Audio Video Show Praha 2017

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Audio Video Show Praha 2017

Příspěvek od pajuna »

Tinariwen píše:Lebo správne naladený (rozumej postihnutý ) hifista, seba nevynímajúc ,chce mať v baraku v každej izbe inú top vysnívanú značku iba tak, pre radosť a dobrý pocit si pusti podla nálady raz lampu raz tranzistor raz gramec, popočúvať horny, šneky, vyladené top kabelažou atd, ale to všetko samozrejme cene Boeingu 747 :smile:
Juraj,
to si presne trefil :thumbup:
Presne to je to, na cem pracuji - postaveni poslechovky pro hlavni sestavu regalu s lampou, sacd a gramcem.
Doladeni druhe levnejsi sestavy se sloupky a tranzistorem pro bezne navstevy a podbarveni ziti :smile: .

Jak pises, jsme tak trochu svihli, ale o tom je muzika a zivot :!:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Audio Video Show Praha 2017

Příspěvek od zappa »

LawIAR píše:
zappa píše:moc mne mrzí, nemohl jsem se dostavit, děti jsou přednější, snad příště, dík za reportáže, slintal jsem nad některými aparáty :)
jak tak čítam váš podpis, napáda mi otázka, že prečo? :D
Aparát doma miluji, ale jsou i jiné aparáty, který se mi líbí :smile:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Odpovědět