Gauder Akustik Darc 100

Diskuze o reprosoustavách.
Odpovědět
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: Gauder Akustik Darc 100

Příspěvek od daliborr »

Pro koho je ten krám zase vyroben? Se svou výplatou bych na to musel žít několik životů. Velebnosti je mi nablití. =))
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Gauder Akustik Darc 100

Příspěvek od Dieter Burmester »

Zkus zažádat o navýšení platu :smile:
Dieter Burmester
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Gauder Akustik Darc 100

Příspěvek od aretax »

daliborr píše:Pro koho je ten krám zase vyroben? Se svou výplatou bych na to musel žít několik životů. Velebnosti je mi nablití. =))
Asi nie pre Teba. Pokojne sa pobli, máš to "zadara".
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Gauder Akustik Darc 100

Příspěvek od Jiri »

daliborr
určitě nezapomeň na luxusní auta, soukromé cessny nebo jachty.
Kolik by tedy měli ty reprosoustavy stát v centrálně řízené ekonomice aby si všichni proletáři světa mohli dopřát kvalitní poslech?
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
terahera

Re: Gauder Akustik Darc 100

Příspěvek od terahera »

Daliborr,nic ve zlém,ale přeci to,že ty na to nemáš,nebo bys ani nedal ty prachy,neznamená,že někdo jiný taky ne.Nemám nic proti tobě,ani tvému hifi,ale napříč vlakny zacinas dost dávat najevo,že si určité věci nemůžeš dovolit a pro koho to vlastně vyrábějí.Lidi jsou různí a mají různé možnosti a priority,a to i zde,tak to pochop a necti vlakna,kde jsou výrobky,které tě neoslovuji z jakýchkoliv důvodů
Jinak nic ve zlém a mír v duši :smile:
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: Gauder Akustik Darc 100

Příspěvek od daliborr »

Kluci ,co se hned čertíte. Ten smajlík na konci snad značí sranda. Kupní síla na západě od nás je daleko větší a svého kupce si tyto repro bedny určitě najdou. Znám podnikatele,kteří nemají nouzi o utracení vyššího obnosu a přes to by za hifi neutratili ani 10 000 Kč. Je to pro ně zbytečnost a ta věžička jim úplně stačí. Raději si koupí pořádný auto a dovolenou. Každý má prostě jiného koníčka. A zapálených hifistů je málo. Překvapuje mě ,jak jsou někteří členové hned startovací,jako by to prodávali a já jim kazil kšeft. Buďte v klidu, já už budu :silent:
Oldear

Re: Gauder Akustik Darc 100

Příspěvek od Oldear »

daliborr

Kolegové to výše popisují, každý má jiné požadavky, jiné preference i jiné možnosti a to i ty finanční. To přece nelze kritizovat, jen protto, že se to zrovna nepotkává s Tvými možnostmi hlavně těmi finančními, jak už jsi tady v několika vláknech zdůraznil. Hraj si na čem Ty uznáš za vhodné a na co jsi ochoten uvolnit peníze, je to jen Tvoje věc. Na druhou stranu musíš tuto možnost dopřát i ostatním, Ty nemůžeš vědět jak je na tom tady foru každý po stránce finanční apod. a kdo je ochotný si za dražší kvalitní věci připlatit. To nemůžeš krititovat, to je každého věc, že např. dokáže vydělat peníze, jedině pokud máš info, že je ukradl - tak konej svoji občanskou povinnost.

Víš, právě takové postoje jako jsi tady předvedl a i v jiných vláknech ( sluchátka Technics ) a nelze si toho nevšimnout, mají za následek, že hifisti s kvalitní a také bohužel drahou aparaturou tady raději ani neuvádějí tu značku aparátů, protože by se hned stali objektem útoků lidí jako Ty a podobných, přesto že nic neprovedli, jen dokázali vydělat kačáky a dopřáli si kvalitu pro svého celoživotního koníčka. Na HIGHEND foru je to podivné.

Je to tady pomíchané, co se úrovně jednotlivých členů týká, jsou tu skuteční hifisté, ale také borci s ptačími budkami, tátovo PC a Dáčkem za bůra. Nic proti nim, každý nějak začínal, nebo nemají takové nároky, ale proč se musí útočně a kriticky vyhraňovat vůči majetnějším a ochotným ty peníze za svého koníčka zaplatit.

Poslouchejtě hudbu a je jedno na čem, kačáky budou a my nebudem.
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: Gauder Akustik Darc 100

Příspěvek od daliborr »

Oldear ,kolegové mě doslova napadli. A to mě nevadí, jsem nad věcí. Mám svůj názor a to se asi nesmí. Napsal jsem ,že :silent: držím hubu. A tak to bude. Měj se a hlavně poslouchej hudbu to je totiž to co poslouchám já. :thumbup:
terahera

Re: Gauder Akustik Darc 100

Příspěvek od terahera »

Daliborr,nikdo tě nenapadl,neblbni,pouze jsme tě upozornily :angel: Piš dál,nikdo nepsal,že máš držet hubu,pouze jsme ti napsali,že i drahé komponenty mají své kupce a to z různých důvodů
Odpovědět