Česko-Slovenská královská třída

Diskuze o reprosoustavách.
Odpovědět
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Skupina domácích už opravdu dospělých beden, jsem si s tím trochu pohrál :smile:
8.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od blesk666 »

pekne. su v mierke?
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Snažil jsem se o zobrazení realistických proporcí, takže jejich velikosti budou zhruba odpovídat.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
jeronym
Příspěvky: 63
Registrován: 10 kvě 2015 13:06

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od jeronym »

Jsem nacionalista. Je to hezke a nektere z nich slysel. Zvuk byl ruzny, ale vzdycky se mi libil :angel:
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od jimmi »

Dalšie královské reprosustavy zo Slovenskej produkcie su od AdamVox,

http://www.adamvox.sk/produkty/high-end ... -he-w-uwet konkretne typ EILAT. :thumbup:
86kg.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
jupol
Příspěvky: 351
Registrován: 17 kvě 2012 18:02
Bydliště: Košice, SVK

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od jupol »

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Luxman L-590AX MkII, Revel Performa3 F-206, Luxman D-05u, Technics SL-1200GR, PJ Signature 10, Benz Micro ACE S L, Cadenza Black
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Ty bedny nemusí být špatné, ale jste s nimi vedle, nesplňují jisté parametry pro vstup do Královské třídy.
U všech mnou vybraných beden je plocha vyzařující basové pásmo odpovídající nejméně 15" měniči. :smile:
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Doplnění královké třídy
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od WaVe_99 »

NA-Noble Audio píše:Doplnění královké třídy
Pavle, nejake info k novemu projektu ? :-)
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od lachim »

NA
též jsem zvědavý. impozantní bedna!
kde ty na to bereš čas, energii...?
vypadá opět nádherně. lze již slyšet u tebe?
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od blesk666 »

NA: dobre vidim konicky vyskac?
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Brzo zveřejním detaily, trochu strpení prosím, k poslechu to již v podstatě je.

Již celý loňský rok jsem se věnoval vývoji nového modelu a také nově kabeláže tak říkajíc na plný úvazek. Postupně se to začne objevovat na veřejnosti.
Je to nejspíše mým osudem, a díky vyvstalým okolnostem jsem získal dost času se realizovat.

Ano, je to konický měnič a zezadu je ještě malá kalota jako ambientní super tweeter. Je to jeden z naprosto nejlepších širokopásmových měničů, a pokrývá zde široké pásmo 700-20.000Hz Takže kdyby to mělo velkou "trumpetu" tak by to mělo mnoho společného s koncepcemi které na slovanetu jistý dva hoši tolik opěvují a prosazují
:smile:
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
vanadoo
Příspěvky: 66
Registrován: 06 led 2012 22:46

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od vanadoo »

Tie predposledné sú trochu nesprávne prezentované-uvedené. Jedná sa o Mermaid model Amphora viď > http://www.mermaid.sk/sk/stranka/produkty
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Máte pravdu, ale ještě před rokem se jmenovaly jak jsem uvedl. Je netradiční aby výrobek najednou změnil obchodní značku i typové označení.
http://www.audiovideokino.sk/15-palcovy ... a-vystave/
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od efičák »

Nechybí RIHA ?
Dobré Scanspeak Discovery. (*)

Vy tam máte i PA basáky a to není tak dobrý jako měniče s nízkým zkreslením. Na Rock to třeba nevadí, ale akustika má přidané zabarvení.

Obrázek
Zvuk dobrý - všechno dobré
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od NA-Noble Audio »

A máme tu již desítku
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od NA-Noble Audio »

To efičak
k tomu zkreslení velkých PA basáků, za těmito názory jsou zejména předsudky.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od efičák »

NA-Noble Audio píše:To efičak
k tomu zkreslení velkých PA basáků, za těmito názory jsou zejména předsudky.
Samozřejmě že jsi dobrý konstruktér a já jako laik to nepoznám. Poslech těch třípásem s páskem Mundorf a PA basákem se mi líbil, chválím to, ale když už stojí bedny přes 100 litrů a jsou dělaný v nějaký garáži či dílně, nemusí se platit za marketing a provizi prodejců. Proto bych raději viděl něci víc hiifíčkovýho. :-j

Abys věděl co myslím, naprostý bourák je Bohuš Sýkora s nejlepšíma reprákama od Audio Technology a přitom cena se vešla do toho, co si za svý bedny říkáš Ty NA.
41931_1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Zvuk dobrý - všechno dobré
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Nemyslel jsem si, že zrovna v tomto vlákně se to dostane do této roviny, ale lidé mají v hlavách různé věci a potřeby se vyjádřit. Ale v pořádku, vyjádřím se také.

Pokud je poukazováno na jakousi těžko exaktně posuzovatelnou kvalitu a cenu použitých komponent, tak ten basák od AT je opravdu ošklivě drahej, ale zase je v projektu na obrázku použit levnější střed, výška, součástky vyhybky a kabeláž obroti zmiňovaným mým bednách (Great Lucid AMT)
Pak je tu ještě otázka zvukového výsledku, ale takhle od klávesnice můžeme porovnávat tak maximálně design.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od Yngwie »

Nechte ho pracovat v klidu :thumbup: V kontextu toho, co lze koupit v běžné komerční produkci okolo 100 tis., to bude zcela určitě jinde. Za sebe bych se přikláněl k nějakému kompaktnějšímu modelu pro nearfield a spolupráci s dobrým "nábytkářem" ohledně dýhovaní. Nějaká exotická dýha pod lesklým lakem dělá divy (viz. třeba Kaiser Akustik Classic). Ale kdo si v malých sériích zkoušel něco vyrobit, tak ví, že to často není tak jednoduché.
jeronym
Příspěvky: 63
Registrován: 10 kvě 2015 13:06

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od jeronym »

Ja ty repraky od Rihy slysel a nemuzu rict, ze rock na nich znel blbe. Pamatuju si ze mi na ten styl hudby fakt hodne libily. A nemyslim ze na jiny styl by to byl nejaky pruser.
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od WaVe_99 »

efičák píše:
NA-Noble Audio píše:To efičak
k tomu zkreslení velkých PA basáků, za těmito názory jsou zejména předsudky.
Samozřejmě že jsi dobrý konstruktér a já jako laik to nepoznám. Poslech těch třípásem s páskem Mundorf a PA basákem se mi líbil, chválím to, ale když už stojí bedny přes 100 litrů a jsou dělaný v nějaký garáži či dílně, nemusí se platit za marketing a provizi prodejců. Proto bych raději viděl něci víc hiifíčkovýho. :-j

Abys věděl co myslím, naprostý bourák je Bohuš Sýkora s nejlepšíma reprákama od Audio Technology a přitom cena se vešla do toho, co si za svý bedny říkáš Ty NA.
41931_1.jpg
BTW, tyhle bedny od pana Sykory, co to je za projekt?
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od jimmi »

Asi mini ANTE. :smile:

Reálny rozmer reprosustav do " bežných " obyvačiek.
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od WaVe_99 »

jimmi píše:Asi mini ANTE. :smile:

Reálny rozmer reprosustav do " bežných " obyvačiek.
Ale me by to fakt zajimalo, eficaku, prosim :-)
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od miero »

Info o tych repro, inak su na predaj: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=21875
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od PavelDosko »

pekne, pekne, jen mi teda nesedi ten eficakuv argument, ze jsou levnejsi ... ctu 150 na material
neni placka, neni highend
WaVe_99
Příspěvky: 185
Registrován: 17 led 2013 17:51

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od WaVe_99 »

miero píše:Info o tych repro, inak su na predaj: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=21875
Dekuji :-)
Sycak
Příspěvky: 26
Registrován: 13 led 2015 13:32

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od Sycak »

NA-Noble Audio píše:To efičak
k tomu zkreslení velkých PA basáků, za těmito názory jsou zejména předsudky.
Hlavně naprostá neznalost problematiky. Zkreslení PA basáků, to je fakt úlet.
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od miero »

Neslo by do tohoto zoznamu uviest i Bartoliho B2? Pokial sa nemylim, tak i Ante Supersonic One existuju len v jednom exemplari.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od aretax »

A čom sú "královské"? Pri jednom vyrobenom kuse by som o nejakej triede nehovoril. To by sa tam museli dať aj ostatné DIY reprosústavy. Možno by bolo lepšie založiť "kráľovskú DIY triedu".
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od miero »

To je dobry napad! :-)
Gorgeous
Příspěvky: 3
Registrován: 08 bře 2016 22:30
Bydliště: Praha

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od Gorgeous »

československá královská třída? .... dlouho jsem se tak od srdíčka nezasmál,většinu z toho jsem slyšel krom tý šílenosti od N.A. se milionem laciných širokopásem místo vejšek a nic z toho by v mezinárodní konkurenci neobstálo ani náhodou.Neříkám že je to špatný ale bohužel tady není nikdo kdo by uměl udělat opravdu dotaženej top projekt až do konce. Sorry je mi líto ,ale rozšiřte si obzory pánové.

PS: A přidáním Bartoliho - Batěkovin to by jste tomu nasadili opravdu korunu! :thumbdown:
SUPER HIFI STEREO a taky trochu video
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od Zdeny »

Gorgeous píše:československá královská třída? .... dlouho jsem se tak od srdíčka nezasmál,většinu z toho jsem slyšel krom tý šílenosti od N.A. se milionem laciných širokopásem místo vejšek a nic z toho by v mezinárodní konkurenci neobstálo ani náhodou.Neříkám že je to špatný ale bohužel tady není nikdo kdo by uměl udělat opravdu dotaženej top projekt až do konce. Sorry je mi líto ,ale rozšiřte si obzory pánové.

PS: A přidáním Bartoliho - Batěkovin to by jste tomu nasadili opravdu korunu! :thumbdown:
Ajajajajaj, tady nědko píchnul do sršního hnízda - vosí je malé. Počkej, až si to zmínění přečtou, to bude veselo :lol: :lol: :lol: :lol:
A až sem přijde Bramboli, tak ho klepne :clap: :clap: :clap:
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od aretax »

Gorgeous píše:československá královská třída? .... dlouho jsem se tak od srdíčka nezasmál,většinu z toho jsem slyšel krom tý šílenosti od N.A. se milionem laciných širokopásem místo vejšek a nic z toho by v mezinárodní konkurenci neobstálo ani náhodou.Neříkám že je to špatný ale bohužel tady není nikdo kdo by uměl udělat opravdu dotaženej top projekt až do konce. Sorry je mi líto ,ale rozšiřte si obzory pánové.

PS: A přidáním Bartoliho - Batěkovin to by jste tomu nasadili opravdu korunu! :thumbdown:
Asi by si si mal svoje obzory dosť rozšíriť TY. Ja nie som zástancom Bartoliho, ale pochybujem, že si ich počul a napriek tomu sa k nim vyjadruješ. Napríklad Acon Ultima dôverne poznám a sú to bedne na svetovej úrovni nielen ich zvukom, ale aj spracovaním a žiaľ, aj cenou. Ale možno Tebe lepšie vyhovujú nejaké Sony, či Yamahy a pod. Však sú zo zahraničia, dokonca z Japonska a tam je určite všetko lepšie...Asi patríš k tým, čo si aj maslo kúpia z Nemecka, tam je určite lepšie. Zavítal sem ďalší "génius" čo všade bol a všetko pozná....
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Gorgeous
Příspěvky: 3
Registrován: 08 bře 2016 22:30
Bydliště: Praha

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od Gorgeous »

aretax:
O moje obzory neměj starost,vím moc dobře o čem píšu a hlavně znám práce nejmenovaného "......" i z dřívějška,já tě neznám ty mě taky ne,tak se zdrž narážek na mou osobu, mam naposloucháno dost na to abych se mohl vyjadřovat jak chci. A ty hodno´t bedny a nestarej se o mou osobu,protože bych mohl říci uplně to samé, žes neslyšel v podstatě nic a jen na fórech trollíš,protože pokud by tomu tak nebylo nepsal bys nesmysly,ale konkrétní věci .

.... acon proti značce jako takové nic nemám, každému co jeho jest,jen podotýkám že např na jedné akci zvané "Brněnský podzim" to byl totální propadák a nejhůře hrající bedny z celé akce,a nebyl jsem zdaleka jediný kdo to takhle slyšel, takže se zdrž invektiv a neprovokuj, protože to nebude fungovat = nejsem "boxer" a mluv příště raději pokud možno k věci. Moje osoba s tím co jsem napsal nemá nic společného,já napsal jen můj názor na věc a bavil jsme se jen o jmenovaných bednách z kterých minimálně polovina dle mého názoru do žádné královské třídy nepatří ani náhodou a o zbytku by se dalo asi polemizovat dle preferencí.

Abych nebyl jen za prudiče tak nejmenší zlo z uvedených je pro mne Mermaid a N.A. zbytek sorry...

Pokud se ti ty batěkovy krumply tak líběj, tak si je od Bartoliho kup,všem se oddychne a ty žij v míru. Cena jako taková vzhledem k velikosti a hmotnosti když odmyslím zvuk není až tak špatná. :thumbup:
SUPER HIFI STEREO a taky trochu video
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od efičák »

Kdyby tu nebyl otevřený trh tak jsem za domácí tvorbu velmi vděčný.

Mi vadí, že to NA nazval královskou třídou, přitom je to DIY a to není pro každého. Sám mám DIY ale vím, že to nikdy neprodám za nákup ani za pouhou cenu měničů.
Hoši odebírající německé DIY časopisy http://www.klangundton-magazin.de/ jsou chvályhodní, ale na vyvyšování se do královského stavu působí směšně.
Připomíná mi to ten průser s certifikátem na slevu.
Zvuk dobrý - všechno dobré
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od aretax »

Gorgeous píše:aretax:
O moje obzory neměj starost,vím moc dobře o čem píšu a hlavně znám práce nejmenovaného "......" i z dřívějška,já tě neznám ty mě taky ne,tak se zdrž narážek na mou osobu, mam naposloucháno dost na to abych se mohl vyjadřovat jak chci. A ty hodno´t bedny a nestarej se o mou osobu,protože bych mohl říci uplně to samé, žes neslyšel v podstatě nic a jen na fórech trollíš,protože pokud by tomu tak nebylo nepsal bys nesmysly,ale konkrétní věci .

.... acon proti značce jako takové nic nemám, každému co jeho jest,jen podotýkám že např na jedné akci zvané "Brněnský podzim" to byl totální propadák a nejhůře hrající bedny z celé akce,a nebyl jsem zdaleka jediný kdo to takhle slyšel, takže se zdrž invektiv a neprovokuj, protože to nebude fungovat = nejsem "boxer" a mluv příště raději pokud možno k věci. Moje osoba s tím co jsem napsal nemá nic společného,já napsal jen můj názor na věc a bavil jsme se jen o jmenovaných bednách z kterých minimálně polovina dle mého názoru do žádné královské třídy nepatří ani náhodou a o zbytku by se dalo asi polemizovat dle preferencí.

Abych nebyl jen za prudiče tak nejmenší zlo z uvedených je pro mne Mermaid a N.A. zbytek sorry...

Pokud se ti ty batěkovy krumply tak líběj, tak si je od Bartoliho kup,všem se oddychne a ty žij v míru. Cena jako taková vzhledem k velikosti a hmotnosti když odmyslím zvuk není až tak špatná. :thumbup:
Naozaj? Prejav máš podobný. Tvoj príspevok je naozaj plnohodnotný, akoby ho písal sám Boxer. Možno aj...
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Vítám Gorgeouse ve svém vlákně a děkuji za sdělení jeho názorů. Oceňuji, že ze tří příspěvků dva věnoval zrovna sem,
ale bohužel píše v podstatě mimo téma.
Je to jako by přišel na fórum o autech do vlákna „Nejlepší osobní velká Česká auta“ náplň by tvořily obrázky a příspěvky o Superbu a Octavii a on by tam vepsal, že je to k smíchu, že to nejsou nejlepší Česká auta, a proti světové špičce to jsou jen trakaře.

Vlákno se nejmenuje „ Nejlepší bedny na světě“ a nemám žádnou moc nad tím jak si čí mozek vysvětlí ten název skutečně použitý.
Doufám, že všem je již jasné, o čem je toto vlákno, a Gorgeous může napsat k tématu jaké on má favority místní provenience kteří mi unikly.

Jak si zde uvedené bezesporu královské Česko Slovenské bedny stojí proti konkurenci ze zahraničí je věc zkušenosti a názoru a není to samozřejmě od věci zde případně věcně a ze zkušeností debatovat.
Každopádně bych všechny účastníky poprosil o zklidnění, není ku prospěchu zaplňovat vlákna příspěvky nevraživými a v osobní rovině.
Díky.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Efičáku mrzí mě tvůj zahořklý pohled na svět, který Tě nutí k takovýmto příspěvkům, ale nedokážu Ti s tím pomoci.
Vím jen, že se Ti to bude vracet, ale ode mě se emocionálního jedu jako reakce už nedočkáš, je okolo dost jiných nevědoucích.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 887
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Česko-Slovenská královská třída

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Všechny zde uvedené bedny jsou vyrobené na území bývalého našeho společného státu, mají svou značku, modelové označení a dají, nebo daly se koupit. Zde uvedené bedny nesplňují podstatu DIY, nejsou zde bedny vyrobené jen v jednom páru nadšeným hifistou pro své použití, nejsou zde ani bedny stavěné podle stavebnice nebo projektu v časopise.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Odpovědět