Acoustic-Preference

Diskuze o reprosoustavách.
Odpovědět
wolf
Příspěvky: 172
Registrován: 05 čer 2013 21:19
Bydliště: Bratislava

Acoustic-Preference

Příspěvek od wolf »

Nemôžem sem nedať tohto výrobcu ... pre mňa dokonalá práca z drevom . Ak tak hrajú ako vyzerajú.....
Počul už niekto?



http://www.acoustic-preference.com
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: krásne repro, znovu Slovinci

Příspěvek od Dieter Burmester »

Takovy trochu royal styl - neco jako nektere Tannoye. Nepocul som.
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: krásne repro, znovu Slovinci

Příspěvek od bigjoe »

Hmm, Dynaudio měniče, tak to musí hrát super i když je to vypnuté :thumbup: :clap: .
Vypadá to jako hodně dobrá řemeslnická práce, je to hezký, ale nepůjde to do všech interiérů - měli by dělat i prosté dýhy.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
BVaudio

Re: krásne repro, znovu Slovinci

Příspěvek od BVaudio »

Hmm, Dynaudio měniče, tak to musí hrát super i když je to vypnuté
Sú tam síce Morely, ale je to pekne urobené.
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: krásne repro, znovu Slovinci

Příspěvek od Yngwie »

bigjoe píše:Hmm, Dynaudio měniče, tak to musí hrát super i když je to vypnuté :thumbup: :clap: .
Vypadá to jako hodně dobrá řemeslnická práce, je to hezký, ale nepůjde to do všech interiérů - měli by dělat i prosté dýhy.
Mě to třeba nepřijde jako skvělá práce se dřevem ... je to dělané z kousků masivu a lepené...tudíž to vychází docela levně ve srovnání s tím, kdyby to dělali s podstatně větších kusů masivního dřeva. Rigidnosti ozvučnice to asi neuškodí, ale spíše vidím v tom designu snahu se odlišit od ostatních (což se asi povedlo). Ceny jako obvykle pro Švýcara :mrgreen: Ty krajní myslím v přepočtu nějakých 650k. Největší problém je, jak podobně exotické produkce srovnáte s repro za třetinu od značek jako KEF, Dynaudio, JBL atd.
johny52
Příspěvky: 94
Registrován: 08 kvě 2011 10:16

Re: krásne repro, znovu Slovinci

Příspěvek od johny52 »

Jestliže se vůbec jedná o masiv a ne dýhovanou mdf,pak je výroba ozvučnice z lepených kousků kvůli eliminaci pnutí ve dřevě jediná možná a rozhodně ne nejlevnější :sick:
Uživatelský avatar
bigjoe
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2010 19:36

Re: krásne repro, znovu Slovinci

Příspěvek od bigjoe »

BV audio
Sú tam síce Morely, ale je to pekne urobené.
Máš pravdu, už jsem si to přečetl.
Linn Majik CD, Electrocompaniet ECI 5, Dynaudio Heritage Special, IsoTek Sigmas GII, Magnat MMS 730, Nordost Tyr 2, Nordost Frey 2, AQ Columbia, Furutech Evolution II, Furutech Alpha 3, Furutech Absolute Power 18, Audioquest NRQ Z2, Soundcare
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 713
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: krásne repro, znovu Slovinci

Příspěvek od lubin »

I když si dovedu představit interier, kam tyto soustavy "zapadnou", pro mě je jejich vzhled bohužel nepovedený. Svého kupce ale má všechno a možná naživo by se mě líbily více.....
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
jimmi
Příspěvky: 552
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: krásne repro, znovu Slovinci

Příspěvek od jimmi »

lubin tieto sa ti páčia viac? http://www.adamvox.sk/produkty/high-end-class/

Podobné meniče Morel.
aretax
Příspěvky: 3070
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: krásne repro, znovu Slovinci

Příspěvek od aretax »

Morel je pôvodný konštruktér meničov Dynaudio - D21, D28, D54, D76. atď. Jeho "vlajková loď boli Consequence 1. model. Teraz má firmu v Izraeli.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
wolf
Příspěvky: 172
Registrován: 05 čer 2013 21:19
Bydliště: Bratislava

Re: krásne repro, znovu Slovinci

Příspěvek od wolf »

Patrím do kategórie vintage a preto mám asi vzťah ku starým veciam a úctu ku tradičnej remeselnej zručnosti, krásne spracované drevo ma vie fascinovať na akomkoľvek produkte. Sám používam ako "hifi rack" , starý servírovací stolík z nejakej cukrárne , viem , že zvukovo to asi nebude to pravé , ale neviem si na jeho mieste predstaviť
niečo dnešné .... proste srdcovka , ak to miluješ nie je čo riešiť . Nikdy bych si nedal do baráku bedne , čo by nepotešili aj oko , mohli byť hrať hociako....
Odpovědět