Audio Video Show Warszawa 2019

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Pytell »

Krásné fotky, skoro jako v minulosti od Fotolaika .

Co se týče testíku u Canoru, já osobně preferuji tranzistory , ale po dvou kalíškách čaje jsem si zvykl na lampový zvuk.

Doma určitě neee,....
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Jirka33 »

:lol: No jo Máro...
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Jiri »

terahera píše: 10 lis 2019 12:53 Tak a teď se všem Srollistum ježí vlasy :thumbup: :silent:
Hraje to opravdu super. Doporučuji návštěvu v Sroll poslechovce a vzít si tam svůj zesilovač na porovnání. Uvidíme komu se budou ježit vlasy cestou domů. :lol:
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od terahera »

:lol: Věřím
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od lachim »

postavit regálovku výškáčem dolů na sloupek ze stejné řady... expozičně rozhodně zajímavé
IMG_0791_web.JPG

tenhle "open baffle" nás s mirkem zvukově zaujal.
klasika z toho zněla výborně. což byla v 7 patrech expozic hotelu sobieski vyložená výjimka!
IMG_0792_web.JPG

jedna z mnoha úpně normálních sestav. ve varšavě by si šlo vybrat z obou stran cenového spektra
IMG_0800_web.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od lachim »

na tomhle jsme z master pásku slyšeli otovo oblíbené depeche mode.
zvuk nás rozesmál. holt zvuk na výstavě. doma by to hrálo asi sakra jinak.
pokud jsem dobře koukal, tak hráli přímo ze zásuvky ve zdi.
IMG_0815_web.JPG

evidentně bedny dělané "na koleně". měniče zvláštní. zvuk též.
IMG_0819_web.JPG

z této kombinace byl pán vedle mě zcela nadšený.
já měl názor obrácený. v expozici hornů je to vždy radikálně odlišné.
IMG_0821_web.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

lachim píše: 10 lis 2019 23:49 jedna z mnoha úpně normálních sestav. ve varšavě by si šlo vybrat z obou stran cenového spektra
IMG_0800_web.JPG
Expozícia poľského fóra DIYaudio.pl.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Dasta »

Též jsem byl ve Varšavě,od pátku do neděle, společně s zabiny007,Samčusem a Pasťou, s ostravskou klikou jsme byli ubytováni ve stejném hotelu.
Nejlepší zvuk výstavy byla pro mně expozice TR audio, neskutečně pohodový zvuk z gramofonu Luxman s přenoskou Myajima Shilabe a studiový kotoučák s bluesovými nahrávkami Muddyho Waterse a Juniora Welshe vás vtáhly do atmosféry jižanského baru,chyběla jen ta whisky a doutník.Byli jsme tam skoro hodinu.
Výborný zvuk byl i v expozici Canoru a YG, přestože neměli vYG gramofon, zvuk byl krásně analogový i když hrálo cédéčko.
U Srolla jsem se těšil na Otíkovy bedny,byl jsem však trochu zklamán.
Presentní podání vyšších středů bylo pro mně příliš žhavé,překrylo nuance, které se dějí v nižších registrech,jako např . strukturovaný zvuk strun Knopflerova Fendera ,včetně vzdušnosti mezi strunou a prstem hráče.
Kdyby byly Otíkovy BW prezentovány,třeba s Bimotore Revolution, nebo Otíkovými Maccy a nový Srollův zesilovač třeba na ATC40, nebo Xavian Virtuosa, mohlo by beze sporu v obou případech jít o top zvuk výstavy.
Oceňují přednášku a ukázku Michaela Fremera ze Stereophyllu o nastavení gramofonu, kterou prováděl na jednom z nejkrásnějším gramofonu světa TechnicsST 1000R.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Frogyman »

Tak jsem byl „u toho“ poprvé, nelituji, jsem pln dojmů a za rok jedu určitě zas. :clap:

Neplánuji psát nějaký rozsáhlý report, jen postupně zmíním pár drobností, které mne zaujaly.

Začal bych asi přednáškou Michaela Fremera, o které píše Dasta. Sám ve své skromnosti zapomněl zmínit, že byl tomuto velkému guru nejblíž, jak je to jde a na svém telefonu mu ukazoval svůj gramofon a hlavně headshell od project, když se diskuze po přednášce stáhla na možnosti nastavování azimutu. Jen mne mrzí, že jsem nebyl dostatečně pohotový a nevyfotil to.

U přednášky mne zaujaly dvě drobnosti - Fremer používal docela jednoduchou a univerzální šablonu Wally Tractor, kterou jsem doposud neznal. Budu ji muset časem pořídit a vyzkoušet.
A pak zajímavé bylo pro mne nastavování antiscantingu pomocí takové šikovné šibenice (doma jsem dohledal, že se jedná o zařízení WallySkater)

IMG_20191108_191930.jpg
IMG_20191108_192041.jpg
Obrázek
Obrázek


Info pro zájemce - podrobnosti o šabloně, šibenici i dalších pomůckách od WALLY pro nastavování gramofonů lze dohledat zde: www.simplyblack.net

Video s demonstrací použití "šibenice" najdete zde: https://youtu.be/vcbyhrIBLKg?t=626
Jedná se o třetí díl přednášky, kterou má na téma nastavování Wally Malevicz. Obsah je v podstatě podobný, jako byla přednáška Fremera v Polsku.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od jirie »

Mohl by někdo komentovat zvuk té "Referenční" sestavy Technics, pokud tedy hrála :angel:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Frogyman »

Než se rozepíši o zvuku, zmíním pár zajímavostí, které mne zaujaly/překvapily:

- Ve velkém procentu instalací, včetně těch top highend, se hrálo z gramofonů. To se s Prahou nedá srovnat.
IMG_20191108_141000.jpg

- V Polsku je velké množství drobných výrobců, kterým se vyplatí prezentace na veletrhu. Překvapilo mne, že se jich hodně zaměřuje i na vzhled a tak to nejsou jen hnusné nevzhledné krabice z obchodu. I když - vyjímky potvrzují pravidlo...
- Polsko hooodně ujíždí na lampách. Ohromné krabice u BW, které již zmiňoval Lachim jsou toho důkazem...
DSCN9015.JPG

- Lampizátora jsem měl zařazeného jako nějakého one man show garážníka a překvapil. Hned několik expozici používalo jeho výrobky, jeho nový phono pream je fakt macek
IMG_20191109_105303.jpg


- V každé druhé expozici kabely všeho druhu a čím silnější, tím lepší. Takovým minimálním standardem byly 1" průměry a našly se i mnohem větší, dokonce i pletenec ze tří samostatných 1" kabelů… Fakt masakr…

DSCN8984.JPG

- Dokonce se objevil kabel, jehož autoři se při vývoji nejspíš inspirovali krunýřem karety obrovské…
IMG_20191108_140756.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Frogyman »

- K vidění bylo neskutečné množství různých hifistolků s důmyslným tlumením vibrací např. i pomocí pístů (či co to bylo...)
IMG_20191110_104152.jpg
- Nebo systém dvou desek (mdf+nerez) oddělených kuličkami (cenovka tuším 3500 Euro… )
IMG_20191110_104345.jpg

- Zaujal domácí výrobce gramofonů Muarah s cenou kolem 50tis za 9“ provedení a to včetně ramínka Jelco, 12" verze o 10tis dražší. Jako příplatek se dá pořídit elektronické řízení otáček pomocí čipu v clampu s bezdrátovám přenosem do spead boxu.
IMG_20191109_103640.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Frogyman »

A v rychlosti jen pár zvukových postřehů...

- Gryphon mne neoslovil, ale možná to bude tím, že jsem měl smůlu na to, co zrovna hrály. A navíc si nedovedu představit soužití s takovými monstry..
IMG_20191108_141747_1.jpg

- Zvukově – za mne TOP bedny MARTEN a YG Acoustic . Tyto bedny si dovedu představit mít doma a zvlášť YG si mne získaly. Kombinaci se železem od Audionetu – CD Plank a monumentální integrovaný zesilovač HUMBOLDT byla super, jedna z mála expozic bez gramofonu, ve kterém jsem vydržel dlouho...
DSCN8966.JPG
DSCN9005.JPG


- Další bedny, co mne zaujaly, tak to v expozici s gramofony AVID a to pro mne neznámí švýcarský výrobce STENHEIM. Ten zvuk se mi hodně líbil.
IMG_20191108_161912.jpg



- AYON pro mne zklamání, ale spíš způsobem prezentace. Nejdřív nás do expozice nepustili, že až na oficiální prezentaci. Když jsem se dostavili, tak po zahájení nejdříve polský a pak rakouský zástupce kecali a kecali a kecali… Když konečně tak po 20minutách pustili muziku, vydržel jsem tři skladby a pak utekl. A to jsem se těšil, že pustí Artuše. Ale takové hifisrajdy a směsice efektních zvuků se prostě poslouchat déle nedali. Respekt před všemi, co vydrželi do konce… a ani jsem nefotil...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Frogyman »

- Ale asi největší hudební zážitek byl v expozici TR audio – hrálo se z gramofonu Luxman (ivan_cb by měl radost :thumbup: ) a z pásku a byla to neskutečná pohoda. Člověk neřešil žádné rozlišení, detaily, odstup šumu. Stačilo si sednout a užívat si. Dovedu si představit mít toto doma jako sestavu na opravdu pohodový, až relaxační poslech… Pro mé uši to po všech těch uřvaných expozicích byl opravdový balzám… Nedalo se, abych nevzpomněl na link o jpn hifistech, který jsem zde před časem zakládal...
- Muddy Waters na pásku - jeden z TOP zážitků :thumbup:

IMG_20191109_173900.jpg
IMG_20191109_172654.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Frogyman »

A ještě pár foto, už bez komentáře...

DSCN8973.JPG
DSCN8996.JPG
DSCN8988.JPG
DSCN9000.JPG
IMG_20191109_105129.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Dasta »

Jirie,
Nejvyšší komponenty Technics byly kromě gramofonu zapojeny s plackou Panasonic k podmazovému poslechu jakéhosi mainstreamu.
Gramofon byl použit pouze jako pomůcka k přednášce a ukázce seřízení M. Fremerem.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od jirie »

No, tak nějak jsem to předpokládal.
Cenovka už jen za repro je docela dost, ale nějak se to mezi high-endem nechytlo :cool:
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Dasta »

Nicméně, je to škoda, ten dělený zesilovač vypadá famózně
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od jirie »

... a co teprve kdyby byl v černém :cool:
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Frogyman »

Ještě jeden postřeh k Varšavě - jsou tam mraky prodejců nosičů a koupit se dají jak 2hand, tak i nové desky (i CD, SACD, DVD-A, ale tím jsem se neprobíral). V nových titulech je velice široký sortiment, překvapivě velký výběr i od "lepších vydavatelství", které na výstavě ani burze v Praze a ani na burze ve Vídni nejsou moc vidět - např. AP, MFSL, Stockfish, Speakers Corner, ACT. Jen to chce vybírat s klidnou hlavou. U titulů, které moc nejsou, nebo jsou jen v US je člověk rád, že je sežene a i vyšší cenu akceptuje. Ale většina titulů je k dispozici v Europě přes discogs nebo napřímo u ověřených prodejců o 10-20, někdy i více procent levněji. Takže pak je na zvážení, co se komu vyplatí. Ale jeden příklad za všechny - aktuálně se dají koupit ještě tři starší MFSL Onestep 450RPM boxy. U Pasku na jeho HU webu je cenovka kolem 125Euro, takže i s dopravou to vyjde na cca 3500 kč. V PL byla na tyto boxy u všech prodejců jednotná cena 800 PLN, tedy skoro 5tis Kč.

Kde jsou ceny ale fakt hodně napáleny, tak to jsou 2hand desky a zejména jpn produkce. To co na burze ve Vídni kupuji mezi 10-20 EURO, v Praze v jpnvinyl shopu mezi 500-800, tak ve Varšavě stálo od 130 do 200 PLN, tedy 800- 1200 kč a více. O vzácnějších kouscích a raritkách ani nemluvě.
Takže osobně i vezu "jen" tři kousky, i když se mi tam líbilo tak 20-30 titulů, které bych bral, kdyby byly za "vídeňské" ceny...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od MAR »

Taky postřeh k Varšavě.
Nakonec jsem jel vlakem a to mě možna i ovlivnilo v hodnocení.

Asi nejlepši bylo, že jsme se potkali i po výstavě. Ale to pivo noo .... ! Hodně zajmave město a určite vyroste v moc pěkne velkoměsto, takova atmosfera že jste u toho jak se zrovna staví.

Jinak zabiny007 to popsal - lampy a vinyl, vystavu ovládly.

Vystava v inpozantnim stylu stejně jako jejich PGE stadion, ale na poslech to až tak nebylo, spiše na vizualni prezentaci.
Při jednom rozhovoru s prodejcem, jsem se ptal proč má v expozici Horny Avantgarde, když je neprodavá a dozvěděl jsem se, že jsou efektní pro prezentaci a dokážou zaujmout, ale jejich zvuk se mu nelíbí.
zabiny007 píše: 11 lis 2019 16:12 A ještě pár foto, už bez komentáře...

DSCN8973.JPG
DSCN8996.JPG
DSCN8988.JPG
DSCN9000.JPG
IMG_20191109_105129.jpg


V salonku Sroll pochybuji o polskem fandovi teto značky, ( ta flanelka) , potkal jsem hoodně dlouho se smějici skupinu mistnich, kteři řešili název- foneticky zní pro místní nezvykle.

Takže to shrnu atmosféra jako že - predevčirem v gumacích, včera jsme oběvili ameriku a s novymi mrakodrapy jsme světovejši než svět, takže i blbost zdražime na světovou úroveň a to dobré minimalně o 10 % než jinde, to když jsem porovnal PL cennik a třeba DE. distributora.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od lachim »

Gryphon Kodo byly skutečně ohromné. V tomto pohledu je to i na monitoru představitelné.
IMG_0877_web.JPG
tohle "vejce" ze dřeva zaujalo otu.
IMG_0841_web.JPG
... a zase lampy
IMG_0867_web.JPG
JBL a stará klasika. hrálo to dobře. jde to i za malé peníze!
takovou sestavu v mnichově není šance slyšet. natož jako hlavní sestavu místnosti.
IMG_0842_web.JPG
slovutná značka beden. u nás zcela neznámá. tyhle jejich regálovky jsem slyšel prvně.
IMG_0826_web.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od lachim »

regálovky v 80 m2. basy neskutečné. pytel mě vyslal najít woofery.
za sestavou opravdu 2 stály. ale vypnuté. použité jen jako stojany pro "včelí hotel".
další woofery jsem nenašel. ještě v letadle nám ty basy "ležely" v hlavě.
IMG_0804_web.JPG
fotil jsem pro člena pražské kliky - výrobce kulichorů. tohle byl dub a mě se to nelíbilo vzhledově.
zajímavý pseudo-kulichor.
IMG_0827_web.JPG
typický zvuk slaboučkého zesilovače. zajímalo by mě, jak by to hrálo z pořádného krmení.
IMG_0847_web.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od lachim »

tohle mohla být kinová pecka. samozřejmě atmos
bohužel zapojili na 80 m2 jen 1(jeden!) woofer a slyšitelně ho vytočili na max.
skleněné stolky pod komponentem (tady pod centrem a avr) byly ve varšavě temnou výjimkou.
IMG_0862_web.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
kychtax

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od kychtax »

Svedy basuji hodne slusne. A jeste je to uzavrenka, myslim. Slysel jsem je v Pze.
Ty vysoke uzke veze to je scansonic? Docela bych mel strach o stabilitu. O:-)
Bond 007 alias Monte

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

JBL a stará klasika. hrálo to dobře. jde to i za malé peníze!
takovou sestavu v mnichově není šance slyšet. natož jako hlavní sestavu místnosti.


Já to povídám neustále a nikdo nechce věřit :lol: , to je můj bývalý Pioneer :thumbup: , než mi ukradli laser.
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od tm.watch »

zabiny007 píše: 11 lis 2019 15:43
Jako příplatek se dá pořídit elektronické řízení otáček pomocí čipu v clampu s bezdrátovám přenosem do spead boxu.
Clamp1.jpg
Clamp.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od tm.watch »

Ještě jeden obrázek z internetu. Moje fotka speed boxu je rozmazaná, jako ostatně většina fotek. V pokojících mnohdy nebylo moc světla.
clamp2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od tm.watch »

Bond 007 alias Monte píše: 12 lis 2019 09:11 JBL a stará klasika. hrálo to dobře. jde to i za malé peníze!
takovou sestavu v mnichově není šance slyšet. natož jako hlavní sestavu místnosti.


Já to povídám neustále a nikdo nechce věřit :lol: , to je můj bývalý Pioneer :thumbup: , než mi ukradli laser.
V té místnosti výrobce z Polska představoval své DACy. Měl dva naprosto shodné - jeden elektronkový a druhý tranzistorový, oba plně symetrické. Pouštěl ukázky hudby z obou. Vedle stál, nehrající, tentýž DAC s možností přepínat mezi elektronkovým a tranzistorovým výstupem - ten už je ale nesymetrický.
Doma bych měl mít fotky obou pokud bude zájem.
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od tm.watch »

Gramofon Polské firmy J. Sikora. Poctivý kus gramofonu. Na cenu jsem se raději neptal :o)
http://www.jsikora.pl/
Sikora1.jpg
Sikora2.jpg
Sikora3.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od tm.watch »

Něco pro fanoušky Značky ML :thumbup:
ML.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od tm.watch »

Pro mě - jeden z nejlepších zvuků na výstavě. Wilson Audio Alexia, Dan DAgostino a dCS...
Uprostřed v pozadí průhled ze Sky boxu na stadion.
VA.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od jirie »

lachim píše: 12 lis 2019 08:52 regálovky v 80 m2. basy neskutečné. pytel mě vyslal najít woofery.
za sestavou opravdu 2 stály. ale vypnuté. použité jen jako stojany pro "včelí hotel".
další woofery jsem nenašel. ještě v letadle nám ty basy "ležely" v hlavě.
IMG_0804_web.JPG

Vypadá to, že jsou to tyhle, ale nějak vylepšené pro výstavu:
http://www.sveda-audio.com/monitor1.html#m1
Prodejce v SRN:
https://kmraudio.de/shop/product/sveda- ... lack-pair/
Dělají také kabely z postříbřené mědi s teflonovou izolací"
http://www.sveda-audio.com/kable.html
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Jirka33 »

jirie píše: 12 lis 2019 15:55
lachim píše: 12 lis 2019 08:52 regálovky v 80 m2. basy neskutečné. pytel mě vyslal najít woofery.
za sestavou opravdu 2 stály. ale vypnuté. použité jen jako stojany pro "včelí hotel".
další woofery jsem nenašel. ještě v letadle nám ty basy "ležely" v hlavě.
IMG_0804_web.JPG

Vypadá to, že jsou to tyhle, ale nějak vylepšené pro výstavu:
http://www.sveda-audio.com/monitor1.html#m1
Prodejce v SRN:
https://kmraudio.de/shop/product/sveda- ... lack-pair/
Dělají také kabely z postříbřené mědi s teflonovou izolací"
http://www.sveda-audio.com/kable.html

Ty na výstavě mají úplně jiné osazení měničů, vypadá to na Scan-Speak co mám ve Virtuosech.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Dasta »

Jsou to ScanSpeak řady Classic, středobas o průměru 180mm.Přesně ty samé mám ve svých Carisma.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Jirka33
Příspěvky: 428
Registrován: 28 čer 2017 00:04

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Jirka33 »

Dasta píše: 12 lis 2019 16:22 Jsou to ScanSpeak řady Classic, středobas o průměru 180mm.Přesně ty samé mám ve svých Carisma.
Je zajímavé že tyhle měniče se dávají i do beden za milion. Ale ty jsou :thumbup: ^:)^
http://www.rpaudio.cz/produktLevel3.asp?p=596
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od jirie »

Pánové ze Sveda audio asi něco chystají :angel:
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od PMA »

lachim píše: 10 lis 2019 12:56 vnitřek nového Sroll Epigram
(ten zesík si však už jen kvůli posunu ve zvuku zaslouží vlastní vlákno !)
Ahoj Michale, jsou v tom tyto 8GHz prvky?
ganfet.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Frogyman »

Nepamatujete si někdo, nebo nemáte fotku, jaké reprokabely byly v expozici u beden YG?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Warszawa 2019

Příspěvek od Yngwie »

https://www.youtube.com/watch?v=IBTP2UC_S4o

Audio Video Show 2019 / 1:20 ...celkem dobrý
Odpovědět