Audio Video Show Praha 2016

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
avspraha
Příspěvky: 21
Registrován: 09 dub 2015 16:27

Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od avspraha »

Rádi bychom vás tímto pozvali na 2. ročník výstavy Audio Video Show Praha, která už zná svůj termín a místo:

Obrázek

Těšíme se na viděnou již za 126 dní! Více novinek již brzy na http://www.audio-video-show.cz.

tým Audio Video Show
avspraha
Příspěvky: 21
Registrován: 09 dub 2015 16:27

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od avspraha »

Chcete vědět víc? Novinky, fotografie i všechny další detaily o výstavě najdete na novém webu http://www.audio-video-show.cz
avspraha
Příspěvky: 21
Registrován: 09 dub 2015 16:27

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od avspraha »

Na webu Audio Video Show Praha je k nalezení (ještě ne zcela definitivní) soupis vystavovatelů a jejich pozic v hotelu:

Více na http://www.audio-video-show.cz/vystavovatele-a-znacky

Na viděnou v pátek 11.3. a sobotu 12.3. se těší tým AVS!
NaNo
Příspěvky: 4
Registrován: 03 úno 2016 18:17

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od NaNo »

Zdravím, mohu se zeptat zda bude na akci k dispozici vlastní poslech hudby na předváděných sestavách, popřípadě z jakého zařízení (CD, Vinyl, Externí disk, USB..) by to bylo možné ?
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od pajuna »

To je prece rozhodnuti kazdeho vystavovatele, co komu dovoli pustit a z ceho. Doufam, ze na to necekas generalni odpoved?!
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
NaNo
Příspěvky: 4
Registrován: 03 úno 2016 18:17

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od NaNo »

Spíš by mě zajímalo na čem si mám přinést hudbu, jasně, že to záleží na vystavovatelích, ale mám tam snad přijít z cedlem, diskem.. ? Fakt nevím :D Tak se ptám :P
Uživatelský avatar
Bína
Příspěvky: 200
Registrován: 01 úno 2011 22:54
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od Bína »

Ideálně je mít sebou CD, flash disk a vinyl. Poslední roky se tam najde fakt všechno a tak musí být návštěvník připraven.
Zaměstnanec firmy Shanling
NaNo
Příspěvky: 4
Registrován: 03 úno 2016 18:17

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od NaNo »

Díky!
Uživatelský avatar
-NIN-
Příspěvky: 116
Registrován: 04 led 2014 13:27
Bydliště: Strakonice

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od -NIN- »

Já chodím jenom s CD plackou (taky z ničeho jiného doma neposlouchám). Neříkám, že jsem s tím "otravoval" úplně všude, ale neuspěl jsem jenom jednou u vystavovatele Panský Dvůr. To ale nebylo, že by nechtěl. CD zdroj prostě nebyl k dispozici. Tak mi pustil podobný styl ze streameru (Lumin?).
Ayon+MF+Tannoy
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od pajuna »

Ja jsem také mel u sebe vždy CD a pouzival jsem ho dle situace, množství lidi a jen tam kde me to vazne zajímalo. Nikde v podstate nikdy nebyl problém, když tam ovšem byl cdp. V posledních letech se zvysuje počet gramcu, ale chodit s LP, to vazne ne.

Skoda, ze letos budu po dlouhych letech chybet a nepotkam se se starymi kamarady a známými :sad: . budeme muset nekde udelat nejakou slezinu pozdeji :smile:, co Viktore? Uz to slibujes leta....
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
avspraha
Příspěvky: 21
Registrován: 09 dub 2015 16:27

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od avspraha »

Výstava Audio Video Show Praha se blíží a proto je dobré vědět aktuální informace:

KDY A KDE: http://www.audio-video-show.cz/misto-a-cas/

KOHO UVIDÍTE: http://www.audio-video-show.cz/vystavovatele-a-znacky/

CO SE DOZVÍTE: http://www.audio-video-show.cz/prednasky-a-workshopy/

CO MŮŽETE VYHRÁT: http://www.audio-video-show.cz/soutez-pro-navstevniky/

Těšíme se na vás v pátek 11.3. od 10.00 do 20.00 a v sobotu 12.3. od 10.00 do 18.00!

tým Audio Video Show
avspraha
Příspěvky: 21
Registrován: 09 dub 2015 16:27

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od avspraha »

Stáhněte si vzorky z alba "Feelings" od Aanonymous Band, připravené speciálně pro demonstrace na Audio Video Show a poznejte rozdíly různých v různých souborových formátech, různých bitových hloubkách a různých vzorkovacích frekvencích. Tyto soubory budou použity též na výstavě v rámci workshopu, praktické ukázky rozdílu na low-end a high-end sestavě.

Více na http://www.audio-video-show.cz/novinky
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od timcs »

avspraha píše:Stáhněte si vzorky z alba "Feelings" od Aanonymous Band, připravené speciálně pro demonstrace na Audio Video Show a poznejte rozdíly různých v různých souborových formátech, různých bitových hloubkách a různých vzorkovacích frekvencích. Tyto soubory budou použity též na výstavě v rámci workshopu, praktické ukázky rozdílu na low-end a high-end sestavě.

Více na http://www.audio-video-show.cz/novinky
http://www.hifi-voice.com/hudba-a-nahra ... lings.html
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
avspraha
Příspěvky: 21
Registrován: 09 dub 2015 16:27

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od avspraha »

Sledujte během týdne od 7.3. do 10.3. Facebookový profil výstavy a vyhrajte 10 vstupů ZDARMA:

https://www.facebook.com/HighEndPraha/
rOn
Příspěvky: 169
Registrován: 07 bře 2012 22:04

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od rOn »

malá ochutnávka

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od Mark Levinson »

Rone, díky :thumbup:
letos jsem bohužel nemohl jet, tak jsem rád za každou reportáž. Jsou nějaké poznatky jak hrála sestava Technics?
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od martinowsky »

Taky diky za fotky. Letos jsem nemohl jet a uz teď mě to ser. . Budu rad za každé foto a popis. Dík.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od slayers »

Chlapi měli jste jet, moc pěkný hostesky, jo a Vienna Acoustics, to se mě taky moc líbilo i s komponentama co u toho byli.
Letos se mě to moc líbilo i tam toho dost pěkně hrálo, jen opět škoda výběru muziky.Kolikrát jsem vlezl dovnitř a otráveně odešel, když tam hrálo opět to samý hrůzný. Chápu že to nejlíp hraje ale tohle fakt snad néé.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Fous
Příspěvky: 120
Registrován: 29 pro 2010 08:09

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od Fous »

Ahoj, tak i já letos po letech jel a udělal jsem dobře. Momentálně nic kupovat nechci, jel jsem jen na čumendu. Za mne se výstava povedla. Spousta vystavujících,potkal jsem i pár známých, jen se Zappou jsem se nepotkal, ochota, až mne překvapilo jak bez problémů všude kde jsem měl zájem, vypínali š....í jazz a po pohledu na mne pouštěli rock. :thumbup: Samozřejmě někde to nehrálo nic moc a nezlepšilo se to ani při pohledu na cenovku :razz: .
Za mne supr do malé místnosti regálky u Pavla Dioka, Supr byly i Sonus Fabry a AR, ale cena drastická. Zdravím Fous
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od Mark Levinson »

Díky za reporty, nikdo jiný se nepodělí o dojmy?
Jak hrály výše zmíněné sestavy Technics? Nikdo se zde nevyjádřil ke zvuku nové 4pásmové bedny s 13 palcovým basákem od Xavian, nikdo neposlouchal?
Mark Levinson
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od aretax »

Ku Xavianom len toľko - na vedľajšom fóre ich zvozili pod zem. Keď som tam bol ja, hral klavírny jazz, t.j. piano, kontrabas a gitara a mne sa to páčilo. Zvuk bol neutrálny a veľmi čistý. Hlavne nástroje boli podané verne, vrátane kontrabasu. Ostatné vlastnosti som v danom priestore a pri tej návštevnosti nedokázal posúdiť (priestor predo-zadný, presnosť umiestnenia nástrojov a pod.). Bedne na prvé počutie neohúrili, ale po chvíli počúvania sa mi začali páčiť, hlavne ich čistý a nenásilný prednes. Čo sa týka Technics, aj ja som bol na ne zvedavý, ale musím konštatovať, že nič moc. Akoby chceli v Technics "oprášiť" ich pôvodnú zvukovú filosofiu. Tam, kde hrali bol zvuk "nemastný - neslaný". K cenám Xavianu a Technics sa nevyjadrujem. To by som musel písať diametrálne odlišne. Podstatne viac sa mi páčilo Onkyo spolu s Dali. To bolo pre mňa jedno s najväčších prekvapení. Miniatúrne búdky Dali v spojení s Onkyo dávali obrovský zvuk.
Tak som to počul ja, iní to možno počuli inakšie.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od zappa »

Mně se líbila Orchestra se Zingali, Sonus a Audio Research, Sroll-Revel a Vienna Physics s Tapi1, neslyšel jsem však zdaleka všechno. Fouse, chtěl jsem Tě vidět, škoda :(
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
palipol
Příspěvky: 102
Registrován: 13 pro 2012 08:28

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od palipol »

Každá výstava má čosi do seba - rozhodne nezastávam názor, že Praha 2016 bola zlá a lepšie na ňu nechodiť. Vidieť a počuť niečo naživo, koncentrované na jednom mieste s výletom od domácich starostí so vstupným 150 kaček rozhodne za to stojí, takže za mňa vďaka organizátorom aj vystavovateľom, že to spolu dali dohromady. Stretla sa aj komunita a prolongovali dobré vzťahy. Akokoľvek môžeme hodnotiť zlú akustiku, alebo nevhodné prezentácie, potenciál jednotlivých zostáv šlo vycítiť. Za mňa dávam jedničku zostave Šroll + Revell - nenásilný a hladký zvuk hlavne v blízkom poli - s pohovkou pre 3 osoby - málokto sa tam ale posadil, „lidi se styděli“ a tak počúvali až v ďalších radoch....vážna hudba v sweetspote bola paráda. V Tykone veľmi dobrý a šťavnatý zvuk Audio Research + Sonus Faber o to viac stresu predviedli s monštróznymi Avantgarde Acoustic, ktoré hrali (revali) vypäto a otravne s basom, ktorý s highendom nemá nič spoločné a škodí zdraviu. Podobne s bezbrehou dynamikou hrali aj krásne urobené širokopásma RD acoustic, párminútový efekt áno, dlhodobý posluch nie, aspoň čo sa týka hlasitosti. A tie bočné termináálýýý...Pri stálici Xavian som bol zvedavý na nové modely - menšie Perly a Ambry - ja neviem, krásne ako vždy, ale zvuk až „preneutralizovaný“, čo technicky beriem, ale chýbalo im trochu expresivity z minulosti. Top modely Opus Magnum hrali pekne...s cenovkou 900.000KČ však už nenásytne siahajú po hviezdach a to sa niekedy nevypláca. To viac už beriem nedávno vzniknutý Mermaid, ktorého ultimatívny projekt Amphora má obrovský potenciál, samozrejme nie v 10m2...Niekto sa pýtal na Technics - zostava ako na poslednom KlangBilderi, ale zvuk tentoraz akýsi preteplený a neinformatívny...Nemôžem haniť ani zvuk B&W od Eurostaru - treba však vziať na vedomie, že nové 800-ky sú už niečo iné ako monštrózne 800Matrix spred 20 rokov, účinne ozvučia priestor cca do 30m2 a pri výstavnej prezentácii sa treba väčším priestorom radšej vyhnúť. Z malých skriniek však musím vyzdvihnúť Fisher & Fisher - oproti podobným objemom iných značiek mimoriadne pevný a kontúrny prejav. Žeby kamenná ozvučnica? Áno, aj. Iné prezentácie ma až tak nezaujali, ale môžete si ich pozrieť na fotkách.
Najväčší zvukový exces? Pre mňa jednoznačne Reflector audio a jeho abnormality v podobe bezozvučnicových reprosústav pripomínajúcimi Adélu, ktorá ešte nevečerala - hralo to len basy a výšky - a aj tie zle. Konštruktéri sú však evidentne do tejto futuristickej koncepcie zamilovaní a mienia si to uhájiť stoj čo stoj. V jednej izbičke na 4. poschodí v expozícii Remton audio bolo možné overiť si, ako je ucho tolerantné, ak ho neznásilňujeme. Hralo sa z vinylu cez retro gramo Thorens a elektrónkovú aparatúru firemne produkcie do DIY reprosústav typu open baffle s osadením „co dům dal“ - na basoch 2x TESLA ARO 835 zo 60-tych, stredovýšky repro Siemens z 50-tych rokov aj s dozadu vyžarujúcimi meničmi a Noname piezo supervýšky zo súčasnosti - všetko v celkom peknom dizajne - zvuk oproti iným efektným prezentáciám akýsi bezduchý, ale po pol hodinke si to ucho dorovnalo, mozog vygeneroval svoj svet a normálne sa to dalo počúvať - a to len preto, že sa s tým nerevalo.
Pre milovníkov slúchadlového posluchu bolo na tejto výstave skutočne postarané. Hifiman, Sennheiser, Beyerdynamic, Grado, Audio Technica, Koss, OPPO, RHA, Astell Kern, iBasso, Schiit Audio, STAX, Audeze, Westone, Burson Audio, JBL, Shure, Stax, Ultrasone, Westone, SPL, Audac, Audient to všetko pre uspokojenie audiofila doma, či na cestách, ale ako sa zdá, 10.000KČ dnes na slušný level už nestačí. Dokonca ani na štuple... a fakt kvalitnú muziku si pri Hifimanoch 1000 užijete s cenovkou cca 100.000 KČ, alebo o čosi plastovejšej verzii Hifiman Edition X za polovicu. K tomu nabúchané multischopné prenosné prehrávače, DAC-y a DAC-ičky za x tisíc KČ...
Potešila aj ponuka výbehového média CD a vzkrieseného vinylu v príslušných stánkoch, načasované prednášky a prezentácie, rýchle občerstvenie priamo medzi návštevníkmi...a množstvo dlhonohých hostesiek. A komu by ani toto nestačilo, mohol s okuliarmi Oculus na hlave odísť do virtuálnej reality a spacifikovať virtuálneho protivníka.
Záver je v každom prípade pozitívny. Pekný výlet s príjemnými stretnutiami, obrusovaním internetových protikladov a pochopením nepochopeného. Vystavovatelia sa snažili v rámci možností, nie každému priestoru sadol produkovaný zvuk, ale účel „vystaviť“ to splnilo a kto má seriózny záujem si vybrať podľa chutí, porieši to v individuálnom konaní. Len ceny nám akosi rastú...ale túto otázku radšej nechám na eko-odborníkov.
Takže - dovidenia v bratskej Bratislave, hifibratia.

P.S.: S RoN- on sme fotili spoločne, ale zverejnenie sme riešili samostatne, tak sa ospravedlňujem za prípadné opakované zábery. Jemu aj obci.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od Vlado222 »

Palipol dík za report a foto. :thumbup:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od zappa »

Super fotky, ale chybí tam Viena Physics s Tapi1 což byla velmi zajímavá prezentace, jedna z těch nejlepších.
WP_20160311_15_20_02_Pro.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od Mark Levinson »

Palipole,
skvělá reportáž, díky. :thumbup:
Mark Levinson
Uživatelský avatar
timcs
Příspěvky: 476
Registrován: 13 kvě 2012 12:00

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od timcs »

to palipol
Super fotečky. Vďaka. :thumbup:
Ayon-AudioNote-Pathos-HarmonicTechnology-SonusFaber-PSAudio-Lessloss-Benalex-akusticky upravená miestnosť
Uživatelský avatar
pasul
Příspěvky: 268
Registrován: 23 pro 2010 12:31

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od pasul »

Měl bych otázečku. Co to je za komponenty na fotce, kde v pozadí je reklama na Isotek. Je to fotka nad aktivama od Meridianu. A to samé bych se rád zeptal na ty reprosoustavy s keramickými měniči.

Jinak díky za pěkné fotky.
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od koudelka »

K první otázce myslím repro KEF a NAD, k druhé si nepamatuju, ale zvuk ee :(
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od martinowsky »

Díky za reportáž. Letos jsem nemohl se zúčastnit tak děkuji ještě jednou. Pěkné fotky.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
exaudio
Příspěvky: 132
Registrován: 06 lis 2013 13:06
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od exaudio »

pasul píše:. A to samé bych se rád zeptal na ty reprosoustavy s keramickými měniči.
NEO AUDIO
Náš e-shop: hifina.cz - iFi Audio, AURALiC, Thrax, AudioSolutions, PerfectSound, Chisto
Uživatelský avatar
palipol
Příspěvky: 102
Registrován: 13 pro 2012 08:28

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od palipol »

pasul píše:...Co to je za komponenty na fotce, kde v pozadí je reklama na Isotek...
Je to zostava vystavovateľa Perfect Sound Group:

CD player Burmester 102
Signálový kábel Neyton Frankfurt NF
Zosilňovač Burmester 101
Reprokáble Neyton Hamburg LS
Reprosústavy KEF Reference 1 + Reference stand

Komponenty Burmester sú maskované odrazom vzorky koberca v ich vyleštených predných paneloch....
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od Vlado222 »

Palipol nevieš? Revely čo tam predvádzal L. Šroll boli originál? Alebo to boli tie ním vykuchané modifikované?
Uživatelský avatar
palipol
Příspěvky: 102
Registrován: 13 pro 2012 08:28

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od palipol »

Vlado222 píše:Palipol nevieš? Revely čo tam predvádzal L. Šroll boli originál? Alebo to boli tie ním vykuchané modifikované?
Tiež som počul, že boli upravené, ale len ako davové reči. Snáď sám L.Šroll to objasní - skús na Slovanete.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od Mark Levinson »

Před místností Xavian je vidět velký dřevěný difuzór, nevíte někdo kdo to vystavoval. Případně jiné bližší informace?
Vypadá velmi dobře a je celkem obrovský.
Mark Levinson
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od lachim »

palipol
díky za skvělé fotky. též se rád znovu potěším!
muselo ti to dát kupu práce. superbní!

vlado222
ty revel kompletně LŠ přestavěl. vylepšil celý vnitřek.
kombinace jeho sestavy pc+dac+zesík a tyto revele by LŠ ... rozhodně stojí za návštěvu ve studiu casea!
LŠ to určitě popíše do emailu.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od lachim »

mark levinson
je to 6 panelů á 60 x 60 cm.
difuzory vystavoval jejich výrobce z mělníka
na fóru "kulich".
602639705
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od Mark Levinson »

Lachime, díky za info.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od Frogyman »

palipol píše:
Vlado222 píše:Palipol nevieš? Revely čo tam predvádzal L. Šroll boli originál? Alebo to boli tie ním vykuchané modifikované?
Tiež som počul, že boli upravené, ale len ako davové reči. Snáď sám L.Šroll to objasní - skús na Slovanete.
Revely jsem v Casea viděl/slyšel v posledním cca půlroce asi třikrát v různém stádiu úprav a vždy s komentářem, že budou předváděcí na výstavy. Naposled cca před měsícem již ve finálním stavu a v kombinaci se Srollem... Tak podle mne to byly na 99% ony, protože jinak by to nedávalo smyl..
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
šeďour
Příspěvky: 127
Registrován: 03 lis 2011 12:20
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Praha 2016

Příspěvek od šeďour »

Přímo na reprobednách byla cedulka, že je to modifikace Sroll.
Audio mini PC, napájení iFi, DAC Topping D30 PRO, zesilovač HEGEL H300, NextWaveSS PK Audio, reprokabel Kabelguru Reptilian Silver, XLR kabel Kabelguru Ultra
Odpovědět