posluchovy test PS Audio P5, P10 a Isotek Vision II

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
davidsound

Re: posluchovy test PS Audio P5, P10 a Isotek Vision II

Příspěvek od davidsound »

Maretti - lepe se to uz asi nedalo napsat. Takove akce jsou přínosné pro spousta lidi, kteří nemeli možnost se s takovýma hrackama setkat a poslechnout jaky maji přínos. O nejake vítěze uz od zacatku zcela určitě neslo. Hold nekteri internetoví sekači to nechcou pochopit a budou dokola pindat a pindat nez se raději zvednout a jít si něco poslechnout.
davidsound

Re: posluchovy test PS Audio P5, P10 a Isotek Vision II

Příspěvek od davidsound »

Dieter Burmester píše::thumbup: :clap: \:D/
(*) (*) (*) (*) (*)

:cool:

Obrázek
Hm to vypada dobre. Jak to čistí?
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: posluchovy test PS Audio P5, P10 a Isotek Vision II

Příspěvek od Dieter Burmester »

Savo hadra :lol:
Dieter Burmester
davidsound

Re: posluchovy test PS Audio P5, P10 a Isotek Vision II

Příspěvek od davidsound »

Takže bílá je belejsi?? Úžasné
bertram

Re: posluchovy test PS Audio P5, P10 a Isotek Vision II

Příspěvek od bertram »

Bubuxin-KILBRU power píše:Hmmm, to som u Zalana nevidel....
Kto ste este boli popocuvat?
bertram: co vsetko sa na P10 da nastavit?
Okrem iných , podla mňa to najhlavnejšie je , vysoká , alebo nižšia regulácia výstupného napätia. A to je naozaj počuť. Hlavne pri predzosilovačoch a
zosilovačoch na zonach D a E , ktoré po regenerácii el. prudu na výstupoch už nemajú žiadne filtre. Zony A,B,C , maju pred vystupom ešte predradené ďalšie filtre.
sekal
Příspěvky: 644
Registrován: 28 srp 2012 19:22

Re: posluchovy test PS Audio P5, P10 a Isotek Vision II

Příspěvek od sekal »

davidhighend píše:Takže bílá je belejsi?? Úžasné
Nezbývá než přestat pindat, zvednout se a jít si to poslechnout..:mrgreen:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: posluchovy test PS Audio P5, P10 a Isotek Vision II

Příspěvek od Dieter Burmester »

Zvukovy prinos purepoweru dobry (pro mne bylo nejdulezitejsi vyresit prepeti), ale provedeni katastrofa z mnoha duvodu.
Dieter Burmester
bertram

Re: posluchovy test PS Audio P5, P10 a Isotek Vision II

Příspěvek od bertram »

Zvukový prínos má každá pračka a filter , menší či väčší. Propagovaná PurePower vie poriešiť prepetie siete. To ale bez problémov dokáže
aj PS Audio P10. Dokáže spracovať bežne prepetie el. siete o 40V a podpetie o 40V . Pritom bude dodávať na výstupoch stále 230V. V extremnych
podmienkach zvládla aj plus mínus 50V.

Nemá to nič spoločné s high a low reguláciou napätia.To je zas iná funkcia tejto pračky.

Starý model PurePower som mal doma . Bola velmi ťažká , nespratná a mala velmi velkú hlbku. Mala velký prínos na zvuk , ale ona sama , svojim
vlastným prejavom to kazila . Velmi velká hlučnosť a problém s umiestnením.

Súčasné PP sú omnoho lahšie , menšie , spratnejšie.Vyzerá , že sa hodne šetrilo a asi sa aj zmenila konštrukcia.

Možno prišli na niečo iné , neviem túto som už doma nemal a vlasne nemám ani čo už riešiť. S PS Audio P10 som maximálne spokojný.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: posluchovy test PS Audio P5, P10 a Isotek Vision II

Příspěvek od Dieter Burmester »

No jo, ale vy nejste zrejme socialni pripad :smile:
Dieter Burmester
bertram

Re: posluchovy test PS Audio P5, P10 a Isotek Vision II

Příspěvek od bertram »

No a Vy ste socialny prípad? Je tu niekto socialny prípad? Kde je hranica socialneho prípadu na tomto fore?

Myslím , že ďalej tu nemá zmysel niečo pýsať. Smajlík tu je podla mňa bezpredmetný.Myslím si , že sme
na HE fóre a sarkazmus tu nemá čo hladať.
DD

Re: posluchovy test PS Audio P5, P10 a Isotek Vision II

Příspěvek od DD »

http://www.zs-acoustics.com/psaudio-p10-sk.pdf

ten radoby sk preklad user manualu k ps prackam je naprosta katastrofa
nie je to sice z mojej strany konstruktivna kritika ale cakal som niekolko mesiacov a nedalo mi...
za vsetko len namatkovo vybrata veta: Pripojenie vášho Power Plant 10 k sieti je možnosť, ktorá poskytuje výhody rozšírenej funkčnosti.
pokial by to bol mixer na zeleninu z nowego targu nepoviem nic ale toto je uz prilis...
bertram

Re: posluchovy test PS Audio P5, P10 a Isotek Vision II

Příspěvek od bertram »

Ten preklad je naozaj chabý , ako všetky preklady príručiek výrobcov. Ide tu o inú vec , že štúdio zs-acoustics.com.v Bratislave,
predáva PS Audio P10 a nie je schopné o ňom povedať komplexné informácie.

Čo je primárna funkcia týchto prístrojov, čo je sekundárna funkcia týchto prístrojov a aký to má účinok , nakoniec possekundárne funkcie,
ako je napojenie na sieť ethernet , kde si pletie rozšírenie funkčnosti s kontrolnými a informačnými funkciami , ktoré na činnosť PS Audio P10,
nemajú žiadny vplyv.
Odpovědět