Burza CD a Vinyl - Ostrava

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Burza CD a Vinyl - Ostrava

Příspěvek od Mark Levinson »

Jak by se Vám líbilo obnovení Ostravské burzy hudebních nosičů?
Nejdříve napíši jak jsme na to přišli, abychom předešli otázce, kterou si při čtení asi každý položí „ ...hergot jak na to přišli?...“
Tak tedy, chtěli jsme se před dvěma lety zúčastnit hudební burzy v Praze. Reagovali jsme na upozornění Mirka a Zappy na fóru o burzách ve Vídni, Bratislavě a Praze. Vybrali jsme si Prahu a cestu na burzu jsme chtěli spojit ještě s nějakou další kulturní akcí nebo návštěvou nějakého kolegy. Tak dlouho jsme to plánovali, že k tomu nikdy nedošlo. Dostávám se tedy k jádru věci, celkem dost často během roku se vídám s lidmi kolem Ostravy, máme i na fóru „Ostravskou kliku postižených HiFi“. Při posledním setkání jsme už po několikáté probírali, že bychom mohli také založit burzu v Ostravě. Spousta z nás pamatuje ty „bolševické burzy“ v blátě a mrazu. Jde nám o posezení v kulturním prostředí s možností prodeje či výměny všeho možného týkajícího se hudby, filmu a současně se setkávat a pokecat si. Prostě spojit příjemné s užitečným, dojde tak k osobnímu kontaktu a konverzaci s možností koupě, prodeje či výměny hudebních nosičů. Pravda, nečekáme účast jak za starých burz, ale jak říkáme my hifisti „Nemusí pršet, stačí, když kape“. Zvolili jsme pro začátek menší salónek v Hotelu Nikolas v Ostravě s pronájmem na čtyři hodiny.
Pozvání platí také pro všechny fandy HIGHEND a HIFI techniky, bez nutnosti cokoliv kupovat či prodávat. Přijďte se podívat a třeba si jen tak popovídat o svém koníčku u kávy, piva nebo sklenky vína s kolegy nebo rozšířit ,,Ostravskou kliku"!
A pozor burza je i s obsluhou, nahoře bez sice ještě ne, ale alko a nealko pro začátek stačí.


Jak se na Burzu dostat:
AUTEM: Hotel Nikolas, Nádražní 822/124, Ostrava (parkování pro hosty burzy za hotelem zdarma).
VLAKEM: Do žst. Ostrava Hlavní nádraží, hned před nádražím tramvaje č 1,2,8 a je to třetí zastávka s názvem „Muglinovská“ a dál pěšky ve směru jízdy tramvaje cca 100 m a po levé straně ulice je cíl. Tramvaje jezdí co 5 min, jízdenka stojí 16 Kč nebo se dá v Ostravské MHD platit bezkontaktní platební kartou (v každém vozidle jsou terminály kde jen kartu přiložíte po nastoupení a při vystupování), jinak se dají jízdenky zakoupit v automatech.
PĚŠKY: Z hlavního nádraží je to cca 1 km, naučná trasa "poznej krásy Ostravy-Přívozu".

TERMÍN: První burza se koná v neděli 19.2.2017 v čase 9:00-13:00 hodin.
Mark Levinson
terahera

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od terahera »

Supeeeer nápad,určitě přijedu :thumbup: :thumbup: :thumbup:
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od efičák »

Že by se odprodaly nějaké vynilové přebytky ?
To je dobrá akce. Dík.
Zvuk dobrý - všechno dobré
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od MAR »

Samozřejmě přijdu,
taková akce na severní Moravě, no to je přímo účast povinná.. :lol:
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Yngwie »

Přijdu ... mám cosi na výměnu :thumbup:
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od efičák »

Jako bonus bychom mohli zavzpomínat na burzovní zátahy Veřejné Bezpečnosti na prodávající, kdy máničky utíkaly se západníma deskama v podpaží po haldě nebo na Cihelní. Ať je to retro kompletní.
Zvuk dobrý - všechno dobré
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Urbino »

Mám poznačeno :thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Urbino »

efičák píše:Jako bonus bychom mohli zavzpomínat na burzovní zátahy Veřejné Bezpečnosti na prodávající, kdy máničky utíkaly se západníma deskama v podpaží po haldě nebo na Cihelní. Ať je to retro kompletní.
Dneska bych tak rychlý nebyl :lol:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od martinowsky »

Jak jsem hovoril s Viktorem. Napad je to super. Pro me sice vikendove terminy uplne mimo. Zde by mi vyhovovalo jakekoliv pozdni vsedni odpoledne. Pokud nekdy bude konstelace hvezd a udalosti naklonena, tak rad prijdu.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
Lindemann
Příspěvky: 80
Registrován: 25 pro 2010 20:06
Bydliště: Havířov

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Lindemann »

Čusek! Musím taky něco přidat ku zdaru! V posledním příspěvku se praví, že: ...nápad je to super.. Musím říct, že to ze začátku nebylo vůbec přijato! Padaly otázky typu: kde to chceš dělat, myslíš, že někdo vůbec příjde?
První vážnější debata proběhla u Pavla Dioka ve studiu, potom u Valdy, kde jsme pokračovali na tiskovku do hospody. Tu myšlenku nepodporoval skoro nikdo. Převládal ten názor, když vybírali Koudelku na zápas v Judu: tedy v rámci celku říkáte, tak to aby to raději zorganizoval někdo jinej :-D.
Př.Yungwie mi na tiskovce pravil: jestli mám nějakou hudbu na víc, proč to neřeším přes inzerát na fóru nebo jinak a na co osobní setkání. Od začátku jsme za tím stáli já s ML a k nám se přidal, mocná síla MAR. Pak se daly věci do pohybu, vlastně díky němu!
Přátelé je to jen nápad, který se, doufám, uskuteční a vůbec nevíme co bude dál! Jestli se to ujme, kolik lidí přijede. Když náhodou bude velký zájem, budeme muset hledat větší prostory. Zatím máme banketku, tak buďte shovívaví kdyby byl náhodou nával! Vezměte si, prosím, drobnou minci na vlezné. ^:)^ Zatím, LIN.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od PavelDosko »

Rad bych se zúčastnil, snad to vyjde... kolik je poplatek za prodej ?
neni placka, neni highend
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od aretax »

Lindemann píše:Čusek! Musím taky něco přidat ku zdaru! V posledním příspěvku se praví, že: ...nápad je to super.. Musím říct,že to ze začátku nebylo vůbec přijato! Padaly otázky typu: kde to chceš dělat, myslíš, že někdo vůbec příjde?
První vážnější debata proběhla u Pavla Dioka ve studiu, potom u Valdy, kde jsme pokračovali na tiskovku do hospy. Tu myšlenku nepodporoval skoro nikdo. Převládal ten názor, když vybírali Homolku na zápas v Judu: tedy v rámci celku říkáte, tak to aby to raději zorganizoval někdo jinej :-D.
Př.Yungwie mi na tiskovce pravil : jestli mám nějakou hudbu na víc, proč to neřeším přes inzerát /na fóru nebo jinak a na co osobní setkání/. Od začátku jsme za tím stáli já s bráchou a k nám se přidal, mocná síla Mar. Pak se daly věci do pohybu, vlastně díky němu!
Přátelé je to jen nápad, který se, doufám, uskuteční a vůbec nevíme co bude dál! Jestli se to ujme, kolik lidí přijede. Když náhodou bude velký zájem, budeme muset hledat větší prostory. Zatím máme banketku, tak buďte shovívaví kdyby byl náhodou nával! Vezměte si, prosím, drobnou minci na vlezné. ^:)^ Zatím , LIn.
Držím palce, aby to vyšlo. Keď sa chce, dá sa všetko. Ak mi to dovolí čas a hlavne ak nebudú kalamity (mám to skoro 300km). Pedpokladám, že prvá bude iba "okukávanie", ale verím, že tam stretnem pár zaujímavých ľudí. Potrvá určite pár mesiacov, kým sa dostane do povedomia. Ak to vydržíte, verím, že prídu ľudia z obidvoch republík, prípadne z Poľska. Aj "putújúca" burza vo Viedni začínala v malej miestnosti, kde bolo asi 10 predajov a pár záujemcov.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Lindemann
Příspěvky: 80
Registrován: 25 pro 2010 20:06
Bydliště: Havířov

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Lindemann »

Jak píše Aretax, zdar dobré věci! Tak snad se to podaří. Na dotaz vlezného, je to stejné jako všude ve světě. Za pouhých dvacet korun vstup a dalších dvacet prodej na první burze, šampus na uvítanou a tísící burzovník dostane CD. :clap: LIN.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od PavelDosko »

jen dotaz - termín platí ?
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Mark Levinson »

PavelDosko píše:jen dotaz - termín platí ?
Včera jsme s Burzovní komisi (ML, MAR, Lindemann) navštívili místo konaní první Ostravské Burzy, abychom si ověřili nějaké detaily. Salónek vypadá moc dobře, toalety poblíž, hotelová restaurace za rohem s přislíbenou obsluhou v salónku. Možnost konzumace alko i nealko včetně obědů, možnost využití i vinného sklepa. Samozřejmostí je možnost přespání přímo v hotelu, tato možnost se nám líbila z důvodu možné plánované akce třeba v budoucnu. Nechceme z toho dělat nějaký ziskový podnik, ale i tak musíme vybrat alespoň symbolické vstupné na pokrytí pronájmu. V případě přebytku financí, budou použity např. na občerstvení účastníků burzy apod..

Upřesnění informací:
Termín konání: neděle 19.2.2017 v čase 9:00-13:00 hodin.
Místo konání: Hotel Nikolas, Nádražní 822/124, Ostrava (parkování pro hosty burzy za hotelem zdarma).
Vstupné: 20,- Kč/osoba + 30,- Kč za stůl (jen prodávající)
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Lindemann
Příspěvky: 80
Registrován: 25 pro 2010 20:06
Bydliště: Havířov

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Lindemann »

Zdar Tak akce se blíží ! Doufám ,že se nám podařilo napsat vše podstatné k uskutečnění! Zkuste napsat kdo všechno se tam chystáte. Zatím Lin.
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Urbino »

Lindemann píše:Zdar Tak akce se blíží ! Doufám ,že se nám podařilo napsat vše podstatné k uskutečnění! Zkuste napsat kdo všechno se tam chystáte. Zatím Lin.

:thumbup: taky se tam chystám
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od MAR »

Příjdu. :thumbup:
Doufám že dorazí více lidí z Ostravska.
Napište!
Blíží se nám i výstava v Praze, tak bychom mohli i dohodnout zda nejet organizovaně jako velká KLIKA
( záměrně nepíšu ostravská pokud dorazí a domluvili bychom se i s kolegy z SK. )
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Dasta »

Jedete, prosím někdo z Luhačovic nebo z okolí? Rád bych se s ním svezl, uhradil bych PHM v celé výši. Jsem tady v lázních a cestu autobusem nemohu podstoupit, skrze současný stav.
Děkuji
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od MB »

Držím palce nech sa akcia vydarí a nech máte chuť si to hlavne pravidelne opakovat, bohužial vzhladom na vzdialenost nedorazím.
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od PavelDosko »

chystat se chystam, na prodej mam jen sama obycejna CD, ani nevim jestli je mam vubec tahat
neni placka, neni highend
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od lachim »

mark levinson
dorazil bych též s chutí. skvělá akce.
( majíc na prodej tu sbírku sacd esoteric, mfsl, sacd japonce...)
bohužel 8 hodin ve vlaku mě neláká.
vymysleli jste skvělou akci! ať se vydaří a poplatíte alespoň náklady.
dáte nějaké fotky, prosím?
Uživatelský avatar
Robinson
Příspěvky: 77
Registrován: 26 pro 2010 14:58
Bydliště: London/GB

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Robinson »

PavelDosko píše:chystat se chystam, na prodej mam jen sama obycejna CD, ani nevim jestli je mam vubec tahat
Zdar,určitě je vem, je to burza. :thumbup:
To se neztratí.
Bere někdo nejaké kvalitní focení chlapi? Ať potom tu akci můžeme poslat do časopisu. :angel: :thumbup:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od PavelDosko »

Kupodivu dost jsem jich tedy prodal dost na vinyl bazaru v Olomouci, se divim
neni placka, neni highend
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od MAR »

Vemte COKOLI co unesete či uvezete a co souvisí z naším koníčkem a máte to doma nazbyt.
Ne jen CD, LP, které máte navíc, když už se to jmenuje burza, tak ať to tak i vypadá.!! :thumbup:
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od PavelDosko »

panove, nejspis prijedu o par desitek minut pozdeji, poprosim o male misto na prodej, dekuji
neni placka, neni highend
terahera

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od terahera »

Tak jsem se na burzu těšil,ale bohužel jsem nemohl dorazit ,i když to mám z Valmezu kousek.Bohužel jsem strávil noc s mou malou ratolestí na pohotovosti s uchem,takže jsem teprve teď vstanul :thumbdown:
Doufám,že někdo akci nafotí a vloží foto
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od PavelDosko »

tak uz doma, diky vsem, bylo to fajn
neni placka, neni highend
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Urbino »

Tak já si dnes domů z Burzy odnesl 4 nové CD a teď si užívám Dianu Krall - Love Scenes

Těším se na další
Paráda :thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Mark Levinson »

Děkuji všem za účast, bylo to fajn setkání a jak jsme předpokládali i příjemné povídání včetně seznámení s mnoha hifisty. Jak avizoval Lindemann, došlo i na uvítací šampus. Urbino, těšil jsem se na setkání, ale až nyní si přiřazuji obličeje k nickum a u Tebe podle CD Diana Krall. Asi budeme muset nosit ty Nicky napsané na čele..... :lol: :lol: :lol:. Ohromil mne Dasta svou sbírkou nosičů, např. album Brothers in arms od Dire Straits, jsem ani netušil, že existuje tolik vydání jak na CD/SACD, tak na vinylu. Honzo, smekám klobouk ^:)^
Pár fotek z akce:
2017-02-19 10.16.58.jpg
2017-02-19 10.19.24.jpg
2017-02-19 10.17.13.jpg
2017-02-19 10.17.19.jpg
2017-02-19 10.09.21.jpg
2017-02-19 13.09.21.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od PavelDosko »

Jo jo, taky nevím kdo byl kdo ...
neni placka, neni highend
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Dasta »

Dojezd z Ostravy byl asi ve 20 hodin, ale jsem rád, že jsem navštívil setkání
a burzu. Osobní setkání s lidmi, kteří mají stejné zájmy a koníčky vždy potěší
A obohatí. Jsem potěšen přátelé, že jsem se s Vámi poznal .
Honza.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Urbino »

Mark Levinson píše:Děkuji všem za účast, bylo to fajn setkání a jak jsme předpokládali i příjemné povídání včetně seznámení s mnoha hifisty. Jak avizoval Lindemann, došlo i na uvítací šampus. Urbino, těšil jsem se na setkání, ale až nyní si přiřazuji obličeje k nickum a u Tebe podle CD Diana Krall. Asi budeme muset nosit ty Nicky napsané na čele..... :lol: :lol: :lol:. Ohromil mne Dasta svou sbírkou nosičů, např. album Brothers in arms od Dire Straits, jsem ani netušil, že existuje tolik vydání jak na CD/SACD, tak na vinylu. Honzo, smekám klobouk ^:)^
Pár fotek z akce:
2017-02-19 10.16.58.jpg
2017-02-19 10.19.24.jpg
2017-02-19 10.17.13.jpg
2017-02-19 10.17.19.jpg
2017-02-19 10.09.21.jpg
2017-02-19 13.09.21.jpg

Parádní akcička, příště si na dres udělám vizitku :crazy: :thumbup: :razz:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Urbino »

Mark Levinson píše:Děkuji všem za účast, bylo to fajn setkání a jak jsme předpokládali i příjemné povídání včetně seznámení s mnoha hifisty. Jak avizoval Lindemann, došlo i na uvítací šampus. Urbino, těšil jsem se na setkání, ale až nyní si přiřazuji obličeje k nickum a u Tebe podle CD Diana Krall. Asi budeme muset nosit ty Nicky napsané na čele..... :lol: :lol: :lol:. Ohromil mne Dasta svou sbírkou nosičů, např. album Brothers in arms od Dire Straits, jsem ani netušil, že existuje tolik vydání jak na CD/SACD, tak na vinylu. Honzo, smekám klobouk ^:)^
Pár fotek z akce:
2017-02-19 10.16.58.jpg
2017-02-19 10.19.24.jpg
2017-02-19 10.17.13.jpg
2017-02-19 10.17.19.jpg
2017-02-19 10.09.21.jpg
2017-02-19 13.09.21.jpg
Na poslední fotce, jsem vysmátý :razz: , protože jsem dobře nakoupil
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od martinowsky »

Skoda ze jsem ten vikend byl mimo. Snad mi to priste vyjde. Fandim panove :thumbup:
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
tm.watch
Příspěvky: 132
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od tm.watch »

Super akce, diky Viktore! Snad nas priste bude vic.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Mark Levinson »

Přátelé,
blíží se opět třetí neděle v měsíci a to znamená, že tady v neděli opět máme Ostravskou burzu hudebních nosičů a příslušenství.

Jak se na Burzu dostat:
AUTEM: Hotel Nikolas, Nádražní 822/124, Ostrava (parkování pro hosty burzy za hotelem zdarma).
VLAKEM: Do žst. Ostrava Hlavní nádraží, hned před nádražím tramvaje č 1,2,8 a je to třetí zastávka s názvem „Muglinovská“ a dál pěšky ve směru jízdy tramvaje cca 100 m a po levé straně ulice je cíl. Tramvaje jezdí co 5 min, jízdenka stojí 16 Kč nebo se dá v Ostravské MHD platit bezkontaktní platební kartou (v každém vozidle jsou terminály kde jen kartu přiložíte po nastoupení a při vystupování), jinak se dají jízdenky zakoupit v automatech.
PĚŠKY: Z hlavního nádraží je to cca 1 km, naučná trasa "poznej krásy Ostravy-Přívozu".

Upřesnění informací:
Termín konání: neděle 19.3.2017 v čase 9:00-13:00 hodin.
Místo konání: Hotel Nikolas, Nádražní 822/124, Ostrava (parkování pro hosty burzy za hotelem zdarma).
Vstupné: 20,- Kč/osoba + 30,- Kč za stůl (jen prodávající)
Mark Levinson
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Urbino »

Mark Levinson píše:Přátelé,
blíží se opět třetí neděle v měsíci a to znamená, že tady v neděli opět máme Ostravskou burzu hudebních nosičů a příslušenství.

Jak se na Burzu dostat:
AUTEM: Hotel Nikolas, Nádražní 822/124, Ostrava (parkování pro hosty burzy za hotelem zdarma).
VLAKEM: Do žst. Ostrava Hlavní nádraží, hned před nádražím tramvaje č 1,2,8 a je to třetí zastávka s názvem „Muglinovská“ a dál pěšky ve směru jízdy tramvaje cca 100 m a po levé straně ulice je cíl. Tramvaje jezdí co 5 min, jízdenka stojí 16 Kč nebo se dá v Ostravské MHD platit bezkontaktní platební kartou (v každém vozidle jsou terminály kde jen kartu přiložíte po nastoupení a při vystupování), jinak se dají jízdenky zakoupit v automatech.
PĚŠKY: Z hlavního nádraží je to cca 1 km, naučná trasa "poznej krásy Ostravy-Přívozu".

Upřesnění informací:
Termín konání: neděle 19.3.2017 v čase 9:00-13:00 hodin.
Místo konání: Hotel Nikolas, Nádražní 822/124, Ostrava (parkování pro hosty burzy za hotelem zdarma).
Vstupné: 20,- Kč/osoba + 30,- Kč za stůl (jen prodávající)
Super již mám nějaké CD připraveno k výměně či prodeji :thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od MAR »

Ostravaci a jiní mistňaci tož stavte se ať dáme řeč . Obsluha funguje výborně.

A dolaďíme i Prahu 31.
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Burza CD a LP-Ostrava

Příspěvek od Urbino »

MAR píše:Ostravaci a jiní mistňaci tož stavte se ať dáme řeč . Obsluha funguje výborně.

A dolaďíme i Prahu 31.

Jasně
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Odpovědět