Audio Video Show Praha 2018

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1250
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Audio Video Show Praha 2018

Příspěvek od lidumil »

Já jsem dost rezervovaný vůči AVS 2018. Jestli to nebude tím, že jsem předloni, vloni a ani letos nebyl a neplánuju ani příště. Pro mě je to zcela nesmyslná ztráta času.
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
palipol
Příspěvky: 102
Registrován: 13 pro 2012 08:28

Re: Audio Video Show Praha 2018

Příspěvek od palipol »

Určite môžem mať k niečomu, či niekomu principiálnu averziu, ale v tomto prípade neviem, čo zlého by som na tom hľadal...stretnem tu ľudí s rovnakou krvnou skupinou, dám reč o (nielen) technike a muzike bez toho, aby som zatínal päste nad tým, že je to predražené, že na to nemám, že sa celý svet proti mne spikol a všetky tie ksichty okolo mi lezú na nervy...Presne naopak. Osladzujem si týmto koníčkom jediný život , teším sa, že ho žijem a zdieľam s inými. A mám zmyslové, neprenosné zážitky.

Bonus:

Amatérske video expozície Elfton

Obrázek
Obrázek
necone
Příspěvky: 11
Registrován: 16 kvě 2013 18:23

Re: Audio Video Show Praha 2018

Příspěvek od necone »

Mark Levinson píše:Asi se každý stydí napsat co se mu líbilo či nelíbilo a vůbec jak to tam hrálo. Mne by třeba zajímal názor jak to hrálo u RD Acoustic?
Nejenom podle mě to hrálo špatně. Byli jsme tam několikrát. Velmi divné basy, pomalé, rozmázlé bez energie. Výšky nikde. Středy asi OK. Jinak prostorovos byla více než dobrá.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2018

Příspěvek od Mark Levinson »

Děkuji za postřeh :thumbup:
Tak jsem si to představoval.
Mark Levinson
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Audio Video Show Praha 2018

Příspěvek od aretax »

palipol píše:Určite môžem mať k niečomu, či niekomu principiálnu averziu, ale v tomto prípade neviem, čo zlého by som na tom hľadal...stretnem tu ľudí s rovnakou krvnou skupinou, dám reč o (nielen) technike a muzike bez toho, aby som zatínal päste nad tým, že je to predražené, že na to nemám, že sa celý svet proti mne spikol a všetky tie ksichty okolo mi lezú na nervy...Presne naopak. Osladzujem si týmto koníčkom jediný život , teším sa, že ho žijem a zdieľam s inými. A mám zmyslové, neprenosné zážitky.
:clap: :thumbup:
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Odpovědět