High end Praha 2013

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Mark Levinson »

pajuna píše:Chodivame kazdorocne sem...
http://www.restauracenaplani.cz/restaurace/

Viktore, ty ses v sobotu nekde zasekl :sad:
No jo, u TADu, omluva všem, jak jsem psal výše.
Mark Levinson
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Vlado222 »

No a takto to videli v Hi-Fi Voyce: http://www.hifi-voice.com/component/con ... stava.html
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od miero »

Aj výsledky hlasovania sú už známe:

V kategorii elektronika:
1.místo: McIntosh
2.místo: Accuphase
3.místo: Onkyo

V kategorii reproduktorové soustavy
1.místo: Bowers&Wilkins
2.místo: TAD
3.místo: Xavian

Zdroj: http://high-end-praha.cz/vstupne-a-ceny.html
Uživatelský avatar
Naprach
Příspěvky: 152
Registrován: 03 bře 2012 12:47
Bydliště: Tábor

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Naprach »

Onkyo?
Electrocompaniet EMC-1 UP-> Kimber Kable Select KS 1130 XLR-> Electrocompaniet ECI 5 MK II-> Kimber Kable Select KS 3033-> Dali Helicon 800. RSA Emmeline II. "The Raptor" + AKG K701. Oyaide Tunami. Spectral HE 1203.
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Vlado222 »

:lol:
MMM
Příspěvky: 96
Registrován: 11 led 2011 22:02
Bydliště: Brno

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od MMM »

Výsledky hlasování koho, dovozců?
I hi-fi je jenom business.
Uživatelský avatar
lubin
Příspěvky: 713
Registrován: 26 pro 2010 19:54

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od lubin »

To pořadí je naprosto mimo realitu, nevěřím ani, že to takhle mohlo "dopadnout".

Třeba ta sestava Accuphase...to, co na výstavě bylo, jistě umí zahrát 100xlépe. Na výstavě děs. McInthosh budiž OK...pořadí beden také nechápu.

Za mě byl dobrý zvuk na levné sestavě NAD, pak McInthosh+WA, Franklin+Jadis, Audio Exklusive (kromě spodků, velká škoda), Audionety s těma "šnekama"....

Xavian dobrý kontrabas, směrem ke středům a výškám to znělo opět zastřeně.

Grimm...jisté atributy muziky na výbornou...najde uplatnění, jen ta cena :thumbdown:

Výborné pro mě taky monobloky MF800 a líbil se mě i zvuk u Canoru.

Zaujala také česká RIHA. Výborný poměr výkon/cena.

Zajímavé spodky lezly z těch velkých červených hornů....tam cítím také rezervy...

Jinak děkuji Mirkovi za levnou a rychlou dopravu a chlapům za prima den.....
Hudba je ticho mezi notami...hraje mě to k pláči, ale i tak mám často husí kůži :lol:
PJ Classic,Vincent phono,Vincent SAT8,PS Audio BHK 300, Holo May DAC,Magnepan 3.7i,DIY filtrace,Nordost Frey,N.A. Zephyr....
Tubes: Philips,GE,EH,JJ, Valvo...
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tak to hlasovani odrazi spise oblibenost znacek navstevniku nehlede na vykon, ktery na vystave predvedly. Jinak bod pro tebe za novou znacku Serbo Franklin =))
Dieter Burmester
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Zdeny »

Neslyšet BW802D2 Diamond hrát lépe na jiném aparátu, skoro bych si klepal na čelo. Konkretně tato prezentace byla dle mého názoru sohledem na cenu jednou z nejhorších, podobně jako Accuphase a SF.

Divím se tomu, že se někdo diví...
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od pajuna »

Souhlas se Zdenym a Burmestrem. Ja mam bohuzel zkusenost, ze prezentace na tomto miste byva kazdy rok obdobna. Tyto bedny vypadaji moc pekne, ale jeste jsem je neslysel nikdy dobre hrat. Mluvil jsem ale s lidmi, kterym se to libi, takze kazdy mame opravdu jiny pohled. Urcite ale na jinych mistech a mozna s jinym zelezem to bude lepsi.
Hlasovani je masivne zalozene na zaklade reklam a obecne znalosti znacek. Kolik myslite(me), ze lidi zna Contrast, Serblin, Jadis, Leben? Velmi male procento z navstevniku.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
harley44
Příspěvky: 181
Registrován: 29 črc 2012 13:41

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od harley44 »

802D2 me pouze presvedcili o tom, ze jsem udelal dobre nekoupit je. Hrali priserne.
Franco Serblin Ktema - Accuphase C2450 + A75 - Esoteric K-05B - Melco N1 - Shunyata Triton V3 - Michell gyrodec - SME V - Koetsu black - Ear 88pb phono+Ear MC4 sut - Pioneer RT 909
aretax
Příspěvky: 3073
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od aretax »

Na výstave hrali naozaj zle. Ja som ich však počul hrať na konce Jeff Rowland 201, Audio Research REF 3, (CD prehrávač som zabudol), prekáblované Cardas Golden Reference a hrali naozaj výborne, veľmi dobre hrali aj basy. Hlboké, suché a hlavne čisté.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Dieter Burmester »

harley44 píše:802D2 me pouze presvedcili o tom, ze jsem udelal dobre nekoupit je. Hrali priserne.
Tak na vystave to nebylo dobre, ale tvym Ktemam nemohou konkurovat, to je jasne i konstrukterum z B&W ;)
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 500
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Tony »

802 D2 keď dostanú správne železo, hrajú výborne!
Mal som možnosť ich počúvať aj v priamom porovnani s Dynaudio CS4, Dynaudio Sapphire, Thiel CS7
a všetky tieto modely s veľkým prehľadom prehrali.
Napokon si ich iniciátor celej posluchovej akcie aj kúpil.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Dieter Burmester »

Tebou vyse uvedene modely prehrat mohly...
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 500
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Tony »

Dieter Burmester píše:Tak na vystave to nebylo dobre, ale tvym Ktemam nemohou konkurovat, to je jasne i konstrukterum z B&W ;)
Možné to je, počul to vôbec niekto vedľa seba? Ako zahrajú Ktemy rockovú muziku?
Každopádne treba porovnávať rovnakú cenovú kategóriu
Ktema - 27.500,- Euro
802 D2 - 14.000,-euro
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ktemy zahraji vsechno skvele. Tak som to pocul ja a harley by urcite mohl mnohe doplnit. Samozrejme ne na vystave, tam pocut velke h... :D
Dieter Burmester
Mirek
Příspěvky: 340
Registrován: 11 led 2011 23:43
Bydliště: Brno

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Mirek »

Co se týče hodnocení, je to pokaždé stejné, většina lidí poslouchá spíše očima a než ušima (možná si ty uši zapomněli doma), nebo se nechají zblbnout reklamou, testy "nestranných" recenzentů, či názory tzv. zkušenější hifistů a slyší to co očekávají, že by měli slyšet - psychoakustika funguje i takto.

Pro mně osobně zklamání z TADů, poté, co jsem je slyšel hrát opravdu exeletně v Mnichově, pravdou je, že je tam nikdo nekombinoval s Naimem a Nordostem....holt ne všechno se vším sedí. Tím nechci řící, že by hrály zase tak hrozně, byly tam bohužel podstatně horší, ale za ty peníze....

Jako majitel Accuphase musím také říct, že jsem nikdy přístroje téhle značky neslyšel hrát, tak blbě....kdo vymyslel tu kombinaci s těmi zabarvenými Sonusy...

Oproti Mnichovu, kde některé sestavy hrají opravdu exeletně i v malých hotelových pokojících (při průvodní výstavě), v Praze nebylo nic, co by mě opravdu zaujalo (bez ohledu na ceny) a ještě k tomu většina sestav hrála na můj vkus docela ostře a ukřičeně - nic pro dlouhodobý poslech a nic, co by se podobalo živé hudbě.

Mám tedy ten dojem, že letos to bylo dost slabé, tak jsem si apoň koupil pár CD od Telarcu s exeletně nahraným jazzem a blues za exeltní ceny (50 až 100 Kč za CD). A také omylem Saru K Made in Shade od Stockfische na Blu-ray a až později jsem si všiml, že se jedná "pouze" o audio nahrávku, ale přes BD Panasonic jako transport a CDP Accuphase jako převodník radost poslouchat - opravdu velmi kvalitní nahrávka.

Bezva také bylo, že jsme tam mohli zase setkat osobně, jenom mne mrzí, pokud jsem to aspoň pochopil správně, tam byl přítomen při našem setkání v 3. patře ve 13 hod i Boxer (aspoň podle toho, co psal Aretaxovi), ale asi neměl dost odvahy **** ***** ********* ***** vystoupit z pohodlné virtuální anonymity a hrdě říci kluci, to jsem já Boxer, co po Vás někdy přes internet *********. Škoda. Snad příště.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ocenuji Mirkovu odvahu zkritizovat TAD (resp. vystavovatele, ktery jejich kvality dosti zabil). Ne, ze by to byly spatne bedny, ale chtelo by to priste adekvatni zelezo, protoze to jsou SKVELE bedny, ktere v Praze nemohly predvest naplno svuj potencial. A to je jiste skoda ;)
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 500
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Tony »

Dieter Burmester píše:Ne, ze by to byly spatne bedny, ale chtelo by to priste adekvatni zelezo, protoze to jsou SKVELE bedny
Veď hrali na predzosik a stereokoniec TAD!
Mimochodom ktoré sú - ako bolo prezentované na výstave - digitálne.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ano, ale bohuzel do vysledneho zvuku promlouval i jakysyk ****** ****** ******** ****** Naim...
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
Tinariwen
Příspěvky: 318
Registrován: 01 led 2013 12:33

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Tinariwen »

Čo som doteraz počul tak značka Naim si určite nezasluži taketo pomenovanie,v ich vyrobnom programe je vela skvostov ktorych vysledny zvuk je balzamom na dušu,Naim ma vela svojich priaznivcov ktori na neho nedaju dopustit..
Slovo " bazmek" by som teda spravne radsej pouzil vo vyzname "bazmek kecske"..do hifi slovnika to urcite ku ziadnej znacke nepatri...
ATC SCM50 ASL,ATC CDA2 MkII
monte

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od monte »

Nejhorší postřehy z výstavy, jaké tady kdy byly. Blbých keců hromada a fotky s rozumným příspěvkem žádné. Být admínem, tak to tady silně promažu. :thumbdown: Škoda ......
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od pajuna »

Tony píše:
Dieter Burmester píše:Tak určitě. Toť jiná liga než pojeb Naim.
Tak určite. Ja som ešte väčšiu sračku ako Burmešter nepočul...
Tony,
to co si ted napsal myslis vazne nebo je to jen placani pod vlivem emoci?!

Burmester,
stejna otazka tobe.

All,
Myslim, ze verejne pomluvy Naim, Burmester nebo jakekoli jine znacky nejsou na miste. Proste neco se nam na vystave libi a neco ne, sdelim to, a howk.
monte píše:Nejhorší postřehy z výstavy, jaké tady kdy byly. Blbých keců hromada a fotky s rozumným příspěvkem žádné. Být admínem, tak to tady silně promažu. :thumbdown: Škoda ......
Monte,
s tebou je to uz tradicni, spousta rad tam kde radit nemas. Jestli mas potrebu poradit, napis nam SZ a my to s adminem zvazime. Takto jen rozlevas vasne a nekteri na to zacnou reagovat a jen nam pridelas praci.
Kdyz si mel sve forum, ktere zkrachovalo drive nez tam neco rozumneho vzniklo, taky jsme ti nerikali co mas delat. Nekteri z nas se tam dokonce snazili slusne prispivat. Cti si, pis a o vedeni fora se nestarej. Dik.
Napis radeji neco zajimaveho o lampach. Muzes mi treba poradit v teto sfere ;), kdyz doma posledni dny mam novacka na poslech. Tam tve poradenstvi ocenim.

Souhlasim, ze prilis vypovidajici hodnoty prispevky o poznatcich z vystavy nebylo. Ono je pro mnohe lepsi si nemacet ruce a psat otevrene. Ja jsem pojal tento rok vystavu cilene, bez fotaku. Letos byli taci, kteri naforili i krasne fotky, ale bohuzel je nedali sem.
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Yngwie »

Dietra musíte ignorovat, jen si s váma hraje ... potřeboval by klepnout přes prsty ...ostatně každé malé dítě je potřeba občas vychovávat :thumbup:
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Dieter Burmester »

Je to tak a vsem se za sve vylevy omlouvam :oops:
Dieter Burmester
Vlado222
Příspěvky: 1031
Registrován: 13 led 2013 13:56
Bydliště: pri Piešťanoch

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Vlado222 »

100 ľudí = 100 chutí. Čo je na tom čudné?
Každý má ten svoj hi-fi grál. No niektorí to moc prežívajú a a na ten svoj nedajú dopustiť.
Trochu nadhľadu by nezaškodilo.
Moje koncáky Unison Research tiež niektorí vo svojich vyjadreniach opľuli. Ja som s nimi spokojný a to je podstatné. Lebo ja ich počúvam a nie tí niektorí. :D
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Mark Levinson »

Dostal jsem několik pěkných fotek z výstavy dělaných zrcadlovkou, tak se podívejte.

vp4a.jpg
vp5.jpg
vp6.jpg
vp8.jpg
vp9.jpg
vp10a.jpg
vp11.jpg
vp13.jpg
vp31.jpg
vp33.jpg
vp34.jpg
vp40.jpg
vp44.jpg
vp45.jpg
vp47.jpg
vp49.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
aretax
Příspěvky: 3073
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od aretax »

Vlado222 píše:100 ľudí = 100 chutí. Čo je na tom čudné?
Každý má ten svoj hi-fi grál. No niektorí to moc prežívajú a a na ten svoj nedajú dopustiť.
Trochu nadhľadu by nezaškodilo.
Moje koncáky Unison Research tiež niektorí vo svojich vyjadreniach opľuli. Ja som s nimi spokojný a to je podstatné. Lebo ja ich počúvam a nie tí niektorí. :D
:thumbup:
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
monte

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od monte »

Hafisti, to jsou co za bedny ? Líbí se mi krom podložky, betelní vzhled a kde má ostatní reproduktory, někde z boku. Nebo to jsou novější Tannoy ?

Obrázek
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od pajuna »

Nove Tannoy, tusim za cca 350k. Neslysel jsem je hrat, bylo tam dlouho ticho, ale nekterym se libily.
HA, tu jsou.
http://www.studiospalicek.cz/tannoy-def ... -dc10a-new
Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od zappa »

Koukám,že jsem o nic nepřišel(tedy mimo setkání s přáteli). Sroll nepřijel,Tannoy prezentovali malé budky,TAD to samé a Mcintosh nepřivezli Mc2301.Snad příště.:)
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od pajuna »

Pro tebe Zappo uz jen nejaka opravdu velka a ujeta bedna, abys dorazil. Silene, nehodici se, ale VELKE :smile:
Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od zappa »

To je od české firmy,nevzpomínám si na jméno,je to tak?Ale jinak jsem se chystal na výstavu,zajímaly mne TAD,ale nakonec dorazil syn z návštěvou s Ameriky tak jsem se jim musel věnovat.Škoda,rád bych býval viděl některé kolegy. ;)
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

O týždeň je výstava v BA, máš šancu to napraviť :-)
Uživatelský avatar
boxer
Příspěvky: 439
Registrován: 16 pro 2011 15:52

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od boxer »

Moderátoři

Mohu se zeptat, když už jste přiblblý výlevy postli do Koreje, proč zde zůstal na mne útočný post od ******* z Brna, na který jsem reagoval?

(i Boxer (aspoň podle toho, co psal Aretaxovi), ale asi neměl dost odvahy tento velký virtuální bijec vystoupit z pohodlné virtuální anonymity a hrdě říci kluci, to jsem já Boxer, co po Vás někdy přes internet vyskakuji)

Nebo jsme si všichni rovni, jen někteří jsou si rovnější? ********* ***** si dovoluje a je mu to strpěno?
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 500
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Tony »

Moderátori,

môžem sa spýtať - keď už ste môj príspevok dali do vlákna Kórea - prečo tu zostal príspevok Burmeštera, na ktorý som reagoval?

Ano, ale bohuzel do vysledneho zvuku promlouval i jakysyk bazmek jakesyk pofiderni znacky Naim...

Ako je to s tou rovnosťou...?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4224
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Mark Levinson »

Pánové,
je to opravdu těžké a únavné a stejně nejde sledovat veškerou komunikaci. Každý zásah bude pro někoho spravedlivý a jiný bude ukřivděn. Ano jsme si tady všichni rovni, jsme taková malá uzavřená komunita a z toho důvodu si tady tak nějak automaticky tykáme, ale to nikoho neopravňuje k tomu, aby druhého urážel! Potkat se na ulici, tak si vykáme a chováme se korektně, tak proč to nejde i v anonymitě netu????

To Boxer:
Mirkův příspěvěk jsem nechal ve vlákně, protože se z 98% týká HEP 2013.

To Tony:
Burmestrův příspěvek jsem nechal ve vlákně, protože je to osobní názor na určitou značku na který má každý právo.

Oba příspěvky obsahovaly mírně hanlivé přívlastky, které jsem odstranil, ale nebuďme tak úzkoprsí.
Mark Levinson
Odar

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Odar »

Ja navrhujem, aby sme si vykali aj na fore :lol:
Uživatelský avatar
Lindemann
Příspěvky: 80
Registrován: 25 pro 2010 20:06
Bydliště: Havířov

Re: High end Praha 2013

Příspěvek od Lindemann »

Co takhle : . . . voni budou do smrti závodčí, protože maj místo hlavy kokosovej vořech ! Každej nemůže bejt závodčí :angel:
Odpovědět