High-end Praha 2015 (se vrací v nové podobě)

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bína
Příspěvky: 200
Registrován: 01 úno 2011 22:54
Bydliště: Praha

High-end Praha 2015 (se vrací v nové podobě)

Příspěvek od Bína »

Po roční pauze se vrací klasická výstava High-end Praha a čekají nás nějaké změny:

1) Změna názvu na Audio Video Show
2) Přesunutí z Corinthie do hotelu Dorint Don Giovanni (pokles o jednu hvězdu)
3) Kromě audia se bude vystavovat i 4K video a inteligentní bydlení
4) Zařazení přednášek a workshopů
5) Formát se mění z víkendové výstavy na pátek + sobota

Datum 27.3. a 28.3. 2015

http://www.audio-video-show.cz/
Zaměstnanec firmy Shanling
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od efičák »

Já se moc těším, jedna značka tam vezme dospělé bedny tak uslyšíme.
A vůbec výstava je fajn.
Kino nemusím, ale rád se kouknu jen tak pro info. Přespím a budu oba dny.

Kucí s batůžkama, máme deodoranty, prossíím. :-)
Zvuk dobrý - všechno dobré
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od pajuna »

Vidim tam celkem podstatnou zmenu - jedna se o patek a sobotu, aby nahodou nekdo nejel jiz z tradice v nedeli [-x
To bude asi sobota pekny masakr. Asi si vezmu volno a pojedu v patek.

Které ty dospele bedny tam budou?

Kdo pojede a kdy???
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ja pujdu teda pesky. V patek a klidne i v sobotu, pokud bych nahodou neco nestihnul.
Dieter Burmester
lubos
Příspěvky: 297
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od lubos »

Které ty dospele bedny tam budou?

Xavian ?
dhaman
Příspěvky: 4
Registrován: 12 úno 2014 12:51
Kontaktovat uživatele:

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od dhaman »

Ja planujem ist tiez do Prahy piatok a mozno aj sobota ;)
Hej ty robota! Mňa sa neboj ja sa ťa ani nedotknem!
AUDIO-VISUAL TECHNOLOGY

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od AUDIO-VISUAL TECHNOLOGY »

Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od Mark Levinson »

pajuna píše:Vidim tam celkem podstatnou zmenu - jedna se o patek a sobotu, aby nahodou nekdo nejel jiz z tradice v nedeli [-x
To bude asi sobota pekny masakr. Asi si vezmu volno a pojedu v patek.

Které ty dospele bedny tam budou?

Kdo pojede a kdy???
Jardo,
určitě se domluvíme na setkání, pátek bude zřejmě lepší.
Mark Levinson
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od martinowsky »

Viktore a kluci pro me jak koukam na datum pripada v uvahu pouze patek. Tak doufam, ze to klapne a uvidime se.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od martinowsky »

Severomoravaci. Kdo zvazujete navstevu vystavy v patek, pokud mate zajem a posbiram aspon 7 lidi do auta tak muzeme jet autem. Pri ceste vlakem sice muzou chlastat vsichni tak je to veci prd e l. Ale jsem ochotny vzit auto a v 9 lidech se da po ceste dobre pokecat a naklady jsou mensi. Ozvete se mi kdo ma zajem prosim do SZ. Hifi3x zdar.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od pajuna »

To opravdu nikdo jiny nejede? Mate nekdo chut se sejit (predevsim ti, kteri se jeste nezname), coz obvykle kazdy rok na miste delavame...
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
samcus
Příspěvky: 174
Registrován: 13 bře 2012 21:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od samcus »

Jo, jedu v sobotu. A rád se s vámi sejdu.
Uživatelský avatar
Bína
Příspěvky: 200
Registrován: 01 úno 2011 22:54
Bydliště: Praha

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od Bína »

Budu se tam potulovat v pátek.
Zaměstnanec firmy Shanling
Uživatelský avatar
KRAT
Příspěvky: 11
Registrován: 13 lis 2013 09:42

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od KRAT »

pajuna píše:To opravdu nikdo jiny nejede?
Bohužel času je málo .. sice budu v Praze až do středy,
ale radši dám přednost Mnichovu nebo AudioShow ve Warszawe.
Moderní bydlení a vůbec celý "formát" výstavy mě nezaujal.

za 40 dní je Mnichov = to je vždy dobře investovaný čas.
potom koncem roku na AudioShow ve Warszawe, taky jezdím pravidelně každý rok.

Ale večer v Praglu si jít někam sednout není problém. :-c
Set 1/Signalyst HQ DSD Player-USBAudioDGv3 XO,DAC-VLE, RiAudio Preamp103 Class A+2x Power Class A-25W-AB, WLM Coax. 97dB
Set 2/Primaluna 3+SIX (70W-A),Hyperlitz -DiamondX2+EmeraldX3+Forest, A.Revive 1.0,2xCrystal.C. Standart 1m
Headphones/STAX 507
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od lachim »

Výstava stojí za návštěvu. Me osobně nejvíce uchvátil sroll mini+sroll dac + vivid G3.
Po poslechu teto sestavy jsem už jen procházel mezi solution a sroll.
Výstava však stojí za návštěvu. Už jen kvůli slyšení rozdílu mezi těmi super drahými sestavami.
:thumbup:
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od zappa »

Souhlasím s lachimem, Sroll s Vividy zaujal, zvláště mne oslovila ta lehkost, živost a dynamika, hudba neskutečně bavila. :thumbup: Porovnání mezi touto sestavou a mou domácí v mém vlákně.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
F2014
Příspěvky: 528
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od F2014 »

V sobotu jsem navstivil vystavu a dobre jsem udelal. Je to jedinecna moznost videt i slyset, ze sestavit dobre hrajici system je ukol, na kterem si mnozi profesionalove vylamou zuby (a ze takovych na vystave nebylo malo). Je zbytecne se vymlouvat na objektivni problemy - nekteri to bez ohledu na ztizene okolnosti dokazou, jini ne. Nakonec chci mit prece dobry poslech doma a ne v optimalnich podminkach ve studiu - pokud je prodejce schopen prezentovat dobry zvuk na vystave, kvalifikuje se u mne mezi potencialni dodavatele.

U mne obstaly tyto expozice (bez poradi - kazda byla jina - omlouvam se za absenci detailu, co to tam zrovna hralo - kdo tam byl, ten bude vedet :smile: ):

RPaudio (?? + Giya) - velky zvuk a presto plny klidu - tahle hudba je proste pritomna, posloucham a je v ni vsechno a nic nevycniva, rikam si "vzdyt to jen normalne hraje"

TYKON (Audio Research? + Sonus Faber)- velky autoritativni zvuk s dokonalou kontrolou - tahle hudba rika "jsem tady, venuj se mi, jsem dokonala, tak mne obdivuj"

NaimStudio + KAS (Naim + Harbeth) - tohle je jednoduse radost z poslechu - je tu detail, dynamika, emoce, prostor .. kaslat na analyzu, dalsi skladbu prosim (.. a nemusim prodat ruku a nohu :smile:)

MediaControl (Accuphase + Sonus Faber) - muze byt zvuk "krasny" ?, jestli ne, tak do ventilace dali nejakou drogu

A propadak vystavy? .. O tom to prece neni.
MAR
Příspěvky: 217
Registrován: 15 lis 2011 09:48

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od MAR »

Moc dobrá výstava a díky za ní !
Bylo to moc fajn se potkat a prohodit pár slov.
Vložte i více fotek, prosím! Ti z vás, kteří jste teda fotografovali.

Vynikající zvuk za vysoké částky sice potěší, ale objevily se i zajmavější aparáty ? Teda dle mně. Co vy na to?

Zaujaly někoho i neznáme a dle mně dobře hrající HORNS MUMMY z HI FI studia panský dvůr ? :clap:

Nebo zvláštní FISCHER and FISCHER od IBD Europe ? :thumbup:

Jinak mně asi nejvíce zaujal aktiv od GRIMM AUDIO a pro mně to byl top zvuk výstavy. ^:)^
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od pajuna »

:smile: Navstivil jsem vystavu v patek, potkal par znamych, potesil se poslechem i pokecem, nakoupil nejaka sacd. Nestihl jsem projit vse, nekam jsem se i parkrat vratil. Celkove se mi vystava libila, zadna tlacenice, prijemne prostredi.
Tentokrat jsem nebral jako obvykle Canona a malym kompaktem se mi fotit nechtelo, tak doufam, ze nekdo nejake to foto prihodi za me.

:thumbup: Co se tyce zvuku, nezavisle na cene - pro me usi jako kazdorocne Vivid + Solution, Vivid + Sroll, Exaudio a velmi zaujal aktivni Grimm. Byla tam jeste rada jinych co bych mohl pozitivne hodnotit.
Urcite zajimavosti a novinky jako velke Sonusy v Tykonu (po vymene cd to hralo velmi dobre), stejne jako zajimave bile Avantgardy vedle, ktere se se SF stridaly v predvadeni (musel jsem ale sedet v prvni rade).
Bile sane s idealnim otvorem pro zadek u Pavla Dioka hraly za ty prachy dobre, jen nasednout :lol: a rozjet se tady u nas z kopce (vcera nasnezilo).
Zajimavy byl pevny zvuk malych bedynek z bridlice a jine...
Pripomnel jsem si take sve mladi a poslech v 70-tych letech diky designu Harbeth u Petra - btw - preji hodne zdravi cerstve narozene dceri (*)
V 11.patre salala noblesa z MACu a krasnych Franco Serblin vytvoru, skoda, ze hrala jen potichu jazzova pohoda. Ackoliv mam Ktemy a Accordo hodne naposlouchane na ruznych zesilovacich, jeste jednou bych si to rad poslech v klidu v mensi mistnosti s 275, ktera tam nove zelene svitila.

:cool: Obecne jsem zaregistroval priliv lampovych zesilovacu a gramofonu na ukor cdp. jakozto ruzne tvary a materialy repro.

Nektere prezentace byly super, s dobrou akustikou a zajmem.
:eek: Nektere se pro me stavaji hure pochopitelne. Jako priklad uvedu - maly pokoj, tma jako v pytli (sorry Mirku:-)), komponenty je videt jen obrysove. Zeptal jsem se japoncika co to vystavuje, a pry ze to je very very good and very very expensive! Kdyz jsem ho trosku rozmluvil, dozvedel jsem se, ze jde o malou rodinnou firmu, to cerne dole je lampovy zesik 2x15W za 40,000eur a velke repro z US 98dB s lezicim paskovym vyskacem, pry zvuk je everewhere around and this is very good. Tak jsem mu podekoval a sel dal:-). zabavne :smile: .
Druhy kratky hovor s talianem, ktery ma firmu par metru od SF na tema Mastresound a jejich lampovych zesilovacu byl rychly, a kdyby byla upravena lepe akustika, ... zajimalo by me to i s jinymi repro (treba s mymi regaly).

Kvitoval jsem, ze se zde nevyskytovalo prilis mnoho komponentu, ktere si clovek muze koupit jako spotrebku. Na druhou stranu bych klidne uvital napr. Luxmana a jeho novejsi delene zesilovace (co priste Valdo :sad: ?)

:shock: Ne, ze by me zalezelo na nejake korune, ale pry se slo s hotelem o hvezdicku nize:-), ale s cenou bezneho obcerstveni jinym smerem... 150 za silne double espresso a 85 za dve decky dzusu, ...no, pekne. Kamaradi z Moravy valili oci. Parkoval jsem take cely den v podzemnim parkingu a vyrizeni zaplaceni v recepci bylo take jak v cekarne. To jen jako dodatek, ktery zazitky z vystavy nezkazi, berte jen jako zajimavy postreh, nic vic, nic min.

Jo, a priste pojedu zase \:D/
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od Mark Levinson »

Výstava byla skvělá, musím vyzdvihnout, že po roční pauze byl větší zájem jak ze strany vystavovatelů, tak i ze strany návštěvníků. Měl jsem pocit, že výstava byla větší než v minulosti. Bylo fajn setkat se s kolegy a pokecat u kávy. A jak to tam hrálo? Nejlepší zvuk výstavy se asi nedá jednoznačně určit, protože co je vlastně nejlepší? Špičkový zvuk předvedlo několik sestav, naopak mne potěšilo, že jsem nenarazil na vyslovený propadák.
Moc se mi líbila sestava Soulution a Vivid na nádherném stojanu Finite Elemente ze studia RP Audio, výborná byla také sestava Audio Research s monumentálními Sonusy Faber. Mile mne překvapil zvuk Sroll a Vivid, dobré to bylo u "Šneků" a nové sestavy Classe. Moc příjemně se poslouchala sestava Naim a Harbeth u Petra Svobody z NaimStudia, to si vyloveně sedlo. Ve výborném poměru výkon/cena je nová značka beden Horns kde model Mummy za nějakých 5.000,- € ze studia Panský Dvůr hrály výborně. Líbil se mi také zvuk beden Fischer & Fischer, znám jejich vyšší modely, které hrají výborně ovšem ceny jsou vysoké. V tomto případě hrály bedny v "zaplatitelné" kategorii a bylo to hodně dobré, ovšem se špičkovými komponenty Esoteric. Dvakrát jsem byl v expozici Absolute Audio kde mne zaujal nový integrovaný zesilovač Mark Levinson No. 585, který obsahuje i převodník se všemi digitálními vstupy (AES/EBU, Tos-Link, S/PDIF) včetně USB-B. Hrál spolu s JM-Lab Focal Scala Utopia a musím dodat, že zvuk byl výborný až na druhý poslech. Hned ráno mne to nenadchlo, ale odpoledne se mi to líbilo (asi jiný druh hudby nebo se zesilovač dostal do provozní teploty). A mnoho, mnoho dalšího, Grimm Audio bylo zajímavé, Accuphase a Sonus Faber od Mediacontrol. Všude bylo mnoho sluchátkových kombinací se sluch. zesilovači, které bylo možné poslechnout. Zaujala mne firma Torus Power z Kanady vyrábějící filtraci napájení, jeden model při pohledu z vrchu prozrazoval velikost toroidního trafa podobné kolu malého auta. Celý přístroj byl velmi rozměrný a do hloubky byl dvojnásobně dlouhý než jsou běžné komponenty. V 11. patře na mne dýchla úžasná pohoda, neskutečně pohodová a útulná expozice McIntosh a Ktemy od Franco Serblina.
Tolik mé postřehy z letošní výstavy, bylo tam k vidění a slyšení mnoho věcí, mnohé jsem ani nejmenoval, protože to ani nejde vše pojmout do jednoho příspěvku. Výstava se vydařila, už se těším na příští rok.
2015-03-27 14.59.51.jpg
2015-03-27 15.05.36.jpg
2015-03-27 15.05.28.jpg
2015-03-27 15.00.01.jpg
2015-03-27 11.16.07.jpg
2015-03-27 11.15.41.jpg
2015-03-27 11.18.10.jpg
2015-03-27 11.18.21.jpg
2015-03-27 10.24.09.jpg
2015-03-27 12.54.13.jpg
2015-03-27 13.12.33.jpg
2015-03-27 12.13.24.jpg
2015-03-27 10.44.31.jpg
2015-03-27 10.44.41.jpg
2015-03-27 15.45.12.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od adrian »

To Mark Levinson:
dakujeme za vyborny postreh z vystavy,dobre sa to cita...foto :thumbup:
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

Nikto nenapísal nič o FM Acoustics. Počuli ste to hrať? Čo na to poviete?
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od Yngwie »

Já jenom malý postřeh k Accordo, které jsem viděl na jedné fvou fotkách ... tak lajdácké ustavení vůbec nemůže hrát ... jsou zcela špatně natočeny a nemohou hrát žádný prostor :thumbdown: Člověk by čekal, že si Finale Audio trošku pohraje s nastavením nebo minimálně dodrží základní principy, aby ukázali, co ty repro umí.
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od adrian »

Yngwie píše:Já jenom malý postřeh k Accordo, které jsem viděl na jedné fvou fotkách ... tak lajdácké ustavení vůbec nemůže hrát ... jsou zcela špatně natočeny a nemohou hrát žádný prostor :thumbdown: Člověk by čekal, že si Finale Audio trošku pohraje s nastavením nebo minimálně dodrží základní principy, aby ukázali, co ty repro umí.
Chudatka,su tak postavene rovno,o natoceni nemoze byt ani rec...smutne. Myslim,ze v minulosti mal pajuna prave tuto kombinaciu doma,ale s inym zdrojom.
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od Mark Levinson »

adrian píše:To Mark Levinson:
dakujeme za vyborny postreh z vystavy,dobre sa to cita...foto :thumbup:
Díky :thumbup:
Mark Levinson
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od koudelka »

Bubuxin-KILBRU power píše:Nikto nenapísal nič o FM Acoustics. Počuli ste to hrať? Čo na to poviete?
FM Acoustic byla někde poblíš Xavianu (myslím) z obrovitého gramce Kuzma (LP Benefit od Jethro Tull) to hrálo famózně, z CD jsem měl dojem absence basů, cenu sestavy jsem raději hned zapoměl :)

Jinak pochvala pro ML za fayn foto report :thumbup:
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od pajuna »

adrian píše:
Yngwie píše:Já jenom malý postřeh k Accordo, které jsem viděl na jedné fvou fotkách ... tak lajdácké ustavení vůbec nemůže hrát ... jsou zcela špatně natočeny a nemohou hrát žádný prostor :thumbdown: Člověk by čekal, že si Finale Audio trošku pohraje s nastavením nebo minimálně dodrží základní principy, aby ukázali, co ty repro umí.
Chudatka,su tak postavene rovno,o natoceni nemoze byt ani rec...smutne. Myslim,ze v minulosti mal pajuna prave tuto kombinaciu doma,ale s inym zdrojom.
Ikdyz fotky zkresluji, mate hosi naprostou pravdu. Stacily opravdu dve vteriny na vizuelni rozeznani postaveni a o neco vice na poslech, ze je to spatne. Bedynky byly neskutecne vytocene ven, nehralo to. Skoda takovych expozic, kde by se takove skvosty prodavaly samy. V te male mistnosti by to bylo idealni na predvedeni co umi.
Mel jsem tuto kombinaci i doma, a Jadis hral moc pekne. Pral bych ale kazdemu slyset, jak umi FS zahrat s lepsim Luxmanem a s McIntosh podle chuti, .....a coz teprve za par tydnu doma, az bude filtr a privod :smile: .
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od Dieter Burmester »

Accordo jsou nejsobectejsi bedny, co znam. I kdyz jsem je dal 4 metry od sebe, tak stejne vzniknul sweet pot pro jednoho posluchace. A ten se behem poslechu nesmi natahovat pro orisky na stolecku pred sebou, jinak z idealniho poslechoveho mista vypadne. Treba to bylo duvodem, proc je meli vytocene tak ven. I kdyz...pokud tu expozici instaloval nejaky neznalek typu toho prodavace z Finale Audio, ktery vi naprosto kulove, tak to mohlo pramenit i z neznalosti :thumbdown:
Dieter Burmester
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od koudelka »

Přidávám fota z pokoje FM Acoustics:

Obrázek
Obrázek

A asi málokým nalezené Zingali :thumbup:

Obrázek
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od adrian »

Este na okraj,vsimol som si,ze oba schvosty Franca Serbliny boli prezentovane na elektronkovych zosilnovacoch. Myslim vsak,ze Ktemy si zasluzili viac , aspon MC2301 .
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od pajuna »

Ktemy take pry chvili hraly i na MA8000, ale ja to neslysel, jen na 275.
Poslouchal jsem Ktemy jiz opakovane na vicero sestavach, ale vyhrava ta posledni - MCD550 + C2500 + MC450 :thumbup:
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

adrian píše:Este na okraj,vsimol som si,ze oba schvosty Franca Serbliny boli prezentovane na elektronkovych zosilnovacoch. Myslim vsak,ze Ktemy si zasluzili viac , aspon MC2301 .
Što takoje "schvosty"??
adrian
Příspěvky: 831
Registrován: 07 lis 2013 18:10

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od adrian »

Bubuxin-KILBRU power píše:
adrian píše:Este na okraj,vsimol som si,ze oba schvosty Franca Serbliny boli prezentovane na elektronkovych zosilnovacoch. Myslim vsak,ze Ktemy si zasluzili viac , aspon MC2301 .
Što takoje "schvosty"??
Prepac skvosty...
Marantz SA-11 S1 - Acoustic Revive Triple C - Leben CS-660P ( Matsushita 6cs7 x 6p3s-E ) Cerabase Slimline - ? - Harbeth Super HL 5 - Filtracia Noble-Audio - Isol8 Isolink Wave - rack Noble-Audio
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od pajuna »

Jedna spolecna od Petra :smile:
IMG_4058a.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
WalterKircher
Příspěvky: 1
Registrován: 11 dub 2015 09:06

Re: High-end Praha se vrací v nové podobě

Příspěvek od WalterKircher »

Můj nový blog post o pražské výstavě je online:

A za druhé photo albums've dát online: http://www.walterkircher.com/blog/2015/ ... rague-2015

Náš pokoj: http://www.walterkircher.com/prague_201 ... w_our_room

Další zajímavé oblasti zde: http://www.walterkircher.com/prague_201 ... ther_rooms

Moje vyjádření veletrhu v Praze, byla velmi pozitivní. Také jsem byl překvapen, jak přátelsky byli všichni návštěvníci. :thumbup: :thumbup:

Prosím, omluvte pravděpodobné chyby v jazyce.
Odpovědět