresovaný človek nič objektívneho o výrobku nedozvie.

Je tam len samý zbytočný a nezaujímavý balast okolo vývoja, plky, domnienky náznaky, slintanie a pod.
Nikde som sa tam nedočítal na akom železe v akej miestnosti as akou kabelážou prepojené na akých búdkach sa testovalo. S čím sa porovnávalo.

Krásny produkt, asi aj super hrajúci, ale ako som vyššie napísal - som toho istého názoru ako Blesk 666.
Škoda. Mám dobrý CDP s Mechanikou Philips Pro. Ak by sa dal do prevodníka pripojiť a ten by ho upgradol na vyššie poschodie tak by som o ňom aj uvažoval. Ale takto?
Len PC? Nič pre mňa. Asi som moc konzervatívny.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od slimak »

Ale veď iste, koho to neosloví, ten to nekúpi.

Yngwie - potom napíš, ako testík dopadol, na to som celkom zvedavý.
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od blesk666 »

Yngwie: aj ja budem zvedavy
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od Vlado222 »

Ešte som zabudol. Keď len USB, PC, tak mi tam chýba DSD. Keď už tak už. :angel:
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od blesk666 »

Zvazujem ist v dohladnej dobe na htpc v podobe MAC mini alebo nieco na MS platforme a tym padom by som mohol do toho integrovat aj CD/DVD mechaniku a hrat len cez jedno USB a stolny CD prehravac tym padom zrusit. Doterz mi vsak prekazalo (a aj prekaza) to ze MAC/PC chvilu nabiehaju po zapnuti a treba otvarat nejaku appku a tahat z nejakeho adresaru album, z z casu na cas aspon na MS platforme lubi Foobar2000 zmrznut a treba restart. Hlucnost a spotreba sa da riesit vhodnym zelezom. Avsak treba nejaku zobrazovaciu jednotku (obrazovka alebo TV) alebo remote na tablete alebo telefone. Ak by som aj toto vsetko prekusol tak stale hovorim len za seba a manzelku by som tym odstrihol od hudby lebo ona ked uvidi ze musi liezt do PC/MAC si radsej pusti telku. Predsa len ovladanie CD je roky zvyknuta v tomto to nezmenim. Uz len z tohto titulu mi jeden USB vstup pride nedostatocny a dve zostavy mat v jednej miestnosti mi pride ako nezmysel.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od slimak »

A čo Ti bráni urobiť to ako ja - mám klasické htpc, čistý pasív, len na hudbu. Bežím pod W7. Pre manželku, ktorá tiež nechce ovládať cez tablet alebo mobil som to nastavil tak,
že ak zasunie CD do mechaniky htpc, automaticky sa jej pustí foobar a začne to hrať. Na niektorých skrinkách bývajú aj klasické tlačítka na ovládanie (vpred, vzad, pauza...), tiež sa dajú použiť.
Takže to ovláda ako klasické CD.
Skrátka ja som to vyriešil takto.
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od blesk666 »

vedel som ze som na nieco zabudol. ked mam cas uz pocuvat tak sa nechcem "babrat" s technikou a prave MS platformy vyzaduju dost uzivatelskej pozornosti (updejty) a ze treba doinstalovavat a hrat sa s ASIO drivermi. ak sa to cele da nejak rozumne obist a uzivatelsky zjednudusit som tomu rieseniu viac nachylny.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
slimak
Příspěvky: 31
Registrován: 23 pro 2012 19:13

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od slimak »

Ale veď hej, každý nech si to skomplikuje ako len chce.
vanadoo
Příspěvky: 66
Registrován: 06 led 2012 22:46

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od vanadoo »

Mal som tu cest si vypočuť všetky 3 uvádzané D/A. Nakoľko počúvam výhradne len z PC, tak bola pre mňa priorita, aby malo zariadenie výstup na USB a nič viac ma nezaujímalo. Práve preto som siahol po Česko-slovenskej produkcii. D1 a Linx som mal doma dlhšie, takže viem aké to je pre mňa doma s nimi žiť. Z hľadiska zvukového prejavu je podla mojich uši Linx veľmi dobrý na basoch. Majú objem, presnosť razanciu, proste paráda. Zostatok pásma je taky uhladený a do nemoty počúvateľný - neunavuje. Pri sústredenom posluchu, kedy chcem počuť všetko mi mierne chýbal taky ten luft a lepšia čitateľnosť plechových nástrojov. V každom prípade bol prejav Linxa pohodový a mierne posadený do nižšieho pásma.
D1 hrala cele pásmo ako keby v jednej rovine. Energia a presnosť v podaní bola, ale charakterovo išlo skôr o taký šedý prejav bez "emócie". Ak by som ho mal ešte porovnávať s CW DAC1, tak nebyť toho, ze horne pásmo hra mierne so syntetickým nádychom, tak by som sa skôr priklonil k DAC1. Jednoducho mi vyhovuje určitá farba vo zvukovom prejave. Pri sledovaní filmu som D1 po 10min. vypol (manželka ma o to požiadala už po 5-6min., ze to hra sucho). Avšak hifisti, ktorí preferujú analyticky a taký suchší - šedý prejav si určite pri D1 prídu na svoje.
pDAC-2 je z hľadiska podania presný s pevným basom, krásne čitateľnými stredmi a špičkovými plechovými nástrojmi. Pri priamom porovnaní a v sek unde realizovanom prepínaní bolo počuť, že pDAC-2 je hlavne v hornej časti pásma najčistejší, bez akéhokoľvek "máznutia". Myslel som si, ze D1 bude na tom tiež dobre, avšak nehrala, tak čisto ako pDAC-2. V basovej časti som rozdiel medzi pDAC-2 a linxom nedokázal rozlíšiť. V hornej časti bol pDAC-2 na tom opäť lepšie. Aj napriek tomu, ze hral pDAC-2 veľmi presne, tak prejavu nechýba šťava a iskra. Taký chcem mať doma. Dokonca sa porovnával aj prínos nastavenia SOXu vo Foobare a čuduj sa svete, D1 hrala s nastaveným SOXom lepšie, ako keď bol vypnutý.
V konečnom dôsledku som si to všetko ošahal aj proti mojej ASUS Xonar Essence a musím sa uspokojiť, že aj keď bola moja jemne potunená xonarka najslabšia, tak to nebol až taky prúser kvôli čomu by som ju mal zo zostavy vyhodiť.
Pri porovnávaní u seba som hral z PC - Foobar s nastaveniami SOXu (Xonar) na P1, SPX2000, A200 a veľmi slušne 3p. v miestnosti ala klasická obývačka s nábytkom (tzv. živšia miestnosť). Pri posluchu s prepínaním proti pDAC-2 sa hralo v akusticky upravenej miestnosti na JBL 250ti Jubilee bez preampu priamo do koncáka, ktorý mal relátkovú reguláciu na vstupe.
Tento prevodník je špičkový a páni odviedli vážne dobrú prácu :thumbup:
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od Yngwie »

RoGi píše:-to sasi (hlinik) je dost drahy sam o sebe.., neviem ako na tom budu suciastky/kvalita ,
ale cena je nastavane na vysse 3000 € ,som zvedavy ci si svoju cenu obhaji (aj ked vyzera pekne) proti sp audio d1. Lebo ja im zvysoka kaslem na peknu krabicku ,ked to neprekona D1 (myslim ze kazdy ma primarne zvuk nastaveny) musi to skratka byt lepsie a maju co robit.... ked D1 pomaly atakuje na Meitner MA-1 a Luxman DA-06..., Cize pDAC musi /mal by sa vyrovnat tymto dvom ,aby bol predaja schopny . (ale niekto kupi aj vdaka dizajnu) ,na druhej strane -je to nova znacka, novy vyrobok, musia teda prekonat konkurenciu, ci dat nizsiu cenu ,co pri tom hliniku asi neni realne...
D1 na DA-06 ani MA-1 nemá, hraje o třídu nebo stupeň níže ... spíše jde o to, že za 50 tis. .. všechno ostatní stojí 100 tis. a více. To je myslím i případ pDAC2, který v předprodejní verzi stojí těch 3290 Euro a pak ? 4k? Každopádně jsem zvědav.
Rob
Příspěvky: 13
Registrován: 07 čer 2012 12:34

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od Rob »

mě se líblil pDAC-2 i D1, a Lynx pak za nimi trochu zaostával v čistotě středů a výšek. PDAC-2 měl největší dynamiku a čisté výšky, čisté ohraničené tóny. D1 mělo mírně máznuté měkčí výšky proti pDAC-2, ale rozdíl byl velmi malý. Lynx měl sice podobnou barvu zvuku jako pDAC-2, asi díky stejnému čipu, ale v čistotě zaostával za oběma dalšími dacy, byl nejvíc máznutý - neměl tak výrazné ambientní zvuky a ohraničené tóny, ale bavíme se pořád o malých rozdílech.
blesk666
Příspěvky: 1293
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od blesk666 »

wanadoo,Yngwie aj Rob dakujem za zrozumitelny popis porovnani
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Je jasné že rozdiely medzi DA prevodníkmi sú mierne zveličené. Rozhodne sú však väčšie ako pri výmene kábla. To len na margo zveličovania, vôbec nikomu nechcem brať ním počuteľné rozdiely častokrát popisované ako zlepšenie o niekoľko tried. Často je zmena k lepšiemu sprevádzaná aj podstatným zvýšením ceny. Keby som si teraz mal vybrať DA prevodník z tých troch ktoré sa zúčastnili testu, tak mám dve možnosti :-) Ako DA prevodník s veľmi dobrým pomerom cena/výkon sa mi páčil Lynx, najlepší zvuk bez ohľadu na cenu mal pDAC-2. Pri prepínaní medzi dvomi DACmi (D1 vs. pDAC-2, alebo Lynx vs. pDAC-2) som mal väčší problém rozlíšiť tie vyššie spomenuté.
P.S.: porovnajte si to s príspevkami vyššie a máte jasno, že si to aj tak musíte vypočuť sami
P.S.2: keď budem veľký, chcem pDAC-2 a aj niečo ďalšie od GredAudio
vanadoo
Příspěvky: 66
Registrován: 06 led 2012 22:46

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od vanadoo »

Tie "hifi triedy" som zámerne neuvádzal, lebo som si dovolil tieto stroje porovnávať aj s mojou asuskou. Rozdiely sú malé, avšak sú počuteľné. Možno je to tým, že som mal tie prevodníky doma najdlhšie, vždy tam bude nejaké ale... . Každý počuje a vníma vo zvuku niečo iné, preferuje niečo iné, hľadá niečo iné. Paradoxom je, že aj takéto slova a riadky dajú každému niečo iné. Je to len môj názor a nikomu ho nevnucujem. Tak či tak je vždy najlepšie, aby si to každý vypočul, porovnal na svojom aparáte a vytvoril si na to vlastný názor. V konečnom dôsledku veľká a skrytá pravda je v tomto satirickom príspevku Cougha: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.ph ... 788#248788, teda aspoň pre mňa.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od Yngwie »

Bubuxin-KILBRU power píše:Je jasné že rozdiely medzi DA prevodníkmi sú mierne zveličené. Rozhodne sú však väčšie ako pri výmene kábla.
V obecné rovině s tím nemůžu souhlasit. Vliv zdroje považuji za stěžejní, pokud posloucháš třeba klasickou hudbu, která od sebe převodníky odděluje s lehkostí ... některé DACany se prostě při přehrávání velkého tělesa "zhroutí" a neukazují nic jiného než změť zvuků a některé naopak exhibují detaily před zbytek a taky špatně. Ale pokud bych neposlouchal hojně klasiku, tak se s lepším DAC/přehrávačem ani neobtěžuji.
Uživatelský avatar
RoGi
Příspěvky: 116
Registrován: 12 kvě 2015 13:43

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od RoGi »

vanadoo - a lynx by si ako porovnal oproti dac CW usb 1 ?
pouzil si aj nejaku filtraciu ,pracku ,kabelaz ? prosim rozpis na com si testoval ,ak mozes..., dik.

alebo takto - kto pocul a o kolko je lepsi sp audio D1 oproti CW dac1 usb ,a este trebars ten linx ? ja si myslim ze zalezi aj na tej spominanej kabelazi ,napajania a pod... (skratka zelezo) :mrgreen:

osobne teraz pouzivam Cw dac 1 usb ,len neviem ,kebyze kupujem ,o kolko si polepsim... ?
Gigawatt pf2+lc2(mk3+mk2)+pangea ac9/Vincent sv 238 mk/Nordost Tyr speaker cable+signal(norse 1ser.)/audioquest carbon usb//Usher dancer dmd 1
vanadoo
Příspěvky: 66
Registrován: 06 led 2012 22:46

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od vanadoo »

RoGi > poslal som SZ
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Yngwie píše:
Bubuxin-KILBRU power píše:Je jasné že rozdiely medzi DA prevodníkmi sú mierne zveličené. Rozhodne sú však väčšie ako pri výmene kábla.
V obecné rovině s tím nemůžu souhlasit. Vliv zdroje považuji za stěžejní, pokud posloucháš třeba klasickou hudbu, která od sebe převodníky odděluje s lehkostí ... některé DACany se prostě při přehrávání velkého tělesa "zhroutí" a neukazují nic jiného než změť zvuků a některé naopak exhibují detaily před zbytek a taky špatně. Ale pokud bych neposlouchal hojně klasiku, tak se s lepším DAC/přehrávačem ani neobtěžuji.
Ty áno, ale ja mám niekedy pocit že najdôležitejší v aparatúre je kábel. To je často prvá otázka (čím to máš prepojené) pri snahe riešiť problém. Ale takéto OT si DAC ktorému je venované vlákno nezaslúži. Hrá naozaj neskutočne dobre a keď počúvaš klasiku, tak by si jeho vlastnosti dokázal naplno využiť. Som veľmi zvedavý čo povieš keď si ho vypočuješ.
lubos
Příspěvky: 297
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od lubos »

Za mňa prevodník pDAC-2 nielenže super hrá, ale i rovnako dobre vyzerá a čo sa týka konštrukcie, tak to je bez kompromisov.
p1030609.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od PavelDosko »

kdepak je asi tomuto projektu konec ...
neni placka, neni highend
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Stavajú firemnú posluchovku.
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od Jiri »

Doufám, že jim při stavbě poslechovky zbude čas i na vylepšení zvuku pDAC-2. Provedení frézované alu krabice je výrazně kvalitnější než samotný zvuk DACu.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
lubos
Příspěvky: 297
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od lubos »

pDAC-2 hra tak ako kvalitny je transport, aku sietovku pouzijes resp. usb kabel ako pri kazdom komponente.
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: GredAudio - pDAC-2

Příspěvek od Jiri »

lubos
Neboj, vše (transport, káble, filtrace) bylo na odpovídající úrovni.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Odpovědět