Poslechový test HQQF vs. …

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
BVaudio

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od BVaudio »

protože z důvodů všem známých, byl pan profesor vyobcován ze všech ostatních audioblogů a zde má jediné působiště.
To by si ale mali uvedomiť admini, inak ten "bolševník" tu porastie.
Basstl

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Basstl »

Upozorňoval jsem na to hned, jak se tu objevil a od tý doby ještě několikrát, ale admin (admini), asi chtějí udělat z fora smetiště.
Jinak už by tu dávno nebyl...
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Federmann »

Zájemce o poslechovou akci na Střední Moravě, prosím o další komunikaci jen neveřejnou cestou, jen tak se nestanou terčem zdejších útoků, Jak kdo pak s výsledky naloží, ponechám jenom na něm. :mrgreen:
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od sekal »

Basstl :
Problém je, že zdejší vedení nejsou lidé z oboru a Federmannova (vesměs kvazi-odborná a demagogická) argumentace jim tudíž může připadat jako věcná a normální.. Pan učitel si je tohoto aspektu velmi dobře vědom, a (i) proto se sem také zaregistroval. Jednooký mezi slepými králem, že..
Fox_25
Příspěvky: 156
Registrován: 03 črc 2012 02:29

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Fox_25 »

Federmann píše:jen tak se nestanou terčem zdejších útoků
Zdejších útoků? Dobrá, pokud napíši že si jej pojedu poslechnout, kdo a proč na mě "zaútočí"? Já bych velice rád viděl diskuzi kde byl napadán někdo kdo bránil váš zesilovač. Jeden známý mi zatím akorát řekl že slyšel nějakou verzi vašeho zesilovače. Říkal že hrál obstojně, ale pouze dokud místo něj nedaly HYPA A100. Nakonec z něj vylezlo že bych si měl HYPU pořídit místo DPA 223 a že HQQF hraje podobně jako jeho NAD C355, tudíž bez detailu s nevýraznými středy.

Toto dle mého není zesilovač který podle toho co zde píšete je mnoho a mnoho světelných let před konkurencí.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Federmann »

Kdo zapůjčí zesilovač BVA pro testy proti HQQF na Střední Moravě viewtopic.php?f=18&t=3137
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
Bína
Příspěvky: 200
Registrován: 01 úno 2011 22:54
Bydliště: Praha

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Bína »

Já bych se chtěl pana Federmanna zeptat, na jaké sestavě by se testovalo?
Zaměstnanec firmy Shanling
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Federmann »

Bína píše:Já bych se chtěl pana Federmanna zeptat, na jaké sestavě by se testovalo?
Mám chuť to testovat na elektrostatech, které dají zesilovači asi více zabrat.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od PMA »

Opravdu bezvadný návrh. Nestandardní měnič se značně nestandardním chováním a se zatěžovací impedancí kolem 6uF skoro čistých. Kolik lidí má doma elektrostaty, co jim takový test řekne?
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Federmann »

Na běžných reproduktorech se již HQQF testovalo nesčetněkrát, nedávno tu bylo právě téma na elektrostaty a zesilovač k nim, ale bude samozřejmě možnost testovat i na normálních soustavách.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
šeďour
Příspěvky: 127
Registrován: 03 lis 2011 12:20
Bydliště: Praha

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od šeďour »

Federmann píše:...ale bude samozřejmě možnost testovat i na normálních soustavách.
No dobře, co jsou, ale ty "normální soustavy" ?
Buďte konkrétní.

Jen doufám,že jste tím nemyslel ty svoje oblíbený dvoupásmový Dexony.
Audio mini PC, napájení iFi, DAC Topping D30 PRO, zesilovač HEGEL H300, NextWaveSS PK Audio, reprokabel Kabelguru Reptilian Silver, XLR kabel Kabelguru Ultra
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Federmann »

Napsal bych i značku či značky, ale v mém případě by to mohlo být bráno ve veřejném vlákně, jako reklama, na což někteří čekají a další porušení pravidel, což bych opravdu nerad.

Takže bližší informace jen v neveřejné komunikaci, jejíž zveřejnění je zapovězeno, a nehrozí nařčení z reklamy.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od miero »

Podľa mňa je skrytá reklama napríklad toto: http://highendforum.cz/viewtopic.php?f=37&t=3119#p36472 ... v kombináci s podpisom pod príspevkom

A toto tiež: http://highendforum.cz/viewtopic.php?f= ... 253#p37252
Uživatelský avatar
šeďour
Příspěvky: 127
Registrován: 03 lis 2011 12:20
Bydliště: Praha

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od šeďour »

To je zase jenom vykrucování !
#-o
Když se na jakymkoliv fóru píše o plánovaný akci, ať už poslechový, vzdělávací, nebo testovací, vždycky se uvede předpokládaná sestava, která bude k dispozici.Je to dobrý k tomu, aby si potenciální zájemce mohl udělat představu o tom, jestli má zájem takovouhle akci navštívit, či nikoliv.
Tvrzení o tom, že se jedná o reklamu, jsou jen účelový kecy !

To jako, když napíšu o tom, že chystám akci pro pár lidí u mě doma a co mám za sestavu, tak je to reklama na konkrétní značky ?
Nebo nedej bože reklama přímo na úspěšnýho českýho konstruktéra reprosoustav ?
...

Nikdo nemusí vypisovat kdovíjaký podrobnosti, ale chtělo by to trochu faktů a konkrétnosti.Jinak to zase vypadá jen na mlhu nad blaty...
Audio mini PC, napájení iFi, DAC Topping D30 PRO, zesilovač HEGEL H300, NextWaveSS PK Audio, reprokabel Kabelguru Reptilian Silver, XLR kabel Kabelguru Ultra
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 445
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od winelover »

Federmann píše:Napsal bych i značku či značky, ale v mém případě by to mohlo být bráno ve veřejném vlákně, jako reklama, na což někteří čekají a další porušení pravidel, což bych opravdu nerad.

Takže bližší informace jen v neveřejné komunikaci, jejíž zveřejnění je zapovězeno, a nehrozí nařčení z reklamy.
Pane Federmanne, vidím, že jsme se asi nepochopili a že se rád pohybujete ode zdi ke zdi.
Varování jste nedostal za jednorázovou skrytou reklamu a propagaci konkrétního produktu ve svém vlákně (tam už to bylo jen několik posledních kapek, na které jsem zareagoval), ale za opakované porušování tohoto pravidla ve více vláknech - momentálně mne napadá např. vlákno Sroll.
Seznámení potenciálních zájemců o Váš test se sestavou, která bude jeho součástí, samozřejmě není reklama. Ale to vy dobře víte, že?
Takže přestaňte prosím poplakávat a směle do toho!!! win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
DinosaurJr
Příspěvky: 56
Registrován: 13 dub 2012 21:31

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od DinosaurJr »

Federmann píše:Na běžných reproduktorech se již HQQF testovalo nesčetněkrát, nedávno tu bylo právě téma na elektrostaty a zesilovač k nim, ale bude samozřejmě možnost testovat i na normálních soustavách.
Hledal jsem všude možně po netu, ale bohužel jsem nic nenalezl. ((Až na jedinou zašitou recenzi, že zesilovač zkresluje, zakmitátvá a popisuje konstrukční nedostatky a to nejen krabici, ale i zapojení.)) Nemáte webový odkaz na nějaké z nesčetných testování ?
Federmann píše:Mám chuť to testovat na elektrostatech, které dají zesilovači asi více zabrat.
Nebývá to většinou obráceně, že se k elektrostatům hledá vhodný zesilovač ?
Dají tedy elektrostaty zabrat vašemu zesilovači více nebo nikoliv ?
Nebo je to míněno, že elektrostaty dají zabrat obecně jakémukoliv zesilovači ale vašemu ano/ne ?
O jakých elektrostech asi uvažujete ?
Resp. jak dobře mají elektrostaty navázané střední pásmo na basák s membránou (dělící kmitočet, měření fr. i imped. charakteristiky, atd.) ?

děkuji za odpovědi
Téměř "každý" "čtvrtek" "novou" LP ♪♫♪
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Federmann »

DinosaurJr píše: Hledal jsem všude možně po netu, ale bohužel jsem nic nenalezl. ((Až na jedinou zašitou recenzi, že zesilovač zkresluje, zakmitátvá a popisuje konstrukční nedostatky a to nejen krabici, ale i zapojení.)) Nemáte webový odkaz na nějaké z nesčetných testování ?

děkuji za odpovědi
Naposledy hrál HQQF veřejně na "II. Posluchová akcia - Streženice 7.6.2015", rozhodně se neztratil, rozdíl oproti HAPA značný, stejně jak zaujatost některých mu nefanděčenko, ale kdo chtěl slyšet, slyšel. Přítomní mohli vidět i vnitřní uspořádání a provedení HQQF.


Jen připomenu, že na AKELu 2014 v ČT byl rovněž vidět a slyšet, ještě v provedení konců "506", dnes má konce "507"., jinak totožný, je zadokumentovaný i na videu.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
fotolaik
Příspěvky: 80
Registrován: 11 led 2012 19:53

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od fotolaik »

Federmann : proč by se mel ztratit ? hifisti jsou slusny lidi a nekradou .... :crazy:
nejake cteni je na sousednim slovenskem foru - pokud jsem spravne pochopil, tak zasadni info bylo, ze se zesilovac neupekl, nehorel a neudelal dalsi skody na pripojenych repro ... o zvuku bohuzel ani slovo - otazkou je , zda zvuk nestal za zminku, nebo byl tak dokonaly, ze ho nelze ani popsat ....
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Federmann »

fotolaik píše:pokud jsem spravne pochopil, tak zasadni info bylo, ze se zesilovac neupekl, nehorel a neudelal dalsi skody na pripojenych repro ...


To je pro několik jedinců naprosto zásadní info, neboť je to v rozporu s jejich dlouhodobým přesvědčením a skálopevným odborným názorem, do příště budou stejně psát, jak to hoří a zkresluje, aby se příště mohli zas a opět divit. :mrgreen:


Jinak velmi pěkná akce zaměřená převážně na bedny, někteří mne rádi viděli, jiní se raději vyhnuli, každý šel svou vlastní cestou.
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
IJ1970
Příspěvky: 16
Registrován: 12 čer 2016 11:15

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od IJ1970 »

Vkládám recenzi na test zesilovače HQQF - Federmann Bohumil

http://www.hifi-voice.com/testy-a-recen ... 5-507w-10p

Měl jsem možnost slyšet tento kousek :)
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od pajuna »

Na cem a jak hral?
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
terahera

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od terahera »

IJ1970 píše:Vkládám recenzi na test zesilovače HQQF - Federmann Bohumil

http://www.hifi-voice.com/testy-a-recen ... 5-507w-10p

Měl jsem možnost slyšet tento kousek :)
Hlavně bych vložil k tomuto testu testu veškéré přínosné reakce a napadající výjevy tohoto konstruktéra,aby si všichni,hlavně nováčci v hifi udělali trochu představu,kam až lze zajít :silent:
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od aretax »

Nechcem hodnotiť zosilňovač HQQF, ktorý som nikdy nepočul, ale testy v Hifi Voice naozaj nemajú žiadnu výpovednú hodnotu. Povedal by som, že sú zavádzajúce a silne tendenčné. To hovorím na základe tých prístrojov, ktoré som počul a súčasne ich p. Březina testoval. Nikdy sa výsledok testu HiFi Voice nezhodoval so skutočnosťou. Niekedy sa p. Březinovi podarilo presne opísať povrchovú úpravu prístroja, ale nie jeho zvuk.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Dieter Burmester »

Pokud ma byt "skutecnost" definovana tak, ze se nazor p. Breziny musi shodovat s tim tvym, tak by ses mel zacit venovat jinym konickum :!:
Dieter Burmester
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od aretax »

Dieter Burmester píše:Pokud ma byt "skutecnost" definovana tak, ze se nazor p. Breziny musi shodovat s tim tvym, tak by ses mel zacit venovat jinym konickum :!:
Ďakujem za radu. Ale predpokladám, že si sa už naučil aj čítať, možno Ti slovenčina robí problémy, písal som o tom, ako to vidím a počujem ja a nie o tom, ako tom počujú a vidia ostatní. Čo sa týka koníčkov, chodím aj na ryby.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Dieter Burmester »

Diskuze s Tebou jiz davno nemaji smysl.
Dieter Burmester
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od aretax »

Dieter Burmester píše:Pokud ma byt "skutecnost" definovana tak, ze se nazor p. Breziny musi shodovat s tim tvym, tak by ses mel zacit venovat jinym konickum :!:
Nejak mi ušlo, že toto bola diskusia....
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tobe to uchazi u delsi dobu.
Dieter Burmester
Fox_25
Příspěvky: 156
Registrován: 03 črc 2012 02:29

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Fox_25 »

http://www.forum.federmann.cz/viewtopic.phpf=2t=160

Možná není špatné nakouknout i zde, pan autor tam opět píše že nikdo nedokáže pochopit jeho geniální a jednoduchou konstrukci....
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od aretax »

geniálna a jednoduchá konštrukcia, integrovaný zosilňovač "class A" s reprosústavami typu horn. vhodná pre domáce kino.
46054_clanok_foto.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 712
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od lubin »

Nedávno jsem měl tu možnost, vyzkoušet u mě na sestavě koncový zesilovač od pana Federmanna a HQQF 55 507W 10P.
Chtěl jsem jej vyzkoušet z čiré zvědavosti, protože tolik diskutovaný konec asi už na českých forech jen tak nenajdete.
Nebudu hodnotit technické parametry, jen zpracování a hlavně zvuk, který se objevil, když byl zařazen koncák do mé sestavy.
Zpracování skříně je přesné, úhledné a mimo to, že mě příliš nesedí design koncáku jako takový, neměl bych bych vůbec výhrad.
Poslouchalo se asi dvě hodinky na sestavě: zdroj CA 851C (2xAD1955), předzesilovač Vincent SA T8, reprosoustavy Aurum Cantus V8F, kabeláž Pangea, Nordost, Oehlbach XXL 1 series, Nordost Frey II a reprokabely Audioquest K2. Akusticky upravená místnost 40m2.
Porovnání přímé s koncáky Classe CAM 400.
V prvé řadě hraje koncák velmi, velmi klidně a čistě. V pozadí je mrtvolné ticho, zesilovač prakticky vůbec nešumí do reprosoustav.
Pokud bych měl zvuk rozdělit do jednotlivých pásem a nějak je popsat (i když bych se tomu raději vyhnul, protože jako celek je to velmi příjemný koncák, byť se svým charakterem), tak basová složka je o něco méně autoritativní, než bych čekal od koncáku tohoto výkonu, nicméně nejedná se o žádnou tragedii, srovnáváme s Classe monobloky s cenou třiapůlkrát vyšší v době, kdy se vyráběly.
Střední pásmo je velmi barevné a prokreslené, "lidské" a vůbec na ucho velmi příjemně znějící.
Výškám není nic moc co vytknout, na horním konci pásma je dostatek vzduchu a jemných detailů, které v žádném případě netahají za uši a nastupují velmi přirozeně.
Prostorovost na šířku je bezchybná, na hloubce jsem cítil spíše menší opatrnost.
Celkově je zvuk velmi muzikální, nikdy nepůsobí ostře nebo nepříjemně a to i přesto, že dovede být přiměřeně detailní od středů výše...prostě to celé hraje jako velmi vydařený elektronkový zesilovač s mírně teplejším a mohutnějším zvukem, který si i přes svou "velikost a působivost" neztrácí rozlišení a slušně lokalizovatelný prostor.
Nějakou dobu jsem přemýšlel, jaký zvuk mě sestava s tímto koncákem připomíná a byl to Vincent SV 238, mohutný koncák pracující relativně dlouho do "áčka".
Co bych osobně uvítal od koncáku a co tomuto dle mého názoru chybí, byť ve velmi malé míře, je celková "znělost" napříč pásmy. Prostě, mám raději, když koncák dovede více muziku "protlačit" z reprosoustav ven.
Nevím, co k tomu více napsat, postřehy z hifi voice magazínu jsou napsané vcelku trefně, když si to tak celé promítám v paměti....
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono s 13d5 tube,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,AC V8F,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
IJ1970
Příspěvky: 16
Registrován: 12 čer 2016 11:15

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od IJ1970 »

Obrázek
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Federmann »

Obrázek
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Federmann »

Připomenu test HQQF na Hi-Fi Voice http://hifi-voice.com/testy-a-recenze/z ... 5-507w-10p :thumbup:
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od aretax »

Kto číta testy aj medzi riadkami vie, že recenzia nie je až taká lichotivá. Citujem: "...celkový zvuk je milý..." To znie naozaj úžasne. Nechcem hodnotiť zvuk ja, pretože som tento zosilňovač nikdy nepočul a navyše na každej aparatúre bude odlišný, ale opätovne (ako už viac ráz v minulosti) sa Vás pýtam: Prečo sa nezúčastníte na nejakej výstave, napr. teraz v Prahe? Všade píšete, aký Ste schopný konštruktér, ako Vás konkurencia ohovára a podobne. Chápem, že prenajať si miestnosť kvôli jednému zosilňovaču je drahé. Ale možno by sa dalo za poplatok dohodnúť s niektorým vystavovateľom. Ale ja tu nie som na to, aby som Vám "dával rozumy". Bez propagácie na vyššej úrovni, ako v súčasnosti sa asi z miesta nepohnete a naďalej tu budete s Vašou konkurenciou viesť "žabomyšie" vojny. Ja som iba konzument a jeden z následkov mojich rozhodnutí je aj prezentácia výrobkov. Prídem, vidím, počujem a rozhodujem sa.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od PítrsPraha »

Federmann píše:Připomenu test HQQF na Hi-Fi Voice.
No ten debakl bych moc nevytahoval...
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
Federmann
Příspěvky: 932
Registrován: 09 úno 2014 07:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od Federmann »

PítrsPraha píše:
Federmann píše:Připomenu test HQQF na Hi-Fi Voice.
Vy jste byl téměř dva měsíce u testování? Vlákno je o testech a o poslechu, ne o věštění či pomatení. :thumbdown:

Vy jste byl téměř dva měsíce u testování? Nebo je to jen výkřik, že HQQF je jediným testovaným zesilovačem ČS produkce na Hi-Fi Voice a pro ostatní je to debakl. :thumbup:
Vývoj, výzkum, zakázková výroba vysoko věrnostních, ultra lineárních analogových zesilovačů a dalších originálních dílů, přístrojů a komponent. https://www.federmann.cz/

Moudrý napadne slovo, hlupák jeho autora.
LawIAR
Příspěvky: 136
Registrován: 12 led 2017 16:50

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od LawIAR »

Federmann píše:HQQF je jediným testovaným zesilovačem ČS produkce na Hi-Fi Voice a pro ostatní je to debakl. :thumbup:
integrače sroll? predzosilnovač casea?
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od PítrsPraha »

LawIAR:
Lhaní a překrucování je standardní šablonou "diskuse" Pana Učitele...
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: Poslechový test HQQF vs. …

Příspěvek od sekal »

http://hifi-voice.com/testy-a-recenze/z ... 2994847349
http://hifi-voice.com/testy-a-recenze/z ... 2999846485

Doporučuji pročíst odkazy v komentářích uvedených výše. Jde o odborná vyjádření k recenzi (resp. k měření) zde diskutovaného zesilovače a ke konstrukci přístroje, (jehož cena činí bezmála 100000,- Kč).
Odpovědět